قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال نقره – XAG/USD

نقره – XAG/USD

جفت XAG/USD نشاندهنده قیمت نقره یا Silver در مقابل دلار آمریکا است. کد بین المللی نقره XAG است. به دلیل نوسانات مناسب برای معامله کردن، قیمت این فلز توسط معامله گران دنبال میشود. همچنین از آن برای پوشش ریسک در مقابل دیگر سرمایه گذاری ها استفاده میشود.

نمودار تحلیل تکنیکال نقره

نمایش تمام صفحه

تحلیل تکنیکال XAG/USD

شاخص تکنیکال در این قسمت در بازه زمانی یک ساعته برای فلز نقره ( XAG/USD ) نمایش داده شده است. شما میتوانید بنابر نیاز خود در قسمت بالای این شاخص بازه زمانی یا تایم فریم آن را بصورت 1، 5، 15 و 30 دقیقه ای و حتی تا یک روزه تغییر دهید. این شاخص نشان میدهد که در این این بازه زمانی شاخص های تحلیل تکنیکال چه روندی را برای این شاخص نشان میدهند.

برای مثال اگر در بازه زمانی 1 ساعته این شاخص برروی STRONG SELL است به این معنی است که در این بازه زمانی بیشتر شاخص ها نزولی هستند. همچنین در زیر آن میتوانید 3 بخش به نام های Sell، Neutral و Buy را ملاحظه نمایید که هر کدام به این معنی هستند:

  • Sell : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی نزولی هستند و فروش را پیشنهاد میدهند.
  • Neutral : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی خنثی هستند و خرید و فروش را پیشنهاد نمیدهند.
  • Buy : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی صعودی هستند و خرید را پیشنهاد میدهند.

شاخص هایی که در این سیگنال خرید و فروش لحاظ شده اند از مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها تشکیل شده اند. مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها عبارتند از: میانگین متحرک، اندیکاتور ایچیموکو، اندیکاتور مکدی، سطوح فیبوناچی، اندیکاتور RSI، اندیکاتور CCI.

با این حال تصمیم گیری صرف بر مبنای سیگنال های خرید و فروش تولید شده در این شاخص تحلیل تکنیکال اشتباه است. شما برای تصمیم گیری نیاز به بررسی الگوها، روانشناسی بازار، مدیریت ریسک، تحلیل فاندامنتال نیز دارید.

XAG/USD

قیمت نقره به دلیل پتانسیل آن برای نوسانات و همچنین به عنوان یک گزینه برای هج کردن، توسط معامله گران دنبال می شود. از نمودار نقره‌ای برای دنبال کردن قیمت نقدی نقره با نماد XAG/USD استفاده کنید و آخرین اخبار و پیش‌بینی‌های XAG/USD را بخوانید تا تحلیل‌ها و تصمیمات تجاری خود را مطلع کنید. اطلاعات تکنیکال کلیدی در مورد سطوح حیاتی قیمت نقره و سطوح حمایت و مقاومت، بینش های بیشتری را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تا بتوانید در معاملات این فلز موفق باشید.

قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال نقره - XAG/USD

نسبت طلا به نقره

این نسبت معمولاً در هنگام ریسک گریزی بازارها به خوبی پیش می رود، در حالی که در زمان وجود ریسک در بازاد این نسبت پایین می آید. اگر این نسبت در شرف تغییر است، معامله گر به شاخص های بازار سهام نگاه می کند که آیا ریسک واقعاً وجود داشته است و یا اینکه آیا قرار است تغییری صورت پذیرد.

Gold Siver Ratio Chart

وقتی Gold Silver Ratio در حال افزایش است، به این معنی است که Gold نسبت به Silver بهتر عمل می کند، و زمانی که خط در حال کاهش است، یعنی XAG بهتر عمل می کند. به عبارت دیگر، وقتی این نسبت بالا باشد، اجماع عمومی بر این است که نقره مورد علاقه است. در مقابل، نسبت پایین به نفع فلز زرد است و ممکن است سیگنالی باشد که زمان خوبی برای خرید فلز زرد است.

علیرغم اینکه نسبت Gold به Silver به شدت در نوسان است، روش دیگر استفاده از آن این است که زمانی که این نسبت به نواحی افراطی‌ تاریخی میرسد، بین نقره و طلا معامله انجام داد.

اخبار مرتبط با نقره

جفت ارزهای اصلی فارکس – Major Pairs


جفت ارزهای فرعی فارکس – Minor Pairs


برخی از جفت ارزهای نامتعارف فارکس – Exotic Pairs


دیگر دارایی ها و شاخص ها


ارزهای دیجیتال


برای معامله XAG/USD میتوانید از بروکرهای مورد اعتماد در ایران استفاده نمایید

AF 1

سلب مسئولیت: مطالب ارسال شده در اینجا صرفاً برای اهداف اطلاعاتی است و اتکا به آن ممکن است منجر به ضرر شود. عملکرد گذشته شاخص قابل اعتمادی برای نتایج آینده نیست.


قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال نقره – XAG/USD


دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس