درآمد اینترنتیسایت کلیکی

کسب درآمد با دیدن تبلیغات سایت کلیکی اوجو Ojooo

یکی دیگر از سایت های کلیکی خارجی که می توانید در آن به کسب درآمد با دیدن تبلیغات بپردازید سایت کلیکی اوجو Ojooo است. در اینجا می خواهیم این سایت PTC و روش فعالیت در آن را بررسی کنیم. نام این سایت کمی عجیب به نظر می رسد و در نگاه اول می تواند باعث خدشه دار کردن اعتماد کاربر به آن شود اما می خواهیم در اینجا ببینیم که آیا این سایت حرفی برای گفتن دارد یا خیر. حتی اگر این سایت قانونی باشد باید ارزیابی کنیم که آیا می توان از طریق دیدن تبلغات در این سایت درآمد دلاری کسب کرد یا خیر. همچنین می خواهیم راههای مختلف کسب درآمد در آن را بررسی کنیم.

 

کسب درآمد با دیدن تبلیغات اوجو Ojooo

 

Ojooo Wad چیست ؟

ابتدا می خواهم بسیار ساده با اوجو چیست شروع کنم. این وب سایت ابتدا کار خود را با ارائه یک اپلیکیشن که به گفته آنها باعث صرفه جویی پول در تماس های تلفنی میشد شروع کرد و اپلکیشن Ojooo App را ارائه داد. این اپلیکیشن شبیه به whatsapp بود.

آنها فعالیت های دیگری از قبیل تجارت آنلاین و خدمات سئو وبسایت و غیره را نیز انجام می دهند. کسب درآمد با دیدن تبلیغات نیز یکی دیگر از آخرین خدمات این سایت است. ما هم در این مقاله می خواهیم درباره بخش سایت کلیکی اوجو صحبت کنیم که در زیر دامنه wad.ojooo راه اندازی شده است. پس برای اینکه از این سایت کلیکی درآمد کسب کنید باید از طریق این آدرس wad.ojooo.com وارد شوید.

WAD در اینجا مخفف عبارت Watch Ads است که معادل آن در فارسی “دیدن تبلیغات” است.

 

تاریخچه سایت کلیکی اوجو  Ojooo Wad

این سایت کلیکی در اواخر سال ۲۰۱۳ شروع به کار کرد. مالک این سایت آقای مایکل تیز است و این سایت را در آلمان و لهستان اداره می کند.

تعداد اعضای فعال در این سایت به گفته خود آنها ۲۱ میلیون نفر است که البته کمی شک برانگیز است. این تعداد کاربر در سایت های کلیکی به معنی بزرگترین سایت کلیکی دنیا است، حتی بزرگتر از NeoBux که اولین و قدیمی ترین سایت PTC در دنیا می باشد. البته شاید منظور اوجو از ۲۱ میلیون نفر، تعداد تمام کاربرانی است که از تمام خدمات آنها استفاده میکنند که این توضیح را بهتر است خود آنها بدهند، زیرا در جایی اعلام نکرده اند که این تعداد کاربر تنها مربوط به کسانی است که به کسب درآمد با دیدن تبلیغات این سایت می پردازند یا کل کاربران این شرکت.

 • نام شرکت : اوجی ( اوجو ) Ojooo
 • تاریخ شروع به کار : نوامبر ۲۰۱۳
 • کشور : آلمان و لهستان
 • مالک : مایکل تیز
 • تعداد کاربر : ۲۱ میلیون نفر

 

عضویت در Ojooo برای کسب درآمد دلاری

سطوح عضویت در Ojooo

برای عضویت در اوجو و کسب درآمد با دیدن تبلیغات سه سطح مختلف وجود دارد. این سایت کلیکی برای کاربران خود، سه سطح Standard ، Economy و Privilege را ارئه می دهد که برای عضویت در هر سطح مبلغ متفاوتی را باید پرداخت کرد.

برای عضویت در سطح استاندارد نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید و می توانید رایگان عضو سایت شوید و با دیدن تبلیغات آن به کسب درآمد به دلار بپردازید. اما برای عضویت در سطح Economic باید مبلغ ۲۰ دلار در ماه پرداخت کنید و همچنین برای سطح Privilege حق عضویت ماهانه ۴۰ دلاری وجود دارد.

این مبالغ به نظر زیاد است اما برای افرادی که می خواهند به صورت حرفه ای در سایت های کلیکی فعالیت کنند شاید منطقی باشد.

