درآمد میلیونی از اینترنت واقعیت است یا خیال؟

درآمد میلیونی از اینترنتدرآمد میلیونی از اینترنت (6)

احتما شما هم مثل من با گشتی در اینترنت و یا شبکه های اجتماعی، تبلیغات زیادی را دیده اید که معمولا تیتر آن مقالات به این شکل شروع می شوند ” کسب درآمد میلیونی از اینترنت“. حال سوال این است که، آیا چنین موضوعی حقیقت دارد و یا پشت پرده اینطور مقالات چیزهای دیگری نهفته است. کسب درآمد میلیونی از اینترنت واقعیت است یا خیال؟!

به عنوان فردی که قبلا هرگز چنین تبلیغاتی را باور نداشت باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنم که، این موضوع می تواند حقیقت داشته باشد، البته به چند شرط:

 • اولا انتظار یک شبه میلیونر شدن را نداشته باشید و نیاز به حداقل چند ماهی فعالیت است.
 • دوما در مسیری که خدمت شما عرض می شود صبر و مداومت داشته باشید و سریع ناامید نشوید.
 •  و سوم اینکه برای اینکار هر روز باید وقت بگذارید البته نه از صبح تا شب!

اگر واجد شرایط ذکر شده هستید، به شما تبریک میگویم، لطفاً این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

چطور از اینترنت درآمد میلیونی کسب کنم؟

اگر مقاله کسب درآمد دلاری از سایت استار کلیکس را مطالعه کرده باشید، پس حتما می دانید که درآمد داشتن آن هم بدون هیچ تخصصی و آن هم از سایت های خارجی کاملا امری ممکن و ساده است. در آن مقاله شما کلیه اطلاعاتی را که راجع به سایت های تبلیغات کلیکی باید بدانید را قبلا آموخته اید، بنابراین در این مقاله کمتر به سراغ موضوعات پایه ای میرویم و بیشتر تمرکز خود را بر روی بحث اصلی این مقاله یعنی کسب درآمد میلیونی از اینترنت می گذاریم البته اینبار با یک سایت کلیکی کاملا متفاوت و با شرایط و سیاست های متفاوت که کسب درآمدهای قابل توجه را ممکن می سازد. در این مقاله ما بصورت کامل به بررسی سایت کلیکی نئوباکس (NeoBux) خواهیم پرداخت پس لطفا تا انتها با تجارت آفرین همراه باشید.

 

سایت نئوباکس چیست؟

این سایت همانند سایر سایت های تبلیغات کلیکی عمل می کند اما خب تفاوت هایی هم دارد. برای مثال شما اگر یک سرچ کوتاهی در اینترنت زده باشید، حتما میدانید که خیلی از سایت های ایرانی یا خارجی، از سایت نئوباکس به عنوان یکی از بهترین و معروفترین سایت های تبلیغات کلیکی یاد میکنند. اما خب چرا این سایت بسیار معروف است، دلایل آن را بصورت خلاصه می توان اینگونه عنوان کرد:

 • این سایت از سال 2008 تاکنون مشغول فعالیت است و تاکنون مشکل خاصی از لحاظ پرداختی هایش نداشته است. در واقع از این لحاظ این سایت شهرتی جهانی دارد.
 • رتبه الکسای این سایت در جهان 1000 است، که بسیار رتبه فوق العاده ای در بین سایت های این چنینی محسوب می شود.
 • بیش از 10درصد از بازدیدکنندگان این سایت را ایرانی ها شامل می شوند.
رتبه الکسای سایت نئوباکس در جهان
رتبه الکسای سایت نئوباکس در جهان
درآمد میلیونی از اینترنت (2)
درصد بازدیدکنندگان سایت نئوباکس در ایران و سایر کشورها

– نئوباکس بجز تبلیغات کلیکی (PTC)، خدمات دیگری را هم ارائه می دهد که میتوان از آن خدمات نیز کسب درآمد داشت؛ خدماتی همچون نظرسنجی ها (Surveys) کارهای کوچک (Mini Jobs)، بازی ها (Games) و سایر پیشنهادات  (Offers). متاسفانه برخی از این خدمات شامل تحریم ها نیز می شوند و ممکن است ما ایرانی ها اجازه دسترسی به آن قسمت ها را نداشته باشیم که البته جای هیچ نگرانی نیست، چون هرآنچه ما به آن نیاز داریم فقط بخش تبلیغات سایت است.

خوشبختانه این سایت برخلاف بعضی از سایت های کلیکی دیگر که ایرانی ها را به کل تحریم کرده اند، فعلا رابطه خوبی با ایرانی ها دارد و بدون هیچ مشکلی و یا بدون مخفی کردن هویتتان می توانید در این سایت فعالیت داشته باشید، البته در ادامه مقاله خدمت شما عرض خواهد شد، که اگر حتی مجبور به مخفی کردن هویتتان هم می بودید، این کار ممکن است برای شما چندان عاقلانه نباشد و ریسک هایی را در بر دارد.

مرتبط : درآمد از تبلیغات اینترنت – کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات

چطور در نئوباکس عضو شوم؟

طبق روال تمامی سایت های این چنینی، برای فعالیت در سایت، نیاز به عضویت است. قبل از هر چیز، به شدت به شما توصیه می کنیم که تمامی شرایط و ضوابط این سایت را (Terms of Service) و تمامی سوالات متداولی (Help / FAQs) را که ممکن است برایتان بوجود بیاید را مطالعه کنید تا بعدا مشکلی برایتان پیش نیاید.

عضویت در این سایت بسیار ساده است؛ با این حال طبق مرام نامه ای که نویسنده این مقاله همیشه با خوانندگانش مطرح می نماید، لطفاً توسط لینک ارجاع نویسنده عضو سایت شوید، چرا که اینکار شما باعث حمایت از وقت و زمانی میشود که صرف جمع آوری تک تک اطلاعات ارائه شده در این مقاله شده است. شما اگر بدون لینک ارجاع هم عضو سایت شوید، در هر حال، هیچ سود و یا زیانی برای شما نخواهد داشت. فقط کافیست بر روی لینک ارجاع سایت نئوباکس کلیک کنید و پس از آن از منوهای سمت راست و بالا بر روی ثبت نام  (Register)کلیک کنید.

لینک ارجاع: https://www.neobux.com/?r=mjhabib4

صفحه ثبت نام سایت نئوباکس
صفحه ثبت نام سایت نئوباکس

اطلاعاتی که در فرم ثبت نام باید ارائه دهید بصورت مختصر به این شرح است:

Username: نام کاربری شما

Password: رمز عبور شما

Password confirmation: تکرار رمز عبور

Email: آدرس ایمیل معتبر شما

Birth Year: سال تولد شما

Verification Code: کد کپچای نمایش داده شده در کادر

حال فقط کافیست تیک گزینه I declare to have read … را بزنید، و بر روی Continue کلیک کنید. پس از آن یک ایمیل از نئوباکس در صندوق ورودی ایمیل خود دریافت خواهید کرد، که با کلیک کردن بر روی لینک فعال سازی و یا با کپی کردن کد فعال سازی و وارد کردن آن در سایت، ثبت نام شما نهایی خواهد شد و شما قادر خواهید بود، از قسمت ورود (Login) به پنل کاربری خود در سایت وارد شوید.

نمایی از پنل کاربری سایت نئوباکس
نمایی از پنل کاربری سایت نئوباکس

خلاصه ای از امکانات پنل کاربری شما به شرح زیر است:

– در بالاترین قسمت پنل شما، به ترتیب از چپ به راست گزینه های زیر به چشم میخورد:

 • نام کاربری شما، که با بردن موس روی آن میانبر تمامی منوهای پروفایل شما نمایان خواهند شد.
 • میزان موجودی لحظه ای شما که در ساعت گذشته یا روزهای گذشته آن را کسب کرده اید و به دلار و با سه رقم اعشار نمایش داده می شود.
 • میانبر گزینه آمار (statistics).
 • میانبر گزینه تنظیمات شخصی شما (Personal Settings).
 • لینک مراجعه شما بصورت مستقیم به صفحه تبلیغات سایت.
 • قفل کردن پنل کاربری (Lock session).
 • خروج از حساب کاربری (Logout).

– منوهای بالای پنل کاربری شما، به شرح زیر است:

 • View Advertisements: مهمترین بخش سایت، که هر 24 ساعت یکبار تعدای تبلیغ به شما نمایش میدهد و با کلیک کردن بر روی هر تبلیغ، درآمدی به حساب شما واریز میشود. توجه داشته باشید این درآمد بسیار ناچیز است اما در ادامه به شما روش هایی آموزش داده خواهد شد که میتوان درآمد قابل توجهی را از بخش تبلیغات کسب نمود.
 • Mini Jobs: متاسفانه این بخش برای کاربران ایرانی کاربردی ندارد
 • Surveys: متاسفانه این بخش برای کاربران ایرانی کاربردی ندارد
 • Games: در این بخش شما میتوانید با بازی کردن طبق قوانین ذکر شده در همان صفحه، به میزان 0.002 دلار در هر دو دقیقه درآمد کسب کنید
 • Offers: این بخش پیشنهاداتی را از شرکت های مختلف برای شما نمایش میدهد که شاید به برخی از آن ها بتوانید دسترسی داشته باشید و سکه دریافت کنید. قوانین هر آفری که در این بخش مشاهده میکنید، با آفری دیگر متفاوت است. مثلا ممکن است یک آفر نصب یک بازی یا اپ بر روی تلفن همراه شما باشد و یا آفری دیگر ثبت نام در سایتی خاص
 • Forum: بهترین بخش برای ارتباط با سایر کاربران سایت انجمن سایت است. انجمن نیازی به توضیح ندارد اما شما برای فعالیت در آن باید حداقل 15 روز عضو فعال سایت بوده باشید و بر روی 250 تبلیغ کلیک کرده باشید. در این بخش می توانید نتایج و تجارب کاربران را نیز مشاهده کنید.
 • FAQ: اگر سوالی دارید، احتمالا در همین بخش سوالات متداول قادر به یافتن آن هستید

منوهای سمت چپ پنل کاربری شما به این شرح است:

 • Summary: خلاصه ای از تمامی فعالیت های شما به همراه نمودار، اطلاعاتی از قبیل میزان درآمدهای شما، تعداد زیر مجموعه های شما و حتی گزینه هایی برای ارتقا اکانت، تبلیغ، و مدیریت زیر مجموعه هایتان را در این بخش مشاهده خواهید کرد
 • Banners: لینک ارجاع شما از این بخش قابل مشاهده خواهد بود. شما با انتشار این لینک در شبکه های اجتماعی و یا از هر طریق دیگری، قادر خواهید بود افرادی را به عنوان زیرمجموعه ی خود به سایت دعوت کنید و کمیسیون از فعالیت های آن ها نیز کسب کنید
 • Statistics: آمار و نمودار فعالیت های شما در این بخش قابل مشاهده خواهد بود
 • Personal: کلیه تنظیمات شخصی شما به سادگی از این بخش قابل دسترسی می باشند
 • Advertisments: اگر نیاز به نمایش تبلیغات سایت خود در این سایت دارید این بخش برای شما کاربرد خواهد داشت در غیر اینصورت این بخش فقط برای تبلیغ دهندگان کاربرد دارد
 • History: تاریخچه تمامی رویدادهای پروفایل شما همچون تاریخ ثبت نام در سایت، از این بخش قابل مشاهده است
 • Login: در این بخش تاریخ، زمان، آدرس آی پی و کشوری را که شما با آن به سایت لاگین کرده اید نمایش داده می شود تا در صورت مشاهده چیز مشکوکی، بتوانید آن را به قسمت پشتیبانی سایت گزارش دهید یا پسورد خود را تغییر دهید

 مرتبط : بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۸ – سایت کلیکی خارجی

چطور از سایت نئوباکس کسب درآمد کنم؟

تبلیغات روزانه سایت نئوباکس
تبلیغات روزانه سایت نئوباکس

همانطور که پیش از این نیز ذکر شد، تمام آنچه که ما نیاز داریم، بخش تبلیغات سایت است. بخش های دیگر سایت هرچند پتانسیل خوبی برای کسب درآمد دارند، اما متاسفانه خیلی از آن بخش ها برای ایرانی ها قابل دسترسی نیستند.

اگر شما از پروفایل خود بر روی منوی View Advertisements کلیک کنید تعدادی تبلیغ خواهید دید که ارزش هر تبلیغ ممکن است بین 0.001 تا 0.015 دلار متغیر باشد. حال اگر ما تعداد تبلیغات روزانه خود را 10 عدد در نظر بگیریم (که بیشتر از این هم می شود)، آن قدر درآمد حاصل از این تبلیغات ناچیز بنظر می رسد که شاید شما هم در برخورد اول ناامید شده باشید! اما قسمت جالب ماجرا اینجاست که قرار است دیگران نیز به کمک شما بیایند و برای شما پول بسازند.

حال باز ممکن است که بگویید کسی را برای معرفی به این سایت ندارید، اصلا جای نگرانی نیست چون برای آن هم راه حلی وجود دارد. قبل از هر چیز بهتر است با چند اصطلاح آشنا شویم.

اگر شما لینک ارجاع خود را (Referral Link) جایی منتشر کنید (از قسمت بنر که قبلا اشاره شد)، و یا از فردی بخواهید با آن لینک عضو سایت شود، به این ترتیب شما یک فردی را به زیر مجموعه خود دعوت کرده اید که به آن Direct Referral (DR) گفته می شود. آن فرد علاوه بر اینکه با فعالیت خود در سایت، همانند شما درآمد خود را نیز دارد، کمیسیونی نیز از فعالیتش هم به شما تعلق میگیرد. حال اگر چنین فردی وجود نداشت، شما قادر خواهید بود به مبلغ 0.2 دلار یک فردی را بصورت تصادفی، که در سایت فعال است، برای مدت 30 روز اجاره کنید (Rented Referral) تا کمیسیون آن فرد برای شما نیز در نظر گرفته شود.

هنگامی که شما عضو سایت می شوید، عضویت شما طبیعتا رایگان است (استاندارد)، در جداول زیر که از قسمت help سایت قابل دسترسی است، شما میتوانید به سادگی کمیسیون های دریافتی از تمامی عضویت های مختلف در سایت را که با کلیک های خود شما، یا DRهای شما و یا RRهای شما بدست می آید را مشاهده کنید.

درآمدهای حاصل از کلیک های شما بر روی هر تبلیغ با توجه به عضویت های مختلف
درآمدهای حاصل از کلیک های شما بر روی هر تبلیغ با توجه به عضویت های مختلف
کمیسیون حاصل از کلیک کردن هر زیرمجموعه مستقیم (ریفرال مستقیم) شما بر روی هر تبلیغ
کمیسیون حاصل از کلیک کردن هر زیرمجموعه مستقیم (ریفرال مستقیم) شما بر روی هر تبلیغ
کمیسیون حاصل از کلیک کردن هر زیرمجموعه اجاره ای (ریفرال اجاره ای) شما بر روی هر تبلیغ
کمیسیون حاصل از کلیک کردن هر زیرمجموعه اجاره ای (ریفرال اجاره ای) شما بر روی هر تبلیغ
هزینه ماهانه لازم برای اجاره یک ریفرال اجاره ای (250 ریفرال می شود 50 دلار در ماه)
هزینه ماهانه لازم برای اجاره یک ریفرال اجاره ای (250 ریفرال می شود 50 دلار در ماه)
تعداد مجاز اجاره هر ریفرال برای عضویت های مختلف به همراه درصد تخفیف نگهداری هر ریفرال
تعداد مجاز اجاره هر ریفرال برای عضویت های مختلف به همراه درصد تخفیف نگهداری هر ریفرال

مرتبط بهترین سایت های کلیکی ایرانی – کسب درآمد در منزل با سایت کلیکی

استراتژی لازم برای کسب درآمد میلیونی از سایت بدون هیچ سرمایه ای!

تا اینجای کار همه چیز کاملا واضح و آشکار است، اما چالشی که پیش روی ماست، این است که چگونه میتوان بدون حتی ریالی سرمایه، بعد از مدت معینی درآمدی میلیونی کسب کرد. اولین نکته این است که خب شاید این دلار سر به فلک کشیده، زیاد هم برای تجارت جدید ما بد نباشد! چراکه ما درآمد خود را به دلار دریافت میکنیم، و پس از تبدیل آن به ریال قطعا عدد قابل توجهی در حساب خود خواهیم داشت، اما همانطور که قبلا بیان شد، این کار نیاز به صبر و مداومت و البته استراتژی دارد که در ادامه خدمت شما شرح داده می شود.

طبق آنچه بیان شد، ما بطور متوسط فقط با چند دقیقه وقت گذاشتن و کلیک بر روی تبلیغات ارائه شده، قادر خواهیم بود روزانه حداقل 0.01 دلار درآمد داشته باشیم. توجه داشته باشید که در محاسبات ارائه شده، حداقل ها بیان می شوند، و گرنه بعضی از تبلیغات درآمدهای بیشتری نیز ممکن است داشته باشند، و یا با قابلیت های دیگر سایت نئوباکس همچون بازی ها، میتوان درآمد خود را در یک روز به عدد بیشتری برسانیم.

درآمد کسب شده تعداد روزهای سپری شده حداقل درآمد حاصل از هر تبلیغ تعداد متوسط تبلیغات روزانه
0.2 دلار 20 روز 0.001 دلار 10 عدد

هر 0.2 دلار برای اجاره یک فرد لازم است. ما برای اجاره حداقل 3 فرد نیاز به 0.6 دلار داریم. پس اجازه دهید چند زیر مجموعه مستقیم (DR) نیز به محاسبات خود اضافه کنیم که این روند را تسریع ببخشیم.

درآمد کسب شده حداقل تعداد تبلیغات تعداد روزهای سپری شده حداقل کمیسیون دریافتی از هر ریفرال تعداد ریفرال های مستقیم
0.4 دلار 4 عدد 20 روز 0.0005 دلار 10 نفر

با توجه به محاسبات انجام شده، ما توانستیم در مدت زمان 20 روز، درآمد لازم برای اجاره 3 فرد را کسب کنیم. حال زیر مجموعه های اجاره ای (RR) را نیز به محاسبات خود اضافه میکنیم.

جمع کل درآمدها تعداد روزهای سپری شده کمیسیون بدست آمده از 3 RR کمیسیون بدست آمده از 10 DR درآمد حاصل از کلیک های شما
1.8 دلار 20 روز 1.2 دلار 0.4 دلار 0.2 دلار

تا اینجای کار 40 روز از کارکرد ما در سایت نئوباکس می گذرد و بعد از این مدت ما توانستیم درآمد 1.8 دلاری بدست آوریم. با چند روز تحمل بیشتر ما میتوانیم با 2 دلار 10 فرد دیگر نیز اجاره کنیم اما از آنجایی که مدت زمان اجاره هر فرد 30 روز است، و ما برای سادگی در محاسبات خود 3 فرد اجاره ای قبل را از محاسبات خود حذف می کنیم. همچنین اگر درآمد حاصل از کلیک های خود و DRهای خود را در نظر نگیریم، افراد اجاره ای در یک ماه برای ما چنین سودآوری خواهند داشت:

تعداد 10 RR و حداقل 4 کلیک 0.005 دلاری با مدت انتظار 30 روز = 6 دلار  = برای اجاره 30 RR

تعداد 30 RR و حداقل 4 کلیک 0.005 دلاری با مدت انتظار 30 روز = 18 دلار = برای اجاره 60 RR

تعداد 60 RR و حداقل 4 کلیک 0.005 دلاری با مدت انتظار 30 روز = 36 دلار = برای اجاره 120 RR

تعداد 120 RR و حداقل 4 کلیک 0.005 دلاری با مدت انتظار 30 روز = 72 دلار = برای اجاره 240 RR

تعداد 240 RR و حداقل 4 کلیک 0.005 دلاری با مدت انتظار 30 روز = 144 دلار

توجه کردید که ما با محاسبات ارائه شده، بدون هیچ سرمایه ای، در مدت زمان تقریبی 7 ماه، توانستیم درآمد خود را به ماهیانه 144 دلار برسانیم. افرادی که صبر و تحمل کافی داشته باشند و طمع دریافت پول خود را نداشته باشند، به همین ترتیب با سرمایه گذاری آنچه که در سایت بدست می آورند، قادر خواهند بود با ارتقای اکانت خود از استاندارد به مثلا طلایی، تعداد افراد اجاره ای خود را از 300 به 2000 نفر افزایش دهند و درآمد ماهیانه قابل توجهی را کسب کنند.

البته ما در محاسبات خود برای سادگی بیشتر، از مزایای دیگر سایت مثل تخفیف نگهداری هر فرد اجاره ای که به آن AutoPay گفته می شود استفاده نکردیم. جزئیات بیشتر آن را خودتان میتوانید با مراجعه به قسمت help سایت مشاهده کنید.

پس توجه کردید که کسب درآمد میلیونی از سایت نئوباکس نه تنها تخیل نیست، بلکه می تواند واقعیت داشته باشد. لازمه آن صبر، استراتژی و توجه به کلیه نکاتی است که قبلا بیان شد و در ادامه نیز نکات مهتری ارائه خواهد شد.

مرتبط : کسب درآمد از تبلیغات کلیکی شبکه اجتماعی فیس نما – Facenama

آیا میتوان برای تسریع روند کسب درآمد در این سایت، سرمایه گذاری نیز کرد؟

این سایت به قدری معتبر است که افراد زیادی هستند، بجای اینکه روزهای زیادی را سپری کنند تا یک سِنت، یک سِنت رشد کنند، مبلغی را در این سایت سرمایه گذاری می کنند و با اجاره افراد، آن سرمایه خود را رشد میدهند. شما با توجه به نیاز خود، شاید چنین کاری برایتان به صرفه تر باشد و شاید هم اگر هنوز شک دارید پس چنین کاری نکنید بهتر باشد. در کل سرمایه گذاری در این سایت کاملا ممکن است و شما میتوانید مبلغ دلاری خود را از یکی از سه روش پرداخت Neteller، Skrill و یا AirTM به سایت انتقال دهید. با توجه به تحریم ها، اگر چنین کاری برای شما میسر نیست، شرکت هایی در ایران وجود دارند، که با دریافت کارمزدی، چنین کاری را برای شما انجام میدهند.

چگونه درآمدهای خود را به ریال تبدیل کنیم؟

در قدم اول شما باید حداقل 2 دلار درآمد کسب کرده باشید اما در دفعات بعدی حداقل مبلغ برداشتی شما یک دلار یک دلار افزایش خواهد یافت تا به 10 دلار برسد. به عبارت دیگر، شما در دهمین درخواست برداشت مبلغ از حساب خود، باید حداقل 10 دلار موجودی حساب نئوباکستان باشد.

درآمد میلیونی از اینترنت (1)

باز هم می رویم به سراغ شرکت های دور زننده تحریم! چون شما خودتان در حال حاضر نمی توانید هیچ یک از سه حساب Neteller، Skrill و یا AirTM را داشته باشید، پس این شرکت های واسط به کمک شما می آیند و با دریافت مبلغی از شما، یک حساب تایید شده با نام شما ایجاد خواهند کرد. پس از آن شما اطلاعات حساب خود را در تنظیمات پروفایل نئوباکس وارد میکنید. درخواست واریز وجه میکنید، و پس از مدت معینی که وجه به حساب شما واریز شد، دلار خود را به حساب های ارزی شرکت های دور زننده تحریم انتقال می دهید، و آن شرکت ها معادل ریالی وجه شما را به حساب بانکیتان در ایران انتقال میدهند. تقریبا ساده است، اما تحقیقات لازم برای چنین کاری بر عهده شما می باشد که بدانید چه حسابی باز کنید، از چه شرکتی کمک بگیرید، و چه نکاتی را رعایت کنید تا حسابتان مسدود نشود. اگر هم حساب پِی پَل داشته باشید، میتوانید آن را برای مثال به اسکریل خود اتصال دهید تا کارتان راحتتر شود. لطفا جزئیات بیشتر چنین اطلاعاتی را خودتان با تماس با پشتیبان های شرکت های ارزی در ایران بدست بیاورید.

 

چه بایدها و نبایدهایی را باید در سایت نئوباکس رعایت کنم؟

همچون تمامی سایت های تبلیغات کلیکی، سایت نئوباکس هم قوانین و سیاست های خاص خود را دارد تا اجازه دهد کاربرانش در این سایت فعالیت داشته باشند. ما به شما به شدت توصیه میکنیم تمامی شرایط و ضوابط سایت را (Terms) به دقت مطالعه کنید چرا که اگر قوانین سایت را رعایت نکنید، ممکن است بعدا در روند دریافت پول از سایت به مشکل بر بخورید و یا اینکه بدتر از آن حسابتان مسدود شود و تمامی موجودی حسابتان از دست برود. موارد مهمی را که باید بدانید بصورت خلاصه به این شرح است:

– شما حق داشتن بیش از یک حساب کاربری در این سایت را ندارید.

– حتی اگر خانواده شما هم بخواهند در این سایت عضو شوند، باید یک خط اینترنت مجزا از خط شما داشته باشند، و با سیستم شخصی خود در این سایت فعالیت کنند، چرا که اگر آدرس IP شما با خانوادتان یکی باشد، همه حساب های شما ممکن است مسدود شوند.

– شما حق فعالیت در این سایت را با استفاده از vpn ، پراکسی یا هر روش دیگری که بخواهید اطلاعات خود را تغییر دهید نخواهید داشت.

– اطلاعات وارد شده در حین ثبت نام در سایت باید واقعی باشند و گرنه مسئولیت عواقب ناشی از اطلاعات غلط در سایت با خود شماست.

– شما برای اینکه بتوانید در این سایت به عنوان یک کاربر فعال شناخته شوید، باید حداقل 15 روز از تاریخ عضویت شما گذشته باشد و روزانه حداقل بر روی 4 تبلیغ ثابت نارنجی رنگ کلیک کرده باشید. اگر این قانون را رعایت نکنید، خیلی از امکانات سایت برای شما بی فایده خواهند بود. مثلا اجازه داشتن ریفرال ندارید، اجازه ارتقا اکانت خود را ندارید و در بخش انجمن هم اجازه فعالیت نخواهید داشت.

– اگر شما تعداد زیادی ریفرال به مجموعه خود اضافه کنید، برای اینکه بتوانید کمیسیون ریفرال های خود را دریافت کنید، باید هر روز بر روی حداقل 4 تبلیغ ثابت نارنجی رنگ کلیک کنید در غیر اینصورت هر روزی که در سایت فعال نباشید، روز بعد ممکن است کمیسیونی دریافت نکنید. فعالیت در سایت کمتر از چند دقیقه وقت شما را می گیرد.

– این سایت به شدت با تقلب مبارزه می کند و برای این منظور سیستم های Anti-cheat قدرتمندی را تدارک دیده اند، پس شاید ارزش آن را نداشته باشد که کلیه درآمد حاصل خود را برای تست روش های تقلب به خطر اندازید!

– قطعا قوانین مهم دیگری نیز در این سایت وجود دارند که مسئولیت تحقیق در مورد آن قوانین با شماست.

کلام آخر

در مقاله درآمد میلیونی از اینترنت واقعیت است یا خیال، یاد گرفتیم که شاید داشتن یک درآمد مناسب میلیونی در ماه، زیاد هم غیر منطقی بنظر نیاید اما باید سعی کنید که کمی هم واقع بین باشید و بیش از اندازه رویایی فکر نکنید! طبق معمول نویسنده این مطلب به سهم خود تحقیقات مناسبی را در مورد اعتبار این سایت انجام داده است اما شما هم به سهم خود سعی کنید به اصطلاح چشم و گوش بسته در این سایت فعالیت نکنید و تلاش کنید اطلاعات بیشتری در این زمینه بدست آورید چرا که نه نویسنده این مطلب و نه سایت تجارت آفرین در صورت بروز مشکلی، مسئولیتی را تقبل نمی نمایند. همچنین موارد جزئی دیگری در مورد فعالیت در این سایت وجود دارد، که از حوصله این مقاله خارج بوده است و ذکر نشده است. شما اگر علاقمند به فعالیت در سایت نئوباکس هستید، لطفا در این زمینه با تحقیقات خود اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.


درآمد میلیونی از اینترنت واقعیت است یا خیال؟


تجارت آفرین

10 دیدگاه

 • دوستان سلام
  با توجه به افزایش قیمت دلار نسبت به ریال همه ما میدونیم که بهترین روش درآمد زایی، درآمد دلاری هست و هرکسی بتونه با دلار کسب درآمد کنه از اینترنت چند برابر به ریال سود میکنه،البته این کار به لطف اینترنت و فضای مجازی ممکن هست،البته من فقط معرفی میکنم و هر کسی دوست داشت خودش میتونه اقدام کنه و یا به صورت انلاین با خوده پشتیبان سایت درباره نحوه فعالیت سوال کنه من آدرس سایت میدم،واسه اطلاعات بیشتر با پشتیبان آنلاین تمام سوالات خودتون بپرسید و اگه راضی بودید اقدام به فعالیت کنید …نام سایت به دلیل تبلیغ حذف شده است…

 • با سلام و احترام
  ببخشید در سایت نئوباکس در قسمت رفرال ها یه قسمتی داره به نام
  Referrals rental extension
  این دقیقاً کاربردش چی هست؟
  ممنونم

 • سلام این سایت برای ایران فیلتر نیست؟ایا فعالیت در این سایت برای کاربران ایرانی رو پیشنهاد میکنید؟

 • سلام وقت بخیر

  ببخشید میخواستم بدونم برای دریافت پول نئوباکس چطوری میتونم اقدام کنم؟ حساب شما رو باید بدم تا معادل ریالیش رو پرداخت کنید ؟
  من داخل چند با کامپیوتر های مختلف و اینترنت مختلف در نئو باکس و اوجو حساب دارم میتونم یک حساب رو برای واریز به همه سایت ها بدم مشکلی پیش نمیاد یا اینکه حساب شما رو موقع پرداخت به هر اکانت جدا بدم و چند اکانت به یک حساب بانکی واریز داشته باشن مشکلی پیش نمیاد ؟

  یا اینکه برای چند حساب در نئوباکس و … باید حساب بانکی جدا مخصوص به خودش باشه ؟

  یا اینکه باید هر حساب رو بعد از استفاده در یک اکانت پاک کرد و در حساب دیگر مجدد اضافه کرد

  ممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمایید

  با تشکر

  • سلام،
   برای دریافت پول خود می توانید از حساب های ما استفاده کنید و معادل را در ایران در حساب خود دریافت کنید. به بقیه سئوالات شما در تلگرام پاسخ داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید