قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال EUR/AUD

قیمت لحظه ای یورو به دلار استرالیا
جفت ارز EUR/AUD
یکی از جفت ارزهای فرعی یا کراس فارکس میباشد. این تیکر فارکس نشان میدهد که ارزش هر یورو در برابر دلار استرالیا چقدر است. بنابراین معامله گران میدانند که برای خرید یک یوروی اتحادیه اروپا چند دلار استرالیا مورد نیاز است.

نمودار تحلیل تکنیکال EUR/AUD

AD HY12435

تحلیل تکنیکال یورو به دلار استرالیا

شاخص تکنیکال در این قسمت در بازه زمانی یک ساعته برای جفت ارز EUR/AUD نمایش داده شده است. شما میتوانید بنابر نیاز خود در قسمت بالای این شاخص بازه زمانی یا تایم فریم آن را بصورت 1، 5، 15 و 30 دقیقه ای و حتی تا یک روزه تغییر دهید. این شاخص نشان میدهد که در این این بازه زمانی شاخص های تحلیل تکنیکال چه روندی را برای این جفت ارز نشان میدهند.

برای مثال اگر در بازه زمانی 1 ساعته این شاخص برروی STRONG SELL است به این معنی است که در این بازه زمانی بیشتر شاخص ها نزولی هستند. همچنین در زیر آن میتوانید 3 بخش به نام های Sell، Neutral و Buy را ملاحظه نمایید که هر کدام به این معنی هستند:

  • Sell : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی نزولی هستند و فروش را پیشنهاد میدهند.
  • Neutral : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی خنثی هستند و خرید و فروش را پیشنهاد نمیدهند.
  • Buy : چه تعداد از شاخص های تکنیکال برای این دارایی صعودی هستند و خرید را پیشنهاد میدهند.

شاخص هایی که در این سیگنال خرید و فروش لحاظ شده اند از مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها تشکیل شده اند. مهمترین اندیکاتورها و اسیلاتورها عبارتند از: میانگین متحرک، اندیکاتور ایچیموکو، اندیکاتور مکدی، سطوح فیبوناچی، اندیکاتور RSI، اندیکاتور CCI.

با این حال تصمیم گیری صرف بر مبنای سیگنال های خرید و فروش تولید شده در این شاخص تحلیل تکنیکال اشتباه است. شما برای تصمیم گیری نیاز به بررسی الگوها، روانشناسی بازار، مدیریت ریسک، تحلیل فاندامنتال نیز دارید.

یورو

به نقل از ویکی پدیا، یورو با نماد€ و کد EUR واحد پول رسمی 19 کشور از 27 کشور عضو اتحادیه اروپا است. این گروه از کشورها به عنوان منطقه یورو یا به طور رسمی منطقه یورو شناخته می شوند و بنا بر آمار سال 2019 حدود 343 میلیون شهروند را شامل می شود. هر یورو به 100 سنت تقسیم می شود. در جفت ارز EUR/AUD یورو ارز پایه است.

قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال EUR/AUD- سمبول یورو

دلار استرالیا

دلار استرالیا با نماد $ ,واحد پول کشور استرالیا و قلمروهای خارجی آن مانند جزیره کریسمس، جزیره کوکوس و نورفولک است. این ارز در 14 فوریه سال 1966 به جای پوند استرالیا معرفی شد.

قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال EUR/AUD

جفت ارز یورو به دلار استرالیا

EUR/AUD در بحبوحه بحران بدهی دولتی اروپا در سال 2012، به 1.1619 دلار استرالیا رسید، که پایین ترین سطح قیمت این جفت ارز بوده است. از اواسط جولای 2012، این جفت ارز عمدتاً به دلیل سیاست بانک مرکزی اروپا مبنی بر معاملات پولی مستقیم (OMT) بهبود یافته است، اقدامی که دراگی رئیس بانک مرکزی اروپا در آگوست 2012 آن را تهدید کرد.

جفت ارزهای اصلی فارکس – Major Pairs


جفت ارزهای فرعی فارکس – Minor Pairs


برخی از جفت ارزهای نامتعارف فارکس – Exotic Pairs


دیگر دارایی ها و شاخص ها


ارزهای دیجیتال


برای معامله جفت ارز EUR/AUD در بازار فارکس میتوانید از بروکرهای مورد اعتماد در ایران استفاده نمایید

AF 1
AF 2
robo logo

سلب مسئولیت: مطالب ارسال شده در اینجا صرفاً برای اهداف اطلاعاتی است و اتکا به آن ممکن است منجر به ضرر شود. عملکرد گذشته شاخص قابل اعتمادی برای نتایج آینده نیست.


قیمت لحظه ای و نمودار تحلیل تکنیکال EUR/AUD


دیدگاهتان را بنویسید