سایت کلیکیدرآمد اینترنتی

بررسی سایت کلیکی GPTPlanet – کلاهبرداری یا معتبر ؟

بررسی سایت کلیکی GPTPlanet - کلاهبرداری یا معتبر ؟

در ادامه بررسی های سایت های کلیک در اینجا می خواهیم سایت GPTPlanet را به شما معرفی کنیم و روش کسب درآمد از این سایت کلیکی خارجی را برای شما شرح دهیم. همچنین بررسی می کنیم که آیا این سایت PTC معتبر است یا کلاهبرداری می کند، و اینکه چه میزان می شود از آن درآمد اینترنتی کسب کرد.

بررسی سایت کلیکی GPTPlanet

سایت GPTPlanet یکی دیگر از سایت های کسب درآمد از طریق کلیک برروی تبلیغات است که به کاربران خود اجازه میدهد از روش های مختلف و ساده ای کسب درآمد اینترنتی داشته باشند. ساده ترین روش برای کسب درآمد به صورت دلار در آن، تماشای تبلیغات است.

مرتبط : کسب درآمد با دیدن تبلیغات سایت کلیکی اوجو Ojooo

تاریخچه GPTPlanet

این وب سایت در سال 2010 شروع به کار کرده است و در ابتدا ظاهری متفاوت از آنچه امروز وجود دارد داشت. در ابتدا تنها روش کسب درآمد از این سایت، کلیک برروی تبلیغات بود و بقیه روش های کسب درآمد اینترنتی را به مرور زمان به آن اضافه کرد. مالک این سایت دیمیتریوس کارنلاتوس از قبرس است که مالک چند سایت کلیکی دیگر مانند اسکارلت کلیکس نیز می باشد.

امروز که در حال ویرایش این مقاله هستم، GPTPlanet بیش از 500 هزار نفر کاربر دارد که به گفته خود سایت، حدود 1 میلیون دلار به کاربران خود پرداخت کرده است. پس اگر به تاریخچه این وب سایت نگاه کنیم متوجه می شویم که پرداخت های خود را انجام داده است و به همین دلیل می توان آن از جمله سایت های معتبر کلیکی خارجی به حساب آورد. با این وجود برای اینکه متوجه شوید که آیا فعالیت در این سایت درآمد کافی برای شما می آورد بهتر است در ادامه روش های کسب درآمد از این سایت PTC را بخوانید.

سطوح مختلف عضویت در GPTPlanet

عضویت اولیه در این سایت کلیکی مانند دیگر سایت های مشابه رایگان است. سطح اولیه Standard نام دارد که کاربران معمولی در این قسمت قرار می گیرند.

بقیه سطوح عضویت در GPTPlanet رایگان نیست و برای ارتقای سطح کاربری بسته به سطح مورد نظر باید بین ماهیانه 5 دلار تا سالیانه 300 دلار پرداخت کنید. در صورت ارتقای سطح عضویت درآمد شما بابت هر کلیک بالاتر می رود و همچنین می توانید برروی تبلیغات بیشتری نیز کلیک کنید  و درآمدتان از ریفرال ها نیز بالاتر می رود.

چگونه از این سایت کلیکی کسب درآمد کنید ؟

روش های مختلفی برای کسب درآمد اینترنتی از این سایت وجود دارد.

1 – کسب درآمد با کلیک برروی تبلیغات

در این روش تمام کاری که باید انجام دهید، کلیک بررروی تبلیغات موجود در قسمت VIEW ADS است. بعد از کلیک باید چند ثانیه منتظر شوید و سپس برروی عکسی که به صورت سروته نشان داده شده است کلیک کنید. حالا مبلغ این آگهی به حساب شما اضافه شده است.

مبلغی که بابت هر کلیک برروی تبلیغات در این سایت دریافت می کنید بستگی به طول زمان نمایش آن تبلیغ دارد که مبلغی حدود 0.001 دلار بابت هر کلیک است. اگر کاربر استاندارد باشید روزانه حدود 20 تبلیغ برای شما قابل کلیک کردن است که ارزش هر کدام بین 0.0011 تا 0.0002 دلار است.

2- GPTGrid

یکی دیگر از روش های کسب درآمد در GPTPlanet قسمت GPTGrid است که یک جدول 20 در 28 خانه ای  با 560 قسمت است. در این قسمت درآمد شما به شانستان بستگی دارد. یعنی نمی توانید مطمئن باشید که بابت کلیک های خود حتما درآمد خواهید داشت و اغلب پس از به اتمام رسیدن زمان تبلیغ هیچ پولی به حساب شما اضافه نخواهد شد. اما این امکان نیز وجود دارد که شانس خوبی داشته باشید و برای یک تبلیغ 5 یا 7 ثانیه 1 دلار جایزه بگیرید.

روزانه به عنوان یک کاربر استاندارد شانس کلیک کردن برروی 10 تا خانه از این جدول را خواهید داشت که اگر خیلی خوش شانس باشید می توانید از این روش نیز کسب درآمد کنید.

3- تکمیل کردن کارها در Offer Wall

همانطور که از نام این قسمت مشخص است برای کسب درآمد در بخش Offer Wall باید وظایف کوچکی را انجام دهید تا بابت آنها پول دریافت کنید. در این روش شما بسیار بیشتر از کلیک برروی تبلیغات می توانید کسب درآمد کنید، ولی باید کارهایی که به شما گفته می شود را نیز به درستی انجام دهید.

با این وجود گاهی فعالیت در Offer Wall منطقی به نظر نمی رسد زیرا برخی از پیشنهادها آنقدر وقت شما را می گیرد که شاید برای بیشتر افراد چندان خوشایند نباشد.

4- دریافت کومیسیون از افرادی که معرفی می کنید

وقتی که شما دیگران به این سایت معرفی می کنید هرچقدر که آنها درآمد کسب کنند شما نیز کومیسیون دریافت می کنید. البته چیزی از درآمد زیرمجموعه های شما کم نمی شود. در این حالت چناچه شما کاربر استاندارد باشید 10% کومیسیون در یافت می کنید و اگر کاربر پریمیوم باشد معادل درآمد زیرمجموعه خود کومیسیون دریافت خواهید کرد.

چیزی که باید در خاطر داشته باشید این موضوع است که برای کسب درآمد از ریفرال های خود باید در روز قبل حداقل 4 کلیک خود شما برروی تبلیغات کرده باشید.

5- Redeem Points

وقتیکه یک تبلیغ را تماشا می کنید علاوه بر پول، امتیاز نیز کسب می کنید. شما می توانید امتیازهای خود را نیز نقد کنید. به ازای هر 10.000 امتیاز 1 دلار دریافت خواهید کرد.

چه مقدار می شود از این سایت کلیکی درآمد کسب کرد ؟

درآمد از طریق دیدن تبلیغات در این سایت کلیکی بسیار پایین است. برای اینکه بتوانید از این سایت درآمد زیادی داشته باشید نیازمند تعداد بسیار زیادی زیرمجموعه فعال هستید. در یک محاسبه نشان خواهم داد که حداکثر درآمدی که می توانید در طول یک ماه از GPTPlanet کسب کنید چه میزان است.

a – اگر ریفرال های شما روزانه برروی 100 تبلیغ 0.001 دلاری کلیک کنند درآمد شما از این کلیک ها معادل 0.3 دلار خواهد بود.

محاسبه: $ a-  ($0.001 x 10%) x 100 x 30 = 0.30

  • 0.001$ حداکثر درآمد از هر کلیک برای ریفرال
  • 10% کومیسیون شما از هر کلیک
  • 100 تعداد کلیک های تمام ریفرال های شما
  • 30 تعداد روزهای یک ماه

b – اگر شما برروی تمام تبلیغات هر روز کلیک کنید. درآمد ماهانه شما نیز برابر 0.3 دلار خواهد بود.

محاسبه : $ b – 0.0005 x 20 x 30 = 0.30

  • 0.0005 میانگین قیمت هر کلیک
  • 20 میانگین تعداد تبلیغات هر روز
  • 30 تعداد روزهای یک ماه

پس شما در مجموع با ریفرال های خود می توانید ماهیانه از سایت کلیکی GPTPlanet حدود 0.6 دلار یعنی کمتر از یک دلار در ماه درآمد اینترنتی داشته باشید.

نتیجه گیری :

سایت کلیکی GPTPlanet تا به امروز پرداختی های خود را انجام داده است و می توانید در آن با کلیک برروی تبلیغات کسب درآمد اینترنتی داشته باشید اما درآمد در این سایت بسیار پایین است و می توان گفت که ارزش وقت صرف کردن را ندارد. البته در انتها شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید در این سایت فعالیت کنید یا خیر. لازم به ذکر است که تجارت آفرین نام این سایت را در لیست بهترین سایت های کلیکی خارجی نیاورده است.

البته نکته ای که وجود دارد این است که برای فعالیت در GPTPlanet هیچ تخصصی نیاز نیست و همچنین نیازی به سرمایه گذاری نیز وجود ندارد.

لطفا شما نیز نظر خود را درباره GPTPlanet و دیگر سایت های کلیکی با ما در میان بگذارید.

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی ایرانی – کسب درآمد در منزل با سایت کلیکی


بررسی سایت کلیکی GPTPlanet – کلاهبرداری یا معتبر ؟


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس