کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت Picoworkers – درآمد از طریق کارهای کوچک

کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت Picoworkers – درآمد از طریق کارهای کوچک اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت Picoworkers موضوع بحث ما در این پست است. از آنجاییکه روش های کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات طرفداران زیادی پیدا کرده است، حالا به سراغ نوعی دیگر از روش های کسب درآمد اینترنتی می رویم، “درآمد اینترنتی از طریق انجام کارهای کوچک”. یکی از بهترین سایت های خارجی که در این امر فعالیت می کند سایت پیکو ورکرز است که افراد زیادی نیز از ایران در آن فعالیت می کنند.

بهترین سایت های کلیکی خارجی برای کسب درآمد دلاری

روش کار این سایت به این شکل است که کارفرمایان، کارهای کوچکی را برای انجام دادن برروی این وب سایت قرار می دهند و به ازای انجام آنها به افرادی که این کارها را انجام می دهند دستمزد پرداخت می کنند. بنابراین این نوع درآمد نیز می تواند نوعی دیگر از کسب درآمد اینترنتی بشمار بیاید.

در این پست به این سئوال ها پاسخ داده خواهد شد :

 • سایت Picoworkers چیست و چگونه کار می کند؟
 • آیا این سایت پرداختی های خود را انجام می دهد یا اسکم است؟
 • چگونه از طریق پیکو ورکرز کسب درآمد اینترنتی کنیم؟
 • چقدر می توان از این سایت کسب درآمد کرد؟
 • چگونه پول خود را از این سایت دریافت می کنیم؟
 • مزایا و معایب این سایت.

سایت Picoworkers چیست و چگونه کار می کند؟

پیکو ورکرز یک مرکزی برای نزدیک کردن کارفرمایان به کارجویان است که نیازهای یکدیگر را برطرف نمایند. این سایت توسط شرکت OctoBrain Inc تاسیس شده است. همانند دیگر سایت های مشابه در Picoworkers نیز دو دسته افراد وجود دارند :

کارفرمایان : افرادی که به دنبال کارجویان هستند و فعالیت های کوچکی را برای انجام دادن پست می کنند. این افراد در ازای انجام این کارها به کارجویان پول پرداخت می کنند.

کارجویان : افرادی که می خواهند از طریق فعالیت های کوچک مانند لایک کردن پست های فیسبوک و یا نوشتن نظر کسب درآمد اینترنتی کنند.

شما می توانید در این سایت ها هم کارفرما باشید و هم کارجو زیرا حساب کاربری آنها در این سایت یکسان ساخته می شود.

آیا این سایت پرداختی های خود را انجام می دهد یا اسکم است؟

هر چیزی ممکن است در آینده پیش بیاید ولی این سایت هم اکنون پرداختی های خود را به موقع انجام می دهد. مدل تجارت این سایت بسیار ساده و مشخص است بنابراین می توانند برای مدت طولانی در این صنعت فعالیت کنند. همچنین مالک این سایت یک شرکت امریکایی است که آدرس آن نیز در وب سایت آمده است.

Octobrain, Inc.
3511 Silverside Road Ste 105
Wilmington 19810
USA

چگونه از طریق پیکو ورکرز کسب درآمد اینترنتی کنیم؟

بعد از اینکه در این سایت ثبت نام کردید و وارد آن شدید، 2 دسته کار خواهید دید که از طریق آنها می توانید کسب درآمد اینترنتی کنید.

Small Jobs : که وظایف کوچکی هستند که می توانید به سرعت تکمیل کنید. این وظایف اغلب به این شکل می باشند:

 • لایک در فیسبوک و توئیتر
 • نصب نرم افزارهای موبایل برروی اندروید و اپل
 • نوشتن نظر در یک پست
 • نظر در یوتیوب و عضو گروهی شدن
 • کلیک برروی تبلیغات
چگونه از طریق پیکو ورکرز کسب درآمد اینترنتی کنیم؟

در عکس بالا مشاهده می کنید که برای مثال برای لایک کردن یک صفحه فیسبوک 0.08 دلار و برای فالو کردن یک توئیتر 0.15 دلار دریافت خواهید کرد.  همانگونه که در قسمت راست عکس ملاحظه میکنید در لایک فیسبوک 940 نفر این کار را تا حالا انجام داده اند و 1085 نفر در کل می توانند این کار را انجام دهند. به شما پیشنهاد می کنم که کارهایی که فکر می کنید نمی توانید انجام دهید را باز نکنید.

