درآمد اینترنتیسایت کلیکی

معرفی سایت کلیکی Paidverts و ترفندهای کسب درآمد دلاری از آن

Paidverts وبسایتی نسبتا جدید است که به سرعت در حال معروف شدن در دنیای سایت های کلیکی خارجی است. با بررسی و فعالیت در این سایت متوجه خواهید شد که چرا کاربران آن از نوع عملکرد Paidverts کاملا رضایت دارند و آن را شبیه یک بازی جذاب برای کسب درآمد می دانند. اما کارکردن با این سایت کلیکی راه و چاه و نکاتی دارد که می خواهیم در اینجا به آنها بپردازیم.

این سایت کلیکی روشی بسیار نوآورانه را برای کسب درآمد آنلاین در خانه و بدون سرمایه گذاری در اختیار کاربران گذاشته است. در این سایت می شود روزانه درآمدی بین ۵ تا ۵۰ دلار داشت که البته رسیدن به این درآمد نیازمند دانستن تمام ترفندهای درآمد در این سایت PTC خارجی است.

اما قبل از اینکه در Paidverts عضو شوید و شروع به کسب درآمد اینترنتی از طریق دیدن تبلغیات آن کنید باید نکاتی را بدانید، در غیر اینصورت کسب درآمد برای شما دشوار خواهد شد.

عضویت در Paidverts برای کسب در آمد

  • در قدم اول ازطریق این لینک در سایت Paidverts عضو شوید. این عضویت کاملا رایگان است.
  • سایت کلیکی Paidverts دارای پلتفرم بسیار قابل اعتمادی است که بخشی از MyTrafficValue است پس از هیچ چیزی نگران نباشید.
  • در ابتدا درآمد شما کم خواهد بود ولی اگر در این سایت سخت و مداوم کار کنید بعد از چند ماه درآمد دلاری بالایی خواهید داشت.
  • شما پول خود را می توانید از طرق مختلفی از جمله پرفکت مانی و بیت کوین که مورد علاقه بیشتر ایرانی هاست دریافت نمایید. اگر حساب بیت کوین ندارید می توانید برای آموزش استفاده و ساخت کیف پول بیت کوین برروی این لینک کلیک نمایید.
  • در این اسکرین شات واقعی می توانید درآمد تماشای هر تبلیغ ۳۰ ثانیه ای پس از تنها ۲ ماه کار مداوم و سخت را ببینید.

paidverts

 

پس اگر شما هم می خواهید به چنین درآمدی برسید دست به کار شوید و راهکاری که ما برای کسب درآمد اینترنتی به صورت دلار از سایت Paidverts می گوییم را انجام دهید.

عضویت در سایت Paidverts

شما می توانید از طریق این لینک در سایت عضو شوید. پس از عضو شدن صندوق پستی آنلاین خود را چک کنید و ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده است را تایید نمایید.

عضویت در Paidverts برای کسب درآمد دلاری

 

۲ – جمع آوری (BAP (Bonus Ad Points

این مهمترین نکته برای فعالیت در سایت کلیکی Paidverts  است، زیرا برای کسب درآمد باید با روش کارکرد BAP آشنا شوید. در واقع BAP نوعی امتیاز در سیستم Paidverts است.

درآمد شما مستقیما از کلیک برروی تبلیغات به حسابتان واریز نمی شود. شما برمبنای میزان BAP خود از کلیک برروی تبلیغات درآمد کسب می کنید. پس فراموش نکنید که تا میتوانید BAP جمع آوری کنید.

پس از اینکه عضو سایت شدید، باید برروی Paid Ads که در تولبار بالا وجود دارد کلیک کنید. قبل از اینکه بتوانید تبلیغ را تماشا کنید باید برروی عکسی که در بالا نوشته شده است کلیک کنید و سپس برروی Confirm کلیک کنید. برای مثال از شما خواسته می شود که برروی عکس Mouse یا موش کلیک کنید. شما عکس موش را از بین ۵ تصویر انتخاب می کنید و برروی آن کلیک کنید و سپس تایید می کنید.

در روز میتوانید برروی ۱۶ تبلیغ کلیک کنید که درآمد از هر کلیک بین ۲۲ BAP تا ۲۵ BAP متغیر می باشد. اگر تمام تبلیغات را تماشا کنید حدود ۴۰۰BAP  امتیاز دریافت خواهید کرد. ۱۸ ساعت برای تماشای هر تبلیغ زمان دارید در غیر صورت آن تبلیغ منقضی می شود.

در روز اول شما عملا هیچ درآمد دلاری نخواهید داشت و فقط ۴۰۰ BAP امتیاز دریافت می کنید. درآمد از روز دوم شروع می شود.

 

کسب درآمد دلاری از BAP ها

هر BAP ارزشی معادل ۰.۰۰۵ دلار دارد. پس روز بعد شما ۴۰۰ * ۰.۰۰۵ درآمد دلاری خواهید داشت. فراموش نکنید که نیاز دارید تا حسابتان را روزانه ۲بار چک کنید در غیر اینصورت تبلیغ خود را از دست خواهید داد. روز بعد با تماشای تمام تبلیغات بعلاوه فعالسازی تبلیغات فردا معادل ۰.۲ دلار و ۴۰۰ BAP  امتیاز دریافت خواهید کرد.

 

خرید Upgrade 0.05 دلاری برای بازیابی تبلیغات

یکی دیگر از ترفندهای افزایش درآمد در سایت کلیکی Paidverts ارتقا حساب است. اگر ۲۵۰۰ BAP دارید، آنگاه قادر خواهید بود تا حساب خود را ارتقا دهید و بتوانید تبلیغات را بازیابی یا recycle کنید.

تبلیغات Recycled آنهایی هستند که توسط کاربران معمولی دیده نمی شوند. پس اگر تنها ۰.۰۵ دلار از درآمد خود را صرف خرید تبلیغات Recycled کنید، علاوه بر تبلیغات معمول، تبلیغاتی به ارزش ۱دلار برای شما فعال می شود. یعنی ۰.۹۵ دلار سود در صورت فعالسازی این قابلیت.

برای پرداخت این ۰.۰۵ دلار یا می توانید از حساب Balance و یا BAP خود استفاده نمایید.

خرید بسته تبلیغ

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در هنگام کار کردن در این سایت PTC خرید ad pack است. برای خرید این قابلیت باید ۱ دلار پرداخت کنید که مزایایی برای شما به همراه خواهد داشت. این خرید بیشتر برای افرادی مناسب است که صاحب وبسایت هستند و می خواهند به سمت سایت خود ترافیک بفرستند.

اولا پس از این خرید +۲۴۰۰ BAP  دریافت خواهید کرد که ارزش دلاری آن ۱.۵۵ دلار است. دوما ۵۰ بازدید ۳۰ ثانیه ای برای وب سایت خود دریافت خواهید کرد و سوما ۵۰ عدد بازخورد برروی بنر تبلیغاتی خود خواهید گرفت.

سعی کنید تا می توانید BAP خود را افزایش دهید زیرا ارزش کلیک های شما همانطور که گفته شد با افزایش BAP بالاتر می رود. شما می توانید با داشتن BAP بالا، از هر کلیک ۱ دلار، ۲ دلار و حتی ۵۰دلار درآمد کسب کنید.

 

معرفی دیگران و ۱۰% درآمد از کل درآمدهای ریفرال های خود به صورت همیشگی

ریفرال یکی از مهمترین بخش های هر سایت کلیکی است. اگر شما کسی را عضو سایت کنید، بدون اینکه از درآمد او چیزی کم شود،  ۱۰% کومیسیون بابت کل درآمدهای او دریافت خواهید گرفت. می توانید برای دسترسی به کد ریفرال خود وارد قسمت کاربری خود شوید و برروی Refer Friends کلیک کنید. با اشتراک گذاری این کد در تلگرام، فیسبوک، اینستاگرام، ایمیل یا … اقدام به عضوگیری نمایید.

از راه های دیگر درآمد زایی در این سایت کلیکی ClickGrid است که درآمد در آن به صورت تصادفی و شانس است یا همچنین می توانید در این سایت با بازی کردن درآمد دلاری کسب کنید.

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ – سایت کلیکی خارجی

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی ایرانی – کسب درآمد در منزل با سایت کلیکی


معرفی سایت کلیکی Paidverts و ترفندهای کسب درآمد دلاری از آن


 

تجارت آفرین

دیدگاهتان را بنویسید