قیمت لحظه ای و تحلیل تکنیکال داج کوین – DOGE/USD

داج کوین چیست ؟ Dogecoin

داج کوین یا Dogecoin یک ارز دیجیتال است که توسط مهندسان نرم افزار بیلی مارکوس و جکسون پالمر ساخته شده است، که تصمیم گرفتند یک سیستم پرداخت را به عنوان یک “شوخی” ایجاد کنند. آنها قصد به سخره گرفتن گمانه زنی ها درباره ارزهای دیجیتال را داشتند. در ادامه به تحلیل تکنیکال DOGE/USD میپردازیم.

نمودار تحلیل تکنیکال داج کوین – DOGE/USD

تحلیل تکنیکال DOGE/USD

شاخص تکنیکال در این قسمت در بازه زمانی یک ساعته برای DOGE/USD نمایش داده شده است. شما میتوانید بنابر نیاز خود در قسمت بالای این شاخص بازه زمانی یا تایم فریم آن را بصورت 1، 5، 15 و 30 دقیقه ای و حتی تا یک روزه تغییر دهید. این شاخص نشان میدهد که در این این بازه زمانی شاخص های تحلیل تکنیکال چه روندی را برای این شاخص نشان میدهند.

برای مثال اگر در بازه زمانی 1 ساعته این شاخص برروی STRONG SELL است به این معنی است که در این بازه زمانی بیشتر شاخص ها نزولی هستند. همچنین در زیر آن میتوانید 3 بخش به نام های Sell، Neutral و Buy را ملاحظه نمایید که هر کدام به این معنی هستند:

  • Sell : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی نزولی هستند و فروش را پیشنهاد میدهند.
  • Neutral : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی خنثی هستند و خرید و فروش را پیشنهاد نمیدهند.
  • Buy : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی صعودی هستند و خرید را پیشنهاد میدهند.

شاخص هایی که در این سیگنال خرید و فروش لحاظ شده اند از مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها تشکیل شده اند. مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها عبارتند از: میانگین متحرک، اندیکاتور ایچیموکو، اندیکاتور مکدی، سطوح فیبوناچی، اندیکاتور RSI، اندیکاتور CCI.

با این حال تصمیم گیری صرف بر مبنای سیگنال های خرید و فروش تولید شده در این شاخص تحلیل تکنیکال اشتباه است. شما برای تصمیم گیری نیاز به بررسی الگوها، روانشناسی بازار، مدیریت ریسک، تحلیل فاندامنتال نیز دارید.

ارزش کل بازار

در نمودار داج کوین در بخش زیر میتوانید ارزش کل بازار این ارز دیجیتال را بصورت زنده تماشا کنید. همچنین میتوانید ارزش بازار آن را در طول تاریخ نیز بررسی و مشاهده نمایید.

داج کوین DOGE

داج کوین نام خود را از یک میم اینترنتی گرفته است و از سال 2013 وجود داشته است. در طول سال ها، از طرف افراد مشهوری مانند ایلان ماسک و مارک کوبان حمایت می شود که به رساندن آن به جایگاه امروزی کمک کرده است.

لوگو داج کوین - DOGE/USD

مطالب مرتبط با DOGE/USD

نوشته‌ای وجود ندارد

سئوالات متداول

چگونه میتوان داج کوین استخراج کرد ؟

Dogecoin یک ارز دیجیتال مبتنی بر اثبات کار یا Proof of Work است این یعنی میتوان آن را با سخت افزار استخراج کرد. بهترین ریگ برای استخراج Dogecoin احتمالا ASIC است. شما می توانید این سکه را به صورت نسبتا سودآوری استخراج کنید، چه از طریق استخراج انفرادی یا استخراج از طریق استخر در فضای ابری.

حداکثر عرضه داج کوین چقدر است ؟

در مورد Dogecoin، سقف عرضه وجود ندارد. این بدان معناست که وقتی ارزش یک سکه افزایش می یابد، انگیزه و شانس بیشتری برای مردم برای استخراج این سکه ها وجود خواهد داشت. پس از استخراج، می توان آن را به یک صرافی ارز دیجیتال منتقل کرد و در آنجا سرمایه گذاری یا معامله کرد.

چقدر طول میکشد تا یک Dogecoin استخراج کرد ؟

این به تجهیزات استخراج و نرخ هش استخر بستگی دارد. با این حال، یک بلوک منفرد 10000 DOGE می دهد و یک دقیقه طول می کشد تا یکی از آنها استخراج شود. بنابراین استخراج 1 Doge حتی در یک استخر استخراج کمتر از یک دقیقه طول می‌کشد.

برای معامله ارز دیجیتال داج کوین (DOGE/USD) میتوانید از بروکرهای مورد اعتماد در ایران استفاده نمایید

AF 1
AF 2
AF 3

سلب مسئولیت: مطالب ارسال شده در اینجا صرفاً برای اهداف اطلاعاتی است و اتکا به آن ممکن است منجر به ضرر شود. عملکرد گذشته شاخص قابل اعتمادی برای نتایج آینده نیست.


قیمت لحظه ای و تحلیل تکنیکال داج کوین – DOGE/USD


منابع: سایت اصلی، TradingView

دیدگاهتان را بنویسید