حالا باید کاری را که می خواهید انجام دهید را انتخاب کنید. در این قسمت چیزی که کارفرما از شما می خواهد گفته شده است. طبق دستورالعمل گفته شده کار را انجام دهید و تاییدیه خود را پس از انجام کار ارسال کنید. سپس کارفرما کاری که شما انجام داده اید را بررسی می کند و اگر طبق دستورالعمل درخواستی باشد به شما پول پرداخت می کند.

با این روش شما می توانید به تعداد زیادی کارهای کوچک که با توانایی هایتان متناسب است را انجام داده و در ازای آنها کسب درآمد اینترنتی کنید.

Ongoing Jobs : سایت Picoworkers این قابلیت را برای افرادی که در تخصصی دارند ارائه کرده است. این وظایف اغلب نیاز به مهارت خاصی دارند و زمان بر نیز هستند.البته درآمد حاصل از این کارها نیز به مراتب بیشتر از کارهای سریع و کوچک است. به این مثال ها نگاه کنید :

کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت Picoworkers – درآمد از طریق کارهای کوچک اینترنتی

برای مثال کارفرمای اول درخواست طراحی یک بنر برای وب سایت خود کرده است و برای هر کار 1 دلار پرداخت می کند.

چقدر می توان از این سایت کسب درآمد کرد؟

اینکه چقدر می توان از طریق این سایت کسب درآمد اینترنتی کرد بستگی به توانایی های شما دارد. برای مثال اگر مهارتی نداشته باشید و فقط کارهای کوچک را انجام دهید احتمالا می توانید ماهیانه حدود 30 دلار از این سایت کسب درآمد کنید. اما اگر بتوانید Ongoing Jobs را انجام دهید درآمدتان بسیار بالاتر خواهد رفت.

چگونه پول خود را از این سایت دریافت می کنیم؟

برای فعالیت در این سایت باید یک کپی از پاسپورت خود را در سایت آپلود کنید. تنها بعد از این کار است که می توانید درآمد خود را از سایت برداشت نمایید.

این سایت به روش های گوناگونی پرداختی های خود را انجام می دهد و حداقل برداشت از آن نیز 5 دلار بعلاوه هزینه انتقال پول است. بنابراین بعد از اینکه میزان درآمد شما به این حداقل برسد می توانید آن را برداشت نمایید.

برای برداشت پول باید برروی گزینه withdraw در منوی اصلی کلیک کنید و یکی از مدل های پرداخت را انتخاب نمایید. شما همچنین می توانید از طریق ارزهای دیجیتالی نیز پول خود را دریافت کنید.

برداشت از سایت پیکو ورکرز

مزایا و معایب Picoworkers

این سایت شبیه به سایت های فریلنسری است که مزایا و معایب خود را دارد.

مزایای این سایت :

 • بسیار ساده است و هر کسی می تواند در آن فعالیت کند.
 • روش های مختلف برداشت از جمله ارزهای دیجیتالی.
 • برای شروع کار توانایی های شما ارزیابی نمی شوند.
 • حداقل برداشت پایین و هزینه های کم برای برداشت پول .

معایت این سایت :

 • کارهای زیادی برای انجام دادن وجود ندارد.
 • باید کار را کامل تکمیل کنید تا پول دریافت کنید.
 • پلتفرم بسیار جدید است و هنوز کامل قابل اعتماد نیست.
 • برای برداشت نیاز به احراز هویت و ارائه پاسپورت است.
 • کارفرمایان سایت نسبت به کارجویان کم هستند.

نتیجه گیری :

کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت Picoworkers امکان پذیر است و شما می توانید همانند سایت های کلیکی خارجی و یا فاست های بیت کوین که در آنها با انجام کارهای کوچک کسب درآمد می کنید از طریق این سایت نیز درآمد اینترنتی داشته باشید. برای اینکه بتوانید از طریق اینگونه سایت ها درآمد مناسبی داشته باشید، می بایست با تعداد زیادی از آنها کار کنید و از تعداد زیادی از این سایت ها درآمد داشته باشید. چنانچه درباره Picoworkers یا پلتفرمهای مشابه درآمد اینترنتی، سئوال و یا نظری دارید، آن را با ما و دیگران در میان بگذارید.


کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت Picoworkers – درآمد از طریق کارهای کوچک


تجارت آفرین فارکس
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس