قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال GBP/ZAR

قیمت لحظه ای پوند به رند آفریفای جنوبی
جفت ارز GBP/ZAR
یکی از جفت ارزهای نامتعارف یا Exotic در بازار فارکس میباشد. این تیکر فارکس نشان میدهد که ارزش هر پوند رند آفریقای جنوبی چقدر است. بنابراین معامله گران میدانند که برای خرید یک پوند چند رند آفریقای جنوبی مورد نیاز است.

نمودار تحلیل تکنیکال GBP/ZAR

نمایش تمام صفحه

تحلیل تکنیکال پوند به رند آفریقای جنوبی

شاخص تکنیکال در این قسمت در بازه زمانی یک ساعته برای جفت ارز GBP/ZAR نمایش داده شده است. شما میتوانید بنابر نیاز خود در قسمت بالای این شاخص بازه زمانی یا تایم فریم آن را بصورت 1، 5، 15 و 30 دقیقه ای و حتی تا یک روزه تغییر دهید. این شاخص نشان میدهد که در این این بازه زمانی شاخص های تحلیل تکنیکال چه روندی را برای این جفت ارز نشان میدهند.

برای مثال اگر در بازه زمانی 1 ساعته این شاخص برروی STRONG SELL است به این معنی است که در این بازه زمانی بیشتر شاخص ها نزولی هستند. همچنین در زیر آن میتوانید 3 بخش به نام های Sell، Neutral و Buy را ملاحظه نمایید که هر کدام به این معنی هستند:

  • Sell : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی نزولی هستند و فروش را پیشنهاد میدهند.
  • Neutral : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی خنثی هستند و خرید و فروش را پیشنهاد نمیدهند.
  • Buy : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی صعودی هستند و خرید را پیشنهاد میدهند.

شاخص هایی که در این سیگنال خرید و فروش لحاظ شده اند از مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها تشکیل شده اند. مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها عبارتند از: میانگین متحرک، اندیکاتور ایچیموکو، اندیکاتور مکدی، سطوح فیبوناچی، اندیکاتور RSI، اندیکاتور CCI.

با این حال تصمیم گیری صرف بر مبنای سیگنال های خرید و فروش تولید شده در این شاخص تحلیل تکنیکال اشتباه است. شما برای تصمیم گیری نیاز به بررسی الگوها، روانشناسی بازار، مدیریت ریسک، تحلیل فاندامنتال نیز دارید.

پوند

به نقل از ویکی پدیا، پوند استرلینگ با کد ایزویGBP و نماد £ واحد پول رسمی بریتانیا، جرسی، گرنزی، جزیره مان، جبل الطارق، جورجیا جنوبی و جزایر سندویچ جنوبی، قلمرو قطب جنوب بریتانیا، و تریستان دا کونا است. استرلینگ قدیمی ترین واحد پولی است که تا به امروز و به طور مداوم مورد استفاده قرار گرفته است. در جفت ارز GBP/ZAR پوند ارز پایه است.

سمبول پوند در قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال GBP/ZAR

رند آفریفای جنوبی

به نقل از ویکی پدیا، رند آفریقای جنوبی، یا رند با نشانه R و کد ZAR واحد پول رسمی منطقه پولی مشترک آفریقای جنوبی است: آفریقای جنوبی، نامیبیا (در کنار دلار نامیبیا)، لسوتو (در کنار لسوتو). لوتی) و اسواتینی (در کنار لیلانگنی سوازی). هر رند به 100 سنت تقسیم می شود. در جفت ارز GBP/ZAR رند ارز مقابل یا ارز مظنه است.

قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال GBP/ZAR

جفت ارزهای اصلی فارکس – Major Pairs


جفت ارزهای فرعی فارکس – Minor Pairs


برخی از جفت ارزهای نامتعارف فارکس – Exotic Pairs


دیگر دارایی ها و شاخص ها


ارزهای دیجیتال


برای معامله جفت ارز GBP/ZAR در بازار فارکس میتوانید از بروکرهای مورد اعتماد در ایران استفاده نمایید

AF 1
AF 2
robo logo

سلب مسئولیت: مطالب ارسال شده در اینجا صرفاً برای اهداف اطلاعاتی است و اتکا به آن ممکن است منجر به ضرر شود. عملکرد گذشته شاخص قابل اعتمادی برای نتایج آینده نیست.


قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال GBP/ZAR


دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس