3 عادت که می بایست برای موفقیت دور انداخته شوند

3 عادت که می بایست برای موفقیت دور انداخته شوند

موفقیت یا شکست شما در ایجاد و مقیاس بندی یک کسب و کار به انواع عاداتتان در زندگی روزمره باز می گردد.
عادات مربوط به پیشگامان موفق در کسب و کار را دنبال کنید، و شما هم شانس خوبی برای تبدیل شدن به یکی از آنها خواهید داشت. عادات شخصی قوی که ممکن است به صورت مثبت روی کسب و کارتان اثر بگذارد شامل: تغذیه ی سالم و ورزش، پس انداز پول و درصدگیری از آن می باشند.
عادات کاری قوی ممکن است شامل نظام جذب مشتریان بالقوه، شبکه یابی هفته ای، و اعطای نمایندگی باشد. صدها نوع عادت شخصی و حرفه ای وجود دارند که می توانند منجر به یک کسب و کار عالی شوند، امّا متأسفانه برخی از عادات بدی وجود دارد که به شدت در بسیاری از کسب و کارهای جدید ریشه دوانیده و به سختی از بین می روند.
اینجا سه نوع از عادات دشوار از نظر رها نمودن وجود دارد که موجب نابودی کسب و کار شما می شوند.

مرتبط: ۵ نکته مهم برای موفقیت در بازار فارکس

1. شما به داستان ها توجه می کنید، و نه به حقایق

دو هفته قبل، شما به فروشنده ی برتر خود گفتید که ارقام مربوط به عملکرد او اندکی کاهش یافته است و او نیاز به تلاش جهت بالا بردن ارقام خود دارد.
بعد از آن، او در گردهمایی های هفتگی مربوط به فروش حضور نیافته است. داستانی که شما در ذهن خود می گویید این است که او عصبانی است، و احتمالاً به دنبال استخدام در جای دیگری است. شما به خود می گویید که او دیگر به گردهمایی های شما اهمیت نمی دهد.
این یک داستان است، و شانس خوبی دارد که حقیقی نباشد.
واقعیت مربوط به این شرایط این است که شما به او گفتید نیاز به افزایش عملکرد خود دارد و او دو گردهمایی مربوط به فروش را از دست داده است. اشتباه گرفتن داستان های گفته شده به خودمان به جای حقایق مربوط به شرایط امری آسان است.
داستان ها ایجاد احساسات می کنند، که سبب واکنش از جانب ما می شود و آن واکنش ها بر اساس نتیجه گیری هایی است که معمولاً از استنتاجات غلط ناشی می شود.
برای اینکه یک رهبر اثرگذار باشید، می بایست عادت داستان گویی در ذهنتان را کنار بگذارید. در عوض، حقایق را از داستان ها تفکیک نموده و تصمیم گیری ها را بر اساس چیزی قرار دهید که به طور قطع از آن آگاهی دارید.

مرتبط: راه های موفقیت در کسب و کار; کارآفرینان موفق

2. تنها به باورهای خود معتقدید

در بیشتر موارد، باور شما به هر چیزی در طول زندگی به صورت محکم توسط دیگران ایجاد شده است.
ایجاد کسب و کار نیازمند نوآوری از جانب شماست، که به معنی زیر سوال بردن باورهای خود می باشد.
تونی اچ زی مدیرعامل شرکت زاپوز به این که مردم به دلیل عدم امکان امتحان کفش هرگز از طریق اینترنت اقدام به خریداری کفش نمی کنند اعتقاد نداشت، و بنابراین شرکت زاپوز تأسیس شد.
استیو جابز به اینکه یک تلفن فقط می تواند تلفن باشد نه بیشتر معتقد نبود. او معتقد بود که آن می تواند یک رایانه، یک دوربین، و یک برنامه ی پخش موسیقی باشد. یکی از سخت ترین عادت ها برای شکستن اعتقاد به چیزی است که در تمام زندگی خود آن را باور داشته اید. اگر بتوانید این عادت را بشکنید، هیچ گفتاری در مورد مرحله ی بعدی کسب وکار شما وجود نخواهد داشت.

 

3. انتقادات را نادیده می گیرید

ایجاد یک امپراتوری نیاز به یک نهاد وجودی بسیار سالم دارد. جهت داشتن یک کسب و کار در حد نو نیاز به باور توانایی خود برای بودن، انجام دادن، و داشتن چیزهایی دارید که قصد انجام آن در ذهنتان است.
گفته می شود که یکی از سخت ترین عادت شکنی ها باور بهتر بودن شما از خود کنونی شما است. زمانی که یک کارمند، یا مشتری به شما بگوید که محصول، خدمات، یا دیدگاه شما دچار مشکل است، بازگشت به عادات قدیمی و دفاع از افتخارات این کسب و کار شگفت انگیز ساخته ی دستتان آسان می باشد.
شما 500مورد از نظرات مثبت مشتریان در دست دارید، و یک مورد که به طرز آشکاری وحشتناک است. نادیده گرفتن این یک مورد نظر بد در ذهنتان امری آسان است، امّا اگر شما بتوانید عادت نادیده گرفتن انتقادات را بشکنید، شانس خوبی وجود دارد که از آن یک مورد نظر بد چیزهای بیشتری در مقایسه با 500 مورد نطر مثبت بیاموزید.


3 عادت که می بایست برای موفقیت دور انداخته شوند


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید