قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال NZD/SGD

قیمت لحظه ای دلار نیوزلند به دلار سنگاپور
جفت ارز NZD/SGD
یکی از جفت ارزهای نامتعارف یا Exotic در بازار فارکس میباشد. این تیکر فارکس نشان میدهد که ارزش هر دلار نیوزلند در برابر دلار سنگاپور چقدر است. بنابراین معامله گران میدانند که برای خرید یک دلار نیوزلند چند دلار سنگاپور مورد نیاز است.

نمودار تحلیل تکنیکال NZD/SGD

نمایش تمام صفحه

تحلیل تکنیکال دلار نیوزلند به دلار سنگاپور

شاخص تکنیکال در این قسمت در بازه زمانی یک ساعته برای جفت ارز NZD/SGD نمایش داده شده است. شما میتوانید بنابر نیاز خود در قسمت بالای این شاخص بازه زمانی یا تایم فریم آن را بصورت 1، 5، 15 و 30 دقیقه ای و حتی تا یک روزه تغییر دهید. این شاخص نشان میدهد که در این این بازه زمانی شاخص های تحلیل تکنیکال چه روندی را برای این جفت ارز نشان میدهند.

برای مثال اگر در بازه زمانی 1 ساعته این شاخص برروی STRONG SELL است به این معنی است که در این بازه زمانی بیشتر شاخص ها نزولی هستند. همچنین در زیر آن میتوانید 3 بخش به نام های Sell، Neutral و Buy را ملاحظه نمایید که هر کدام به این معنی هستند:

  • Sell : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی نزولی هستند و فروش را پیشنهاد میدهند.
  • Neutral : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی خنثی هستند و خرید و فروش را پیشنهاد نمیدهند.
  • Buy : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی صعودی هستند و خرید را پیشنهاد میدهند.

شاخص هایی که در این سیگنال خرید و فروش لحاظ شده اند از مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها تشکیل شده اند. مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها عبارتند از: میانگین متحرک، اندیکاتور ایچیموکو، اندیکاتور مکدی، سطوح فیبوناچی، اندیکاتور RSI، اندیکاتور CCI.

با این حال تصمیم گیری صرف بر مبنای سیگنال های خرید و فروش تولید شده در این شاخص تحلیل تکنیکال اشتباه است. شما برای تصمیم گیری نیاز به بررسی الگوها، روانشناسی بازار، مدیریت ریسک، تحلیل فاندامنتال نیز دارید.

دلار نیوزلند

دلار نیوزلند با نماد $ یا $NZ واحد پول رسمی کشور نیوزلند است. به نقل از ویکی پدیا، این ارز در سال 1967 معرفی شده است و هر یک دلار نیوزلند به 100 سنت تقسیم میشود. در جفت ارز NZD/SGD دلار نیوزلند ارز پایه است.

قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال NZD/SGD

در معاملات بازار فارکس، دلار نیوزیلند گاهی اوقات به طور غیررسمی “کیوی” یا “دلار کیوی” نامیده می شود، زیرا عکس پرنده که پرواز نمیکند، کیوی، بر روی سکه یک دلاری آن به تصویر کشیده شده است. این ارز دهمین ارز پرمعامله در جهان است که 2.1 درصد از گردش مالی روزانه بازار ارز فارکس را در سال 2019 تشکیل می دهد.

دلار سنگاپور

به نقل از ویکی پدیا، دلار سنگاپور با نشانه: S$ و SGD واحد پول رسمی کشور سنگاپور است. دلار سنگاپور به 100 سنت تقسیم می شود و معمولاً با علامت دلار $ یا S$ مخفف می شود تا آن را از سایر ارزهای دلاری متمایز کند. اداره پول سنگاپور (MAS) اسکناس و سکه های دلار سنگاپور را منتشر می کند.

قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال NZD/SGD

جفت ارز NZD/SGD

سرمایه گذاران تمایل دارند در مواقعی که نسبت به عملکرد و ثبات اقتصاد جهانی خوش بین هستند، از معاملات انتقالی حمایت کنند. آنها در مواقع استرس بازار از آنها دوری می کنند. این امر NZD/JPY را نسبت به نوسانات در روندهای مبتنی بر احساسات بازار حساس می کند. این جفت ارز به اخبار اقتصادی – هم داخلی و هم شرکای تجاری کلیدی (به ویژه چین) – که انتظارات را برای سیاست پولی بانک مرکزی نیوزلند شکل می دهد، عکس العمل نشان میدهد.

جفت ارزهای اصلی فارکس – Major Pairs


جفت ارزهای فرعی فارکس – Minor Pairs


برخی از جفت ارزهای نامتعارف فارکس – Exotic Pairs


دیگر دارایی ها و شاخص ها


ارزهای دیجیتال


برای معامله جفت ارز NZD/SGD در بازار فارکس میتوانید از بروکرهای مورد اعتماد در ایران استفاده نمایید

AF 1
AF 2
robo logo

سلب مسئولیت: مطالب ارسال شده در اینجا صرفاً برای اهداف اطلاعاتی است و اتکا به آن ممکن است منجر به ضرر شود. عملکرد گذشته شاخص قابل اعتمادی برای نتایج آینده نیست.


قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال NZD/SGD


دیدگاهتان را بنویسید