تحلیل فاندامنتال بایننس کوین – BNB

بایننس کوین

بایننس کوین

نرخ فعلی
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
تعداد در گردش
ارزش بازار
مقدار تغییر امروز

ارزش کل بازار BNB

در نمودار بایننس کوین در بخش زیر میتوانید ارزش کل بازار این ارز دیجیتال را بصورت زنده تماشا کنید. همچنین میتوانید ارزش بازار آن را در طول تاریخ نیز بررسی و مشاهده نمایید.

بایننس کوین

ویژگی های فاندامنتال بایننس کوین

بایننس کوین (BNB) یک ارز دیجیتال مرتبط با اکوسیستم بایننس، یکی از بزرگ‌ترین و برجسته‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در سطح جهان است. در اینجا یک معرفی مختصر از بایننس کوین آورده شده است:

منشأ و هدف

بایننس کوین توسط بایننس، در ابتدا به عنوان یک توکن ERC-20 در بلاک چین اتریوم ایجاد شد. بعداً به بلاک چین خود بایننس، زنجیره بایننس منتقل شد.

استفاده در Binance Exchange

BNB در ابتدا برای استفاده در صرافی Binance طراحی شده بود. کاربران می‌توانند از BNB برای پرداخت هزینه‌های معاملاتی روی پلتفرم استفاده کنند و انجام این کار اغلب برای آنها تخفیف در نظر می‌گیرد.


زنجیره هوشمند بایننس (BSC)

بایننس کوین نقش مهمی در زنجیره هوشمند بایننس ایفا می کند، یک بلاک چین که توسط بایننس توسعه یافته است. BSC از قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) پشتیبانی می کند و جایگزینی برای سایر شبکه های بلاک چین مانند اتریوم ارائه می دهد.


سوختن کوین

Binance به طور دوره ای “سوختن کوین” را انجام می دهد، جایی که بخشی از BNB از گردش خارج می شود. این فرآیند با هدف کاهش عرضه کل، به طور بالقوه افزایش ارزش هر توکن باقی مانده است.


پذیرش گسترده

بایننس کوین تنها به صرافی Binance محدود نمی شود. به طور گسترده ای پذیرفته شده است و در صرافی های مختلف ارزهای دیجیتال معامله می شود، و بسیاری از کیف پول ها از BNB پشتیبانی می کنند.


سودمندی فراتر از معاملات

BNB ابزار خود را فراتر از معاملات و پرداخت هزینه گسترش داده است. می توان از آن برای اهداف مختلفی در اکوسیستم بایننس استفاده کرد، از جمله شرکت در فروش توکن در لانچ پد بایننس و دسترسی به برنامه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) در زنجیره هوشمند بایننس.


دارایی سرمایه گذاری

بایننس کوین به یک دارایی سرمایه گذاری محبوب تبدیل شده است که ارزش آن تحت تأثیر عواملی مانند تقاضا، پذیرش، ابتکارات بایننس و روندهای کلی بازار است.

برابری بایننس کوین به ارزهای مختلف

حجم معامله در صرافی های مختلف

ارزش بازار ارزهای دیجیتال اصلی

سئوالات متداول

در حال حاضر نرخ بایننی کوین BNB به دلار امریکا چند است ؟

بایننس کوین چیست ؟

چگونه بایننس کوین بخرم؟

آیا قیمت بایننس کوین بالا می رود؟دیدگاهتان را بنویسید