مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس

مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس

انتخاب بروکر فارکس مناسب یک تصمیم اساسی برای معامله گران است، زیرا پایه و اساس سفر مالی آنها را در دنیای پویای بازارهای ارز تعیین می کند. در این قسمت، ما به بررسی و مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس می پردازیم. با بررسی جنبه‌های مختلف مانند مقررات و رگوله ها، پلتفرم‌های معاملاتی، انواع حساب‌ها، هزینه‌ها و پشتیبانی مشتری، هدف ما این است که درک جامعی از این دو بروکر معروف فارکس به شما ارائه دهیم.

مرتبط: بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان 2023 | معرفی بروکرهای فارکس

با مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس شما می توانید انتخابی آگاهانه داشته باشید که با اهداف تجاری، تحمل ریسک و ترجیحات فردی شما همسو باشد. چه شما یک معامله گر باتجربه باشید که به دنبال یک کارگزاری جدید هستید یا یک تازه وارد که به دنبال پلتفرم ایده آل برای شروع سفر فارکس خود است، این اطلاعات و مقایسه این 2 بروکر فارکس به شما امکان تصمیم گیری بهتر می دهد.  به طور خلاصه می توانید برای مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس جدول زیر را ملاحظه نمایید.

مرتبط: فارکس 101: فارکس چیست و چگونه شروع کنید

جدول مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس

مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس
مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس
مقایسه لایت فایننس و آیرون اف ایکسمرتبط: فارکس 101: فارکس چیست و چگونه شروع کنید مقایسه بروکر آلپاری و آمارکتسآیرون اف ایکس
امتیاز77
حداقل سپرده1 دلار50 دلار
رگولهMarshall IslandsBermuda
بونوس30%دارد
متوسط اسپرد 2.41.8
حداکثر لوریج1:10001:1000
پلتفرم معاملاتیMT4, MT5, CTrader IronTrader, MT4
واریز و برداشتTC Pay, ارزهای د یجیتال، پرفکت مانیریالی، پرفکت مانی، ارزهای دیجیتال
نوع بروکربازار سازبازار ساز
حفاظت از سرمایه مشترینداردندارد
تعداد جفت ارز5480+
تعداد سهام+10050+
تعداد ارز دیجیتال+6030+
محتوای آموزشیندارددارد
آپشن هانداردندارد
سیگنال خرید و فروشداردندارد
حساب آزمایشیدارددارد
حساب PAMMندارددارد
حساب اسلامیندارددارد
وبینارهای زندهنداردندارد
کپی تریدینگ دارددارد
تعداد معامله گر+1،500،000+500،000
سال تاسیس20052010
لینک ثبت نامثبت نامثبت نام
مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس
مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس

درباره لایت فایننس

لایت فایننس که قبلا به نام لایت فارکس نیز شناخته می شد، یک کارگزار شناخته شده فارکس برای ایرانیان است که به معامله گران در بازارهای مالی خدمات می دهد. این بروکر در سال 2005 تأسیس شد و انواع حساب های معاملاتی را برای معامله گران با سطوح مختلف تجربه فراهم می کند. LiteFinance به دلیل پلتفرم های معاملاتی کاربرد پسند خود، از جمله MetaTrader 4 (MT4)، MetaTrader 5 (MT5) و همچنین CTrader که ابزارهای نموداری پیشرفته و پشتیبانی از استراتژی های معاملاتی خودکار را ارائه می دهند، شناخته شده است. معامله گران جدید منابع آموزشی چندانی در وب سایت لایت فایننس نمی توانند پیدا کنند اما می توانند به سیگنال های رایگان این بروکر فارکس دسترسی داشته باشند.

برای معامله‌گران مبتدی، بروکر لایت فایننس حساب‌های آزمایشی را ارائه می‌دهد که محیطی بدون ریسک را برای تمرین و تست استراتژی بدون استفاده از سرمایه واقعی فراهم می‌کند. پشتیبانی مشتری این بروکر فارکس برای مشتریان ایرانی به راحتی از طریق کانال های متعدد، ایمیل، و پشتیبانی تلفنی در دسترس است و اطمینان حاصل می کند که معامله گران می توانند در صورت نیاز کمک دریافت کنند.

لایت فایننس رگوله جزایر مارشال را دارد که می تواند تا حدی احساس امنیت را برای معامله گران فراهم می کند. با این حال، بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که این رگوله فراساحلی است و اعتبار آن بسیار پائین است و پشتیبانی خاصی را به کاربران ایرانی ارائه نمی دهد.

لایت فایننس علاوه بر فارکس، فرصت‌های معاملاتی را در کلاس‌های دارایی مختلف، از جمله کالاها، شاخص‌ها و ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند. آنها طیف وسیعی از گزینه های سپرده و برداشت را ارائه می دهند و مدیریت حساب های خود و دسترسی به سود را برای معامله گران راحت می کند. بسیار مهم است که جدول مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس قبل از انتخاب بروکر فارکس خود به خوبی بررسی کنید تا بتوانید نتیجه آگاهانه تری بگیرید.

درباره آیرون اف ایکس

بروکر آیرون اف ایکس یک کارگزار شناخته شده فارکس جهانی است که به معامله گران ایرانی نیز خدمات مالی ارائه می دهد. این بروکر در سال 2010 تأسیس شده است که نشان دهنده قدمت نسبتا بالای این بروکر در بازار است. بروکر IronFX انواع حساب های معاملاتی را برای معامله گران با سطوح مختلف تجربه فراهم می کند.

این بروکر فارکس به دلیل پلتفرم های معاملاتی کاربرد پسند خود، از جمله MetaTrader 4 (MT4) و همچنین Iron Trader App که ابزارهای نموداری پیشرفته و پشتیبانی از استراتژی های معاملاتی خودکار را ارائه می دهند، شناخته شده است. معامله گران جدید می توانند منابع آموزشی محدودی در وب سایت آیرون اف ایکس پیدا کنند همچنین در وب سایت این بروکر خبر از سیگنال های رایگان یا اخبار وجود ندارد.

برای معامله‌گران مبتدی، بروکر آیرون اف ایکس حساب‌های آزمایشی را ارائه می‌دهد که محیطی بدون ریسک را برای تمرین و تست استراتژی بدون استفاده از سرمایه واقعی فراهم می‌کند. پشتیبانی مشتری این بروکر فارکس برای مشتریان ایرانی به راحتی از طریق کانال های متعدد، ایمیل، و پشتیبانی تلفنی در دسترس است و اطمینان حاصل می کند که معامله گران می توانند در صورت نیاز کمک دریافت کنند.

آیرون اف ایکس مجوز جزایر برمودا را دارد که می تواند تا حد کمی احساس امنیت را برای معامله گران فراهم می کند. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که این مجوز فراساحلی است و اعتبار آن بسیار پائین است و پشتیبانی خاصی را به کاربران ایرانی ارائه نمی دهد.

آیرون اف ایکس علاوه بر فارکس، فرصت‌های معاملاتی را در کلاس‌های دارایی مختلف، از جمله کالاها، انرژی و ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند. همچنین سرمایه گذاران می توانند در حساب های سرمایه گذاری یا حساب PAMM این بروکر فارکس سرمایه گذاری نمایند. آنها طیف وسیعی از گزینه های سپرده و برداشت را ارائه می دهند و مدیریت حساب های خود و دسترسی به سود را برای معامله گران راحت می کند. بسیار مهم است که جدول مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس قبل از انتخاب بروکر فارکس خود به خوبی بررسی کنید تا بتوانید نتیجه آگاهانه تری بگیرید.

مرتبط: مقایسه بروکرهای فارکس و بررسی نظرات کاربران

سئوالات متداول

در مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس از چه معیارهایی استفاده شده است؟

ما برای مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس این شاخص ها را در نظر گرفته ایم: شهرت، سابقه، حداقل سپرده، رگوله، بونوس، هزینه های معاملاتی، میزان لوریج، پلتفرم های معاملاتی، نحوه واریز و برداشت، تعداد ابزارهای معاملاتی، محتوای آموزشی، ارائه حساب های مختلف معاملاتی و آزمایشی، نظر کاربران سایت تجارت آفرین و پشتیبانی مشتری به کاربران ایرانی.

تفاوت اصلی بین بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس چیست ؟

آیا هر دو بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس رگوله هستند؟

آیا مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس بصورت مستقل انجام شده است ؟

آیا می توانم یک حساب آزمایشی با لایت فایننس و آیرون اف ایکس باز کنم تا خدمات آنها را قبل از سپرده گذاری آزمایش کنم؟


مقایسه بروکر لایت فایننس و آیرون اف ایکس


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید