کسب درآمد اینترنتی از پارت کلیک – سایت کلیکی ایرانی

کسب درآمد اینترنتی از پارت کلیک – سایت کلیکی ایرانی

یکی دیگر از سایت های کلیکی ایرانی که می توانید در آن با کلیک برروی تبلیغات کسب درآمد کنید سایت پارت کلیک می باشد. پارت کلیک حدود 5 سال است که در حوزه PTC فعالیت می کند و تا به امروز پرداختی های خود را انجام داده است. افرادی که می خواهند کمی درآمد به صورت ریالی داشته باشند می توانند از خدمات Partclick استفاده کنند و در اوقات بیکاری درآمد اینترنتی داشته باشند. همانند دیگر سایت های کلیکی، برای درآمد اینترنتی از پارت کلیک تنها به کامپیوتر، اینترنت و وقت نیاز دارید. زیرا همانگونه که می دانید فعالیت در اینگونه سایت ها نیاز به هیچ تخصصی ندارد.

به غیر از کلیک برروی تبلیغات برای کسب درآمد، افرادی هم که می خواهند میزان بازدید از سایت خود را بالا ببرند و یا اینکه می خواهند از گوگل ورودی بیشتری داشته باشند می توانند از خدمات پارت کلیک استفاده کنند.

چگونه از پارت کلیک درآمد کسب کنیم ؟

برای کسب درآمد اینترنتی از سایت کلیکی ایرانی پارت کلیک اولین کاری که باید انجام دهدید عضویت در آن است. برای اینکه عضو پارت کلیک شوید می توانید از این لینک استفاده کنید و سپس مراحل عضویت را تکمیل کنید.

عضویت در پارت کلیک برای کسب درآمد اینترنتی 

پس از عضویت در سایت با کلمه کاریری و پسوردی که معرفی کردید وارد سایت شوید. حالا میز کار شما در مقابلتان است و میتوانید از 4 روش درآمد اینترنتی کسب کنید. روش اول که مجبوب ترین آنها است تبلیغات کلیکی است. اغلب در سایت کلیکی پارت کلیک حدود 20 الی 30 تبلیغ روزانه وجود دارد که با کلیک برروی هر کدام و منتظر ماندن برای اتمام زمان تبلیغ مبلغ 30 الی 50 ریال به حساب شما افزوده می شود. اگر هر روز برروی تمام تبلیغات کلیک کنید چیزی حدود 80 الی 100 تومان درآمد خواهید داشت.

روش دیگر تبلیغات جستجوی گوگل و بینگ است. کسب درآمد اینترنتی از این روش نیز بسیار ساده است و تنها باید وارد قسمت مربوطه شوید و برروی بازدید کلیک کنید. سپس باید آدرس سایت را در گوگل یا بینگ پیدا کنید و برروی آن کلیک کنید. در این قسمت باید دقت کنید که آدرس سایت در کدام صفحه گوگل یا بینگ قرار دارد تا اشتباه برروی سایت دیگری کلیک نکنید، زیرا در اینصورت امتیازی به حساب شما افزوده نخواهد شد. پس از اینکه سایت مربوطه را پیدا کردید برروی آن کلیک کنید و در پایین صفحه سایت برروی گزینه ” برای کسب امتیاز کلیک کنید ” کلیک نمایید و سپس امتیاز شما که معادل 150 ریال است به حسابتان افزوده می شود.

همچنین شما می توانید از طریق جستجوی آپارات نیز درآمد اینترنتی داشته باشید. سایت کلیکی پارت کلیک به کاربران خود این اجازه را می دهد که با بازدید از کانال آپارات سایت مربوطه و کلیک برروی آدرس سایت برای خود امتیاز کسب کنند و درآمدزایی کنند.

یکی دیگر از روش های کسب درآمد اینترنتی از سایت کلیکی پارت کلیک معرفی و ارجاع دیگران به این سایت است. درصورتی که شما معرف دیگران باشید و آنها با کد معرفی که شما در اختیارشان گذاشته اید در سایت ثبت نام کنند، معادل 10% از درآمد آنها به شما اضافه می شود. البته این بدین معنی نیست که از درآمد آنها چیزی کم می شود، بلکه آنها همان میزان درآمد استاندارد را کسب خواهند کرد و شما به دلیل بازاریابی و معرفی افراد بایت درآمدهای آنها پورسانت دریافت می کنید.

لینک بازاریابی شما می بایست ساختاری همانند این لینک ارجاع داشته باشد https://partclick.ir/login.aspx?o=ghanei11 که می توانید آن را در نوار بالایی سایت و در قسمت بازاریابی پیدا نمایید.

آیا فعالیت در پارت کلیک مقرون به صرفه است ؟

به طور کلی، کسب درآمد اینترنتی از سایت های کلیکی بسیار محدود می باشد و سایت های کلیکی ایرانی نسبت به سایت های کلیکی خارجی درآمد بسیار پایین تری دارند. چنانچه شما برروی تمام آگهی های پارت کلیک هرروز کلیک کنید در انتهای ماه درآمدتان به 10هزار تومان نیز نخواهد رسید. با این وجود پارت کلیک یکی از معتبرترین سایت های کلیکی ایرانی است که در لیست بهترین سایت های کلیکی ایرانی تجارت آفرین نیز معرفی شده است. برای بازدید از لیست بهترین سایت های کلیکی ایرانی می توانید برروی این لینک کلیک نمایید.

همچنین ما در پست جداگانه ای بهترین سایت های کلیکی خارجی برای کسب درآمد دلاری را نیز معرفی کرده ایم که با عضویت در آنها می توانید درآمد دلاری نیز داشته باشید و از آنجاییکه قیمت دلار در ایران بالا است فعالیت در سایت های کلیکی خارجی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

نحوه برداشت درآمد اینترنتی از پارت کلیک

پس از آنکه موجودی حساب شما به 200.000 ریال رسید می توانید در سایت درخواست برداشت 190.000 ریال آن را بدهید، زیرا باید 10.000 ریال در حساب شما همیشه باقی بماند. چنانچه درآمد شما از پارت کلیک به 500.000 ریال برسد می توانید درخواست برداشت کل حساب خود را بدهید. البته با یک حساب سرانگشی متوجه خوهید شد که چیزی حدود 1 الی 4 سال (بسته به میزان کارایی) نیاز است تا میزان درآمد شما در پارت کلیک به 500.000 ریال برسد.

از نکات مثبت پارت کلیک این است که شما می توانید برروی تبلیغات به صورت همزمان نیز کلیک کنید، البته برخلاف سایت کلیکی فیسنما در پارت کلیک بازدید اتوماتیک وجود ندارد.

نتیجه گیری :

پارت کلیک یکی از معتبرترین سایت های کلیکی ایرانی است که کاربران می توانید در آن با کلیک برروی تبلیغات و جستجوی گوگل، بینگ و آپارات کمی درآمد ریالی داشته باشند. درآمد در این سایت بسیار پایین است و حتی در صورت داشتن زیرمجموعه های فراوان نمی توان درآمد قابل توجهی در این سایت داشت. با این وجود این سایت در لیست بهترین سایت های کلیکی ایرانی تجارت آفرین قرار گرفته است.

چنانچه قصد درآمد اینترنتی با کلیک برروی تبلیغات را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که در کنار سایت های ایرانی از سایت های کلیکی خارجی استفاده نمایید تا درآمد بالاتری داشته باشید.


کسب درآمد اینترنتی از پارت کلیک – سایت کلیکی ایرانی


تجارت آفرین
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید