فیلم های رایگان آموزش فارکس از صفر تا صد – یادگیری گام به گام فارکس

فیلم های رایگان آموزش فارکس از صفر تا صد - یادگیری گام به گام فارکس

در این بخش می توانید فیلم های آموزش فارکس از صفر تا صد را بصورت رایگان تماشا کنید. برای یادگیری فارکس برروی هر کدام از مباحث موجود کلیک کنید و فیلم آموزشی آن را تماشا کنید.این فیلم ها به صورتی تهیه شده است که مفاهیم را به ساده ترین روش ممکن به مخاطب انتقال دهد.

لیست فیلم های آموزشی فارکس از صفر تا صد


فارکس چیست ؟

پیپ چیست ؟

لوریج چیست ؟

آموزش ورود به فارکس

اندیکاتور RSI

اندیکاتور MACD

آموزش ساختن حساب آزمایشی و رایگان فارکس

۱ – فیلم آموزشی فارکس چیست ؟

اولین موضوعی که در فیلم های رایگان آموزش فارکس از صفر تا صد به آن می پردازیم دانستن مفهوم فارکس است. در این ویدئوی کوتاه ۶ دقیقه ای با مفهوم فارکس آشنا می شوید. همچنین برای یادگیری بهتر مفهوم فارکس می توانید پست مرتبط با نام فارکس چیست را نیز مطالعه نمایید.


۲ – فیلم آموزشی پیپ چیست ؟

پس از اینکه یاد گرفتید فارکس چیست، باید با یکی از مهمترین عناصر فارکس به نام پیپ آشنا شوید. یادگیری روش محاسبه پیپ به شما کمک می کند تا معاملات بهتر و دقیق تری انجام دهید. همچنین برای آشنایی بهتر با مفهم پیپ می توانید پست مرتبط با نام پیپ چیست را نیز مطالعه نمایید.


۳ – فیلم آموزش لوریج چیست ؟

پس از آشنایی با مفهوم پیپ و یادگیری روش محاسبه آن باید سراغ یکی دیگر از مفاهیم مهم بازار فارکس به نام لوریج برویم. در این ویدئوی کوتاه می توانید با لوریج و ریسک ها و فایده های این ابزار فارکس آشنا شوید. همچنین برای آشنایی بهتر با مفهم لوریج می توانید پست مرتبط با نام لوریج چیست را نیز مطالعه نمایید.

۴ – فیلم آموزش ورود به فارکس

در ادامه فیلم های رایگان آموزش فارکس از صفر تا صد ، خواهید گرفت که چگونه وارد بازار فارکس شوید یا ثبت نام در فارکس انجام دهید. پس از اینکه با مفاهیم اولیه فارکس آشنا شدید شاید بهتر باشد که این ویدوی آموزشی را مشاهده کنید تا بهترین روش برای ورود به فارکس را بیاموزید. همچنین برای آشنایی بهتر با نحوه ثبت نام در فارکس می توانید پست مرتبط با نام ورود به بازار فارکس – ثبت نام در فارکس را نیز مطالعه نمایید.

۵ – اندیکاتور RSI

یکی از مهمترین اندیکاتورها برای تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی اندیکاتور RSI است. این اندیکاتور، شاخصی حرکتی است که میزان تغییرات قیمت اخیر یک سهم یا دارایی را برای ارزیابی شرایط قیمت آینده آن نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی بین دو بردار افقی نوسان می کند که مقدار آن بین ۰ تا ۱۰۰ متغییر است.

۶ – اندیکاتور MACD

اندیکاتور MACD یا مک دی یک اندیکاتور نوسانی است که رابطه بین میانگین متحرک ها را نشان می دهد. MACD مخفف عبارت Moving Average Convergence Divergence است که مفهوم آن میانگین متحرک همگرا واگر است. این اندیکاتور از کسر میانگین متحرک نمایی (EMA) 26 دوره ای از میانگین متحرک نمایی ۱۲ دوره ای حاصل می شود. استفاده از این ابزار در تحلیل تکنیکال بازارهای مالی بسیار مفید است و به همین دلیل در این بخش به آموزش این اندیکاتور مهم می پردازیم.

از این اندیکاتور می توانید برای تحلیل تکنیکال بازار سهام، فارکس و ارزهای دیجیتال استفاده نمایید. استفاده از MACD در بین معامله گران بخصوص معامله گران روزانه در بازارهای مالی بسیار متداول است.

۷ – آموزش ساخت حساب آزمایشی و رایگان در فارکس (متاتریدر)

همانطور که در ویدئوهای قبلی آموزش فارکس از صفر تا صد توضیح دادیم، پلتفرم متاتریدر یکی از مهمترین ابزار برای انجام معاملات بازار فارکس است. برای شروع فعالیت در فارکس، شما نیاز دارید تا با این پلتفرم آشنا باشید و همچنین باید بدانید که چگونه یک حساب برای خود باز کنید. در این ویدئوی آموزشی فارکس روش ساخت حساب آزمایشی یا دمو توضیح داده شده است.

این ویدئو در حال افزوده شدن به سایت است …

فیلم های رایگان آموزش فارکس از صفر تا صد در حال تکمیل است

تجارت آفرین

عضو کانال تلگرام تجارت آفرین شوید

عضویت خروج