قیمت لحظه ای و تحلیل تکنیکال کاردانو – ADA/USD

کاردانو چیست ؟ ADA

کاردانو Cardano یک پلتفرم بلاک چین عمومی منبع باز و غیرمتمرکز است. کاردانو در سال 2015 توسط چارلز هاسکینسون، یکی از هم بنیانگذاران اتریوم تاسیس شد. توسعه این پروژه توسط بنیاد کاردانو مستقر در کشور سوئیس توسعه و نظارت می شود.در ادامه به تحلیل تکنیکال ADA/USD میپردازیم.

نمودار تحلیل تکنیکال کاردانو – ADA/USD

تحلیل تکنیکال ADA/USD

شاخص تکنیکال در این قسمت در بازه زمانی یک ساعته برای ADA/USD نمایش داده شده است. شما میتوانید بنابر نیاز خود در قسمت بالای این شاخص بازه زمانی یا تایم فریم آن را بصورت 1، 5، 15 و 30 دقیقه ای و حتی تا یک روزه تغییر دهید. این شاخص نشان میدهد که در این این بازه زمانی شاخص های تحلیل تکنیکال چه روندی را برای این شاخص نشان میدهند.

برای مثال اگر در بازه زمانی 1 ساعته این شاخص برروی STRONG SELL است به این معنی است که در این بازه زمانی بیشتر شاخص ها نزولی هستند. همچنین در زیر آن میتوانید 3 بخش به نام های Sell، Neutral و Buy را ملاحظه نمایید که هر کدام به این معنی هستند:

  • Sell : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی نزولی هستند و فروش را پیشنهاد میدهند.
  • Neutral : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی خنثی هستند و خرید و فروش را پیشنهاد نمیدهند.
  • Buy : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی صعودی هستند و خرید را پیشنهاد میدهند.

شاخص هایی که در این سیگنال خرید و فروش لحاظ شده اند از مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها تشکیل شده اند. مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها عبارتند از: میانگین متحرک، اندیکاتور ایچیموکو، اندیکاتور مکدی، سطوح فیبوناچی، اندیکاتور RSI، اندیکاتور CCI.

با این حال تصمیم گیری صرف بر مبنای سیگنال های خرید و فروش تولید شده در این شاخص تحلیل تکنیکال اشتباه است. شما برای تصمیم گیری نیاز به بررسی الگوها، روانشناسی بازار، مدیریت ریسک، تحلیل فاندامنتال نیز دارید.

ارزش کل بازار

در نمودار کاردانو در بخش زیر میتوانید ارزش کل بازار این ارز دیجیتال را بصورت زنده تماشا کنید. همچنین میتوانید ارزش بازار آن را در طول تاریخ نیز بررسی و مشاهده نمایید.

کاردانو ADA

کاردانو یک بلاک چین منبع باز است که برخلاف بسیاری از شرکت های مشابه White Lable منتشر شده ندارد، بلکه از مجموعه مقالات دانشگاهی تهیه شده است. کاردانو خود را به عنوان یک پروتکل “نسل سوم” می بیند که به ترتیب در بیت کوین و اتریوم به عنوان نسل اول و دوم بهبود یافته است. نام کاردانو به افتخار یک ریاضیدان ایتالیایی دوره رنسانس، جرولامو کاردانو، و کوین آن ADA به نام آدا لاولیس، ریاضیدان قرن نوزدهمی که گاهی اوقات به عنوان اولین برنامه نویس رایانه شناخته می شود، گرفته شده است.

لوگو کاردانو - ADA/USD

عرضه ADA به 45 میلیارد محدود شده است. عرضه فعلی ADA تقریباً 31 میلیارد است که 14 میلیارد باقیمانده برای مشوق های شبکه باقی می ماند.

مطالب مرتبط با ADA/USD

نوشته‌ای وجود ندارد

سئوالات متداول

چگونه میتوان ADA استخراج کرد ؟

شما نمی‌توانید ADA را استخراج کنید ولی راهی آسان وجود دارد که یک دارنده ADA می تواند پاداش کسب کند: با استک کردن کوین های خود شما میتوانید پاداش دریافت کنید.

حداکثر عرضه کاردانو چقدر است ؟

حداکثر عرضه ارز دیجیتال ADA به میزان 45 میلیارد است که 31 میلیارد آن عرضه شده است.

آیا استک کردن ADA به صرفه است ؟

اگر ارز دیجیتال ADA دارید و میخواهید آن را برای مدت طولانی نگه دارید استک کردن کاملا امری منطقی است. شما یک درآمد غیر مستقیم به دست خواهید آورد و بازده معمولاً بالاتر از سرمایه گذاری های سنتی است.

برای معامله ارز دیجیتال کاردانو (ADA/USD) میتوانید از بروکرهای مورد اعتماد در ایران استفاده نمایید

AF 1
AF 2
robo logo

سلب مسئولیت: مطالب ارسال شده در اینجا صرفاً برای اهداف اطلاعاتی است و اتکا به آن ممکن است منجر به ضرر شود. عملکرد گذشته شاخص قابل اعتمادی برای نتایج آینده نیست.


قیمت لحظه ای و تحلیل تکنیکال کاردانو – ADA/USD


منابع: سایت اصلی، TradingView

دیدگاهتان را بنویسید