درآمد اینترنتیسایت کلیکی

کسب درآمد با دیدن تبلیغات سایت کلیکی اوجو Ojooo

یکی دیگر از سایت های کلیکی خارجی که می توانید در آن به کسب درآمد با دیدن تبلیغات بپردازید سایت کلیکی اوجو Ojooo است. در اینجا می خواهیم این سایت PTC و روش فعالیت در آن را بررسی کنیم. نام این سایت کمی عجیب به نظر می رسد و در نگاه اول می تواند باعث خدشه دار کردن اعتماد کاربر به آن شود اما می خواهیم در اینجا ببینیم که آیا این سایت حرفی برای گفتن دارد یا خیر. حتی اگر این سایت قانونی باشد باید ارزیابی کنیم که آیا می توان از طریق دیدن تبلغات در این سایت درآمد دلاری کسب کرد یا خیر. همچنین می خواهیم راههای مختلف کسب درآمد در آن را بررسی کنیم.

توجه : سایت اوجو برای مدتی کوتاه در داخل ایران فیلتر شد که با پیگیری کاربران فعال رفع فیلتر شده است و می توانید به راحتی در آن فعالیت نمایید.

کسب درآمد با دیدن تبلیغات اوجو Ojooo

Ojooo Wad چیست ؟

ابتدا می خواهم بسیار ساده با اوجو چیست شروع کنم. این وب سایت ابتدا کار خود را با ارائه یک اپلیکیشن که به گفته آنها باعث صرفه جویی پول در تماس های تلفنی میشد شروع کرد و اپلکیشن Ojooo App را ارائه داد. این اپلیکیشن شبیه به whatsapp بود.

آنها فعالیت های دیگری از قبیل تجارت آنلاین و خدمات سئو وبسایت و غیره را نیز انجام می دهند. کسب درآمد با دیدن تبلیغات نیز یکی دیگر از آخرین خدمات این سایت است. ما هم در این مقاله می خواهیم درباره بخش سایت کلیکی اوجو صحبت کنیم که در زیر دامنه wad.ojooo راه اندازی شده است. پس برای اینکه از این سایت کلیکی درآمد کسب کنید باید از طریق این آدرس wad.ojooo.com وارد شوید.

WAD در اینجا مخفف عبارت Watch Ads است که معادل آن در فارسی “دیدن تبلیغات” است.

تاریخچه سایت کلیکی اوجو  Ojooo Wad

این سایت کلیکی در اواخر سال ۲۰۱۳ شروع به کار کرد. مالک این سایت آقای مایکل تیز است و این سایت را در آلمان و لهستان اداره می کند.

تعداد اعضای فعال در این سایت به گفته خود آنها ۲۱ میلیون نفر است که البته کمی شک برانگیز است. این تعداد کاربر در سایت های کلیکی، به معنی بزرگترین سایت کلیکی دنیا است، حتی بزرگتر از NeoBux که اولین و قدیمی ترین سایت PTC در دنیا می باشد. البته شاید منظور اوجو از ۲۱ میلیون نفر، تعداد تمام کاربرانی است که از تمام خدمات آنها استفاده میکنند که این توضیح را بهتر است خود آنها بدهند، زیرا در جایی اعلام نکرده اند که این تعداد کاربر تنها مربوط به کسانی است که به کسب درآمد با دیدن تبلیغات این سایت می پردازند یا کل کاربران این شرکت.

 • نام شرکت : اوجی ( اوجو ) Ojooo
 • تاریخ شروع به کار : نوامبر ۲۰۱۳
 • کشور : آلمان و لهستان
 • مالک : مایکل تیز
 • تعداد کاربر : ۲۱ میلیون نفر

عضویت در Ojooo برای کسب درآمد دلاری

سطوح عضویت در Ojooo

برای عضویت در اوجو و کسب درآمد با دیدن تبلیغات سه سطح مختلف وجود دارد. این سایت کلیکی برای کاربران خود، سه سطح Standard ، Economy و Privilege را ارئه می دهد که برای عضویت در هر سطح مبلغ متفاوتی را باید پرداخت کرد.

برای عضویت در سطح استاندارد نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید و می توانید رایگان عضو سایت شوید و با دیدن تبلیغات آن به کسب درآمد به دلار بپردازید. اما برای عضویت در سطح Economy Lite مبلغ ۲ دلار ماهیانه، Economy مبلغ ۲۰ دلار در ماه و همچنین برای سطح Privilege حق عضویت ماهانه ۴۰ دلاری وجود دارد.

این مبالغ به نظر زیاد است اما برای افرادی که می خواهند به صورت حرفه ای در سایت های کلیکی فعالیت کنند گزینه های مناسبی هستند. بخصوص در مورد سطح Privilege  شما روزانه تعداد زیادی ریفرال مستقیم رایگان و به صورت دائمی دریافت خواهید کرد. این ریفرال ها آن دسته از افرادی هستند که به صورت مستقیم وارد سایت می شوند و ریفرال کسی دیگر نیستند.

عضویت در این سطوح پولی به کاربر این اجازه را می دهد تا درآمد بیشتری از کلیک های خود کسب کنند و شانس بالاتری در Ojooo Grid که در مورد آن صحبت خواهیم کرد داشته باشند. همچنین میزان درآمد از ریفرال ها و آپگرید آنها بالاتر خواهد رفت و موارد دیگر که می توانید در خود سایت آنها را مطالعه نمایید.

ما پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید درآمد آینده بالایی از اوجو داشته باشید حساب خود را آپگرید نمایید تا بتوانید ریفرال های مستقیم رایگان و دائمی دریافت کنید. این استراتژی در اوجو بهتر از اجاره ماهانه ریفرال ها می باشد.

