تحلیل تکنیکال بایننس کوین و چارت لحظه ای – BNB

بایننس کوین

بایننس کوین

نرخ فعلی
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
تعداد در گردش
ارزش بازار
مقدار تغییر امروز

جستجو (حروف لاتین)

آنچه دیگران امروز دنبال می کنند

نامقیمتتغییر
شاخص دلار
یورو به دلار
پوند به دلار
اتریوم
داج کوین
سمبول:
قیمت باز 24 ساعته
مقدار تغییر 24 ساعته
بالاترین قیمت 24 ساعته
پایین ترین قیمت 24 ساعته
درصد تغییر 24 ساعته

سیگنال اتوماتیک روزانه

درباره بایننس کوین

بایننس کوین (BNB) یک ارز دیجیتال مرتبط با صرافی ارزهای دیجیتال بایننس، یکی از بزرگترین و محبوب ترین صرافی ها در جهان است. BNB در ابتدا بر روی بلاک چین اتریوم راه اندازی شد اما بعداً به زنجیره هوشمند بایننس که اکنون زنجیره BNB نامیده می شود، منتقل شد.

بایننس که در ژوئیه 2017 تأسیس شد، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات روزانه است. هدف کلی آن ارتقای مبادلات ارزهای دیجیتال به جایگاه برجسته ای در چشم انداز مالی جهانی است. مفهومی که در نام “Binance” گنجانده شده است، الگوی جدیدی را در امور مالی جهانی منعکس می کند که بر باینری فاینانس یا بایننس تاکید دارد.

بایننس فراتر از جایگاه خود به عنوان پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال جهانی، اکوسیستم گسترده ای از ویژگی ها را برای کاربران خود معرفی کرده است. این اکوسیستم شامل زنجیره بایننس، زنجیره هوشمند بایننس، آکادمی بایننس، کیف پول اعتماد و پروژه‌های تحقیقاتی است که همگی از قابلیت‌های فناوری بلاک چین برای آغاز دوره جدیدی از امور مالی در سراسر جهان بهره می‌برند. موفقیت بسیاری از پروژه های فرعی Binance به طور پیچیده ای به نقش اساسی BNB در عملیات آنها گره خورده است.

حداکثر عرضه اولیه سکه های بایننس 200,000,000 تعیین شده بود. برای مدیریت و کنترل فعال عرضه کل، بایننس درگیر فرآیند سوزاندن سه ماهه است، با هدف خاص کاهش عرضه کلی تا 50 درصد، معادل 100،000،000 سکه BNB.

وب سایت: https://www.binance.com

شبکه X (توییتر سابق): binance

ساعت بازار نیویورک

جدول 10 ارز اول (مبنا ارزش بازار)

اخبار فوری
دیدگاهتان را بنویسید