قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال دلار به روبل روسیه USDRUB

روبل روسیه - USDRUB

دلار به روبل روسیه

نرخ فعلی
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
رنج تغییرات امروز
درصد تغییر امروز
مقدار تغییر امروز

نمودار روبل روسیه به دلار

جستجوی دارایی (حروف لاتین)

آنچه دیگران امروز دنبال می کنند

نامقیمتتغییر
شاخص دلار
یورو به دلار
پوند به دلار
دلار به روبل
دلار به لیر

سیگنال اتوماتیک روزانه

درباره دلار به روبل روسیه

دلار به روبل روسیه یا USDRUB بازتابی از ارزش یک دلار آمریکا بر حسب روبل روسیه است. این نشان دهنده نرخ مبادله ای است که با آن می توان دلار آمریکا را به روبل در بازار ارز خرید یا فروخت. نوسانات در نرخ دلار به روبل به دلیل عوامل مختلفی مانند شاخص های اقتصادی، رویدادهای ژئوپلیتیکی، سیاست های پولی و احساسات بازار رخ می دهد. نرخ بالاتر USD/RUB نشان می دهد که دلار نسبت به روبل قوی تر است، به این معنی که برای خرید یک دلار روبل بیشتری نیاز است. برعکس، نرخ پایین‌تر USD/RUB نشان‌دهنده ضعیف‌تر بودن دلار در مقایسه با روبل است که برای خرید یک دلار به روبل کمتری نیاز دارد.

معامله گران، سرمایه گذاران، مشاغل و افراد از نزدیک نرخ مبادله USDRUB را برای مقاصد مختلف از جمله تجارت بین المللی، سرمایه گذاری، گردشگری و تصمیم گیری مالی بررسی و تحلیل می کنند.

به نقل از ویکی پدیا، روبل عمواره به عنوان واحد پول رسمی امپراتوری روسیه و اتحاد جماهیر شوروی عمل می کرد، جایی که به روبل شوروی معروف بود. پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1992، این ارز دستخوش طراحی مجدد شد. روبل اولیه روسیه (کد: RUR) از روبل شوروی (کد: SUR) در سپتامبر 1993 به صورت یک به یک جایگزین شد.

در 1 ژانویه 1998، درست قبل از شروع بحران مالی روسیه، روبل تغییر نام داد و کد جدید “RUB” را پذیرفت. نرخ ارز 1 روبل جدید = 1000 روبل قدیم تعیین شد.

وب سایت بانک مرکزی روسیه : http://www.cbr.ru

ساعت بازار مسکو

اخبار فوری
دیدگاهتان را بنویسید