عضویت در این سطوح پولی به کاربر این اجازه را می دهد تا درآمد بیشتری از کلیک های خود کسب کنند و شانس بالاتری در Ojooo Grid که در مورد آن صحبت خواهیم کرد داشته باشند. همچنین میزان درآمد از ریفرال ها و آپگرید آنها بالاتر خواهد رفت.

 

روش کسب درآمد در اوجو –  Ojooo Wad

ما قبلا در پستی به نام بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ این سایت PTC را بعنوان یکی از بهترین ها معرفی کرده بودیم. به دلیل تقاضای کاربران می خواهیم روش های کسب درآمد با دیدن تبلیغات در این سایت را نیز در اینجا شرح دهیم.

روش اول : کسب درآمد با دیدن تبلیغات

این روش اولین راه درآمدزایی دراین وبسایت کلیکی است. تنها کاری که شما نیاز است انجام دهید تماشای تبلیغات ( تنها یک بار هر تبلیغ ) برای چند ثانیه است. در اغلب موارد زمان دیدن هر تبلیغ ۵ ثانیه است و درآمد شما از دیدن هر کدام ۰.۰۱ دلار خواهد بود. فراموش نکنید که زمانی باید تبلیغ را ببندید که زمان نمایش آن تمام شده و مبلغ به حساب شما اعمال شده باشد.

میزان درآمد شما از تماشای تبلیغات بستگی به طول زمان آن تبلیغ دارد. برای مبتدی ها این مبلغ چیزی بین ۰.۰۰۱ دلار تا ۰.۰۱ دلار است. حتی اگر شما کاربر استاندارد باشید هر روز یک تبلیغ Premium که ارزش آن ۰.۰۰۵ دلار است را می توانید تماشا کنید. تعداد تبلیغات پریمیوم وقتی که عضویت خود را ارتقا دهید بیشتر می شود.

در واقع وقتیکه شما اکانت خود را به سطوح بالاتر ارتقا دهید، تعداد تبلیغات نیز بیشتر می شود و می توانید درآمد دلاری بیشتری کسب کنید.

یک قابلیت دیگر نیز برای افرادی که از طریق تلفن همراه به دیدن تبلیغات می پردازنند وجود دارد. آنها می توانند برخی تبلیغات که فقط برای تلفن همراه است را تماشا کنند و از طریق موبایل درآمد اینترنتی داشته باشند. تماشای تبلیغات اوجو از طریق موبایا ساده تر است و تعداد تبلیغات نیز در آنجا بالاتر است.

یکی از نقاط ضعف Ojooo این است که در هنگام پخش تبلیغ شما نمی توانید کار دیگری انجام دهید. پس برای کسب درآمد باید تا زمان پایان تبلیغ تمرکز برروی آن باشد.

مرتبط : آخرین رتبه بندی سایت های کلیکی در سال ۲۰۱۹

روش دوم : Ojooo Grid

Ojooo Grid یک ناحیه ۲۰در۲۰ قابل کلیک است که ۴۰۰ نقطه برروی آن برای کلیک کردن وجود دارد. کاربر باید برروی یکی از این نقاط کلیک کند تا تبلیغ شروع به نمایش کند. در پایان شما “ممکن است” که پاداش دریافت کنید. میزان پاداش کاملا بستگی به شانس دارد و هیچ منطقی جز شانس در آن وجود ندارد.

من به شخصه شانس کسب درآمد از Ojooo Grid را نداشته ام اما به گفته دیگران پاداش ها بین ۰.۰۱ دلار تا ۲ دلار متغییر است.

با این وجود شما هر تبلیغ را ۵ ثانیه بیشتر نگاه نمی کنید و در روز بیش از ۱۰ بار نمی توانید برروی Ojooo Grid کلیک کنید که در مجموع ۵۰ ثانیه وقت شما را خواهد گرفت که وقت زیادی به حساب نمی آید.

روش سوم : پیشنهادها Offers

برای کسب درآمد از سایت کلیکی Ojooo راهی غیر از تماشای تبلغات نیز وجود دارد و آن نیز تکمیل کردن offer ها است. این پیشنهاد می تواند هرچیزی باشد، مثلا بازدید از یک سایت به خصوص یا تکمیل یک فرم یا هر چیز دیگر. شما می توانید با تکمیل هر کدام ۱ امتیاز که معادل ۰.۰۰۵ دلار است درآمد کسب کنید.

روش چهارم : تکمیل نظرسنجی ها

همانطور که گفتم راه هایی غیر از کسب درآمد با دیدن تبلیغ در Ojooo وجود دارد که یکی از آنها تکمیل نظرسنجی هاست. همانطور که از نام آن مشخص است در این روش یک نظر سنجی برای شما نمایش داده می شود که البته بستگی به ناحیه جغرافیایی کاربر دارد. در ایران نظر سنجی های زیادی برای نمایش وجود ندارد اما در کشورهای امریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند و کشورهای ناحیه ۱ این نظرسنجی ها بیشتر هستند.

روش پنج : درآمد از معرفی ریفرال

شما از کلیک های ریفرال های مستقیم و غیر مستقیم خود می توانید کسب درآمد کنید. ریفرال های مستقیم آنهایی هستند که از طریق شما عضو Ojooo شده اند و ریفرال غیر مستقیم آنهایی هستند که برای مدت کوتاهی اجاره کرده اید.

برخلاف بیشتر سایت های کلیکی شما در اینجا می توانید تنها یک ریفرال اجاره ای داشته باشید و محدودیتی در اجاره ریفرال وجود ندارد.

بسته به سطحی عضویت، هر کاربر مبلغ متفاوتی از کلیک های ریفرال های خود کومیسیون دریافت می کند. این مبلغ می تواند چیزی بین ۰.۰۰۵ دلار تا ۰.۰۰۱ باشد. البته فراموش نکنید که شما خودتان نیاز دارید که حد اقل ۴ کلیک روزانه داشته باشید تا کومیسیون ریفرال ها به حسابتان واریز شود.

روش ششم : Referral Contests

هر کاربر می تواند با عملکرد خوب در Referral Contests امتیازهای بیشتری برای تبدیل کردن آن به دلار دریافت کند. هرچقدر که بتوانید ریفرال بیشتری جذب کنید و هرچقدر آنها برروی تبلیغات بیشتری کلیک کنند امتیازتان بالاتر خواهد رفت. وقتیکه رقابت تمام شود به نفرات اول پاداش داده می شود. این پاداش متغییر است اما گاهی برای نفر اول تا ۱۰۰ دلار نیز می باشد. مسابقه ریفرال ها همیشه موجود نیست و گاهی برگزار می شود.

روش هفتم : جمع آوری تکه های پازل

یکی از نکات جالب در اوجو، امکان برنده شده کارت های آمازون، موبایل، هدفون و غیره است. اگر شما حساب کاربری خود را به Economy Lite ارتقا دهید می توانید قسمت های پازل هایی که برروی تبلیغات می آیند را جمع آوری کنید و شانس خود را برای برنده شدن کارت های هدیه آمازون یا بقیه جوایز بالاتر ببرید. از بین افرادی که این پازل ها را تکمیل می کنند قرعه کشی می شود و برنده ها جوایز خود را دریافت می کنند. جمع آوری تکه های پازل به صورت مداوم باید صورت گیرد تا شانس برنده شدن در قرعه کشی افزایش یابد.

 

چقدر می توان از این سایت کلیکی درآمد کسب کرد ؟

درواقع محدودیتی در میزان درآمد این سایت کلیکی وجود ندارد. کسب درآمد با دیدن تبلیغات یکی از روش ها در سایت اوجو است و اگر تبلیغی برای دیدن وجود ندارد می تواند سراغ بقیه روش های کسب درآمد دلاری که در بالا گفته شد بروید.

یکی از قابلیت های جالب سایت کلیکی اوجو محاسبه میزان سود است که به شما می گوید در ماه چه میزان درآمد خواهید داشت. من این ابزار را امتحان کردم و فرضیه های محدودی را برای آن تعریف کردم. برای مثال پروژه ای تعریف کردم که در آن یک نفر با عضویت استاندارد فعالیت می کند و ۲۰ ریفرال مستقیم دارد که هر کدام برروی ۱۵ تبلیغ ۵ ثانیه ای و یک تبلیغ ۳۰ ثانیه ای در روز کلیک می کنند. درآمد ماهانه برای چنین فردی ۹.۶ دلار در ماه است. می توانید پروژه را در عکس زیر بررسی کنید.

بررسی سایت کلیکی Wad-Ojooo

عضویت در Ojooo برای کسب درآمد دلاری

 

گزینه های پرداخت در اوجو و نیازمندی ها برای دریافت پول

برای کاربران استاندارد حداقل میزان پرداخت ۲ دلار است. بعد از اولین پرداخت این محدودیت به ۶ دلار افزایش پیدا می کند.

علاوه بر حداقل میزان پرداخت کاربر باید حداقل ۱۰۰ کلیک انجام داده باشد. البته این خیلی موضوع بزرگی نیست زیرا اگر بخواهید به حدود ۲ دلار کسب درآمد با دیدن تبلیغ برسید باید بیش از ۱۰۰ کلیک انجام داده باشید.

روش های پرداخت در این سایت کلیکی Paypal ،Payza و بیت کوین است. چنانچه خودتان این حساب ها را ندارید می توانید زمان برداشت پول از خدمات شرکت هایی که این حساب ها را دارند استفاده کنید و آمد خود را در حساب بانک ایران خود دریافت کنید. همچنین چنانچه می خواهید برای خود حساب کیف بیت کوین باز کنید، مقاله آموزش ساخت کیف پول بیت کوین را مطالعه نمایید.

مرتبط : درآمد از تبلیغات اینترنت – کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات

محاسن و معایت اوجو –  Ojooo

محاسن :

 • نرخ کلیک های نسبتا بالا در این سایت کلیکی. درآمد شما بابت دیدن تبلغیات این سایت نسبت به بیشتر سایت های PTC خارجی بالاتر است.
 • تعداد تبلیغات زیاد نسبت به سایت های کلیکی خارجی دیگر. البته این موضوع به ناحیه جغرافیایی شما نیز بستگی دارد.
 • زمان محدود برای تماشای هر تبلیغ. همانطورکه گفته شد این زمان اغلب حدود ۵ ثانیه است.
 • راه های مختلف کسب درآمد به دلار در این سایت PTC که مناسب همه نوع افراد می باشد.
 • روش های مختلف پرداخت.
 • انجمن فعال.
 • نداشتن محدودیت در تعداد ریفرال ها.
 • دیدن تبلیغات برروی موبایل و کسب درآمد.

  معایب :

 • در هنگام پخش تبلیغ نمی توانید فعالیت دیگری داشته باشید.
 • محدودیت ریفرال اجاره ای برای کاربران استاندارد.
 • اجبار کلیک روزانه برای دریافت کومیسیون ریفرال ها.
 • نداشتن صفحه تماس با ما.

تاییدیه پردخت در سایت کلیکی خارجی اوجو :

اوجو - پرداخت
عکس تاییدیه پرداخت سایت اوجو

نتیجه گیری :

ما در اینجا به بررسی روش های کسب درآمد با دیدن تبلیغات در سایت کلیکی اوجو پرداختیم و نشان دادیم که چگونه می توان از این سایت کسب درآمد به دلار داشت. اگر سئوالی در مورد این سایت PTC دارید آن را در قیمت دیدگاه های بیان کنید تا پاسخ داده شود.

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی ایرانی – کسب درآمد در منزل با سایت کلیکی

مرتبط : کسب درآمد از تبلیغات کلیکی شبکه اجتماعی فیس نما – Facenama


کسب درآمد با دیدن تبلیغات سایت کلیکی اوجو Ojooo


 

تجارت آفرین

۶ دیدگاه

  • سلام
   بخش Traffic Exchange در Ojooo مخصوص افرادی است که صاحب وب سایت هستند و می خواهند در ازای بازدید از سایت های دیگر از سایت آنها بازدید شود. برای مثال شما با بازدید سایت های دیگر ۵ دقیقه امتیاز کسب می کنید در ازای آن می توانید صفحه خود را ۵ دقیقه برای نمایش بگذارید.

   ۱
  • سلام
   در قسمت Paid to click ads در بالای صفحه می توانید تبلیغات سایت را پیدا کنید.
   همچنین برای دیدن تبلیغات بیشتر می توانید اپلیکیشن موبایل اوجو را نیز دانلود کنید و در قسمت Tools و سپس Advertisements تبلیغات را مشاهده نمایید.

  • سلام
   شما می توانید از طریق کیف پول بیت کوین در قسمت Cash out funds برداشت خود را انجام دهید.
   این بهترین روش برای برداشت پول برای کاربران ایران است

دیدگاهتان را بنویسید