مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس

مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس

انتخاب بروکر فارکس مناسب یک تصمیم اساسی برای معامله گران است، زیرا پایه و اساس سفر مالی آنها را در دنیای پویای بازارهای ارز تعیین می کند. در این قسمت، ما به بررسی و مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس می پردازیم. با بررسی جنبه‌های مختلف مانند مقررات و رگوله ها، پلتفرم‌های معاملاتی، انواع حساب‌ها، هزینه‌ها و پشتیبانی مشتری، هدف ما این است که درک جامعی از این دو بروکر معروف فارکس به شما ارائه دهیم.

مرتبط: بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان 2023 | معرفی بروکرهای فارکس

با مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس شما می توانید انتخابی آگاهانه داشته باشید که با اهداف تجاری، تحمل ریسک و ترجیحات فردی شما همسو باشد. چه شما یک معامله گر باتجربه باشید که به دنبال یک کارگزاری جدید هستید یا یک تازه وارد که به دنبال پلتفرم ایده آل برای شروع سفر فارکس خود است، این اطلاعات و مقایسه این 2 بروکر فارکس به شما امکان تصمیم گیری بهتر می دهد.  به طور خلاصه می توانید برای مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس جدول زیر را ملاحظه نمایید.

مرتبط: فارکس 101: فارکس چیست و چگونه شروع کنید

جدول مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس

مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس
مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس
مقایسه HYCM و آیرون اف ایکسHYCM - بهترین بروکر فارکس برای ایرانیانآیرون اف ایکس
امتیاز8.57
حداقل سپرده20دلار50 دلار
رگولهFSASVGBermuda
بونوس30%دارد
متوسط اسپرد 21.8
حداکثر لوریج1:5001:1000
پلتفرم معاملاتیMT4, MT5, HyTrader IronTrader, MT4
واریز و برداشتTC Pay, ارزهای د یجیتال، پرفکت مانیریالی، پرفکت مانی، ارزهای دیجیتال
نوع بروکربازار سازبازار ساز
حفاظت از سرمایه مشترینداردندارد
تعداد جفت ارز6780+
تعداد سهام1050+
تعداد ارز دیجیتال+1530+
محتوای آموزشیدارددارد
آپشن هانداردندارد
سیگنال خرید و فروشنداردندارد
حساب آزمایشیدارددارد
حساب PAMMندارددارد
حساب اسلامیندارددارد
وبینارهای زندهنداردندارد
کپی تریدینگ ندارددارد
تعداد معامله گر+1،000،000+500,000
سال تاسیس19772010
لینک ثبت نامثبت نامثبت نام
مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس
مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس

درباره HYCM

بروکر HYCM یک کارگزار شناخته شده فارکس جهانی است که به معامله گران ایرانی نیز خدمات مالی ارائه می دهد. این بروکر در سال 1977 تأسیس شده است که نشان دهنده قدمت زیاد این بروکر در بازار است. HYCM انواع حساب های معاملاتی را برای معامله گران با سطوح مختلف تجربه فراهم می کند.

این بروکر فارکس به دلیل پلتفرم های معاملاتی کاربرد پسند خود، از جمله MetaTrader 4 (MT4)، MetaTrader 5 (MT5) و همچنین Hytrader که ابزارهای نموداری پیشرفته و پشتیبانی از استراتژی های معاملاتی خودکار را ارائه می دهند، شناخته شده است. معامله گران جدید منابع آموزشی چندانی در وب سایت HYCM نمی توانند پیدا کنند همچنین در وب سایت این بروکر خبر از سیگنال های رایگان یا اخبار وجود ندارد.

برای معامله‌گران مبتدی، بروکر HYCM حساب‌های آزمایشی را ارائه می‌دهد که محیطی بدون ریسک را برای تمرین و تست استراتژی بدون استفاده از سرمایه واقعی فراهم می‌کند. پشتیبانی مشتری این بروکر فارکس برای مشتریان ایرانی به راحتی از طریق کانال های متعدد، ایمیل، و پشتیبانی تلفنی در دسترس است و اطمینان حاصل می کند که معامله گران می توانند در صورت نیاز کمک دریافت کنند.

HYCM رگوله FSC سنت وینسنت و گرنادین را دارد که می تواند تا حدی احساس امنیت را برای معامله گران فراهم می کند. با این حال، بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که این رگوله فراساحلی است و اعتبار آن بسیار پائین است و پشتیبانی خاصی را به کاربران ایرانی ارائه نمی دهد.

HYCM علاوه بر فارکس، فرصت‌های معاملاتی را در کلاس‌های دارایی مختلف، از جمله کالاها، شاخص‌ها و ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند. همچنین معامله گران می توانند به معامله بیش از 1000 سهام جهانی بپردازند. آنها طیف وسیعی از گزینه های سپرده و برداشت را ارائه می دهند و مدیریت حساب های خود و دسترسی به سود را برای معامله گران راحت می کند. بسیار مهم است که جدول مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس قبل از انتخاب بروکر فارکس خود به خوبی بررسی کنید تا بتوانید نتیجه آگاهانه تری بگیرید.

درباره آیرون اف ایکس

بروکر آیرون اف ایکس یک کارگزار شناخته شده فارکس جهانی است که به معامله گران ایرانی نیز خدمات مالی ارائه می دهد. این بروکر در سال 2010 تأسیس شده است که نشان دهنده قدمت نسبتا بالای این بروکر در بازار است. بروکر IronFX انواع حساب های معاملاتی را برای معامله گران با سطوح مختلف تجربه فراهم می کند.

این بروکر فارکس به دلیل پلتفرم های معاملاتی کاربرد پسند خود، از جمله MetaTrader 4 (MT4) و همچنین Iron Trader App که ابزارهای نموداری پیشرفته و پشتیبانی از استراتژی های معاملاتی خودکار را ارائه می دهند، شناخته شده است. معامله گران جدید می توانند منابع آموزشی محدودی در وب سایت آیرون اف ایکس پیدا کنند همچنین در وب سایت این بروکر خبر از سیگنال های رایگان یا اخبار وجود ندارد.

برای معامله‌گران مبتدی، بروکر آیرون اف ایکس حساب‌های آزمایشی را ارائه می‌دهد که محیطی بدون ریسک را برای تمرین و تست استراتژی بدون استفاده از سرمایه واقعی فراهم می‌کند. پشتیبانی مشتری این بروکر فارکس برای مشتریان ایرانی به راحتی از طریق کانال های متعدد، ایمیل، و پشتیبانی تلفنی در دسترس است و اطمینان حاصل می کند که معامله گران می توانند در صورت نیاز کمک دریافت کنند.

آیرون اف ایکس مجوز جزایر برمودا را دارد که می تواند تا حد کمی احساس امنیت را برای معامله گران فراهم می کند. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که این مجوز فراساحلی است و اعتبار آن بسیار پائین است و پشتیبانی خاصی را به کاربران ایرانی ارائه نمی دهد.

آیرون اف ایکس علاوه بر فارکس، فرصت‌های معاملاتی را در کلاس‌های دارایی مختلف، از جمله کالاها، انرژی و ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند. همچنین سرمایه گذاران می توانند در حساب های سرمایه گذاری یا حساب PAMM این بروکر فارکس سرمایه گذاری نمایند. آنها طیف وسیعی از گزینه های سپرده و برداشت را ارائه می دهند و مدیریت حساب های خود و دسترسی به سود را برای معامله گران راحت می کند. بسیار مهم است که جدول مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس قبل از انتخاب بروکر فارکس خود به خوبی بررسی کنید تا بتوانید نتیجه آگاهانه تری بگیرید.

مرتبط: مقایسه بروکرهای فارکس و بررسی نظرات کاربران

چنانچه در مورد بروکرهای HYCM و آیرون اف ایکس نظری دارید و یا معامله با هر کدام از این بروکرها را تجربه کرده اید، آن را با ما و دیگران در زیر این پست به اشتراک بگذارید. تجربه شما می تواند کمک شایانی به دیگر معامله گران فارکس کند.

سئوالات متداول

در مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس از چه معیارهایی استفاده شده است؟

ما برای مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس این شاخص ها را در نظر گرفته ایم: شهرت، سابقه، حداقل سپرده، رگوله، بونوس، هزینه های معاملاتی، میزان لوریج، پلتفرم های معاملاتی، نحوه واریز و برداشت، تعداد ابزارهای معاملاتی، محتوای آموزشی، ارائه حساب های مختلف معاملاتی و آزمایشی، نظر کاربران سایت تجارت آفرین و پشتیبانی مشتری به کاربران ایرانی.

تفاوت اصلی بین بروکر HYCM و آیرون اف ایکس چیست ؟

آیا هر دو بروکر HYCM و آیرون اف ایکس رگوله هستند؟

آیا مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس بصورت مستقل انجام شده است ؟

آیا می توانم یک حساب آزمایشی با HYCM و آیرون اف ایکس باز کنم تا خدمات آنها را قبل از سپرده گذاری آزمایش کنم؟


مقایسه بروکر HYCM و آیرون اف ایکس


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید