قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال نفت خام برنت Brent

نفت خام برنت

نفت خام برنت Brent

نام دارایی نفت خام برنت
نماد فارکسBRT/USD
بهترین ساعات معامله15:30 الی 23:30
تغییر در 24 ساعت
% تغییر در 24 ساعت
بالاترین قیمت 1ساله
پایین ترین قیمت 1 ساله

نمودار قیمت نفت خام برنت

جستجوی دارایی (حروف لاتین)

آنچه دیگران امروز دنبال می کنند

نامقیمتتغییر
شاخص دلار
یورو به دلار
پوند به دلار
دلار به روبل
دلار به لیر
نفت خام WTI
سمبول:
آخرین بسته:
قیمت باز:
بالاترین نرخ روز:
پایین ترین نرخ روز:
محدوه نرخ 52 هفته:

سیگنال اتوماتیک روزانه

درباره نفت خام برنت

نفت خام برنت Brent، یک طبقه بندی تجاری عمده نفت خام سبک شیرین است که به عنوان یک قیمت معیار اصلی برای خرید در سراسر جهان عمل می کند. این نفت خام از دریای شمال استخراج می شود و شامل چندین مخلوط مختلف نفت خام است. نام برنت از میدان نفتی برنت در دریای شمال یا North Sea گرفته شده است.

نفت خام برنت به عنوان یک طبقه بندی تجاری مهم استفاده می شود، زیرا پالایش آن آسان است و بنزین باکیفیت تولید می کند. این یک نفت خام شیرین در نظر گرفته می شود، به این معنی که محتوای گوگرد کمی دارد، که آن را برای پالایش به بنزین و سایر محصولات پرتقاضا مطلوب می کند. نفت خام برنت یکی از معیارهای کلیدی برای قیمت جهانی نفت به همراه وست تگزاس اینترمدیت (WTI)، نفت دبی و سبد مرجع اوپک است.

معامله گران، سرمایه گذاران و دولت ها در سراسر جهان از قیمت نفت برنت به عنوان مرجعی برای قیمت گذاری محصولات مختلف نفتی و ارزیابی سلامت بازار نفت استفاده می کنند. نوسانات قیمت نفت خام می تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله رویدادهای ژئوپلیتیکی، پویایی عرضه و تقاضا و شاخص های اقتصادی باشد.

ساعت بازار امریکا

اخبار نفت


سلب مسئولیت: مطالب ارسال شده در اینجا صرفاً برای اهداف اطلاعاتی است و اتکا به آن ممکن است منجر به ضرر شود. عملکرد گذشته شاخص قابل اعتمادی برای نتایج آینده نیست.


قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال نفت خام برنت


دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس