تحلیل تکنیکال دوج کوین و چارت لحظه ای – DOGE

دوج کوین

دوج کوین

نرخ فعلی
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
تعداد در گردش
ارزش بازار
مقدار تغییر امروز

جستجو (حروف لاتین)

آنچه دیگران امروز دنبال می کنند

نامقیمتتغییر
شاخص دلار
یورو به دلار
پوند به دلار
اتریوم
داج کوین
سمبول:
قیمت باز 24 ساعته
مقدار تغییر 24 ساعته
بالاترین قیمت 24 ساعته
پایین ترین قیمت 24 ساعته
درصد تغییر 24 ساعته

سیگنال اتوماتیک روزانه

درباره دوج کوین

دوج کوین یک ارز دیجیتال است که به عنوان یک ارز دیجیتال ساده و با الهام از میم ها شروع به کار کرد. این کریپتو توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر ایجاد شد و در دسامبر 2013 معرفی شد. نام “دوج کوین” از میم اینترنتی محبوب “دوج” گرفته شده است که شامل یک سگ شیبا اینو است.

در ابتدا، Dogecoin به عنوان یک جایگزین سرگرم کننده و تفننی برای بیت کوین، با تمرکز بر جامعه و انعام سازندگان محتوا در پلتفرم های رسانه های اجتماعی توسعه یافت. دوج کوین به دلیل استقبال ایلان ماسک و همچنین هزینه‌های پایین تراکنش‌ها و زمان‌های تایید سریع، محبوبیت پیدا کرد.

یکی از ویژگی های متمایز Dogecoin لوگوی آن است که به طور برجسته سگ Shiba Inu را از الگوی رفتاری Doge نشان می دهد. این رمزارز به سرعت طرفداران اختصاصی پیدا کرد و جامعه آن به دلیل مشارکت در فعالیت های خیریه و ابتکارات جمع آوری کمک های مالی شناخته شده است.

علیرغم منشأ اولیه ساده و تا حدی طنز، Dogecoin به یک ارز دیجیتال جدی و پرمعامله تبدیل شده است. نوسانات قیمت قابل توجهی را تجربه کرده و گهگاهی ارزش آن افزایش یافته است و توجه علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و رسانه های اصلی را به خود جلب کرده است.

وب سایت: http://dogecoin.com

شبکه X (توییتر سابق): dogecoin

ساعت بازار نیویورک

جدول 10 ارز اول (مبنا ارزش بازار)

اخبار فوری
دیدگاهتان را بنویسید