قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال یورو به پوند EUR/GBP

EURGBP

یورو به پوند

نرخ فعلی
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
رنج تغییرات امروز
درصد تغییر امروز
مقدار تغییر امروز

چارت یورو به پوند

جستجوی دارایی (حروف لاتین)

آنچه دیگران امروز دنبال می کنند

نامقیمتتغییر
شاخص دلار
یورو به دلار
پوند به دلار
دلار به روبل
دلار به لیر
سمبول:
آخرین قیمت بسته:
قیمت باز:
بالاترین قیمت روز:
پایین ترین قیمت روز:
محدوه قیمت 52 هفته:

سیگنال اتوماتیک روزانه

درباره یورو به پوند

EURGBP یک جفت ارز است که نشان دهنده نرخ مبادله بین یورو (EUR) و پوند بریتانیا (GBP) است. این نشان می دهد که برای خرید یک یورو به چند پوند انگلیس نیاز است. نرخ ارز توسط عوامل مختلفی از جمله شاخص های اقتصادی، تصمیمات سیاست پولی، تحولات سیاسی و جو بازار تعیین می شود.

یورو واحد پولی است که 19 کشور از 27 کشور عضو اتحادیه اروپا (EU) استفاده می کنند و منطقه یورو را تشکیل می دهند. این ارز یکی از ارزهای اصلی جهان است و توسط بانک مرکزی اروپا (ECB) مدیریت می شود. ارزش یورو را می توان تحت تأثیر عواملی مانند داده های اقتصادی منطقه یورو، تصمیمات نرخ بهره توسط بانک مرکزی اروپا و ثبات سیاسی در اتحادیه اروپا قرار داد.

پوند بریتانیا، که اغلب به عنوان پوند استرلینگ شناخته می شود، واحد پول بریتانیا (بریتانیا) است. این ارز توسط بانک انگلستان (BOE) کنترل می شود و تحت تأثیر شاخص های اقتصادی، تصمیمات نرخ بهره، رویدادهای سیاسی و احساسات بازار مربوط به انگلستان است.

نرخ مبادله EURGBP می تواند بر اساس قدرت یا ضعف نسبی یورو و پوند در نوسان باشد. اگر نرخ ارز بالا برود، به این معنی است که یورو در برابر پوند ارزش بیشتری پیدا کرده است، در حالی که کاهش نشان دهنده تقویت پوند در برابر یورو است.

ساعت بازار لندن

اخبار فوری
دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس