درآمد اینترنتیسایت کلیکی

بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۲۰ – سایت کلیکی خارجی

درآمد-از-سایت-های-کلیکی-سایت-کلیکی-خارجی

همه مردم دوست دارند که درآمد بالایی داشته باشند. کسی در دنیا نیست که بتواند بگوید به پول نیازی ندارد. این یک ضرورت برای هدایت زندگی روزانه ماست. با وجود اینکه شاید پول مهمترین قسمت زندگی امروزی ما نباشد ولی قطعا یکی از مهمترین ها است. در اینجا می خواهیم بگوییم که چگونه با کلیک برروی تبلیغات سایتهای کلیکی درآمد داشته باشید و می خواهیم شما را با بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۲۰ آشنا کنیم.

درآمد از طریق اینترنت یکی از استراتژی های نسل جدید است. ممکن است که شما تمام روز را در یک اداره برای پول درآوردن کار کنید، ولی برخی ها نیز هستند که از به روزترین تکنیک ها و روش ها برای کسب درآمد آنلاین استفاده می کنند. یکی از این تکنیک ها کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات آنلاین است. تعداد زیادی سایت های کلیکی هستند که استرتژی آنها پرداخت به ازای هر کلیک است که به آنها سایت های PTC می گویند.

ماهیت سایت های کلیکی چیست ؟

سایت های کلیکی آنهایی هستند که به افرادی که برروی تبلیغات کلیک می کنند پول پرداخت می کند. همچنین این وب سایت ها راهی برای تبلیغ محصولات و خدمات شرکت ها و یا صفحات فرود آنها هستند. تبلیغ دهنده ها از این روش به صورت آگاهانه برای افزایش بازدید سایت خود و یا افزایش عضوهای آن استفاده می کنند. با این کار همچنین می توانند به بهبود سئوی سایت خود بپردازند. بنابراین هم تبلیغ دهنده و هم کسی که برروی آن تبلیغ کلیک می کند منفعت می برند.

همچنین کاربران می توانند با معرفی دوستان و آشنایان خود نیز به این سایت ها کسب درآمد کنند. اما چگونه این کار ممکن است ؟

کاربران کسانی هستند که با عضویت رایگان در سایت های کلیکی یکی از اعضای آن می شوند و می توانند با کلیک برروی تبلیغات کسب درآمد کنند. اما گاهی این کار برای آنها درآمد کافی را به همراه نمی آورد. بنابراین سایت های کلیکی امکانی را در اختیار کاربران می گذارد که بتوانند با ساختن لینک معرفی یا همان Referral Link و با در اختیار دیگران گذاشتن آن بتوانند درآمد خود را افزایش دهند.

در این روش وقتی فردی با لینک کاربر عضو جدید سایت شود، کاربر اول از تمام سود فرد جدید کسب درآمد می کند. نکته جالب این است که فرد جدید نیز همان میزان سود کاربر اول را کسب می کند و او نیز می تواند یک Referral Link  بسازد و آن را در اختیار فردی دیگر قرار دهد. و این چرخه می تواند همیشه ادامه داشته باشد.

مرتبط : روش های ریفرال گیری یا زیرمجموعه گیری در سایت های کلیکی

حالا می خواهیم شما را با برخی از بهترین سایت های کلیکی خارجی در سال ۲۰۲۰ آشنا کنیم، توجه : این لیست مرتب به روز می شود و سایت های جدیدی به آن اضافه می شود، همچنین سایت ها در صورت تخلف از لیست حذف خواهند شد.

نکته : برای تبدیل درآمد بیت کوین خود به ریال و دریافت آن در حساب بانکی خود در ایران می توانید از خدمات تجارت آفرین استفاده نمایید. برای فروش درآمد بیت کوین خود به قسمت خدمات فروش بیت کوین رفته و درخواست خود را ارسال نمایید.

بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۲۰ :

 

۱ – Ojooo

بی شک اوجو را می توان یکی از کامل ترین سایت های کلیکی نامید. اخیرا این وب سایت نیز استراتژی PTC خود را تغییر داده است و استراتژی جدید آن بسیار جالب است. با وجود اینکه این وبسایت یکی از بهترین سایت های کلیکی است ولی شاید کار کردن با آن در ابتدا کمی گیج کننده باشد. این وب سایت عضوهایی در سطوح متفاوتی دارد، که برای عضویت غیر از سطح استاندارد می بایست حق عضویت پرداخت کنید. روش های کسب درآمد از اوجو بسیار متنوع است و کاربران می توانند هم از طریق دیدن تبلیغات و هم از طریق جمع آوری کارت هدیه آمازون و غیره کسب درآمد کنند.

یکی از قابلیت های جالب Ojooo قابلیت traffic exchange است. صاحبان وب سایت ها می توانید با استفاده درست از این قابلیت برای سایت خود ترافیک بفرستند. بعد از اینکه کمی در اوجو فعالیت کنید تازه با تفاوت های بسیار جالب آن با دیگر سایت های کلیکی آشنا خواهید شد.

این وب سایت کلیکی مانند دیگر سایت های PTC، محدودیت IP دارد و هر IP تنها می تواند یک بار در سایت عضو شود. اگر آنها متوجه شوند که بیش از یک اکانت استفاده می کنید دسترسی شما را متوقف می کنند. برای اینکه اطلاعات بیشتری در مورد wad.ojooo کسب کنید می توانید مقاله ما که در آن به بررسی سایت اوجو – Ojooo پرداختیم را نیز مطالعه کنید.

عضویت در Ojooo برای کسب درآمد دلاری

 

در عکس زیر می توانید تاییدیه به روزترین پرداخت های سایت اوجو را ملاحظه نمایید. پرداختی ها اغب تا یک روز پس از درخواست واریز می شوند.

پرداختی های جدیدی سایت اوجو
پرداختی های جدیدی سایت اوجو

خلاصه سایت Ojooo :

 • پرداخت بابت هر کلیک : ۰.۰۰۱ دلار برای تبلیغات ۵ ثانیه ای.
 • حداقل پرداخت : ۲ دلار.
 • روش های پرداخت : بیت کوین، PayPal، Payza، Okpay.

توجه : این سایت مدت کوتاهی در داخل ایران فیلتر شد که با پیگیری کاربران فعال رفع فیلتر شده است و می توانید به راحتی در آن فعالیت کنید.

 • نقاط ضعف : در اپلیکیشن موبایل اوجو تعداد تبلیغات بیشتر از نسخه دسکتاپ آن است.
 • نقاط قوت : روش مختلف درآمدزایی اینترنتی از طریق این سایت تماشای تبلیغات. پرداخت سریع درآمد به دلار یا به بیت کوین. سیستم اجاره ریفرال به صرفه و درآمدزا. اپلیکیشن موبایل. اوجو را به جرات می توان بهترین سایت های کلیکی خارجی نامید.

نکاتی برای افزایش درآمد از اوجوو :

 • روزی چند بار به سایت سر بزنید ، زیرا تبلیغات در چند نوبت اضافه می شوند.
 • اوجو گرید را استفاده کنید، زیرا جوایز آن واقعی است.
 • زیرمجموعه اجاره ای در این سایت همیشه سودآور نیست.
 • برای درآمد بالاتر حساب خود را ارتقا دهید.

۲- Star-Clicks

سایت کلیکی استارکلیکس همچنان یکی از بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۲۰ است که برای کاربران ایرانی بسیار مناسب است. زیرا تا کنون کاربران ایرانی به راحتی توانسته اند، بدون فیلتر شکن در آن فعالیت کنند. همچنین نرخ کلیک ها در این سایت نسبت به سایت های دیگر بالاتر است و شما می توانید درآمد خود را به صورت دلار یا بیت کوین دریافت کنید. این سایت کلیکی در سال ۲۰۰۸ شروع به کار کرده است و کاربران زیادی از ایران در آن فعالیت می کنند. برای عضویت در سایت استار کلیکس و کسب درآمد می توانید از این لینک استفاده کنید :

عضویت  در Star-Clicks برای کسب درآمد 

 

همانطور که می دانید برخی از سایت های کلیکی Scam می باشند و پرداختی انجام نمی دهند. شما می توانید در زیر نمونه ای از تایید پرداخت های سایت استار کلیکس به یک کاربر طلایی را مشاهده نمایید.

تاییدیه جدید پرداخت دلاری سایت کلیکی استارکلیکس به صورت بیت کوین
تاییدیه جدید پرداخت دلاری سایت کلیکی استارکلیکس به صورت بیت کوین

خلاصه سایت استارکلیکس :

 • پرداخت بابت هر کلیک : ۰.۰۱ دلار
 • حداقل پرداخت : ۵۰ دلار
 • روش های پرداخت : بیت کوین ، پی پال ، لیت کوین ، حساب بانکی و پرداخت به کارت بین المللی
 • در این سایت شما می توانید درآمد خود را به صورت بیت کوین دریافت کنید. برای آموزش ساخت کیف پول بیت کوین کلیک کنید.

نکته : حتما پس از عضویت در استارکلیکس ، ایمیل و شماره تلفن خود را در قسمت Account Verification تایید کنید.

نکته : برای برداشت از سایت استارکلیکس نیاز به تایید هویت دارید. بنابراین پس از اینکه میزان درآمد شما به حد برداشت برسد باید مدارک شناسایی خود که مهمترین آن اسکن پاسپورت می باشد را برای آنها ارسال نمایید. یکی از دلایل تایید هویت این است که کسی با بیش از یک اکانت در سایت فعالیت نکند.

 • نقاط ضعف : میزان بالای حداقل برداشت برای کاربران استاندارد. ۲ هفته پرداخت ها از زمان درخواست طول می کشد. نداشتن اپلیکیشن موبایل.
 • نقاط قوت : یکی از بهترین سایت های کلیکی برای کاربران ایرانی است و می توانند بدون محدودیت در آن فعالیت کنند و وجه خود را به صورت دلار، بیت کوین یا لیت کوین دریافت کنند.

نکاتی برای افزایش درآمد از استارکلیکس:

 • برای اینکه از استارکلیکس درآمد بالایی داشته باشید حتما نیاز به جذب زیرمجموعه مستقیم یا ارتقا به سطح طلایی دارید، در غیر اینصورت به سادگی به حداقل میزان برداشت یعنی ۵۰ دلار نخواهید رسید.
 • استفاده از کد html برای کاربران طلایی با محدودیت هایی همراه است و کلیک ها باید واقعی و توسط کاربران واقعی وب سایت شما صورت گرفته شده باشد.

۳ – Cointiply

از جدیدترین سایت هایی که به لیست بهترین سایت های کلیکی خارجی اضافه شده است سایت Cointiply است که نه تنها می توان از آن به عنوان یک PTC خوب یاد کرد، بلکه از طریق آن می توانید به روش های گوناگونی در آمد اینترنتی کسب کنید. این سایت در ابتدا کمی پیچیده به نظر میرسد، ولی اگر به نکاتی که ما در آمورش سایت Cointiply به آنها اشاره کردیم توجه کنید می توانید به راحتی در آن فعالیت کنید. با فعالیت در این سایت می توانید درآمد به صورت بیت کوین داشته باشید و سپس درآمد خود را به کیف پول بیت کوین انتقال داده و به راحتی آن را به تومان تبدیل کنید. برای دسترسی به تبلیغات کلیکی این سایت باید در نوار بالایی وارد قسمت PTC Ads شوید.

عضویت در Cointiply برای کسب بیت کوین رایگان

 

خلاصه سایت Cointiply:

 • درآمد از هر کلیک : از ۰.۰۰۰۵ به بالا
 • حداقل پرداخت : بسته به نوع برداشت متغیر می باشد.
 • روش های پرداخت : بیت کوین/BTC.

نکاتی برای افزایش درآمد از سایت Cointiply :

 • هر روز چندین بار به سایت سر بزنید، زیرا تبلیغات کلیکی در آن به صورت مداوم اضافه می شود.
 • هرروز از فاست سایت برای کسب امتیاز استفاده کنید. حداقل میزان برنده شدن در هر بار گردش ۱۰ امتیاز است که شما در حالت معمول ۲ مرتبه در روز می توانید از آن استفاده کنید.
 • سعی کنید میزان Loyalty خود را با هرروز وارد سایت شدن افزایش دهید، زیرا در میزان جوایز دریافتی تاثیر مستقیم دارد.

 

 • نقاط قوت : روش های مختلف درآمدزایی، استفاده از فاست بیت کوین، برداشت پول به صورت بیت کوین. تعداد تبلیغات زیاد . داشتن اپلیکیشن موبایل.

۴ – Adbtc

این سایت کلیکی خارجی برای افرادی مناسب است که می خواهند درآمد به صورت بیت کوین داشته باشند. Adbtc به کاربران خود که به دنبال کسب درآمد با کلیک کردن برروی تبلیغات هستند به جای دلار، بیت کوین پرداخت می کند. این سایت تا حدودی جدید است ولی کاربران زیادی از اقصی نقاط دنیا به خصوص از ایران و روسیه در آن فعالیت می کنند.

از قابلیت های سایت کلیکی Adbtc می توان به کسب درآمد به سه روش متفاوت دیدن تبلیغات و جذب ریفرال اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایت Adbtc میتوانید برروی این لینک کلیک کنید.

عضویت در سایت کلیکی Adbtc برای کسب درآمد بیت کوین

 

در عکس زیر می توانید تاییدیه پرداخت سایت AdBTC را ملاحظه نمایید. پرداختی سه روز پس از درخواست واریز شده است.

تاییدیه جدید پرداخت سایت کلیکی ادبی تی سی به صورت بیت کوین
تاییدیه جدید پرداخت سایت کلیکی ادبی تی سی به صورت بیت کوین

خلاصه سایت Adbtc :

 • درآمد از هر کلیک : ۷ الی ۵۰ ساتوشی.
 • حداقل پرداخت : ۰.۰۰۰۳ بیت کوین یا ۳۰۰۰۰ ساتوشی.
 • روش های پرداخت : بیت کوین/BTC.

 

 • نقاط قوت : تعداد تبلیغات نسبتا زیاد . پرداختی منصفانه در ازای بازدید از آگهی ها.

۵- BTC Click

درآمد از سایت کلیکی BTC Click چندان ساده نیست زیرا شما پس از دیدن هر آگهی باید یک Captcha یا مسئله ریاضی حل کنید تا درآمد به حسابتان اضافه شود. ولی این سایت پرداختی های خود را تا به امروز به موقع انجام داده است و تبدیل به یکی از بهترین سایت های کلیکی خارجی برای کسب بیت کوین تبدیل شده است. شما می توانید با کلیک برروی آگهی های این سایت درآمد روزانه داشته باشید.

عضویت در BTC Clicks برای کسب درآمد بیت کوین

 

خلاصه سایت BTC Click:

 • درآمد از هر کلیک : ۳ الی ۵۰ ساتوشی.
 • حداقل پرداخت : ۰.۰۰۱ بیت کوین یا ۰.۱ mBtc
 • روش های پرداخت : بیت کوین/BTC.

۶ – NeoBux

نئوباکس یکی از بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۲۰ است. شاید بتوان نئوباکس را معتبرترین سایت کلیکی دنیا نامید. این وب سایت سالیان زیادی است که در صنعت PTC فعالیت می کند و در این مدت خود را به یکی از معتبرترین آنها تبدیل کرده است. نئوباکس از سال ۲۰۰۷ شروع به کار کرده است و به صورت منظم به کاربران خود پرداختی داشته است. به جز تبلیغات کلیکی شما می توانید از قابلیت های دیگر این سایت مانند انجام وظایف کوچک نیز کسب درآمد کنید. با این وجود تمرکز اصلی نئوباکس تبلیغات کلیکی است.

از قابلیت های نئوباکس می توان به پرداخت به موقع و گارانتی تبلیغات استاندارد اشاره کرد. همچنین محدودیتی برای کاربران در نظر گرفته است که بیشتر از یک اکانت نمی توانند برای خود بسازند. این محدودیت برمبنای IP می باشد و کسی دیگر نمی تواند با آن IP عضو شود. چنانچه متوجه شوند که یک کاربر بیش از یک اکانت دارد تمام فعالیت های او را متوقف می کنند. پس اطمینان حاصل کنید که از قوانین آنها پیروی می کنید.

عضویت در NeoBux برای کسب درآمد دلاری

 

خلاصه سایت نئوباکس :

 • درآمد از هر کلیک : ۰.۰۰۱ دلار.
 • حداقل پرداخت : ۲ دلار.
 • روش های پرداخت : پی پال، Skrill، AirTM، Neteller.

 

 • نقاط ضعف : نداشتن اپلیکیشن موبایل و عدم امکان فعالیت از طریق تلفن همراه. درآمد بسیار پایین.
 • نقاط قوت : فعالیت از سال ۲۰۰۸ و پرداخت به موقع و سریع از آن زمان. افزایش میزان درآمد با افزایش فعالیت. سیستم ریفرال اجاره ای به صرفه و درآمدزا.

نکات برای افزایش درآمد از نئوباکس:

 • روزی چند بار به سایت سر بزنید ، زیرا تبلیغات در چند نوبت اضافه می شوند.
 • تنها راه افزایش درآمد در این نئوباکس اجاره ریفرال یا ریفرال مستقیم است و بدون ریفرال درآمد بسیار کمی خواهید داشت.

۷- MyFreeShares

یکی دیگر از سایت های کلیکی معتبر خارجی که می توانید از آن درآمد دلاری داشته باشید سایت کلیکی MyFreeShares است که برای ایرانی ها مناسب می باشد. شما در این سایت می توانید به روش های مختلفی درآمد اینترنتی داشته باشید. محبوب ترین روش برای کسب درآمد در این سایت همان کلیک برروی تبلیغات است. اما به غیر از تماشای تبلیغات، کاربران می توانند در مسابقات شرکت کنند یا وظایف کوچکی را انجام دهند، فیلم تماشا کنند و به درآمد خود بیفزایند.

تعداد تبلیغات روزانه در سایت نسبتا زیاد است و مبلغ پرداختی بابت هر کلیک نیز نسبت به سایت های کلیکی دیگر بیشتر می باشد. البته همین موضوع شاید کمی شما را به شک بیندازد که احتمال دارد این سایت بعد از مدتی اسکم شود. اما این سایت از سال ۲۰۰۵ تا کنون پرداختی ها خود را منظم انجام داده است و کاربران توانسته اند به راحتی از این سایت درآمد داشته باشند.

شاید وقتیکه وارد این سایت PTC میشوید در ابتدا کمی دچار سردرگمی شوید، زیرا ظاهر این سایت منحصر بفرد است و از اسکریپت های متداول استفاده نکرده است. سایت MyFreeShares جدیدترین سایتی است که ما به لیست بهترین سایت های کلیکی خارجی سال ۲۰۲۰ اضافه کرده ایم.

عضویت در MyFreeShares برای کسب درآمد دلاری

خلاصه سایت MyFreeShares :

 • درآمد از هر کلیک : ۰.۰۰۰۱ دلار تا ۰.۰۲۵ دلار
 • حداقل پرداخت : ۱۰ دلار
 • روش های پرداختی : پرفکت مانی، بیت کوین، Payeer، Solid Trust

 

 • نقاط ضعف : نداشتن انجمن برای بحث بین کاربران، ۱۰ روز انتظار برای دریافت پول بعد از درخواست.
 • نقاط قوت : تعداد تبلیغات زیاد، ارزش بالاتر تبلیغات نسبت به سایت های کلیکی معتبر دیگر، اسکریپت متفاوت.

۸ – ScarletClicks

یک پلتفرم آشنا برای افرادی که در سایت های PTC خارجی فعالیت می کنند. Scarlet Clicks یکی دیگر از سایت های کلیکی معتبر در سال ۲۰۲۰ است که کاربران زیادی از ایران در آن فعالیت می کنند. تبلیغات در اسکارلت کلیکس نسبتا زیاد می باشد و همچنین راههای مختلفی برای کسب درآمد در آن وجود دارد. کاربرهای استاندارد می توانند روزانه تا ۳۰ تبلیغ را در این سایت کلیک کنند و از آن درآمد کسب کنند. نرخ هر کلیک در این سایت ۰.۰۰۰۱ دلار و ۰.۰۰۲۵ دلار است. در این سایت سطوح مختلف عضویت وجود دارد که هر کدام امکانات منحصر به خود را دارد. عضویت در سطح استاندارد رایگان می باشد.

خلاصه سایت اسکارلت کلیکس:

 • پرداخت بابت هر کلیک : ۰.۰۰۱ دلار.
 • حداقل پرداخت : ۲ دلار.
 • روش های پرداخت : بیت کوین، PayPal، Payza، Skrill, Perfect Money

 

 • نقاط ضعف : ظاهری تکراری و کمی کسل کننده. درآمد بسیار پایین.
 • نقاط قوت : روش مختلف درآمدزایی و تعداد تبلیغات زیاد. تعداد نامحدود ریفرال.

۹ – Clixsense

Clixsense جدیدا استراتژی خود را تغییر داده است و دیگر تنها یک وب سایت PTC نیست. شما می توانید در این وب سایت با پرکردن نظرسنجی ها و معرفی آن به افراد دیگر نیز کسب درآمد کنید. این تغییرات از اوایل تیر ماه سال ۹۶ اتفاق افتاد. این وب سایت بهترین مکان برای تازه کارانی است که می خواهند درآمد اینترنتی داشته باشند.

Clixsense نه تنها سایتی PTC است بلکه امروز بعنوان سایت GPT نیز فعالیت می کند. GPT مخفف عبارت Get Paid To است که وقتی شما یک وظیفه مشخصی را انجام میدهید به شما پول پرداخت می کند. این کمپانی از سال ۲۰۰۷ شروع به کار کرده است و می توان از آن بعنوان یکی از مطمئن ترین سایت های کلیکی بین کاربران نام برد. برای کلیک روی تبلیغات در Clixsense شما بین ۰.۰۰۱ دلار تا ۰.۰۲ دلار دریافت خواهید کرد.

بنا به گفته سایت اگر شما کاربر فعالی باشید می توانید روزانه بین ۱۰ تا ۵۰ دلار درآمد داشته باشید که کمی دور از ذهن است. البته همانطور که در بالا گفتیم تنها راه درآمد از این وب سایت کلیک برروی تبلیغات نیست و شما میتوانید را حل کردن برخی وظایف کوچک نیز کسب درآمد کنید.

خلاصه سایت Clixsense :

 • پرداخت بابت هر کلیک : ۰.۰۰۲ دلار.
 • حداقل پرداخت : ۱۰ دلار.
 • روش های پرداخت : پی پال، Payoneer، Skrill، Payza، Tango.

 

 • نقاط ضعف : این سایت با IP ایران کار نمی کند و برای کاربران ایرانی مناسب نیست.

مرتبط : کسب درآمد از تبلیغات کلیکی شبکه اجتماعی فیس نما – Facenama

۱۰- Familyclix

Familyclix یکی از سایت های معتبر کلیکی است که درآمد کاربران را به صورت منظم پرداخت می کند. این سایت یکی از شفاف ترین سایت های کلیکی است، و می توانید در آن ببینید که برخی از کاربران چندین هزار دلار برداشت داشته اند. این رویکرد می تواند ذهن شما را آماده کند که چگونه می توانید از این سایت کلیکی درآمد داشته باشید.

مانند دیگر سایت های کلیکی، Familyclix  نیز محدودیتی بر مبنای آدرس IP دارد. بنابراین شما مجاز نیستید که بیش از یک اکانت برای خود بسازید.

خلاصه سایت کلیکی FamilyClix :

 • پرداخت بابت هر کلیک : ۰.۰۰۱ دلار.
 • حداقل پرداخت : ۲ دلار برای دفعه اول و ۳ دلار برای مابقی دفعات.
 • روش های پرداخت : پی پال، بیت کوین، Payza، Okpay.

 

 • نقاط ضعف : این سایت در پرداخت های خود تاخیر دارد.

۱۱- Buxvertise

Buxvertise  یکی از بهترین سایت های کلیکی جدید است که از قانون یک اکانت برای هر IP استفاده می کند. همچنین به شما پیشنهاد می کند که از آن در مدرسه و یا مکان های عمومی استفاده نکنید.

شما همچنین می توانید در Buxvertise از طریق Buxgrid، offerwalls و غیره نیز درآمدزایی کنید. این وبسایت کلیکی به کاربران خود از طریق قرعه کشی های روزانه انگیزه بیشتر برای کار کردن می دهد. برای اینکه بتوانید وارد قرعه کشی شوید نیاز دارید تا برروی ۱۵ پست ثابت کلیک کنید. اگر شانس با شما همراه باشد ۵ دلار جایزه درآمد خواهد داشت.

یکی از چالش های عضویت در این وب سایت این است که شما برای اینکه بتوانید اکانت خود را فعال نگه دارید می بایست حداقل روی ۶ تبلیغات کلیک کنید. همچنین می توانید از referralهای خود نیز کسب درآمد کنید. همچنین اگر برای ۹۰ روز در اکانت خود وارد نشوید عضویت شما باطل شده و موجودی شما نیز ضبط می شود. پس برای کارکردن در این وبسایت می باید عضوی فعال باشید.

خلاصه سایت Buxvertise :

 • درآمد بابت هر کلیک : ۰.۰۰۲ دلار.
 • حداقل پرداخت : ۷ دلار.
 • روش های پرداخت : پی پال، Payza، Neteller، SolidTrustPay.

 

 • نقاط ضعف : میزان پرداخت بابت هر کلیک در این سایت پایین است و تعداد تبلیغات نیز کم است و به سختی می توانید به حداقل پرداخت برسید.

 

مرتبط : آخرین رتبه بندی سایت های کلیکی در سال ۲۰۱۹

منبع :Top 5 PTC sites ( Paid to Click sites) — ۲۰۱۸ Edition


بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۲۰ 


 

تجارت آفرین

۵۷۴ دیدگاه

  • سلام دوست عزیز

   این سایت شهرت خوبی ندارد و به شما پیشنهاد می کنیم که از آن استفاده نکنید. البته مدتی است که فعالیت می کند ولی معیارهای یک سایت کلیکی معتبر را ندارد

   ۱۴
   ۱۹
   • دوستان من تو solebux تقریبا ۶ماهه فعالم و تا الان ۲۴۰ دلار از این سایت گرفتم و به نظر من این سایت عالیه . دلیل اینکه در سایتnbr اسکم زده اینه که جند کاربر بعد از اینکه درآمدشون به ۲ دلار رسیده برداشت زدن سریع در واقع قوانین سایت رو نخوندن اصلا . شما بقیه نظرات درمورد این سایت در سایت nbr رو هم بخونید که اکثرا کاربرا ی سایت solebux هستند

    ۱۱
    ۵
    • این سایت پرداختی ندارد
     ۱- من بیشتر از ۲ دلار داشتم (۵ دلار) برداشت زدم و حسابم هم payeer داده بودم باز هم پس از چند روز در قسمت status زده بود
     cancelled
     ۲- در کجای سایت نوشته درخواستهای ۲ دلاری cancell میشوند. بگید تا ما هم بدونیم.

     ۱
     ۱
  • دمتون گرم خیلی سایت های خوبی رو معرفی کردین، مخصوصا ۴ تای اول واقعا خیلی خوب هستند. من به پیشنهاد شما عضو استارکلیکس، اوجو ، پیدورتس و ادبیتکوین شدم. ماه اول درآمدم کم بود ولی این ماه که گذشت ۷۵ دلار از استارکلیکس برام واریز کردند و توی اوجو ۲۰۰ تا زیر مجموعه بدون سرمایه گذاری اولیه خرید کردم و الان از اوجو روزی حدود ۲ دلار درآمد دارم. وقتی هم ازم نمیگریه
   توی پیدورتس هم الان بالانس من ۷۰۰۰۰ BAPS شده که روزی حدود ۴ یا ۵ دلار ازش درآمد دارم.
   در کل روزی حدود ۴۵ دقیقه تو این سایت ها وقت میذارم و فکر کنم روزی ۱۵ دلار درآمد دارم 🙂 ممنون از اینکه این سایت ها رو معرفی کردید.
   فقط یه چیز دیگه بگم اینکه ، اسکارلت و بقیه بیشتر وقت تلف می کنند. با این حال ممنون از شما

   ۳۴
   ۹
   • سلام
    من هم عضو سایت استارکلیکس شدم و عضویت خودم رو طلایی کردم. تونستم ۷۰ دلار برداشت کنم این ماه. ممنون از معرفی سایت های خوب کلیکی

    ۹
    ۵
    • سلام، لینک عضویت در سایت استارکلیکس در همین پست وجود دارد. پس از ورود به قسمت Sign in بروید و اطلاعات خود را وارد کنید بعد از ورود به سایت هم موبایل خودتون رو معرفی کنید و تایید کنید.

     ۱
    • سلام
     برای دریافت پول می توانید درآمدتان را به کیف پول بیت کوین خود واریز کنید و سپس آن را در ایران به ریال تبدیل کنید. سایت های زیادی هستند که این کار را انجام می دهند و همچنین می توانید در قسمت “ارتباط با ما” درخواست خودتان را برای انتقال بیت کوین به ریال در حساب بانکی خود در ایران ارسال نمایید.

     ۲
     • برای اینکه درآمدتان را به صورت تومان در حساب ایران دریافت نمایید می توانید از خدمات تجارت آفرین یا صرافی های آنلاین که این خدمات را انجام می دهند استفاده نمایید. بهتر است که درآمد حاصل از سایت های کلیکی را به صورت بیت کوین دریافت کنید تا جابجایی آن ساده تر باشد.

   • سلام
    سایتهایی که معرفی کردین سایتهای کلیکی خوبی هستن دوستانی که تو این سایتها فعالیت دارن و خوب کارمیکنند و راضی هستن اگه میشه کمک کنند

    ۱
   • سلام دوست عزیز میشه منو راهنمایی کنید
    آیا این رفرال هایی که میخرید برای همیشه هست یا نه؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید

    • اغلب سایت های کلیکی ریفرال ها را به صورت ماهیانه اجاره می دهند. شما می توانید ۱ ماه یا چند ماه آنها را خرید کنید.

   • سلام خسته نباشید..میشه راهنماییم کنید درباره استارکلیکس..اینکه با html چطور کار میکنید؟ تو بلاگفا سعی کردم بزارمش ولی بلاگفا پیغام میده که جز قوانینش نیس گذاشتن اسکریپ و تبلیغات و اینا..من گلد کردم حسابمو اما به راهنمایی احتیاج دارم.خواهش میکنم

 • باعرض سلام و احترام خدمت تان!
  وب سایتی بنام owemoney.bid میباشد و به ازای هر تایپ چهار عدد ۱۰ سند دلار پرداخت میکند و به شرطیکه حد اقل ۴۰ نفر referral داشته باشیم.
  آیا سایت متذکره یک سایت کلاه بر داری است یا یک سایت حقیقی میباشد.
  تشکر از شما

  ۳۰
   • سایت uzomoney.win چطور؟! آیا این هم یک سایت هم کلاه‌برداریه؟!
    توی این سایت شما ۴۰ رفرال معرفی میکنی و تبلیغات هم بصورت تایپ ۴ عددیست.

    ۱۳
    • با بررسی مالکیت این وب سایت و ناحیه جغرافیایی آن که در کشور پاناما می باشد و همچنین تاریخ ثبت وب سایت که کمتر از یک سال است نمی توان خیلی توقع داشت که سایت معتبری باشد. البته گزارش منفی ای از این وب سایت دیده نشده است.

     ۱۴
     ۲
    • سلام من یبار سرمایه گذاشتم و پولمو خورد وقتی میخوای پولتو واریز کنی ازت یه مبلغی میخواد وقتی پرداخت میکنی می خوره اسمشم نیار ضرر میکنی 🙂

     ۱
    • سلام
     سایت Bitnyx هم اکنون فعال است و به کاربران هم پرداختی انجام می دهد، بنابراین در حال حاظر Scam نیست و می توانید در آن فعالیت کنید. اما از آنجاییکه سایت جدیدی است بهتر از که در آینده مجدد نظرات کاربران فعال را بررسی کرد.
     نام سایت های خوب کلیکی در همین پست آمده است و مرتب به روز می شود.

     ۵
 • سلام‌ داداش خسته نباشی میخواستم بپرسم‌ که من مدتی هست توی سایت Asamoney دارم‌فعالیت میکنم‌ ایا این سایت فعالیتش قانونی هست؟؟ طبق قوانبن چهل نفر هم گفته شدا باید از لینکم‌ عضو سایت شم‌ و بازدیدش جوری هست که باید اعداد چهار رقمی وارد کرد هر ثبتش ده سنت هست

  ۲
  ۵
 • سلام
  سایت tendollarclick سایت معتبری هست ؟
  و برای برداشت از این حساب ها بدون ساخت اکانت پی پال و غیره راه دیگه ای برای برداشت پول هست

  ۱
  • این سایت مشکل خاصی ندارد.
   برای برداشت پول شما نیاز به حساب پی پال یا شماره حسابی در یکی بانک های بین المللی دارید. البته به جز سایت هایی که می توانید موجودی خود را به صورت بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتالی دریافت کنید.

   ۴
 • سلام و عرض درود
  خسته نباشید
  میخواستم بپرسم سایتایی ک تو روش پرداختشون پرفکت مانی و ننوشتید ینی نمیشه با حساب پرفکت مانی باهاشون فعالیت کرد اخه پی پال و پی زا و بقیه ایرانو تحریم کردن
  و شما خودتون بجای پرفکت مانی کدومو پیشنهاد میکنین
  ممنون از سایت خوبتون

  ۸
  ۲
 • سلام. میشه کسی بهم یکی از سایتای خوب و معتبر و البته پر درامددptrیا همون پول درازای خوندن ایمیل رو معرفی کنه؟؟__

  ۳
  • سلام. نه دوست عزیز.منم مدتی وقتمو صرفش کردم ولی کلاهبرداریه…. اسماشم زباده اما قالبش یکیه..vpnرو روشن کنی و لینک رفرالت رو بزنی،، اسمش تغییر میکنه..سایتای کلیکی خیلی ناچیز پول میدن. بجای اینا بهتره اگه پولی دارین تو فارکس کار کنین، البته یا با مشارکت با یه نفر که تجربه ترید داره یا با گذروندن دوره های اموزشی و ایتدا کار با حساب دمو (مجازی)و بعد حساب ریل..اونجا اگه پولت کم نباشه در عرض چند دیقه میتونی چندین دلار سود کنی_این کلیکا دیوانه کننده ست…البته فارکس هم خطر از دست دادن سرمایه داره اما اگه مدیریت سرمایه بلدباشی میتونی ربسک فری بشی…بدون خطر کار کنی و پول واقعی دربیاری…اگه سوال داشتین بهتون پاسخ میدم

   ۴
   ۱
 • سلام عزیز خسته نباشید من ۳ ماهی هست که گرفتار بیت کویین شدم خسته شدم انقدر توسایتهای کلاه برداری وقت گذاشتم الان دارم تو این سایت کار میکنم ازمن درخواست ۴۰ارجاعات یا خرید ارجاعات کرده چکار کنم

  ۱
 • سلام وقتتون به خیر
  سایت های کلیکی برای ایرانی ها اکثر مواردش مثل مینی جابز ها غیر فعاله و باید از طریق سرور مجازی کشور های دیگه فعالیت کرد که بهترین سرور برای این کار امریکا هست لطفا اگر کسی این کار رو کرده راهنمایی کنه
  با تشکر.

  ۱
  • من این کارو کردم مینی جابز رو بیخیال بشین ، با سرور مجازی هم نمیشه چون در نهایت باید شماره تلفنت هم تایید بشه که کد ایران توی لیستشون نیست ،بچسبین به همون تبلیغات کلیکی ، از همین سایت هایی کلیکی که تجارت آفرین معرفی کرده ، میتونین حدود ۵ تا ۱۰ میلیون تومن در ماه پول در بیارین ، عالیه دیگه ، والا کی همچین درآمدی داره با یک ساعت در روز، آیا بازم درآمد بیشتری میخاین ؟ باشه من راهشو میگم : وقتی در سایت های کلیکی به درآمد رسیدین نصف درآمدتون رو صرف زندگی کنین ، نصف درآمدتون رو صرف تجارت فارکس کنین ، واسه فارکس برنامه ده ساله بنویسین ، حتمن فارکس رو بانظارت یک استاد مجرب ایرانی به صورت حضوری انجام بدین، بعد ده سال میلیاردر میشی ، فارکس ماهی هشت تا ده درصد سود دلاری بهت میده ، به سود بیشتر فکر نکن که ضرر میکنی ، واسه ایرانیا راهش همینه : اول سایت های کلیکی ، وقتی تو سایت های کلیکی به ماهی ده میلیون تومن رسیدی ماهی ۵ میلیون رو صرف فارکس کن، دیگه تمومه میلیاردری ۵ یا ۱۰ ساله، من پیام محرابی هستم ، وشب و روزم رو توی درآمداینترنتی گذاشتم بارها پای اینترنت گریه کردم و خندیدم و حتی قلبم میخاسته از قفسه ی سینم بیرون بیاد توی باینری آپشن ، سمت باینری آپشن هم نرین ، فقط فارکس ، مطلبی در مورد درآمد اینترنتی در کل دنیا وجود نداره مگر اینکه من زیر و روش کردم ، فارسی که هیچ ، منظورم تمام مطالب انگلیسی جهانه، فروش آمازون ، کلیک بانک ، هر چی که در دنیا هست… ، وااسه ایران خلاصه ش دو کلمه ست :
   ۱- کلیکی ۲- فارکس یک دنیا تشکر از تجارت آفرییییین

   ۲۲
   • سلام خیلی ممنونم از راهنماییتون بسیار مفید بود.اگر میشه لطفا شماره تلفن یا ایمیلتان را بدهید می خواهم بیشتر از راهنمایی ها و تجربیتات شما استفاده کنم باز هم ممنونم.

 • ببخشید چگونه میتونم برای برداشت از سایتهای کلیکی عکس سندبرداشت بگیرم و برای برداشت بعدی عکس سند برداشت رو در کجای سایت بایدبذارم

 • با سلام.اکثر کسانیکه با کلیک زنی تصور میکنند که در سایتهاییکه با پسوند money.bid کار میکنند دغدغه اینکه سایت معتبر است یا نه رادارند،مشکل مهمتر از پیگیری کلیک زنی درانها اینست که چگونه واریز وجه انجام میشود .از مدیریت محترم یا هر فردی که مطلع است استدعا میکنم راه حل عملی اعلام نمایند.

  • واریز وجه اغلب به صورت پرداخت به حساب پرفکت مانی، پی پال، پی زال، پیونیر و گاهی بیت کوین می باشد. شما نیاز دارید که چنین حساب هایی برای دریافت وجه خود داشته باشید.
   لطفا سئوالات خود را در انجمن تجارت آفرین در قسمت سایت های کلیکی بپرسید تا توسط دیگر کاربران نیز مورد بحث قرار گیرد.
   آدرس : https://goo.gl/7HPahs

  • Familyclix بدون زیرمجموعه گیری نیز پرداخت انجام می دهد. شما باید حد اقل ۲دلار در حساب خود درآمد کسب کرده باشید تا بتوانید برداشت کنید.

   ۲
 • سلام سایت minerva-clicks تو رنکینگ nbr دومین سایت برتر هستش من فعالیت دارم پرداختی خیلی سریع داره میشه سرمایه گزاری بلند مدت روش حساب کرد

  ۱
  ۴
  • سلام. سایت کلیکی grandbux.net تقریبا ۴ سال است که فعالیت می کند. گزارشها در سال های اول مثبت است و این سایت پرداختی منظم داشته است. اما در سال ۲۰۱۸ تعداد کمی گزارش تخلف از آن دیده شده است.

  • اینها معتبرترین و بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۸ هستند و با اطمینان خاطر می توانید در آنها فعالیت کنید. درآمد از طریق سایت های کلیکی خارجی نیازمند کار مداوم و روزانه است.

 • با سلام.من به این کار واقعا احتیاج دارم لطفا کمک کنین و بگین وب سایت فمیلی کلیکس که با بیت کوین هم پرداخت میکنه رو میشه در ایران ازش استفاده کرد و کار کرد؟؟؟.لطفا جواب بدید

  • سلام
   سایت کلیکی FamilyClix قانونی می باشد و مشکلی برای کار کردن ندارد. این سایت کلیکی ۴ سال است که فعالیت می کند

   ۲
 • سلام درود
  لطفا یک یا چند سایت معتبر خارجی(کلیکی) که نیازی به زیرمجموعه گیری نداشته باشد یا اجباری نباشد و طبیعتا دارای درامد بالایی باشد معرفی بفرمایید که فقط با دیدن تبلیغات بشه کسب درآمد کرد
  نداشتن زیرمجموعه گیری یا اجباری نبودن آن خیلی واسم مهم هست چون طبق نظر مراجع اینگونه درآمد ها دارای اشکال هست و حلال نیست
  سپاس از شما

  ۶
  ۲
 • سلام. روزتون بخیر
  بهترین سایت که بشه تبلیغ دید یا review کرد و… و به صورت بیت کوین پول بده، میشناسید؟ که تو روز ازش زیاد هم بشه درآورد
  کلا سایتی که بیت کوین رایگان (مثلا روزی تا چند ده دلار) بشه درآورد. ممنون

  ۱
 • سلام
  روش پرداخت سایتها فقط از طریق همون شرکت های خدمات اینترنتی هست که بعد از هر سایت نوشتین یا از طریق پرفکت مانی وب مانی هم پرداخت میکنن چون پی پال و بقیه ایرانو تحریم کردن
  مرسی از پاسخگوییتون👶

 • .سلام خسته نباشید برادر درباره سایت ogmoney.fun اطلاعاتی خواستم ایا معتبره یا خیر چون من چند روزی هست در ان ثبت نام کردم لطفا کمک کنید

 • سلام سایت ypmoney .fun چطور سایتی هستش
  کلاهبرداریه یا نه
  ۴۰ تا زیر مجموعه میخواد و بابت تایپ هر ۴ عدد هم ۱۰ سنت پرداخت میکنه
  لطفا راهنمایی کنید

  • سلام ، خیر این سایت کلاهبرداری است
   دوباره خدمت دوستان عرض کنم که اغلب سایت هایی که از این قالب سایت های کلیکی استفاده می کنند کلاهبرداری هستند.
   تماشای قالب : https://goo.gl/vM8KjL

 • با سلام.لطفا بفرمائید اگر حساب پرفکت مانی داشته باشیم در سایتهای کلیکی بالا امکان واریز وجه به این حساب وجود دارد یا نه؟ممنون میشم پاسخ بفرمائید .

  ۱
  • سلام

   سایت های کلیکی که در اینجا معرفی کردم اغلب وجه را به صورت پرفکت مانی پرداخت نمی کنند. در یک مقاله جداگانه سایت های کلیکی معتبری که پرفکت مانی هم قبول می کنند را معرفی می کنم

 • ببخشید یک سوال
  کدوم یک از سایت های کسب درآمد داشتن رفرال برای دریافت مبلغ درآمد ضروری نیست. یعنی داشتن رفرال یک گزینه اجباری نباشه. سایتی باشه که اگر درآمدشم کم باشه ولی حداقل دردسر و سختی نداشته باشه
  ممنون

  ۲
 • سلام
  ۱-آیا مطمئن هستید که familyclix معتبر است ؟
  ۲-چگونه میتوانم این پول ها را به حساب بانکی ایرانی انتقال دهم؟

 • سلام
  اگر هم از طریق لبتاپ و هم از طریق موبایل در این سایت ها فعالیت کنیم ایا مشکلی پیش خواهد آمد؟
  با تشکر

 • سلام. خسته نباشید. میخواستم بدونم در آمدی که از این سایتها در میاد رو چطوری میتونیم برداشت کنیم؟ توی ایران حسابهایی رو که ذکر کردید نمیشه باز کرد و پول برداشت کرد. ممنو میشم اگر راهنمایی کنید

  • سلام می توانید از شماره حساب های ما استفاده کنید و معادل ریالی آن را پس از کسر کارمزد ۵% در حساب ایران خود دریافت کنید.
   برای اطلاعات بیشتر با ایمیل info@tejaratafarin.com در ارتباط باشید

   ۱
 • سلام دوستان مراقب این سایت با زیر مجموعه هایش باشید سایت های کلیکی جالبه با کلی وقت گذاشتن ۱۰ دلار به سختی میشه درا ورد در این سایت من خودم برای امتحان دو روز وقت گذاشتم و ۱۴۰۰ دلار در امدم بود یعنی ۱۸ میلیون تومان ماهانه ۳۰۰۰ دلار پرداخت میکنه یعنی ۳۹ میلیون مقدار پولی هم که میخواد زیاد نیست ۱۰ دلار هست ولی به ریسکش نمی ارزه ادم پرداخت کنه !
  edomoney.bid/
  helamoney.bid/
  emumoney.club/
  hamoney.fun/
  hamoney.site/
  oramoney.club/
  ledmoney.win/
  obmoney.fun
  Pwrmoney.club
  asmoney . . . یا باید ۴۰ نفر زیر مجموعه ارائه بدی یا به اندازه ۶ الی ۱۰ دلار زیر مجموعه بخری به صورت بیت کوین باید ارسال بشه منم ندیدم کسی از این سایت با این هم ساب دامین نتیجه بگیره تا الان

  ۲
  ۱
  • سلام. دوستان از سایت pamoney یا سایت های زیر مجموعه خیلی پرسیدید. من ۴۰ زیر مجموعه گرفتم و برای پرداخت نوشته دحساب کاربری شما تائید نشده باید ۱۰ دلار از طریق بیت کوین به حساب وارد کنیم تا پرداخت سریع انجام بشه یا بین ۳۰ تا ۶۰ روز صبر کنید تا حسابتون تائید بشه. الان ۴۵ روز هست میگذره و هیچ اتفاقی نیفتاده.
   پس وقت صرف نکنید

   ۱
 • با سلام وقتتون بخیر.میخواستم بدونم ایا در سایتهایی که مثل نئو باکس حتما باید با vpn وارد شد چون خواندم که بدلیل وضعیت فعلی ،سایت مذکور بمحض دیدن IPایرانی فوری حساب را بلاک میکند وادامه کار وجود ندارد.ممنون میشم پاسخ بفرمائید تا از این سردر گمی بیرون بیام.

  • سلام. فعالیت در سایت های کلیکی با IP های متفاوت مانند کاری که VPN می کند مشکلی ایجاد نمی کند. اما هیچ تضمینی هم وجود ندارد زیرا ممکن است که به حساب شما مشکوک شوند و برای فعال نگه داشتن از شما اطلاعات بیشتری درخواست کنند. اطلاعات ما در این مورد کامل نیست.

   ۲
 • سلام ،دوست عزیز میخواستم بدونم کسب درآمد در سایت های کلیکی به چه چیزهایی بستگی داره؟آیا وقت گذاشت در آن به صرفه می باشد؟

  • این موضوع کاملا به خود شما مربوط می شود. اگر کاری بهتر و مفیدتر از صرف وقت در سایت های کلیکی دارید به شما توصیه می کنم که آن کار را انجام دهید. در آمد از طریق سایت های کلیکی تنها در اوقات بیکاری پیشنهاد می شود.

   ۱
 • با سلام .من در سایت نئو باکس تازه شروع به کار کردم ایا این سایت با درگاه AirTM که تازه اضافه کرده و میشه با اون پول به پرفکت مانی یا پاییر و غیره فرستاد ایا پولو میشه گرفت یا نه؟

  ۱
  • سلام
   یک هشدار
   اینجانب بعد از چند ماه کار در سایت solebux و رسیدن درامد م به ۵ دلار درخواست پرداخت زدم و پس از کسر ۰.۵ دلار از ان مقدار ۴.۵ دلار را برای من cancelle زد.
   این سایت اسکم و حقه بازه و پرداختی ندارد . مواظب باشید گولشو نخورید.
   سند هم دارم

   ۵
   ۱
 • سلام. نظرتان در مورد gvamoney چیست… ممنون
  ضمنا به دوستان توصیه می کنم روی تبلیغی که کلیک می کنید دقت کنید… برخی تبلیغات مربوط به مشروب و دستگاه مشروب ساز و… این موارد است. دوستان که زحمت می کشند حداقل حلال باشه… ممنون

  ۳
  ۲
 • سلام دوست عزیز من توچندتاش سایت کلیکی معتبره الان بیش از یک ماه فعالیت میکنم متاسفانه الان چندروزه که توقسمت پرداخت سایتها زده درانتظارلغوتحریم ها به کل نامید شدم نمیدونم ادامه بدم یا نه شما نظرتون چیه
  سایتهای اچ دی کلیکس. نئوباکس. فامیلی کلیکس. اسپریزاد آدس. آتی کلیکس. آتی باکس. آتی آدس. آتی کلیکسر.اسکارلت.وکنون باکس ازجمله سایت‌هایی هستندکه من تو آرم فعالیت میکنم لطفا راهنماییم کنید ممنونم

  • سلام
   بله مدتی است که اغلب سایت ها فعالیت های کاربران داخل ایران را محدود کرده اند. متاسفانه راهکار مطمئنی وجود ندارد که بتوانم به شما پیشنهاد بدهم. اما میتوانید در سایت های کلیکی ایرانی فعالیت نمایید. این مقاله را نیز در مورد بهترین سایت های کلیکی ایرانی می توانید مطالعه کنید : https://goo.gl/8TKfuf

 • سلام دوست عزیز
  من چند سال پیش در سایت tendollarclick کار کردم و کلی پول جمع کردم ولی الان هرکاری میکنم باز نمیشه اگه میشه کمکم کنید بتونم مبلغشو بردارم ۳۰درصدشو میدم به شما..ممنون میشم آدرس ایمیلمو جهت جواب شما میفرستم اگه خواستید شمارمم میدم.

  • سلام

   سایت tendollarclick به طور کل جمع شده است و دیگر فعالیتی ندارد. این سایت کلاهبرداری بود و افراد زیادی را نیز فریب داده است.

   ۱
 • سلام وقت بخیر برای برداشت از سایتهای کلیکی که با پایر و پرفکت مانی کار میکنن حتما باید حساب وریفای شده داشته باشیم یا نیازی نیست؟اگه نیازی نیست بعدا مشکلی پیش نمیاد (بابت احراز هویت)سپاس

 • سلام میخام در مورد سایت gvamoney.ازتون بپرسم ایا واقعا کلاهبرداریه … و اگر کلاهبرداریه چرا سایت را نمی بندند یا گزارش کلاهبرداری از این سایت نمیدهند من ۱۰۰تا کلیپ در مورد سایت دیدم ک همه نظر مثبت دارند ولی تا حالا کسی از این سایت نظر منفی ارسال نکرده ایا ارزش وقت گذاشتن داره
  لطفا تمام اطلاعاتی در موردش دارین بگین ممنون میشم با تشکر

  • این سایت پس از اینکه وقت شما را برای مدتی می گیرد هیچ پولی به حسابتان پرداخت نمی کند. در واقع این نوع سایت ها فعالیت غیر قانونی انجام نمی دهند که بسته شوند و حتی اگر فعالیتشان غیر قانونی هم باشد به سادگی قابل بسته شدن نیستند.

 • سلام
  من توی سایت نورکلیکس فعالیت میکنم. اولین برداشتمو انجام دادم اما اطلاع نداشتم که باید مدارکشو ارسال کنم و برداشت دومم رو انجام دادم. الآن گزینه نیو تاپیک من رفته و اینکه پولم رو هم به حسابم نریخته و همچنین تیکت هامو هم جواب نمیده. آیا راهکاری وجود داره؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین.

  ۱
 • سلام میشه درباره این سایت نظرتون رو بگید ممنون میشم.معتبر هست یا نه؟
  ovmoney.xyz
  و اینکه اگر معتبر هس من چطوری میتونم برداشت کنم؟ با حساب بانکی ایران میشه؟ از چه کسی کمک بگیرم؟

 • سلام لطفا میشه درمورد ثبت نام و نحوه ی عملکرده سایت star clicks یه توضیح مختصری بدید ممنون.و این این واقعیه؟؟اخه سایت هایی که من قبلا رفتم همشون کلاهبرداری بودن..شما خودتون اینا رو امتحان کردین؟؟

  • سلام
   نحوه عملکرد استارکلیکس خیلی ساده است. پس از ثبت نام که لینک ریفرالش و رو توی پست هم گذاشتم وارد محیط کاربری میشید و روزی حدود ۱۰ تا تبلیغ وجود داره که می توانید روی آنها کلیک کنید و کسب درآمد کنید.

 • سلام . برای برداشت از بیت کوین ، پی پال ، لیت کوین ، حساب بانکی و پرداخت به کارت بین المللی چیکار باید کرد ؟ من زیادی وارد نیستم یه توضیح جامع و کامل بدین لطفا .

  ۱
 • سلا م این سایت هایی که شما میگید کلاهبرداری پس چرا هنوز فعالیت میکنه و بسته نمیشه، کسی آیا تو این مدت بهش ثابت شده ، ممنون

  • سلام
   سایت های بسیار زیادی در اینترنتی فعالیت های غیرقانونی انجام می دهند ولی منبعی واحد در دنیا برای بستن آنها وجود ندارد. در کل بستن یک سایت از طرف یک دولت نیازمند مراحل قانونی بسیار زیاد و حکم دادگاه است که این کار برای سایت های کلیکی انجام نمی گیرد. کاربران باید خودشان آگاهی خود را بالا ببرند.

   ۱
 • سلام من در سایت های سولبکس و کلیک استریا و clixuniverse فعالیت دارم ک گفته شده معتبر هم هستند
  میخاستم نظرتون رو بپرسم هر کدام از این سایت ها معتبر هس بگین ممنون

  ۱
  • سلام
   سایت کلیک استریا (Cliquesteria) معتبر می باشد
   سایت clixuniverse معتبر است ولی اخیرا گزارش های مشکوک هم داشته است.
   سایت کلیکی سولبوکس ( Solebux ) کلاهبرداری (Scam) می باشد

 • سلام
  ببخشید نظرتون درباره اینکه بعضیا میگن سایت های کلیکی ارزش فعالیت ندارن چیه؟
  تجربه شخصی خودتون چیه؟ آیا شما موفق شدید کسب درآمد کنید یا خیر؟
  چون بنده مدتیه فعالیتمو شروع کردم ولی بعضی جاها نوشته سایتای کلیکی به درد نمیخوره و ارزش فعالیت ندارن ، میخواستم بدونم اگه این حرف درسته دیگه ادامه ندم و اگه بدونم این سایت ها واقعی هستند با خیال راحت فعالیتمو ادامه بدم.
  ممنون میشم بنده رو با پاسختون راهنمایی کنید

  • سلام
   سایت های کلیکی می تونند راهی برای کسب درآمد بسیار محدود باشند. پیشنهاد می کنم که اگر از وقت خود می توانید بهتر استفاده کنید، آن را صرف کارهای مهمتر کنید.

 • سلام وقت بخیر دوست عزیز سایت almoney.host
  معتبر هست؟ چون مبلغی رو برای برداشت تعین کرده بود به اون مبلغ رسیدم الان میگه باید زیر مجموعه داشته باشی اونم۴۰ تا میخواستم بدونم معتبره یا وقت تلف کردن هست

 • سلام
  د ر جواب نوشته بودید کلیک بوک ارزش فعلیت نداره.چه سایتایی رو پیشهاد می کنین که بدون واریزی بشه برداشت رو داشت (همونتور که میدونین بعضی ا ز سایت ها همچین قانون هایی دارن که بدون واریزی حق برداشت نداری)و با پرفکت مانی هم کار کنن.و یک سوال دیگه اینه من با دو سیستم جدا و نت جدا در یک سایت عضوم آیا مشکلی ایجاد نمیشه هر دو رو با یک حسا پرفکت مانی برداشت بزنم؟

 • شما درمورد کار در سایت فیس نمارو توضیح دادی اون یکی سایت ها نیاز به توضیح نیست ؟
  میتوان تو سه سایت هم عضو شد ؟
  پرداخت ها به چه صورت هستش ؟

  ۱
  • بله شما می توانید در هر ۳ سایت عضو شوید و فعالیت کنید. پرداخت ها هم به شماره حسابی که معرفی می کنید انجام میشود.

  • سلام
   فعالیت در این سایت کلیکی با ریسک بسیار بالایی همراه است. ممکن است که چند نفری نیز دریافتی داشته باشند ولی در مقابل آن چند هزار نفر هیچ دریافتی نداشته اند.

   ۲
 • سلام و درود وقت شما بخیر بسیار ممنون از سایت خوب و جامعی که دارید بسیار مطالب مفید هست
  من میخواهم در یک سایت کلیکی به صورت جدی فعالیت کنم خواهش میکنم که راهنمایی کنید که کدام یک از این شش سایتی که معرفی کردید بهتر است از همه ؟
  و همچنین بفرمایید که از کشور ایران بخوام کار کنم مشکل ای پی یا سرور و تحریم و از اینگونه مسائل داریم یا نه و اگر هست راه حل ان چیست ؟
  خواهش میکنم سایتی معرفی کنید که بتونم کسب درامد کنم هر روز تسویه کنم مشکل ای پی و تحریم نداشته باشیم و برای تسویه کردن شرط زیر مجموعه گرفتن نداشته باشد
  فعالیت اسان
  پرداخت به موقع و سریع
  درامد قابل توجه
  با تشکر و سپاس فراوان

  ۱
  • سلام دوست عزیز
   سایت های استار کلیکس و نئو باکس هم اکنون مشکلی برای فعالیت ندارند و می توانید به راحتی در ایران در آنها فعالیت کنید. البته هیچ ضمانتی هم وجود ندارد که دسترسی کاربران ایرانی در این سایت ها در آینده محدود نشود.

   ۱
 • باعرض سلام و خسته نباشید. در مورد بازار های مالی مثل باینری آپشن و فارکس و… سؤالی داشتم که آیا کسب درآمد در این گونه جاها واقعی است؟ آیا میتوان سود کرد یا به جز ضرر چیزی عاید ما نمیشود؟

  • سلام
   بله این نوع بازارها کاملا واقعی هستند و اغلب معامله گرهای حرفه ای در آنها سودهای بالایی می کنند. البته تفاوت زیادی بین فارکس و باینری آپشن یا وانیلا آپشن وجود دارد. برای فعالیت در اینگونه بازارها به خصوص فارکس شما نیاز به تخصص دارید در غیر اینصورت متضرر خواهید شد. پیشنهاد می کنم پست های تجارت آفرین در مورد فارکس را بخوانید.

   ۱
 • خیلی ممنون از سایت خوبتون
  دو تا سوال داشتم
  من در سایت star-clicks ثبت نام کردم و میخواستم بدونم از سال ۲۰۰۸ تاکنون همیشه فعالیت و پرداختی داشته؟

  و من گیفت کارت آمازون دارم و میخوام باهاش بیت کویت بخرم آیا باید در آمازون هم حساب داشته باشم ؟ اگر لازم هست با ip ایران ثبت نام کنم مشکل بوجود نمیاد؟

  ممنونم

  • سلام
   از آنجاییکه این پست در مورد سایت های کلیکی است به سئوال اول پاسخ می دهم.
   از سایت Star-clicks در این مدت گزارش منفی جدی گزارش نشده است. شما همچنین می توانید از کاربران ایرانی دیگری که از این سایت کسب درآمد می کنند نیز سئوال کنید بعلاوه تیم فنی آنها نیز پاسخگو هستند. چنانچه گزارش تخلفی از این سایت کلیکی گزارش شود آن را از لیست بهترین سایت های کلیکی خارجی حذف خواهیم کرد.

 • سلام من حساب پرفکت مانی خودمو وریفای کردم ۳گزینه هم رو تایید کردم نوشته باید ۴تا گزینه رو هم کامل کنید تاحساب تایید بشه حسابم شخصی هستش ولی هر ویدیو آموزشی ک نگاه کردم فقط سه گزینه برای وریفای هس اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم راهنمایی کنید چون برای من ۴ گزینه داره

  • سلام

   لطفا سئوالات خود در مورد پرفکت مانی را یا در انجمن تجارت آفرین یا پست مخصوص به پرفکت مانی مطرح کنید تا پاسخ داده شود.

 • سلام
  خیلی ممنون از سایت خوبتون
  ببخشید میشه بگید که با توجه به اینکه سایت های کلیکی روی آی پی حساس هستند من که دانشجو هستم و بین خونه و شهرستان جابجا میشم میتونم با اینترنت سیمکارت توی این سایت ها فعالیت کنم؟

  • سلام
   اغلب مشکلی پیش نمی آید اگر شما با چند IP مختلف به حساب خود وصل شوید. اما اگر از یک IP، دو یا چند حساب کاربری بسازید به مشکل خواهید خورد.

   ۱
 • سلام و وقت به خیر خدمت شما و تشکر بابت سایت خوبتون

  ی سوالی داشتم از محضرتون، من تو سایت مینروا سرمایه گذاری کردم، الان دارم حساب می کنم می بینم در صورتی که اتوپی تو مراحل بالا مثلا مرحله “apollo180” روشن باشه سود در حد ۱۳ دلار، بیشتر سود صرف اجاره رفرال ها میشه و چیزی برای کلیک کننده نمی مونه، می خواستم ببینم نظرشریفتون چیه؟ حساب و کتابش رو پایین براتون میذارم.
  عضویت آپولو ۱۸۰ روزه است که اگه تقسیم بر شش کنیم هزینه هر ماه میشه ۱۴.۱۶ دلار.
  حالا درآمد کل کلیک کننده از سایت تو یک ماه این میشه:
  حداکثر تعداد رفرال های اجاره ای که در این عضویت می توان داشت ۱۲۰۰ رفرال است. کمیسیونی که به کلیک رفرال اجاره ای پرداخت می شود در تمامی عضویت ها یکسان بوده و رقم ۰۰۱. دلار است.
  نرخ کلیک هر رفرال اجاره ای در سایت مینرواکلیکس در این عضویت هشت می باشد، یعنی هر رفرال ۸ کلیک را به صورت روزانه و ثابت دارد.
  خب با توجه به این توضیحات محاسبه سود حاصله در عضویت آپولو ۱۸۰ به شرح ذیل است:
  ۱۲۰۰*.۰۰۱* ۸*۳۰= ۲۸۸ دلار
  هزینه آتوپی: ۱۲۰۰* ۰۰۷۰. *۳۰ = ۲۵۲
  درآمد خالص: هزینه آتوپی + هزینه حساب آپولو ۱۸۰ – درآمد کل:
  ۲۸۸- ۲۵۲+۱۴.۱۶ = ۲۱.۸۴ دلار.

  • با سلام و تشکر از شما

   minerva-clicks.com سایت کلیکی جدید اما معتبری است. محاسباتی که شما انجام داده اید به نظر صحیح است اما فراموش نکنید که بهترین روش کسب درآمد از تبلیغات سایت های کلیکی، ریفرال مستقیم است و ریفرال اجاره ای چندان سودی برای شما نخواهد داشت.

   ۲
  • سلام برادر وقت بخیر.
   عزیز من تو همین سایت لول apolo180 هستم و زیر مجموعه اجاره دارم هرکدوم ثابت ۸ تا کلیک نمیکنن تا روزانه ۲۷ تا کلیک هم دارن در کل شما ب ۳۰۰ دلار سرمایه نیاز دارید و ۳۵ روز میکشه تا ۱۲۰۰ تا زیرمجموعه خریداری کنید بعد از ۳۵ روز اگر اتو پی روشن باشه و حساب ت ن شارژش رو مدام چک کنید هر ماه ۶۰ دلار برداشت خواهید داشت. بسیار عالیه.

  • بله برخی از این سایت ها پرداخت به وب مانی دارند. در قسمت نحوه پرداخت هر کدام از آنها می توانید روش های پرداخت را ملاحظه نمایید.

 • سلام بزرگوارخسته نباشیدخواستم بدونم که معتبرترین سایت درآمدزایی کدام است کدام ارزش داره تاوقت بزارم براش ودرآمدخوبی داشته باشه؟ممنون ازشما

  ۱
  • سلام
   سایت های کلیکی که در اینجا معرفی کردم همگی معتبر هستند و می توانید در آنها وقت بگذارید. درآمدزایی از سایت های کلیکی بستگی به استراتژی شما دارد، اگر فقط هدفتان کلیک برروی تبلیغات باشد و به دنبال روش هایی مانند گرفتن ریفرال مستقیم نباشید درآمد چندانی نخواهید داشت.

 • سلام خسته نباشید
  ببخشید سایت استارکلیک واریزی داشته بهتون؟یعنی بصورت عملی ازش پول برداشت کردین؟من الان میخوام اکانتمو به طلایی ارتقا بدم با پرداخت بیتکوین
  برداشتم هم ازش میخوام بصورت بیتکوین باشه
  واقعا این سایت پول رو واریز میکنه یعنی؟خیلی ممنونم ازتون

  • سلام

   سایت استارکلیکس معتبر است اما من هنوز فیش دریافت وجه از کسانی که در این سایت کلیکی فعالیت می کنند ندیده ام. لطفا اگر دوستان دیگر از این سایت یا سایت های کلیکی دیگری دریافتی داشته اند ما را مطلع نمایید.

   ۱
  • سلام
   سایت فامیلی کلیکس با آی پی ایران با مشکل باز می شود و همچنین از این سایت زیاد شکایت شده است که پول کاربران را پرداخت نکرده و یا اینکه بدون هیچ دلیلی حساب کاربری آنها را بسته است.

 • سلام لطفا بگین چطوری حسابمون رو درojooo ارتقا بدیم اخه تبلیغات خیلی کمی برای نمایش میاره و اینکه اگر ارتقا بدیم هزینه و درامدش چقدر میشه؟

  • هزینه ارتقای حساب کاربری در ojooo به Economy در ماه ۲۰ دلار و به Privilege ماهانه ۴۰ دلار می باشد که نسبتا هزینه بالایی است. برای ارتقای حساب می بایست وارد قسمت آپگرید سایت Ojooo Wad شوید و این مبلغ را پرداخت نمایید.

   ۱
   ۱
  • برای برداشت پول شما نیاز به حساب بانکی و یا پی پال و غیره دارید. چنانچه حساب شخصی ندارید می توانید از شرکت هایی که در ایران اینگونه خدمات را می دهند استفاده کنید. البته سایت GVAMONEY پرداختی انجام نمی دهد و کلاهبرداری است.

   ۱
 • سلام.سایت star-clicks برای ارتقا دادن اکانت ۱۹.۹۵ دلار میخواد.حالا چندتا سوال داشتم،اول اینکه با پرداخت این ۱۹.۹۵ دلار، روزانه تقریباااا چقد درآمد میتونیم داشته باشیم؟و اینکه به نظر شما ارزش داره این پولو پرداخت کرد؟و سوال بعد اینکه این درآمدی که داریم به قیمت دلار روزه یا دلار ۴۲۰۰ تومنی؟ممنون میشم جواب بدید..

  • سلام
   پس از اینکه اکانت خود را در Star-clicks ارتقا بدید، تبلیغات بیشتری برای دیدن نمایان می شوند، البته اگر به صورت بیت کوین پرداخت شود سریع تر کار انجام می شود. درآمدتان بستگی به تعداد ریفرال ها و میزان فعالیت شما دارد. اما از ۰.۰۸ دلار در روز که در حالت استاندارد از دیدن تبلیغات می توانید دریافت می کنید بیشتر خواهد بود.
   شما هم می توانید درآمد دلاری خودتان را به صورت بیت کوین یا از طریق حساب PayPal دریافت کنید و سپس آن را در بازار آزاد به قیمت دلار روز بفروشید.

   ۲
  • این سایت PTC از نظر من قابل اعتماده ، چون پرداختی انجام میده و تقریبا نکته مبهم چندانی نداره به جز اینکه پشتیبانی ضعیفی داره. همچنین می تونید در قسمت Top Members از دیگر کاربران استارکلیکس که از ایران هستند نیز سئوالات خود را بپرسید. من پیشنهاد ارتقا یا عدم ارتقا را نمی دهم این تصمیم با خود شما است.

   ۱
 • سلام
  آیا تو سایت star-clicks وقتی مثلا به گلدن ارتقا دادیم آیا این ارتقا همیشگی است یا به مدت یک ماه است چون تو سایت همه جارو گشتم چیزی ندیدم

  • سلام
   همانطور که گفتید در توضیحات خود وبسایت چیزی در این مورد گفته نشده است. اما دوستانی که عضویت گلد دارند قبلا اعلام کرده اند که همیشگی است.

   ۱
  • سلام
   سایت ATIADS قانونی نیست و در آن فعالیت نکنید و پیشنهاد می کنم که در Solebux کار نکنید چون مدتی است که به نظر Scam شده است.

   ۱
  • سلام
   بله برای ارتقا می توانید از خدمات ما استفاده کنید. برای راهنمایی بیشتر با تلگرام تجارت آفرین در ارتباط باشید.

 • سلام بنده تازه با سایت شما اشنا شدم میخوام بدونم بعد از اشنایی کامل با نحوه کار سایتهای کلیکی با شش ساعت کار مفید روزانه چقدر در امد ماهانه خواهم داشت
  ممنون از راهنماییتون

  • سلام
   اگر به صورت جدی روی سایت های کلیکی معتبر خارجی فعالیت کنید، احتمالا یک ماهی طول میکشد که به درآمد زایی برسید زیرا در ابتدا با روش کار آنها آشنا می شوید. باید فعالیت خود را معطوف به روش های مفید ریفرال گیری کنید در غیر اینصورت تنها با کلیک کردن تبلیغات درآمد چندانی نخواهید داشت. بسته به تعداد ریفرال ها و فعالیت خود و آنها درآمدتان متفاوت خواهد بود. برای راهنمایی بیشتر می توانید با تلگرام تجارت آفرین در ارتباط باشید.

   ۱
 • سلام ببخشید یک سوال در مورد سایت کلیک استار :
  اگه ما عضویتمون رو به حالت التیمیت ارتقا بدیم و هیچ زیر مجموعه نداشته باشیم روزانه چقدر میتونیم کسب درآمد کنیم؟؟؟
  اینکه خود سایت نوشته روزانه ۱۲ دلار الکیه ؟؟

  • سلام
   به طور کلی سایت استارکلیکس محدود می باشد و شیوه های زیادی برای درآمدزایی به خصوص برای ایران ندارد. پیشنهاد می کنم که اگر می خواهید حق عضویت پرداخت کنید عضویت طلایی بگیرید.

  • سلام
   از آنجاییکه آی پی تلفن همراه، همواره تغییر می کند و سایت های کلیکی به IP حساس هستند. بهتر است که از اینترنت منزل برای فعالیت در آنها استفاده کنید.

 • سایت پیکو کلیکس با مدیریت ایرانی کلاه بردار است
  picoclix.com
  تبلیغات دروغین زیادی تو ایران داره
  موقع پرداخت به بهانه های زیادی شما رو منصرف می کنه
  سرمایه گذاری و رفرال و زیر مجموعه و …. در این سایت بی فایده است
  دو بار تیکت زدم هر بار به بهانه های مختلف پرداخت نمی کنه
  http://uupload.ir/files/ej54_54875.jpg

  ۱
  ۱
 • سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم روشی هست درآمدی که از این سایت های کلیکی رو در میارم به صورت وجه نقد دریافت کنم
  من نیازی به بیت کوین ندارم و اگر روشی هست که وجه نقد دریافت کنم کدوم یک از سایت هایی که معرفی کردید
  مطمعن تره و واقعا بهت پول میده و به صرفه تر که وقتمو براش بزارم
  یه سوال دیگم دارم سایت ایرانی داریم که از کلیک کردن بشه پول در آورد و واقعا درآمد به دست اومده رو پرداخت کنه؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

  • سلام،
   بهترین روش برداشت پول همان بیت کوین است و شما می توانید به سرعت بیت کوین خودتان را به پول نقد تبدیل کنید. اما اگر کارت اعتباری بین المللی دارید نیز می توانید پول خود را مستقیم در آنها دریافت کنید.

 • سلام وتشکر— من مدتهاست درفامیلی کلیکس فعالم ۲۰دلارسرمایه گذاشتم وده دلاری گرفتم و۱۲دلاری هم ازقبل داخلش داشتم ۲۰روزی بودسایت بازنمیشدبافیلترشکن هم که خودسایت قبول نمیکرد به تازگی توانستم واردبشم امامتاسفانه دیدم ۱۲دلارم صفرشده ومن اصلاازین سایت ناامیدشدم علت صفرشدن مبلغ چیست یعنی به خاطر۲.روزی نیست که واردنشدم که مقصرم خودسایت بودکه اصلابازنمیشدیاوجودهکر

  ۱
 • سلام خسته نباشید”من درسایت EBY MONEYفعالیت کردم و ۲روزه ۱۰۰۰$شدالان میکویندبرای واریز به کیف پول بیت کوین شما باید۱۰دلاربابت خریدرفرال بپردازی “آیامنطقی است؟؟؟واین سایت معتبراست؟؟؟

 • سلام خدمت مدیر محترم سایت
  شرح فعالیت من در سایت star-clicks
  از ۱۰/۲۴ تا ۹۷/۱۱/۲۵ :

  من در سایت star-clicks عضو شدم.بعد از عضو شدن پیغامی نمایش داد که در صورت ارتقا به gold روزانه ۱۰$ (Platinum روزانه ۱۴$ که برای ایرانی ها در دسترس نیست). من به goldارتقا دادم اما روزانه میانگین ۱۰۰ پیغام نمایش میدهد که در روز ۱$ و در ماه ۳۰$ میشود و مابقی درآمد برای افرادی است که سایت پرترافیک دارند مفید است.بعد از ۳۰ روز به عضویت silver برمیگرده که همون ۸ تبلیغ در روز نمایش داده میشود.از ۳۰$ بدست آمده برای تمدید حق عضویت ۲۹.۹۵$ باید پرداخت کرد که علنا درآمدی برای کسانی که سایت پرترافیکی ندارند،نیست
  اگر امکانش هست مطالب به توضیحات سایت اضافه بفرمایید که داشتن سایت پرترافیک الزامی هست که دوستان دیگر وقت و سرمایشون تلف نشه.

  خیلی ممنون از سایت خیلی خوبتون

 • این سایتهایی که اینجا معرفی شده عالی هستند
  تعدادی سایت با پرداخت شبیه به سایت پیدورتس من داخل این وبسایت دیدم وچند تا از اونها
  را ثبت نام کردم عالی بودند

 • سلام یه سوال من طرح طلایی رو گرفتم اما تبلیغ که بهم میده ۱.۴۰$سنت هستش نوشته بود روزانه ۶الی۷دلار اما به زور ۱.۴۰دلار میده تبلیغ میده لطفا راهنمایی کنید سایت استار کلیک

  • سلام
   درآمد از روی کلیک مستقیم روی تبلیغات سایت استار کلیکس در روز حدود ۱ دلار برای کاربر طلایی است. استفاده از html code می تواند درآمد شما را بالا ببرد که آن هم نیاز به داشتن سایتی انگلیسی و پربازدید دارد.

  • سلام
   سایت گولدن کلیکس – GoldenClix پرداختی های خود را انجام می دهد و در حال حاظر قابل اعتماد است اما اطلاعاتی در مورد سایت دیگر یعنی Gury Clix موجود نیست.

 • با سلام و خسته نباشید
  ممنون بابت مطالب مفیدتون،من عضو استارکلیکس هستم،میتونم بگم خیلی عالیه،از نظر پنل کاربری اما مشکل اصلیش اینه تبلیغات محدود داره و شما در ماه کلا ۳دلار میتونید کسب کنید،اگه بخواید این ۳دلار رو بیشتر کنید یعنی تبلیغات بیشتری رو کلیک کنید باید اکانت بخرید،…..

  ۱
 • سلام من در سایت gvamoney شروع ب کار کردم کاملا چرت و دروغه خواهشا اطلاع رسانی کنید بقیه هم بدونن عکسش هم موجوده ک چجوری پیچوندن منو

 • با سلام و تشکر بابت مطالب مفیدتون
  بنده مدتی است که در سایت Star-Clicks مشغول به فعالیت هستم و الان برای ارتقاء سطح کاری و مالیم قصد پرداخت پول به شرکت را دارم.
  آیا میتوان به این شرکت اعتماد کرد؟
  آیا این خرید برای یک ماه است یا نه بدون مدت استفاده است؟
  ممنون میشم بتونید کمکم کنید،زیرا من نسبت به راهکار و تجربیات شما تصمیم گیری میکنم.
  با آرزوی موفقیت

  ۲
  • سلام
   به شرکت اعتماد میشه کرد و در حال حاظر کاربران زیادی از ایران از این سایت دریافتی دارند. اما درآمد از استار کلیکس بستگی به استراتژی شما داره. باید بتونید از روش های دیگه ای به غیر از کلیک کردن – مانند ریفرال گیری یا استفاده ار html ها – درآمد خودتون را بالا ببرید. در اینصورت می توانید درآمد خیلی خوبی از این سایت داشته باشید، ولی تنها با کلیک مستقیم خودتان، بیشتر از سایت های کلیکی معمولی دیگه درآمد نخواهد داشت، با این تفاوت که سایت های دیگه اغلب روی ۱ یا ۲ دلار می توانید برداشت داشته باشید ولی استار کلیکس از ۵۰ دلار به بعد به شما پرداخت انجام میده.
   وقتیکه آپدیت می کنید تا یک ماه طلایی هستید، دفعه اول به دلیل تخفیفی که سایت میده، آپدیت کاملا به صرفه است و شما تنها با کلیک مستقیم خودتان بیشتر از سرمایه گذاری درآمد خواهید داشت، به خصوص اینکه روی ریفرال ۲۵% بیشتر سود می برید و می توانید از html هم استفاده کنید.

   ۳
    • ریفرال گیری را در همین پست توضیح داده ایم. Html در سایت استارکلیکس نیز برای افرادی است که دارای سایت پربازدید هستند تا کاربرانشان برروی تبلیغاتی که به صورت html در اختیار شما قرار می گیرد کلیک کنند و درآمد آن به حسابتان واریز شود.

     ۱
  • سلام
   اغلب سایت های کلیکی که در اینجا معرفی کرده ایم پرداخت بانکی انجام میدهند. برخی از آنها مانند اوجوو به غیر از بیت کوین و غیره، حواله سوئیفت هم انجام میدهند.

 • دمتون گرم خیلی سایت خوبی معرفی کردین منم مدتیه طلائی کردن و برام دیروز ۶۵ دلار برام واریز کرد فقط پیشنهاد میکنم این مقاله رو پاک کنین یا استارکلیکس رو اول نذارید، چون باعث میشه ایرانا حمله کنن و بعد سایت کلا فیلتر بشه یا رو ایرانی ببندن ما همین پول کمیم که میاد واسمون راضی هستیم اما خواهشا تبلیغ نکنین سایت رو فردا فیلتر میشه رو ایران. سال نوتون هم مبارک باشه

  ۲
  ۵
  • دوست عزیز میشه بگید تو چه مدت به ۶۵ دلار رسیدین و اینکه با html code رسیدین به این مقدار یا فقط با کلیک بر روی تبلیغات ممنون میشم توضیح بدین…

 • من تو سایت استارکلیکس ثبت نام کردم و اقدام به طلایی کردن اکانتم با بیت کوین کردم به اندازه ۱۹.۵ دلار بیت کوین ریختم وتراکنشم تایید شده ولی هنوز اکانتم بعد از گذشت ۲ روز اپدیت نشده باید چکار کنم قبل از ریختن بیت کوین هنوز تلفن همراه رو تایید نکرده بودم

  • سلام،
   احتمالا چون شماره تلفن خودتون رو تایید نکرده بودید انجام نشده. بهتر است که منتظر بمانید و در عین حال به پشتیبانی هم ایمیل بزنید و مشکل را بگویید. البته پشتیبانی استارکلیکس خیلی دیر جواب میده.

 • سلام با تشکر مشکل اپدیت نشدن اکانتم درست شد هر کلیک بر روی کد html در سایت استارکلیکس چقدر ارزش داره اگه کد html را در دیگر سایتهای کلیکی بزارم فایده داره یا باید در سایتهای دیگری بزارم که بقیه روش کلیک کنن یا با نرم افزار تغییر آی پی خودم به شکل سوری کلیک انجام بدم

 • ببخشید من میتونم این‌ ریسک رو انجام بدم و تو استارکلیکس عضو طلایی بخرم و واقعا ۹ دلار میتونم کسب کنم تو یه روز یا الکیه و دوم اینکه الان که عضو سیلورم تا کی باید منتظر بمونم تا خودشون عضویتم رو برام ارتقا بدن به طلایی .

  • زمانی میتونید ارتقا بدید که ۲۰ دلار در حساب خود داشته باشید. درآمد روزی ۹ دلار از این سایت تقریبا امکان پذیر نیست و بیشتر جنبه تبلیغات داره. اما میشه حدود ۲ یا ۳ دلار اگر از html بتویند پول دربیارید درآمد داشت. اگر از html نتونید پول دربیارید روزی ۱ دلار درآمد خواهید داشت.

 • سلام .من در سایت نئوباکس و اسکارت کلیکس و اپتیمال باکس و عطی کلیکس همزمان شروع به کار کردم .بعد از دو سه ماه دیگه باز نمیشد تا تقریبا بعد از یک ماه فقط نئوباکس باز شده ولی تمام ریفرال هام سوختند.پیشرفت توی اسکارلت و اپتیمال خیلی کند بود.آیا علتش رو میدونید؟و اینکه من اگه بخوام توی اوجو و استار کلیکس شروع به کار کنم و دایرکت شما باشم آیا راهنمائی و حمایت میکنید وشماره تماستون یا کانالی برای رفع اشکال و گرفتن راهنمائی در اختیار میزارید؟

  • سلام،
   اغلب سایت های کلیکی چنانچه مدتی در آنها فعالیت نکنید حسابتان را بلاک می کنند. همچنین اگر یک روز فعالیت نکنید کمیسیون ریفرال ها را برای روز بعد به شما نخواهند داد.
   سایت هایی که ما در اینجا معرفی کرده ایم پرداختی های خود را همیشه انجام داده اند و مشکلی ندارند. ۵ سایت معرفی شده اول از نظر میزان درآمد و پیشرفت منطقی تر هستند.
   در قسمت تماس با ما می توانید با ما در ارتباط باشید.

   ۱
 • سلام
  من ب توصیه تجارت آفرین عضو سایت star-clicks شدم و عضویت طلایی ۲۰ دلاری هم خریدم با حساب paypal
  ولی هیچ تغییری در وضعیت اکانتم ایجاد نشده و ایمیل upgrade هم برام نیومده ..

  این سایت اسکم ؟؟؟ یا معتبر ؟؟

  • سلام
   سایت معتبر است. حتما باید شماره تلفن و ایمیل خودتون رو تایید کنید قبل از اینکه حسابتون رو طلایی کنید. البته الان هم مشکلی نیست، اینکارو انجام بدید. ممکنه فقط زمان ببره برای طلایی شدن.

 • سلام وقتتون بخیر
  من چند تا سوال داشتم اول اینکه من نمیتونم وارد سایت nbr بشم خواستم ببینم مشکل از اینترنت من هست یا سراسریه و اگه امکانش هست لینکش رو بگذارید.
  دوم اینکه چطور میشه علاوه بر سایت های کلیکی که معرفی کردید، سایت های جدید و معتبر را پیدا کنیم و اعتبار سنجی اون ها به جز سایت nbr کجا امکان داره؟ آیا سایت کلیکسوری معتبر است؟

  • به سایت NBR میتوانید از طریق این لینک وارد شوید.
   سایت هایی که در اینجا معرفی کرده ایم در حال حاضر بهترین سایت های کلیکی خارجی برای کاربران ایرانی هستند. همچنین درآمد در این سایت ها به نسبت بالاتر از دیگر سایت های کلیکی است.
   سایت کلیکسوری ایرانی می باشد و موضوع بحث این پست نیست.

 • سلام و عرض خسته نباشید؛آقای قانعی اگه بخواین بهترین و بصرفه ترین و معتبرترین سایت کلیکی روپیشنهاد بدید کدوم رو پیشنهاد میدید؟

  • سلام، لطفا آدرس سایت را چک کنید. اگر منظورتان سایت twodollarsaclick است که مدتی است بسته شده است. اما اگر منظورتان twodollarclick.com است ، خیر این سایت کلاهبرداری است.

   ۱