قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال GBP/CAD

قیمت لحظه ای پوند انگلستان به دلار کانادا
جفت ارز GBP/CAD
یکی از جفت ارزهای فرعی یا کراس فارکس میباشد. این تیکر فارکس نشان میدهد که ارزش هر پوند در برابر دلار کانادا چقدر است. بنابراین معامله گران میدانند که برای خرید یک پوند انگلستان چند دلار کانادا مورد نیاز است.

نمودار تحلیل تکنیکال GBP/CAD

تحلیل تکنیکال پوند به دلار کانادا

شاخص تکنیکال در این قسمت در بازه زمانی یک ساعته برای جفت ارز GBP/CAD نمایش داده شده است. شما میتوانید بنابر نیاز خود در قسمت بالای این شاخص بازه زمانی یا تایم فریم آن را بصورت 1، 5، 15 و 30 دقیقه ای و حتی تا یک روزه تغییر دهید. این شاخص نشان میدهد که در این این بازه زمانی شاخص های تحلیل تکنیکال چه روندی را برای این جفت ارز نشان میدهند.

برای مثال اگر در بازه زمانی 1 ساعته این شاخص برروی STRONG SELL است به این معنی است که در این بازه زمانی بیشتر شاخص ها نزولی هستند. همچنین در زیر آن میتوانید 3 بخش به نام های Sell، Neutral و Buy را ملاحظه نمایید که هر کدام به این معنی هستند:

  • Sell : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی نزولی هستند و فروش را پیشنهاد میدهند.
  • Neutral : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی خنثی هستند و خرید و فروش را پیشنهاد نمیدهند.
  • Buy : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی صعودی هستند و خرید را پیشنهاد میدهند.

شاخص هایی که در این سیگنال خرید و فروش لحاظ شده اند از مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها تشکیل شده اند. مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها عبارتند از: میانگین متحرک، اندیکاتور ایچیموکو، اندیکاتور مکدی، سطوح فیبوناچی، اندیکاتور RSI، اندیکاتور CCI.

با این حال تصمیم گیری صرف بر مبنای سیگنال های خرید و فروش تولید شده در این شاخص تحلیل تکنیکال اشتباه است. شما برای تصمیم گیری نیاز به بررسی الگوها، روانشناسی بازار، مدیریت ریسک، تحلیل فاندامنتال نیز دارید.

پوند

به نقل از ویکی پدیا، پوند استرلینگ با کد ایزویGBP و نماد £ واحد پول رسمی بریتانیا، جرسی، گرنزی، جزیره مان، جبل الطارق، جورجیا جنوبی و جزایر سندویچ جنوبی، قلمرو قطب جنوب بریتانیا، و تریستان دا کونا است. استرلینگ قدیمی ترین واحد پولی است که تا به امروز و به طور مداوم مورد استفاده قرار گرفته است. در جفت ارز GBP/CAD پوند ارز پایه است.

سمبول پوند در قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال GBP/CAD

دلار کانادا

دلار کانادا که با نماد $ نمایش داده میشود، واحد پول رسمی کشور کانادا است. به نقل از ویکی پدیا، دلار کانادا که تقریباً 2٪ از کل ذخایر جهانی را تشکیل می دهد، پس از دلار ایالات متحده، یورو، ین و پوند استرلینگ، پنجمین ارز ذخیره شده در جهان است. دلار کانادا به دلیل سلامت نسبی اقتصادی کانادا، موقعیت حاکمیتی قوی دولت کانادا و ثبات سیستم‌های حقوقی و سیاسی این کشور در بین بانک‌های مرکزی محبوب است. در جفت ارز پوند به دلار کانادا، CAD ارز متقابل است.

قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال GBP/CAD

جفت ارز GBP/CAD

نرخ GBP/CAD به شدت تحت تأثیر عملکرد دلار آمریکا و یورو و رویدادهای اقتصادی و سیاسی مرتبط است. نمودار GBP/CAD و پیش‌بینی‌های ما را برای آخرین تغییرات قیمت پوند-دلار کانادا دنبال کنید.

جفت ارزهای اصلی فارکس – Major Pairs


جفت ارزهای فرعی فارکس – Minor Pairs


برخی از جفت ارزهای نامتعارف فارکس – Exotic Pairs


دیگر دارایی ها و شاخص ها


ارزهای دیجیتال


برای معامله جفت ارز GBP/CAD در بازار فارکس میتوانید از بروکرهای مورد اعتماد در ایران استفاده نمایید

AF 1
AF 2
robo logo

سلب مسئولیت: مطالب ارسال شده در اینجا صرفاً برای اهداف اطلاعاتی است و اتکا به آن ممکن است منجر به ضرر شود. عملکرد گذشته شاخص قابل اعتمادی برای نتایج آینده نیست.


قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال GBP/CAD


دیدگاهتان را بنویسید