قیمت بیت کوین نزدیک به 64 هزار دلار است، تحلیلگری پیش بینی می کند که در این چرخه 300 هزار دلار قابل دسترسی است

اخبار بیت کوین

قیمت بیت کوین در معاملات پس از هالوینگ به تثبیت ادامه می دهد و در محدوده باریکی معامله می شود زیرا معامله گران منتظر کاتالیزور مهم بعدی هستند. بیت کوین در 24 ساعت گذشته بین 63520 تا 65285 دلار معامله شده است.

تثبیت قیمت همزمان با کاهش تقاضا از سوی ETF های بیت کوین نقدی در فهرست ایالات متحده است. FBTC فیدلیتی در روز پنجشنبه شاهد خروجی 22.6 میلیون دلاری بود، در حالی که IBIT بلک راک برای دومین روز متوالی جریان خنثی خالص را ثبت کرد. این کاهش تقاضا از سوی ETF ها فشار مثبت بر قیمت بیت کوین را کاهش داده است و منجر به مرحله ادغام مشاهده شده در دو ماه گذشته شده است.

ریچل لین، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل SynFutures، خاطرنشان کرد که علیرغم پیش بینی ها در مورد هالوینگ بیت کوین، این رویداد تأثیر قابل توجهی بر قیمت گذاری نداشته است. تحلیل‌های تاریخی نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین ممکن است پس از نصف شدن به سمت پایین باقی بماند یا کاهش یابد تا زمانی که از بالاترین قیمت قبلی یعنی 73,600 دلار عبور کند.

لین سطح 60,000 دلار را به عنوان یک منطقه حمایتی حیاتی با حمایت بیشتر 50,000 تا 52,000 دلار برجسته کرد. او بر اهمیت نظارت بر انتشار داده های اقتصادی ایالات متحده تأکید کرد، زیرا آنها می توانند از طریق تأثیر خود بر بازارهای سهام بر قیمت بیت کوین تأثیر بگذارند.

تحلیلگر بازار TradingShot پیشنهاد کرد که بیت کوین در حال آماده شدن برای تهاجمی ترین بخش چرخه صعودی است که از نظر تاریخی با افزایش قیمت قابل توجه مشخص می شود. بر اساس توسعه‌های فیبوناچی و الگوهای تاریخی، TradingShot بالاترین بالقوه 300000 دلار برای بیت‌کوین را در چرخه فعلی پیش‌بینی کرد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 63670 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش 0.5 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

تجارت آفرین فارکس
تیم خبری
نویسندهتیم خبری
تیم تولید خبر سایت تجارت آفرین - مرجعه اخبار فارکس در ایران

دیدگاهتان را بنویسید