روش کسب درآمد در اوجو –  Ojooo Wad

ما قبلا در پستی به نام بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۲۰ این سایت PTC را بعنوان یکی از بهترین ها معرفی کرده بودیم. به دلیل تقاضای کاربران می خواهیم روش های کسب درآمد با دیدن تبلیغات در اوجو را نیز در اینجا شرح دهیم.

روش اول : کسب درآمد با دیدن تبلیغات

این روش اولین راه درآمدزایی دراین وبسایت کلیکی است. تنها کاری که شما نیاز است انجام دهید تماشای تبلیغات ( تنها یک بار هر تبلیغ ) برای چند ثانیه است. در اغلب موارد زمان دیدن هر تبلیغ ۵ ثانیه است و درآمد شما از دیدن هر کدام ۰٫۰۰۱ دلار خواهد بود. فراموش نکنید که وقتی باید تبلیغ را ببندید که زمان نمایش آن تمام شده و مبلغ به حساب شما اعمال شده باشد.

میزان درآمد شما از تماشای تبلیغات بستگی به طول زمان آن تبلیغ دارد. برای مبتدی ها و کاربران استاندارد این مبلغ چیزی بین ۰٫۰۰۱ دلار تا ۰٫۰۱ دلار است. حتی اگر شما کاربر استاندارد باشید هر روز یک تبلیغ Premium که ارزش آن ۰٫۰۰۵ دلار است را می توانید تماشا کنید. تعداد تبلیغات پریمیوم وقتی که عضویت خود را ارتقا دهید بیشتر می شود.

در واقع وقتیکه شما اکانت خود را به سطوح بالاتر ارتقا دهید، تعداد تبلیغات نیز بیشتر می شود و می توانید درآمد دلاری بیشتری کسب کنید.

یک قابلیت دیگر نیز برای افرادی که از طریق تلفن همراه به دیدن تبلیغات می پردازنند وجود دارد. آنها می توانند برخی تبلیغات که فقط برای تلفن همراه است را تماشا کنند و از طریق موبایل درآمد اینترنتی داشته باشند. تماشای تبلیغات اوجو از طریق موبایل ساده تر است و تعداد تبلیغات نیز در آنجا بالاتر است. البته بهتر است شما هر دو روش را برای دیدن حداکثر تبلیغات استفاده کنید (موبایل + کامپیوتر).

یکی از نکته های Ojooo این است که در هنگام پخش تبلیغ شما نمی توانید کار دیگری انجام دهید. پس برای کسب درآمد باید تا زمان پایان تبلیغ تمرکز برروی آن باشد.

مرتبط : آخرین رتبه بندی سایت های کلیکی در سال ۲۰۱۹

روش دوم : Ojooo Grid

Ojooo Grid یک ناحیه ۲۰در۲۰ قابل کلیک است که ۴۰۰ نقطه برروی آن برای کلیک کردن وجود دارد. کاربر باید برروی یکی از این نقاط کلیک کند تا تبلیغ شروع به نمایش کند. در پایان شما “ممکن است” که پاداش دریافت کنید. میزان پاداش کاملا بستگی به شانس دارد و هیچ منطقی جز شانس در آن وجود ندارد.

من به شخصه شانس کسب درآمد از Ojooo Grid را تا ۰٫۱ دلار داشته ام. این پاداش ها  بین ۰٫۰۱ دلار تا ۲ دلار متغییر است. در صورت برنده شدن پیام زیرا را دریافت می کنید.

اوجو گرید

شما هر تبلیغ را ۵ ثانیه بیشتر نگاه نمی کنید و در حالت استاندارد روزی بیش از ۱۰ بار نمی توانید برروی Ojooo Grid کلیک کنید که در مجموع ۵۰ ثانیه وقت شما را خواهد گرفت که وقت زیادی به حساب نمی آید.

روش سوم : پیشنهادها Offers

برای کسب درآمد از سایت کلیکی Ojooo راهی غیر از تماشای تبلغات نیز وجود دارد و آن نیز تکمیل کردن offer ها است. این پیشنهاد می تواند هرچیزی باشد، مثلا بازدید از یک سایت به خصوص یا تکمیل یک فرم یا هر چیز دیگر. شما می توانید با تکمیل هر کدام ۱ امتیاز که معادل ۰٫۰۰۵ دلار است درآمد کسب کنید.

روش چهارم : تکمیل نظرسنجی ها

همانطور که گفتم راه هایی غیر از کسب درآمد با دیدن تبلیغ در Ojooo وجود دارد که یکی از آنها تکمیل نظرسنجی هاست. همانطور که از نام آن مشخص است در این روش یک نظر سنجی برای شما نمایش داده می شود که البته بستگی به ناحیه جغرافیایی کاربر دارد. در ایران نظر سنجی های زیادی برای نمایش وجود ندارد اما در کشورهای امریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند و کشورهای ناحیه ۱ این نظرسنجی ها بیشتر هستند.

روش پنج : درآمد از معرفی ریفرال

شما از کلیک های ریفرال های مستقیم و غیر مستقیم خود می توانید کسب درآمد کنید. ریفرال های مستقیم آنهایی هستند که از طریق شما عضو Ojooo شده اند و ریفرال غیر مستقیم آنهایی هستند که برای مدت کوتاهی اجاره کرده اید.

برخلاف بیشتر سایت های کلیکی شما در اینجا می توانید تنها یک ریفرال اجاره ای داشته باشید و محدودیتی در اجاره ریفرال وجود ندارد.

بسته به سطحی عضویت، هر کاربر مبلغ متفاوتی از کلیک های ریفرال های خود کومیسیون دریافت می کند. این مبلغ می تواند چیزی بین ۰٫۰۰۵ دلار تا ۰٫۰۰۱ باشد. البته فراموش نکنید که شما خودتان نیاز دارید که حد اقل ۴ کلیک روزانه داشته باشید تا کومیسیون ریفرال ها به حسابتان واریز شود.

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم، چنانچه سطح کاربری خود را به Privilege افزایش دهید، روزانه تعداد زیادی ریفرال مستقیم رایگان دریافت خواهید کرد که برای همیشه از درآمد آنها کسب درآمد خواهید کرد.

روش ششم : Referral Contests

هر کاربر می تواند با عملکرد خوب در Referral Contests امتیازهای بیشتری برای تبدیل کردن آن به دلار دریافت کند. هرچقدر که بتوانید ریفرال بیشتری جذب کنید و هرچقدر آنها برروی تبلیغات بیشتری کلیک کنند امتیازتان بالاتر خواهد رفت. وقتیکه رقابت تمام شود به نفرات اول پاداش داده می شود. این پاداش متغییر است اما گاهی برای نفر اول تا ۱۰۰ دلار نیز می باشد. مسابقه ریفرال ها همیشه موجود نیست و گاهی برگزار می شود.

روش هفتم : جمع آوری تکه های پازل

یکی از نکات جالب در اوجو، امکان برنده شده کارت های آمازون، موبایل، هدفون و غیره است. اگر شما حساب کاربری خود را به Economy Lite ارتقا دهید می توانید قسمت های پازل هایی که برروی تبلیغات می آیند را جمع آوری کنید و شانس خود را برای برنده شدن کارت های هدیه آمازون یا بقیه جوایز بالاتر ببرید. از بین افرادی که این پازل ها را تکمیل می کنند قرعه کشی می شود و برنده ها جوایز خود را دریافت می کنند. جمع آوری تکه های پازل به صورت مداوم باید صورت گیرد تا شانس برنده شدن در قرعه کشی افزایش یابد.

چقدر می توان از این سایت کلیکی درآمد کسب کرد ؟

درواقع محدودیتی در میزان درآمد این سایت کلیکی وجود ندارد. کسب درآمد با دیدن تبلیغات یکی از روش ها در سایت اوجو است و اگر تبلیغی برای دیدن وجود ندارد می تواند سراغ بقیه روش های کسب درآمد دلاری که در بالا گفته شد بروید.

یکی از قابلیت های جالب سایت کلیکی اوجو محاسبه میزان سود است که به شما می گوید در ماه چه میزان درآمد خواهید داشت. من این ابزار را امتحان کردم و فرضیه های محدودی را برای آن تعریف کردم. برای مثال پروژه ای تعریف کردم که در آن یک نفر با عضویت استاندارد فعالیت می کند و ۲۰ ریفرال مستقیم دارد که هر کدام برروی ۱۵ تبلیغ ۵ ثانیه ای و یک تبلیغ ۳۰ ثانیه ای در روز کلیک می کنند. درآمد ماهانه برای چنین فردی ۹٫۶ دلار در ماه است. می توانید پروژه را در عکس زیر بررسی کنید.

بررسی سایت کلیکی Wad-Ojooo

عضویت در Ojooo برای کسب درآمد دلاری

گزینه های پرداخت در اوجو و نیازمندی ها برای دریافت پول

برای کاربران استاندارد حداقل میزان پرداخت ۲ دلار است. بعد از اولین پرداخت این محدودیت به ۶ دلار افزایش پیدا می کند.

علاوه بر حداقل میزان پرداخت کاربر باید حداقل ۱۰۰ کلیک انجام داده باشد. البته این خیلی موضوع بزرگی نیست زیرا اگر بخواهید به حدود ۲ دلار کسب درآمد با دیدن تبلیغ برسید باید بیش از ۱۰۰ کلیک انجام داده باشید.

روش های پرداخت در این سایت کلیکی Paypal ،Payza و بیت کوین است. چنانچه خودتان این حساب ها را ندارید می توانید زمان برداشت پول از خدمات شرکت هایی که این حساب ها را دارند استفاده کنید و آمد خود را در حساب بانک ایران خود دریافت کنید. همچنین چنانچه می خواهید برای خود حساب کیف بیت کوین باز کنید، مقاله آموزش ساخت کیف پول بیت کوین را مطالعه نمایید.

مرتبط : درآمد از تبلیغات اینترنت – کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات

محاسن و معایت اوجو –  Ojooo

محاسن :

 • نرخ کلیک های نسبتا بالا در این سایت کلیکی. درآمد شما بابت دیدن تبلغیات این سایت نسبت به بیشتر سایت های PTC خارجی بالاتر است.
 • تعداد تبلیغات زیاد نسبت به سایت های کلیکی خارجی دیگر. البته این موضوع به ناحیه جغرافیایی شما نیز بستگی دارد.
 • زمان محدود برای تماشای هر تبلیغ. همانطورکه گفته شد این زمان اغلب حدود ۵ ثانیه است.
 • راه های مختلف کسب درآمد به دلار در این سایت PTC که مناسب همه نوع افراد می باشد.
 • برداشت پول به صورت بیت کوین.
 • انجمن فعال.
 • نداشتن محدودیت در تعداد ریفرال ها برای کاربران سطوح بالاتر از استاندارد.
 • دیدن تبلیغات برروی موبایل و کسب درآمد.
 • پرداخت سریع.

  معایب :

 • در هنگام پخش تبلیغ نمی توانید فعالیت دیگری داشته باشید.
 • محدودیت ریفرال اجاره ای برای کاربران استاندارد.
 • اجبار کلیک روزانه برای دریافت کومیسیون ریفرال ها.
 • نداشتن صفحه تماس با ما.

تاییدیه پردخت در سایت کلیکی خارجی اوجو :

پرداختی های جدیدی سایت اوجو
پرداختی های جدیدی سایت اوجو

بهترین استراتژی برای کسب درآمد دلاری از سایت کلیکی اوجو :

برای اینکه بتوانید درآمد خود را در اوجو بالا ببرید باید ابتدا هرروز برروی تمام تبلیغات کلیک کنید. برای این کار نیاز دارید که روزانه حداقل ۲  الی ۳ بار به سایت یا اپلیکیشن موبایل اوجو سر بزنید. در ماه های اول درآمد شما زیاد نخواهد بود و در پایان ماه اغلب بیش از ۳ یا ۴ دلار درآمد نخواهید داشت. اما برای افزایش درآمد نیاز به ریفرال خواهید داشت.

یکی از بهترین استراتژی های این سایت کلیکی معتبر افزایش سطح کاربری به privilege است. زیرا در ایم سطح شما می توانید ریفرال های رایگان و همیشگی دریافت کنید. اغلب افرادی که درآمد بالایی از این سایت دارند کاربران Privilege هستند.

اگر نمی توانید از روش های جذب ریفرال مستقیم استفاده کنید یا اینکه نمی توانید حساب Privilege خرید کنید ، ریفرال اجاره ای این سایت بسیار پویا و منحصر بفرد است. بعد از اینکه درآمد شما به اندازه اجاره ریفرال یعنی (۰٫۲ دلار) رسید، شروع به اجاره ریفرال کنید. این استراتژی در اوجو بسیار مناسب است زیرا اگر ریفرال اجاره ای شما ۷ روز فعالیت نکند خود سایت آن را با ریفرال دیگری عوض می کند. پس شما اطمینان خواهید داشت که ریفرال اجاره ای فعال خواهد بود.

چنانچه در این سایت فعال باشید و درآمد خود را صرف اجاره ریفرال کنید، پس از ۳ الی ۴ ماه می توانید ۱۰۰ ریفرال اجاره کنید که درآمدتان به روزی ۱٫۲ الی ۱٫۴ دلار میرسد. با همین استراتژی اگر تعداد ریفرال های اجاره ای خود را به ۱۰۰۰ برسانید ( البته نیاز به آپگرید خواهید داشت، زیرا در حالت استاندارد بیش از ۲۰۰ ریفرال نمی توانید اجاره کنید ) می توانید روزانه بین ۱۲ الی ۱۴ دلار و ماهانه بیش از ۳۵۰ دلار از اوجو درآمد دلاری داشته باشید.

استراتژی کلیک برروی تمام تبلیغات، آپگرید به سطح Privilege و اجاره ریفرال می تواند پس از چند ماه درآمد شما را در این سایت بالا ببرد و افرادی هستند که ماهیانه حدود ۱۰۰۰ دلار نیز از سایت اوجو درآمد کسب می کنند. با این وجود اجاره ریفرال گاهی ممکن است شما را

نکات برای درآمد بیشتر در اوجو:

 • هر روز بیش از ۲ بار در فاصله های زمانی مشخص سایت و اپلیکیشن اوجوو را برای تبلیغات جدید باز کنید.
 • حتما افزونه الکسا را برروی جستجوگر خود نصب کنید. بعضی از تبلیغات تنها در صورت فعال بودن این افزونه به نمایش می آیند.
 • هم سایت و هم اپلیکیشن موبایل اوجو را داشته باشید زیرا برخی از تبلیغات تنها در موبایل و برخی تنها در سایت موجود هستند.
 • با پرداخت ۲دلار حساب خود را به Economy Lite ارتقا دهید تا تبلیغات بیشتری دریافت کنید و برخی محدودیت های دیگر نیز برای شما برداشته شود. همچنین ۲دلار تبلیغ رایگان نیز به در آن دریافت خواهید کرد.
 • چنانچه می خواهید در این سایت کلیکی حرفه ای فعالیت کنید و درآمد بالایی داشته باشید، حساب خود را به Privilege ارتقا دهید و ریفرال مستقیم رایگان از تمام دنیا دریافت کنید.

سئوالات متداول درباره اوجو :

اگر روزانه ۴ کلیک نکنم آیا کمیسیون ریفرال ها را دریافت  خواهم کرد ؟

خیر در صورتی که شما روزانه حداقل ۴ کلیک برروی تبلیغات نکنید، کومیسیون ریفرال های خود را دریافت نخواهید کرد. همچنین اگر ۳ الی ۴ ماه از حساب خود استفاده نکنید، سایت آن را لغو خواهد کرد.

چگونه نسخه موبایل سایت اوجوو را دانلود کنیم ؟

دانلود اوجو برای اندروید

دانلود اوجو برای اپل از App Store

چگونه از طریق اپلیکیشن موبایل اوجوو تبلیغات را کلیک کنیم ؟

پس از اینکه وارد اپلیکیشن موبایل اوجو شدید همانند زیر برروی گزینه Menu کلیک کنید و سپس از لیست کناری Ojooo ADS را انتخاب کنید. می توانید تبلیغات کلیکی را در آن قسمت مشاهده نمایید.

آموزش اوجو 121

آموزش اوجو11

چگونه حساب خود در اوجو را از طریق بیت کوین شارژ کنیم ؟

برای شارژ حساب خود در اوجو با بیت کوین مراحل زیر را انجام دهید.

 • برروی گزینه Purchase در سمت چپ پنل خود کلیک کنید.
 •  سپس گزینه Fund Purchase Balance را انتخاب نمایید.
 • گزینه Bitcoin را انتخاب کنید.
 • در صحفه جدید مبلغی که می خواهید حساب خود را شارژ کنید وارد نمایید.
 • QR Code دریافتی در صفحه جدید را از طریق کیف پول بیت کوین خود اسکن کنید تا عملیات پرداخت تکمیل شود.
 • چند دقیقه منتظر بمانید تا مبلغ به حسابتان افزوده شود.

چه تعداد ریفرال می توانم اجاره کنم ؟

شما می توانید با حساب Privilege  تا ۵۰۰۰ ریفرال، با حساب Economy تا ۲۵۰۰ ریفرال، با حساب Economy Lite تا ۲۰۰ ریفرال و با حساب Standard تا ۱۰۰ ریفرال خرید نمایید.

نتیجه گیری :

ما در اینجا به بررسی روش های کسب درآمد با دیدن تبلیغات در سایت کلیکی اوجو پرداختیم و نشان دادیم که چگونه می توان از این سایت کسب درآمد به دلار داشت. اگر سئوالی در مورد این سایت PTC دارید آن را در قسمت دیدگاه ها بیان کنید تا پاسخ داده شود. اوجو سالهاست که در بین بهترین سایت های کلیکی خارجی قرار دارد.

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی ایرانی – کسب درآمد در منزل با سایت کلیکی

مرتبط : کسب درآمد از تبلیغات کلیکی شبکه اجتماعی فیس نما – Facenama


کسب درآمد با دیدن تبلیغات سایت کلیکی اوجو Ojooo


تجارت آفرین

۱۱۹ دیدگاه

 • سلام میخواستم بدونم با گرفتن Privilege سرمایت دوباره بهت بر میگرده تا قبل از تموم شدن تایم لولش و این که با گرفتن رفرال اجاره ای ضرر می کنی یا نه

  ۱
 • با ســــــلام و وقت بخیر . لطفا راهنـــــــــــــماییم کنید.

  من الان ۱۵۴۸ تا زیر مجموعه اجاره ای دارم که روزی ۱۱ دلار میده حالا واسه تمدید اجاره روزانه ۱۱٫۴۵ دلار میخواد (تو قسمت autopay) این خیلی زیاد لطفا راهنماییم کنید.این جریانش چیه اگه اینطوری باشه به مرور زمان نه نتها نمیتونم به زیرمجموعه هام اضافه کنم بلکه از دستتشون میدم.

  با تشــــــــــــــــــــــــــــــکر

  ۳
  • سلام
   پیامتان منتشر شد تا اگر دوستان دیگر تجربه ای در این مورد دارند با شما به اشتراک بگذارند.

   ۱
   • سلام جناب قانعی ببخشید من یه اکانتی تو اوجو دارم یه ماه پیش هم طرح پریولیج گرفته بودم و صد تا ریفرال مستقبم بهم داد. حالا طرحم تموم شده. وقتی لینک خودم رو به یکی میفرستم ریفرالم بشه اون عضو میشه ولی توی ریفرال های نمیاد. به نظر تون مشکل چیه؟

    • سلام
     احتمالا ریفرال ها مراحل تکمیل ثبت نام مانند تایید شماره تلفن یا ایمیل را انجام نداده اند. همچنین فراموش نکنید که اگر حساب شما سطح اول ( رایگان ) باشد تعداد محدودی ریفرال می توانید داشته باشید و ریفرال های بیشتر اضافه نخواهند شد. برای داشتن ریفرال به صورت نامحدود باید حسابتان را ارتقا دهید

     ۱
 • سلام. سوالی داشتم
  اگر در سایت مربوطه شخصی از طریق لینک ما عضو سایت شود و در واقع ریفرال ما بشه، اگر زمانی قوانین سایتو رعایت نکنه و یا حسابش مسدود شود، برای اکانت ما اتفاقی می افتد؟

  ۱
 • سلام ضمن تشکر بسیار از زحمات و راهنمایی های شما یه سوال دارم: من قصد دارم سطح previlige رو خرید کنم ولی نمی دونم هزینه اش یعنی ۴۰ دلار لازم رو چطور پرداخت کنم در حالیکه موجودی من بالایی ۴۰ دلار هست ولی برای پرداخت جهت ارتقا از Visa یا Karna استفاده کنی…. نمی دونم چطوری پرداخت کنم لطفا راهنمائی کنید

  • سلام
   شما می توانید از طریق موجودی خود برای ارتقا حساب اقدام نمایید. برروی یکی از گزینه های Current Balance یا Purchase Balance می بایست کلیک کنید تا پرداخت از طریق آنها انجام شود.

 • سلام برای من قطعات پازل رو نشون میده ولی وقتی میخوام جمع کنم این اخطار میاد
  you should have at least economy lite status
  میشه لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنمparang

  • سلام،
   برای برنده شدن در پازل ها حتما باید حسابتان حداقل به Economy Lite ارتقا پیدا کرده باشد. در غیر اینصورت جوایز به شما تعلق نمی گیرد

   ۱
 • سلام من سه تا اکانت با دستگاه های مختلف ساختم.
  حالا استفاده از یه دستگاه برای دیدن تبلیغاتشون باعث بسته شدن اکانت هام میشه؟

  ۱
  ۱
  • من هم این مشکل رو دارم و بعد ازنصب app تا شماره موبایل و کد +۹۸ ایران وارد کردم error 414 میاد. لطفا ادمین محترم یا هرکس راه حلش رو میدونه پاسخ بده

 • سلام.ممنون از مقاله خوبتون.
  من همین امروز رفتم داخل سایت و بیست و یکی کلیک کردم.نمیدونم این بیست و یک کلیک تبدیل شده به چند دلار؟لطف کنید بهم بگین و این که قبل از این که ثبت نام کنم داخل سایت یه قسمت هیستوری میورد برام اما الان ک ثبت نام کردم نمیاره.

  ۱
 • سلام و وقت بخیر
  ادمین جان اول تشکر بابت سایت خوبتون
  سوالی دارم از خدمتتون
  برخی از تبلیغات در این سایت در یوتیوب باز میشن
  ایا فعال کردن vpn برای دیدن برخی از تبلیغات ( در یوتیوب و ..) باعث تغییر ای پی و درنتیجه تعلیق شدن حساب کاربری نمیشه؟؟
  ممنونم پاسخ بدید

  • سلام
   خیر تا به امروز گزارشی مبنی بر اینکه سایت به دلیل استفاده از vpn برای کاربران مشکلی بوجود آورده باشد گزارش نشده است.

  • سلام
   آدرس کیف پول بیت کوین خود را باید وارد نمایید. موجودی خود را بصورت بیت کوین دریافت خواهید کرد

   ۱
 • سلام،

  استفاده از ایمیلی که برای ثبت نام در سایت اوجو استفاده می شه، با ایمیلی که برای گوگل ادسنس استفاده می شه، باید فرق داشته باشه؟

  چون در بلاگ گوگل ادسنس، اگه یادم باشه، به این اشاره شده بود که نباید با ایمیلی که برای گوگل ادسنس ثبت نام کردید،‌ توی سایت های کلیلی عضو باشید.

  ممنون می شم این مورد رو پاسخ بدید.

  • سلام
   خیر اختلالی بوجود نخواهد آمد. شما می توانید از آدرس ایمیل یکسان در گول ادسنس و سایت اوجو استفاده کنید. در واقع شما نمی توانید کلیک های گوگل ادسنس را از طریق سایت های کلیکی انجام دهید و گوگل این عمل را تخلف محسوب می کند.

   ۱
 • سلام
  ببخشید میشه راجبه تعداد اکانتی که در اوجو میتوان داشت و اینکه ایا میتوان همزمان با اوجو در سایت های کلیکی دیگر اکانت داشت یا خیر؟

  • سلام
   در سایت اوجو تنها می توانید یک حساب داشته باشید. اما همزمان میتوانید در تمام سایت های کلیکی هم فعالیت کنید و با هم اختلالی ندارند

 • سلام
  من چند روزه کار توی این سایت شروع کردم. یه ریفرال مستقیم دارم که دوستمه. توی پنل کاربری خودش تعداد کلیکاش خیلی زیاده حدود ۱۴۰
  ولی برای من تعداد کلیکاش ۸۸ زده. علتش چیه؟ حدود ۶۰ کلیک کمتر به حساب من اومده

 • سلام علی جان اگر بخواهیم حرفه ای در سایت کار کنیم و تقریبا ماهی ۲۰۰ دلار درامد داشته باشیم فقط با خریداری سطح حرفه ای بدون تمرکز زیاد رو ریفرال امکان پذیر هست بنظرتون ؟

  • سلام، بدون جذب ریفرال مستقیم درآمد بالا امکان پذیر نیست. با خرید سطح حرفه ای، سایت به شما ریفرال های رایگان می دهد. اما اینکه تا چه حد سودمند باشد بستگی به میزان فعالیت آنها دارد.

 • سلام استاد
  گوگل پلی میگن ک برنامه اندروید اوجو در کشور شما قابل دسترس نیست!!!
  چرا؟
  کجا میتونیم تهیه کنیم ؟؟

 • سلام یک سوال داشتم …… من از این قسمت امتیاز کسب کردم (offer Toro ) و میخوام به دلار تیدیلش کنم . میگه هر امتیاز معادل ۰٫۰۰۵ دلار هست

 • سلام خسته نباشید
  من یه اکانت اوجو ساختم با کامپیوتر و نت adsl باهاش کار نیکنم
  همون اکانت تو گوشی و ب نامه اوجو هم هست و با نت ایرانسل استفاده میکنم
  ایا ب مشکل میخورم از دو نت برای یه اکانت استفاده کردم؟

  تو سایت های دیگ چطور؟

  • خیر مشکلی پیش نخواهد آمد . شما می توانید از چند اینترنت به یک اکانت متصل شوید ولی نمی توانید از یک اینترنت به چند اکانت دسترسی داشته باشید.

 • سلام و خسته نباشید
  من یه اکانت تو اجو ساختم و با موبایل های خانواده م هم ثبت نام کردم و زیرمجموعه خودم کردمشون و با گوشی اونها لوگ این میشدم. فکر میکردم همین که از دستگاهای مختلفی باشه کافیه و اینکه همه از یه مودم استفاده میکنیم مهم نیست. الان اجو همه اکانتارو تعلیق کرده. ایا اکانتارو برمیگردونه؟چه کاری میتونم انجام بدم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سلام
   برای سایت های کلیکی IP مهم است نه دیوایس. بنابراین اگر با چند اکانت به یک مودم متصل شوید حساب ها بسته می شوند و کاری نمی توانید انجام دهید.

 • خسته نباشید یک سوال داشتم در صورتی که اعضای خونواده عضو سایت بشن و زیر مجموعه یکی از اعضا بشن مشکل ای پی پیش نمیاد و حساب ها بسته نمیشن چون دارن از یک مرجع به سایت وصل میشن؟
  ممنون از پاسخگویی تون

  • سلام
   اگر از یک IP به سایت وصل شوند ، تخلف به حساب می آید و ممکن است حساب ها توسط اوجو بسته شوند. اما اگر از طریق موبایل و با اینترنتی غیر از اینترنت وای فای منزل (اینترنت موبایل شخصی) به سایت وصل شوند این مشکل حل خواهد شد.

   ۱
  • سلام،
   بله متاسفانه سایت از داخل ایران فیلتر شده است. برای استفاده از سایت باید از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کنید.

 • سلام وقت بخیر جناب قانعی
  ظاهراً سایت اوجو از امروز بدون فیلتر شکن باز نمیشه
  اما زمانی که حتی با http میزنیم صفحه فیلترینگ ایران میاد
  آیا این سایت در ایران فیلتر شده و نمیشه دیگه باهاش کار کرد؟

 • سلام دوست عزیز
  اگر درین سایت یک ماه کار کنیم چند دولار بدست میاریم و دیگه اینکه نمیشه از حساب پرفکت مانی استفاده کنیم؟

  • سلام،
   درآمد بستگی به تعداد کلیک های خودتون و ریفرال ها داره. برای محاسبه درآمد می تونید از محاسبه گر خود سایت استفاده کنید. دقیق درآمد را اعلام می کند.

 • سلام برای دریافت بیت کویین از اوجو آدرس کیف پول بیت کویینمون‌ رو میدیم بهشون؟
  میشه توضیح بدین چطوری این بیت کویین هار تبدیل ب دلار کنیم و دریافت کنیم ؟

  • سلام
   بله آدرس کیف پول بیت کوین را می دهید. بیت کوین را می توانید به دلار یا به ریال تبدیل کنید.
   برای تبدیل بیت کوین به ریال از خدمات تجارت آفرین می توانید استفاده کنید.

 • سلام ادمین عزیز
  فک کنم این سایت دیگه اسکم شده و پرداختی نداره . من دو دلار جمع کردم و برداشت زدم ولی هنوز بیشتر از ۲۴ ساعته که پرداخت نشده

  • سلام دوست عزیز
   اگر درخواست شما روزهای شنبه و یکشنبه انجام شود، به دلیل تعطیلات آخر هفته، اغلب پرداخت با تاخیر انجام می شود. بنابراین منتظر بمانید و نتیجه را لطفا روز دوشنبه اعلام فرمایید.

 • سلام دوست غزیز ممنون از متن خوبتون

  یه سوال بسیار مهم هست، اینکه دقیقا اگر ممکنه بفرمایید زمانی که ما ۵۰۰۰ ریفرال کرایه کنیم چقدر در ماه هزینه ریفرال ها میشود؟
  با ۵۰۰۰ ریفرال کرایه ای تقریبا ماهانه ۱۵۰۰ دلار می توانیم دریافتی داشته باشیم اما هزینه چقدر است؟ بنده هر جور حساب می کنم با احتساب فعال کردن Autopay باز هم چیزی تهش نمی مونه و عملا نهایتا مانده ما به ماهی ۳۰۰ تا ۳۵۰ دلار ممکنه برسه اونم اگر ریفرال ها میانگین خوبی داشته باشند!

  ممنون میشم شما هم محاسبه کنید شاید بنده دارم اشتباه میکنم!!

  ۱
 • با تشکر از شما
  بله حتماً اعلام میکنم
  فقط یک سوال دیگر که داشتم این هست من چون دو تا حساب دارم
  اگر الان به یکی حساب ها در اوجو بخوام واریز کنم و بعدا حساب دوم رو نیز شارژ کنم
  پس از هر بار ارسال بیت کوین به اوجو آدرس ارسالی من تغییر میکند؟
  یعنی هر ارسال بیت کوین با آدرس دیگری انجام می شود؟ که اونها متوجه نشوند هر ارسال از یک کیف پول بوده
  ممنونم

  • به طور کلی داشتن ۲ حساب پیشنهاد نمی شود. اما تراکنشهای بیت کوین به صورت رمزنگاری شده است و فرستنده شناسایی نخواهد شد.

 • با تشکر از پاسخ شما
  متاسفانه qrcode نمایش داده نمی شود
  به همان لینک داده شده میتوان واریز کرد؟
  بعد از واریز از کجا مشخص می شود از یوزر ما بوده و حساب ما شارژ می شود؟
  با تشکر

  • بله به همان آدرس کیف پول نیز می توانید پرداخت نمایید. این آدرس کیف پول به پرداخت شما اختصاص داده شده است و به همین دلیل به حساب شما ثبت خواهد شد. لطفا در صورت تایید عملیات، برای آگاهی کاربران دیگر، در اینجا اعلام کنید. ممنون

 • با سلام و احترام
  جناب قانعی برای شارژ حساب در اوجو با استفاده از بلاکچین باید چطوری اقدام کرد
  اوجو یک آدرس کیف پول داده و مبلغ به صورت بیت کوین
  پس از واریز به اون حساب چیکار باید انجام بدیم؟
  یعنی خودشون متوجه میشن که از یوزر ما بوده ؟یا باید تیکت یا چیزی براشون ارسال کنیم؟
  با تشکر

  ۱
  • برای پرداخت به اوجو از طریق بیت کوین باید به قسمت Purchase بروید و در آنجا Fund Purchase Balance را کلیک کنید. بعد برروی Bitcoin کلیک کنید و مبلغ درخواستی خود را وارد کنید.
   بعد از طریق کیف پول بیت کوین QR Code دریافتی را Scan کنید تا پرداخت انجام شود. بعد از چند دقیقه حساب شما شارژ می شود.

 • سلام وقت بخیر
  در سایت اوجو در قسمت رفرال های اجاره ای یه بخشی وجود داره به اسم زیر:
  Automatyczne kupowanie poleconych
  این دقیقاً چی هستش و کاربردش چیه؟
  ممنونم

  Global >> Referrals >> Rent referrals >> Automatyczne kupowanie poleconych

  • سلام،
   یعنی خرید اتوماتیک ریفرال ، چنانچه این قسمت را فعال کنید و وارد آن شوید می توانید انتخاب کنید که هر N روز N تعداد ریفرال به صورت اتوماتیک برای شما خریداری شود.

 • سلام ببخشید چرا زیرمجموعه های اجاره ایش فعال نیستن؟؟!
  من ۵تا دونه خریدم هیچ کدوم به عمرشون یه کلیک هم نکردن
  چند بار یکیشونو عوض کردم ولی اونا هم مثل هم بودن

  • سلام
   بله این اتفاق برای خیلی از دوستان می افتد که زیرمجموعه های اجاره ای آنها اغلب کلیک نمی کنند یا خیلی کم کلیک می کنند. زیر مجموعه ها در این سایت واقعی و توسط روبات کنترل نمی شوند، به همین دلیل پیدا کردن زیرمجموعه ای که واقعا کلیک کند آسان نیست

 • سلام خسته نباشید اگه نتونم زیرمجموعه مستقیم جذب کنم باز هم امکان یه درامد نصف اینکه شما حساب کردین هست؟سوال دوم هم اگه اپلیکیشن و نصب کنم دیگه نیازی به رفتن به سایت نیست درسته؟

  • برای بدست آوردن میزان سود ماهانه از ماشین حساب سایت اوجوو استفاده کنید.
   چنانچه اپلیکیشن را نصب کنید نیاز ندارید برای کلیک کردن وارد سایت شوید. البته امکاناتی مانند اوجو گرید یا تبادل ترافیک و … تنها از طریق نسخه دسکتاپ قابل دسترسی هستند

 • سلام
  من میخوام تویه این سایت سرمایه گذاری کنم .. ایا به نظر شما این سایت سود دهی مناسبی داره ؟ (اگر سایتی با سود دهی بهتر هست معرفی کنید ممنون)
  (*من قادر به جذب زیرمجموعه مستقیم نیستم.)

  • سلام
   من پیشنهاد میکنم که مدتی در این سایت فعالیت کنید تا با راه و روش آن آشنا شوید و سپس از درآمدتان تو سایت سرمایه گذاری کنید. پشنهاد میکنم که پول شخصی خودتان را نیاورید.

 • سلام علی آقا .تو ۱۰ روزی تو سایت اوجو عضو هستم و تونستم ۲ زیرمجموعه اجاره ای بگیرم که متوسط کلیک اونها توی روز ۵ کلیکه که میشه حدود ۰٫۰۰۵دلار .حالا اگه من ۲۰۰ ریفرال اجاره ای هم بگیرم که قیمت هر کدام ۰٫۲ دلاره و با متوسط ۸کلیک(که زیاد در نظر گرفتم. در واقعیت بیشتر از ۴ کلیک انجام نمیدن) میشه حدود ۴۸ دلار در ماه و از طرفی دیگر ۴۰ دلار باید بدم تا ۲۰۰ ریفرال اجاره کنم .در این صورت ماهی ۸ دلار سود آن میشود. اگه سودی در کار باشد باید زیر مجموعه ها بالای ۱۵ کلیک انجام دهند که این غیر واقعیت هست.

  • سلام
   یکی از مزایای سایت اوجو اینه که اگر ریفرال ها ۷ روز کلیک نکنند رایگان تعویض می کنه اونها رو. همچنین شما خودتون هم می توانید اگر ریفرالی فعالیت کم داره با مبلغی کم تعویض کنیدش. بعد از اینکه درآمدتون به ۲ دلار رسید حسابتون رو ارتقا بدید تا بتونید از خدمات بیشتری استفاده کنید. من هم ریفرال اجاره ای زیادی گرفتم تو اوجو، سودشون خیلی زیاد نیست ولی از سرمایه ای که میزارید اغلب بیشتر برداشت می کنید.

 • سلام وقت بخیر

  ببخشید میخواستم بدونم برای دریافت پول اوجو چطوری میتونم اقدام کنم؟ حساب شما رو باید بدم تا معادل ریالیش رو پرداخت کنید ؟

  من داخل چند با کامپیوتر های مختلف و اینترنت مختلف در اوجو حساب دارم میتونم یک حساب رو برای واریز به همه سایت ها بدم مشکلی پیش نمیاد یا اینکه حساب شما رو موقع پرداخت به هر اکانت جدا بدم و چند اکانت به یک حساب بانکی واریز داشته باشن مشکلی پیش نمیاد ؟

  یا اینکه برای چند حساب باید حساب بانکی جدا مخصوص به خودش باشه ؟

  ممنونم از پاسخ گویی شما

  • سلام،
   برای دریافت پول خود می توانید از حساب های ما استفاده کنید و معادل را در ایران در حساب خود دریافت کنید. به بقیه سئوالات شما در تلگرام پاسخ داده شده است.

   ۱
   ۲
  • سلام
   شما می توانید از طریق کیف پول بیت کوین در قسمت Cash out funds برداشت خود را انجام دهید.
   این بهترین روش برای برداشت پول برای کاربران ایران است

  • سلام
   در قسمت Paid to click ads در بالای صفحه می توانید تبلیغات سایت را پیدا کنید.
   همچنین برای دیدن تبلیغات بیشتر می توانید اپلیکیشن موبایل اوجو را نیز دانلود کنید و در قسمت Tools و سپس Advertisements تبلیغات را مشاهده نمایید.

  • سلام
   بخش Traffic Exchange در Ojooo مخصوص افرادی است که صاحب وب سایت هستند و می خواهند در ازای بازدید از سایت های دیگر از سایت آنها بازدید شود. برای مثال شما با بازدید سایت های دیگر ۵ دقیقه امتیاز کسب می کنید در ازای آن می توانید صفحه خود را ۵ دقیقه برای نمایش بگذارید.

   ۲

دیدگاهتان را بنویسید