قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال آوالانچ – AVAX

آوالانچ - AVAX

آوالانچ – AVAX

نرخ فعلی
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
تعداد در گردش
ارزش بازار
مقدار تغییر امروز

جستجوی دارایی (حروف لاتین)

آنچه دیگران امروز دنبال می کنند

نامقیمتتغییر
شاخص دلار
یورو به دلار
پوند به دلار
اتریوم
داج کوین
سمبول:
قیمت باز 24 ساعته
مقدار تغییر 24 ساعته
بالاترین قیمت 24 ساعته
پایین ترین قیمت 24 ساعته
درصد تغییر 24 ساعته

سیگنال اتوماتیک روزانه

درباره آوالانچ

آوالانچ Avalanche یک پلتفرم بلاک چین و ارز دیجیتال است که هدف آن ارائه یک پلتفرم مقیاس‌پذیر و غیرمتمرکز برای ساخت شبکه‌های بلاک چین سفارشی و برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) است. Avalanche توسط Ava Labs، یک شرکت فناوری بلاک چین که توسط Emin Gün Sirer تأسیس شده است، ایجاد شد.

آوالانچ به عنوان رقیب اتریوم، به دنبال پیشی گرفتن از اتریوم به عنوان بلاک چین غالب برای قراردادهای هوشمند است. استراتژی آن شامل دستیابی به یک تراکنش برتر تا 6500 تراکنش در ثانیه بدون به خطر انداختن مقیاس پذیری است.

این دستاورد با معماری متمایز Avalanche، متشکل از سه بلاک چین مجزا: X-Chain، C-Chain و P-Chain تسهیل می شود. هر زنجیره هدف خاصی را دنبال می کند و به طور قابل توجهی از رویکرد بیت کوین و اتریوم که تمام گره ها اعتبار هر تراکنش را تأیید می کنند، فاصله می گیرد.

از زمان راه اندازی شبکه اصلی خود در سال 2020، Avalanche به طور فعال در حال ایجاد اکوسیستم برنامه های غیرمتمرکز (DApps) و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) بوده است. پروژه های قابل توجه مبتنی بر اتریوم مانند SushiSwap و TrueUSD با Avalanche ادغام شده اند. علاوه بر این، این پلتفرم به طور مداوم در تلاش است تا قابلیت همکاری بین اکوسیستم خود و اتریوم را افزایش دهد، که نمونه آن تلاش‌های مداوم در توسعه پل‌ها است.

ساعت بازار نیویورک

جدول 10 ارز اول (مبنا ارزش بازار)

اخبار فوری
دیدگاهتان را بنویسید