مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس

مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس

انتخاب بروکر فارکس مناسب یک تصمیم اساسی برای معامله گران است، زیرا پایه و اساس سفر مالی آنها را در دنیای پویای بازارهای ارز تعیین می کند. در این قسمت، ما به بررسی و مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس می پردازیم. با بررسی جنبه‌های مختلف مانند مقررات و رگوله ها، پلتفرم‌های معاملاتی، انواع حساب‌ها، هزینه‌ها و پشتیبانی مشتری، هدف ما این است که درک جامعی از این دو بروکر معروف فارکس به شما ارائه دهیم.

مرتبط: بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان 2023 | معرفی بروکرهای فارکس

با مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس شما می توانید انتخابی آگاهانه داشته باشید که با اهداف تجاری، تحمل ریسک و ترجیحات فردی شما همسو باشد. چه شما یک معامله گر باتجربه باشید که به دنبال یک کارگزاری جدید هستید یا یک تازه وارد که به دنبال پلتفرم ایده آل برای شروع سفر فارکس خود است، این اطلاعات و مقایسه این 2 بروکر فارکس به شما امکان تصمیم گیری بهتر می دهد.  به طور خلاصه می توانید برای مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس جدول زیر را ملاحظه نمایید.

مرتبط: فارکس 101: فارکس چیست و چگونه شروع کنید

جدول مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس

مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس
مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس
مقایسه نورد اف ایکس و آیرون اف ایکسمعرفی شایسه ترین بروکر فارکس برای ایرانیانآیرون اف ایکس
امتیاز7.97
حداقل سپرده10 دلار50 دلار
رگولهVFSCBermuda
بونوسندارددارد
متوسط اسپرد 1.21.8
حداکثر لوریج1:10001:1000
پلتفرم معاملاتیFX Mobile ,MT4, MT5 IronTrader, MT4
واریز و برداشتTC Pay، ارزهای دیجیتال*، پرفکت مانیریالی، پرفکت مانی، ارزهای دیجیتال
نوع بروکربازار سازبازار ساز
حفاظت از سرمایه مشترینداردندارد
تعداد جفت ارز33+80+
تعداد سهام50+
تعداد ارز دیجیتال15+30+
محتوای آموزشیدارددارد
آپشن هانداردندارد
سیگنال خرید و فروشنداردندارد
حساب آزمایشیدارددارد
حساب PAMMدارددارد
حساب اسلامیدارددارد
وبینارهای زندهنداردندارد
کپی تریدینگ دارددارد
تعداد معامله گر+1،000،000+500،000
سال تاسیس20082010
لینک ثبت نامثبت نامثبت نام
مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس
مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس

درباره نورد اف ایکس

بروکر نورد اف ایکس یک کارگزار شناخته شده فارکس جهانی است که به معامله گران ایرانی نیز خدمات مالی ارائه می دهد. این بروکر در سال 2008 تأسیس شده است که نشان دهنده قدمت زیاد این بروکر در بازار است. بروکر NordFX انواع حساب های معاملاتی را برای معامله گران با سطوح مختلف تجربه فراهم می کند.

این بروکر فارکس به دلیل پلتفرم های معاملاتی کاربرد پسند خود، از جمله MetaTrader 4 (MT4)، MetaTrader 5 (MT5) و همچنین NordFX Mobile که ابزارهای نموداری پیشرفته و پشتیبانی از استراتژی های معاملاتی خودکار را ارائه می دهند، شناخته شده است. معامله گران جدید می توانند منابع آموزشی محدودی در وب سایت نورد اف ایکس پیدا کنند همچنین در وب سایت این بروکر خبر از سیگنال های رایگان یا اخبار وجود ندارد.

برای معامله‌گران مبتدی، بروکر نورد اف ایکس حساب‌های آزمایشی را ارائه می‌دهد که محیطی بدون ریسک را برای تمرین و تست استراتژی بدون استفاده از سرمایه واقعی فراهم می‌کند. پشتیبانی مشتری این بروکر فارکس برای مشتریان ایرانی به راحتی از طریق کانال های متعدد، ایمیل، و پشتیبانی تلفنی در دسترس است و اطمینان حاصل می کند که معامله گران می توانند در صورت نیاز کمک دریافت کنند.

نورد اف ایکس رگوله کمیسیون خدمات مالی وانواتو (VFSC) را دارد که می تواند تا حدی احساس امنیت را برای معامله گران فراهم می کند. با این حال، بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که این رگوله فراساحلی است و اعتبار آن بسیار پائین است و پشتیبانی خاصی را به کاربران ایرانی ارائه نمی دهد.

نورد اف ایکس علاوه بر فارکس، فرصت‌های معاملاتی را در کلاس‌های دارایی مختلف، از جمله کالاها، انرژی و ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند. همچنین سرمایه گذاران می توانند در حساب های سرمایه گذاری یا حساب PAMM این بروکر فارکس سرمایه گذاری نمایند. آنها طیف وسیعی از گزینه های سپرده و برداشت را ارائه می دهند و مدیریت حساب های خود و دسترسی به سود را برای معامله گران راحت می کند. بسیار مهم است که جدول مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس قبل از انتخاب بروکر فارکس خود به خوبی بررسی کنید تا بتوانید نتیجه آگاهانه تری بگیرید.

درباره آیرون اف ایکس

بروکر آیرون اف ایکس یک کارگزار شناخته شده فارکس جهانی است که به معامله گران ایرانی نیز خدمات مالی ارائه می دهد. این بروکر در سال 2010 تأسیس شده است که نشان دهنده قدمت نسبتا بالای این بروکر در بازار است. بروکر IronFX انواع حساب های معاملاتی را برای معامله گران با سطوح مختلف تجربه فراهم می کند.

این بروکر فارکس به دلیل پلتفرم های معاملاتی کاربرد پسند خود، از جمله MetaTrader 4 (MT4) و همچنین Iron Trader App که ابزارهای نموداری پیشرفته و پشتیبانی از استراتژی های معاملاتی خودکار را ارائه می دهند، شناخته شده است. معامله گران جدید می توانند منابع آموزشی محدودی در وب سایت آیرون اف ایکس پیدا کنند همچنین در وب سایت این بروکر خبر از سیگنال های رایگان یا اخبار وجود ندارد.

برای معامله‌گران مبتدی، بروکر آیرون اف ایکس حساب‌های آزمایشی را ارائه می‌دهد که محیطی بدون ریسک را برای تمرین و تست استراتژی بدون استفاده از سرمایه واقعی فراهم می‌کند. پشتیبانی مشتری این بروکر فارکس برای مشتریان ایرانی به راحتی از طریق کانال های متعدد، ایمیل، و پشتیبانی تلفنی در دسترس است و اطمینان حاصل می کند که معامله گران می توانند در صورت نیاز کمک دریافت کنند.

آیرون اف ایکس مجوز جزایر برمودا را دارد که می تواند تا حد کمی احساس امنیت را برای معامله گران فراهم می کند. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که این مجوز فراساحلی است و اعتبار آن بسیار پائین است و پشتیبانی خاصی را به کاربران ایرانی ارائه نمی دهد.

آیرون اف ایکس علاوه بر فارکس، فرصت‌های معاملاتی را در کلاس‌های دارایی مختلف، از جمله کالاها، انرژی و ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند. همچنین سرمایه گذاران می توانند در حساب های سرمایه گذاری یا حساب PAMM این بروکر فارکس سرمایه گذاری نمایند. آنها طیف وسیعی از گزینه های سپرده و برداشت را ارائه می دهند و مدیریت حساب های خود و دسترسی به سود را برای معامله گران راحت می کند. بسیار مهم است که جدول مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس قبل از انتخاب بروکر فارکس خود به خوبی بررسی کنید تا بتوانید نتیجه آگاهانه تری بگیرید.

مرتبط: مقایسه بروکرهای فارکس و بررسی نظرات کاربران

چنانچه در مورد بروکرهای نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس نظری دارید و یا معامله با هر کدام از این بروکرها را تجربه کرده اید، آن را با ما و دیگران در زیر این پست به اشتراک بگذارید. تجربه شما می تواند کمک شایانی به دیگر معامله گران فارکس کند.

سئوالات متداول

در مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس از چه معیارهایی استفاده شده است؟

ما برای مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس این شاخص ها را در نظر گرفته ایم: شهرت، سابقه، حداقل سپرده، رگوله، بونوس، هزینه های معاملاتی، میزان لوریج، پلتفرم های معاملاتی، نحوه واریز و برداشت، تعداد ابزارهای معاملاتی، محتوای آموزشی، ارائه حساب های مختلف معاملاتی و آزمایشی، نظر کاربران سایت تجارت آفرین و پشتیبانی مشتری به کاربران ایرانی.

تفاوت اصلی بین بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس چیست ؟

آیا هر دو بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس رگوله هستند؟

آیا مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس بصورت مستقل انجام شده است ؟

آیا می توانم یک حساب آزمایشی با نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس باز کنم تا خدمات آنها را قبل از سپرده گذاری آزمایش کنم؟


مقایسه بروکر نورد اف ایکس و آیرون اف ایکس


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید