روش های ریفرال گیری یا خرید رفرال در سایت های کلیکی

روش های ریفرال گیری یا زیرمجموعه گیری در سایت های کلیکی

خیلی از کاربران تجارت آفرین که در سایت های کلیکی فعالیت می کنند می خواهند بدانند که چگونه برای خود زیر مجموعه یا ریفرال بگیرند تا درآمدشان را بالا ببرند. همچنین برخی نیز به دنبال خرید رفرال هستند. در این پست می خواهیم شما را با روش های ریفرال گیری مستقیم و خرید ریفرال در سایت های PTC آشنا کنیم. اگر از این استراتژی ها استفاده کنید بدون شک می توانید در سایت های کلیکی درآمد بالایی داشته باشید و زیر مجموعه های زیادی را جذب کنید.

این موضوع را فراموش نکنید که جذب زیرمجموعه در سایت های کلیکی بسیار دشوار است، اما برای افزایش درآمد، شما نیاز دارید که ریفرال های خود را افزایش دهید. ما در اینجا آسان ترین راه های جذب زیر مجموعه را برای شما توضیح می دهیم تا بتوانید درآمد دلاری خود را در سایت های کلیکی خارجی افزایش دهید.

راه های مختلفی برای کسب درآمد از اینترنت در منزل وجود دارد که یکی از ساده ترین آنها کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات است. از آنجاییکه قیمت دلار در ایران بالا می باشد، فعالیت در سایت های کلیکی معتبر خارجی به یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی برای ایرانیان تبدیل شده است و در اغلب این سایت ها کاربران ایرانی بیشماری فعالیت می کنند. حالا به بحث اصلی یعنی روش زیرمجموعه گیری در سایت های کلیکی بر می گردیم.

ریفرال یا زیر مجموعه چیست ؟

ریفرال یا زیرمجموعه در سایت های کلیکی به افرادی گفته می شود که از طریق شما و با لینک شما عضو سایت می شوند و در آن شروع به فعالیت می کنند و شما از درآمد آنها کسب درآمد می کنید.

درآمدی که از هر کدام از زیر مجموعه های خود کسب می کنید معمولا بین 5% تا 50% از کل درآمد آنهاست. البته این بدین معنا نیست که از درآمد آنها چیزی کم می شود، بلکه درآمد آنها از کلیک برروی تبلیغات و غیره ثابت می ماند.

اگر می خواهید که در سایت های کلیکی درآمد بالا داشته باشید قطعا نیاز به تعداد زیادی زیرمجموعه یا همان ریفرال دارید.

نکته : کلید موفقیت در سایت های کلیکی صبر و پشت کار است. پس صبور باشید و از این سایت ها درآمد کسب کنید.

اشتراک کد ریفرال در پست های مربوط به سایت های کلیکی ( خرید ریفرال ).

بهترین روش برای خرید رفرال یا جذب ریفرال در سایت های کلیکی به اشتراک گذاشتن لینک در پست های مربوط به سایت های کلیکی است. برای مثال ما در سایت تجارت آفرین پستی هایی مربوط به سایت های کلیکی و معرفی آنها دارید. شما می توانید با پرداخت ماهانه لینک خود را در این لیست ها بگذارید و افراد زیادی که از این پست ها بازدید می کنند روی لینک شما کلیک می کنند و زیر مجموعه شما می شوند. این روش بیشتر از روش های دیگر برای افزایش درآمد به شما کمک می کند زیرا ریفرال ها واقعی و به دنبال سایت های کلیکی هستند.

از دوستان و خانواده خود شروع کنید.

بعد از اینکه عضو شدید و شروع به کار کردید، به دوستان، همسایه ها، همکلاسی ها، همکاران و دیگران بگویید که آنها نیز از طریق لینک شما عضو سایت شوند. به آنها بگویید که شروع به فعالیت کنند و بگویید که می توانند درآمد دلاری در اینترنت بدون سرمایه گذاری داشته باشند. آنها نیز بعد از عضو شدن از طریق لینک شما می توانند شروع به گرفتن زیرمجموعه برای خود کنند و در آمد خود را افزایش دهند.

همچنین می توانید از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک، تلگرام و غیره برای به اشتراک گذاری لینک یا بنر خود استفاده کنید. فقط فراموش نکنید که سایت های کلیکی معتبر را به دوستان خود معرفی کنید تا بعدا در لیست سیاه آنها قرار نگیرید.

یک وبلاگ یا وبسایت برای خود درست کنید.

ساختن یک وبلاگ درباره سایت های کلیکی یکی از چالش برانگیزترین روشها برای جذب زیرمجموعه در آنها است. اما چنانچه این کار را انجام دهید یکی از مطمئن ترین روش ها نیز می باشد.

درباره سایت کلیکی معتبری که در آن فعالیت می کنید بنویسید و روش های کسب درآمد از آن را توضیح دهید و تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در همان پست از بنر سایت PTC یا لینک خود برای عضویت استفاده کنید.

وبسایت ها و وبلاگ های رایگان زیادی وجود دارند که این سازوکار را در اختیار شما قرار می دهند. حتی اگر از طراحی سایت اطلاعاتی ندارید به راحتی می توانید برای خود یک وبلاگ یا وبسایت داشته باشید. اگر می خواهید در بلاگ های خارجی فعالیت کنید می توانید از BLOG یا WORDPRESS استفاده نمایید و اگر می خواهید از وبلاگ های ایرانی استفاده کنید می توانید در گوگل جستجو کنید و تعداد زیادی از آنها را پیدا نمایید.

اگر مطالب آماده ای داشته باشید تنها در عرض چند دقیقه می توانید پست خود را منتشر کنید. برای اینکه راحت تر بلاگ خود را بسازید در گوگل جستجو کنید “چگونه وبلاگ بسازم”.

از سایت های تبادل ترافیک استفاده کنید.

کاری که سایت های تبادل ترافیک انجام می دهند این است که شما سایت های افراد دیگر را بازدید می کنید و در ازای زمانی که می گذارید، دیگران از بلاگ یا سایت شما بازدید می کنند.

افرادی که ریفرال جذب می کنند اغلب از سایت های تبادل ترافیک استفاده می کنند بنابراین شما نیز می توانید با سایت های دیگری در آنها آشنا شوید.

بهترین سایت تبادل ترافیک که از طریق آن می توانید زیرمجموعه بگیرید Easyhits4u  است. همچنین ما در پستی بهترین سایت ها برای تبادل ترافیک را معرفی کرده ایم که می توانید آن پست را نیز بخوانید.

در سایت های تبادل ترافیک اینترنتی شما با بازدید از سایت ها یا محصولات دیگران می توانید امتیاز جمع آوری کنید و سپس با آن امتیازها می توانید برای وبلاگ خود بازدیدکننده دریافت کنید. شما از این موقعیت می توانید برای جذب زیرمجموعه استفاده کنید. این استراتژی بسیار خوب جواب می دهد.

از تبادل زیرمجموعه استفاده کنید.

تبادل ریفرال یا زیرمجموعه اغلب در انجمن ها صورت می گیرد. روش کار به این شکل است که شما زیرمجموعه دیگران می شوید و در ازای آن، دیگران نیز زیرمجموعه شما می شوند.

برای مثال : اگر می خواهید که زیر مجموعه جذب کنید در انجمن می نویسید که برای سایت کلیکی زیرمجموعه نیاز داریم. اگر کسی مایل باشد به شما پاسخ خواهد داد. شما زیرمجموعه او در یک سایت کلیکی می شوید و او نیز زیرمجموعه شما در سایت مورد نظر شما می شود.

این روش نیز بسیار خوب جواب می دهد زیرا اغلب سایت های کلیکی به شما در ازای زیرمجموعه های فعال پول پرداخت می کنند و شما می توانید زیرمجموعه های فعال در این روش پیدا کنید. ما نیز در تجارت آفرین این بستر را برای دوستان فراهم کرده ایم که می توانید با ورود به انجمن در قسمت زیرمجموعه گیری سایت های کلیکی درخواست خود را ارسال نمایید.

تبلیغ در سایت های کلیکی

خیلی از اعضای سایت های کلیکی از لینک های ریفرال خود در این سایت ها استفاده می کنند و اعتقاد دارند که این روش از تمام روش ها برای زیرمجموعه گیری بهتر جواب می دهد.

آنها به جای اینکه درآمد خود را برداشت کنند از آن برای تبلیغ لینک های ریفرال یا بنرهای خود استفاده می کنند تا ریفرال جذب کنند.

سعی کنید در سایت های قدیمی کلیکی به تبلیغ سایت جدید کلیکی بپردازید، زیرا در سایت های قدیمی تعداد زیادی از افراد فعالیت می کنند که می توانید آنها را زیرمجموعه خود کنید. اگر یک سایت جدید را تبلیغ کنید حتما نتیجه آن را به سرعت خواهید دید.

اجاره ریفرال

یکی از متداول ترین روش های زیرمجموعه گیری اجاره ریفرال است. همیشه سایت های کلیکی، تعداد زیادی اعضای بدون بالاسری دارند که آنها را اجاره می دهند. بنابراین شما می توانید در سایت ها این ریفرال ها را ماهانه اجاره و یا به صورت مادام العمر خریداری کنید. قیمت ریفرال در سایت های مختلف متفاوت است.

یکی از بهترین استراتژی های افزایش درآمد در سایت های کلیکی خارجی اجاره ریفرال است. البته فراموش نکنید که باید در سایت های کلیکی معتبر فعالیت کنید، زیرا برخی از آنها به جای کاربر واقعی ربات ها را اجاره می دهند که میزان کلیک آنها در اختیار صاحب سایت است. ما در پست بهترین سایت های کلیکی خارجی این سایت های معتبر را معرفی کرده ایم.

نکته : بیشتر سایت های کلیکی هیچ گارانتی برای فعال بودن زیرمجموعه های اجاره ای خود ندارند. بنابراین ممکن است که از هر 50 ریفرال 20 تای آنها فعال باشند. البته شما همیشه می توانید زیر مجموعه های خود را با مبلغی ناچیز تعویض کنید.

اینها بهترین روش های جذب ریفرال یا همان زیرمجموعه گیری در سایت های کلیکی بودند. چنانچه نظری در مورد این روش ها دارید با ما در قسمت دیدگاه ها در میان بگذارید.


روش های ریفرال گیری یا خرید رفرال در سایت های کلیکی


تجارت آفرین
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.

12 دیدگاه

 • سلام چطور میتونم رفرال بخرم؟ و برای ربات دوج کویین بنظرتون چندتا باید زیرمجموعه داشته باشم تا درآمد میلیونی بشه حدافل؟

 • سلام ممنون از سایت خوبتون
  بهترین سایت کلیکی برای درآمد زایی چی هست؟
  آیا میشود که در ماه هزار دلار در آورد؟؟

 • سلام اگه من چندتا زیر مجموعه داشته باشم که خودشون چند تا زیر مجموعه مستقیم و اجاره ای داشته باشن و در نتیجه کلیک زیادی نکنن درامد من از کل درامد اونا محاسبه میشه یا فقط از کلیک خودشون؟ ممنون

 • بهترین و بهترین روش کسب درامد زیر مجموعه مستقیمه یعنی اگه بشه نمیدونید چی میشه

 • برای گرفتن درآمد سایت کلیکی و انتقال به حساب خودم با توجه به تحریم های سیستم بانکی کشور، چطور میتونم اقدام کنم.
  من کیف پول بیت کوین هم دارم البته!
  ولی برای کردیت کارت و یا پی پل و یا حساب بانکی راهی به نظرتون میرسه؟

  • بهترین روش همون بیت کوین هست. برخی از سایت ها وب مانی و پرفکت مانی هم قبول می کنند که می تونید از اون حساب ها هم استفاده کنید.
   باز کردن حساب بانکی در خارج از ایران برای ایرانی ها بسیار دشوار است مگر اینکه در کشور دیگری اقامت داشته باشید.

 • سلام.این روش traffic exchange برای starclicks جواب میده آیا؟؟مثلا تو سایت hitleaps کد html خودمو میتونم قرار بدم؟؟اگه این روش جواب بده واقعا امیدوار میشم ب فعالیت توش.

  • توی قرارداد سایت استارکلیکس نوشته شده که این کار خلاف مقررات است. اما نمی دانم که آیا متوجه می شوند و از اون جلوگیری می کنند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید