بهترین سایت های کلیکی سال 2023 – سایت کلیکی خارجی

بهترین سایت های کلیکی سال 2023 - سایت کلیکی خارجی

همه مردم دوست دارند که درآمد بالایی داشته باشند. کسی در دنیا نیست که بتواند بگوید به پول نیازی ندارد. این یک ضرورت برای هدایت زندگی روزانه ماست. با وجود اینکه شاید پول مهمترین قسمت زندگی امروزی ما نباشد ولی قطعا یکی از مهمترین ها است. در اینجا می خواهیم بگوییم که چگونه با کلیک برروی تبلیغات سایت های کلیکی درآمد داشته باشید و می خواهیم شما را با بهترین سایت های کلیکی خارجی سال 2023 آشنا کنیم.

درآمد از طریق اینترنت یکی از استراتژی های کسب درآمد نسل جدید است. ممکن است که شما تمام روز را در یک اداره برای پول درآوردن کار کنید، ولی برخی ها نیز هستند که از بروزترین تکنیک ها و روش ها برای کسب درآمد آنلاین استفاده می کنند. یکی از این تکنیک ها کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات آنلاین است. تعداد زیادی سایت های کلیکی هستند که استراتژی آنها پرداخت به ازای هر کلیک است که به آنها سایت های PTC می گویند.

راهنمای سرمایه گذاری در فارکس | از صفر تا صد

قبلا در پستی به نام کسب درآمد از اینترنت در منزل – درآمد اینترنتی بدون سرمایه روش های کسب درآمد از منزل و بدون سرمایه گذاری یا با سرمایه گذاری بسیار کم مانند بازار فارکس را توضیح داده ایم. در این روش ها شما نیاز ندارید که حتی یک قدم نیز بردارید و تنها از داخل خانه و با استفاده از اینترنت و یک تلفن همراه یا لپ تاپ میتوانید به اهدف خود برسید.


ماهیت سایت های کلیکی چیست ؟


سایت های کلیکی آنهایی هستند که به افرادی که برروی تبلیغات کلیک می کنند پول پرداخت می کنند. همچنین این وب سایت ها راهی برای تبلیغ محصولات و خدمات شرکت ها و یا صفحات فرود آنها هستند. تبلیغ دهنده ها از این روش به صورت آگاهانه برای افزایش بازدید سایت خود و یا افزایش عضوهای آن استفاده می کنند. با این کار همچنین می توانند به بهبود سئوی سایت خود و افزایش رنک آن در گوگل و دیگر موتورهای جستجو بپردازند. بنابراین هم تبلیغ دهنده و هم کسی که برروی آن تبلیغ کلیک می کند منفعت می برند.

درآمد-از-سایت-های-کلیکی-سایت-کلیکی-خارجی

همچنین کاربران می توانند با معرفی دوستان و آشنایان خود نیز به این سایت ها کسب درآمد کنند. اما چگونه این کار ممکن است ؟

کاربران کسانی هستند که با عضویت رایگان در سایت های کلیکی یکی از اعضای آن می شوند و می توانند با کلیک برروی تبلیغات کسب درآمد کنند. اما گاهی این کار برای آنها درآمد کافی را به همراه نمی آورد. بنابراین سایت های کلیکی امکانی را در اختیار کاربران می گذارند که بتوانند با ساختن لینک معرفی یا همان Referral Link و با در اختیار دیگران گذاشتن آن بتوانند درآمد خود را افزایش دهند.

در این روش وقتی فردی با لینک یک کاربر، عضو جدید سایت شود، کاربر اول از تمام سود فرد جدید کسب درآمد می کند. نکته جالب این است که فرد جدید نیز همان میزان سود کاربر اول را کسب می کند و او نیز می تواند یک Referral Link  بسازد و آن را در اختیار فردی دیگر قرار دهد. و این چرخه می تواند همیشه ادامه داشته باشد. بنابراین بهتر است از لینک ریفرال برای فعالیت در سایت های کلیکی استفاده کنید در غیر اینصورت خود سایت ها اغلب شما را زیر مجموعه یکی از کاربران دیگران خواهند کرد که به این روش اجاره ریفرال گفته می شود.

مرتبط : روش های ریفرال گیری یا زیرمجموعه گیری در سایت های کلیکی

حالا می خواهیم شما را با برخی از بهترین سایت های کلیکی خارجی در سال 2023 آشنا کنیم.

توجه : این لیست مرتب به روز می شود و سایت های جدیدی به آن اضافه می شود، همچنین سایت ها در صورت تخلف از لیست حذف خواهند شد. لطفا به این رنکینگ توجه کنید زیرا ما اعتبار سایت ها را سال هاست که بررسی می کنیم.

مرتبط : آموزش ساخت کیف پول بیت کوین برای برداشت از سایت های کلیکی خارجی 


بهترین سایت های کلیکی خارجی


Adbtc


این سایت کلیکی خارجی برای افرادی مناسب است که می خواهند درآمد به صورت بیت کوین داشته باشند. Adbtc به کاربران خود که به دنبال کسب درآمد با کلیک کردن برروی تبلیغات هستند به جای دلار، بیت کوین و روبل روسیه پرداخت می کند. در این سایت کلیکی، کاربران زیادی از اقصی نقاط دنیا به خصوص از ایران و روسیه فعالیت می کنند. این سایت را میتوان یکی از بهترین سایت های کلیکی خارجی دانست.

از قابلیت های سایت کلیکی Adbtc می توان به کسب درآمد به سه روش متفاوت دیدن تبلیغات و جذب ریفرال اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایت Adbtc میتوانید برروی این لینک کلیک کنید.

عضویت در Adbtc

در عکس زیر می توانید تاییدیه پرداخت سایت AdBTC را ملاحظه نمایید. پرداختی سه روز پس از درخواست واریز شده است.

تاییدیه جدید پرداخت سایت کلیکی ها adBTC به صورت بیت کوین - بهترین سایت های کلیکی خارجی
تاییدیه جدید پرداخت سایت کلیکی adBTC به صورت بیت کوین

خلاصه سایت Adbtc :

 • درآمد از هر کلیک : 7 الی 50 ساتوشی.  همچنین درآمد بصورت روبل روسیه.
 • حداقل پرداخت : 0.0003 بیت کوین یا 30000 ساتوشی.
 • روش های پرداخت : بیت کوین/BTC
 • نقاط قوت : تعداد تبلیغات نسبتا زیاد . پرداختی منصفانه در ازای بازدید از آگهی ها.

CoinpayU


یکی دیگر از سایت های PTC که جدید وارد لیست کرده ایم سایت CoinpayU است که به ازای دیدن تبلیغات بیت کوین پرداخت می کند. این سایت از اوایل سال 2019 شروع به کار کرده است و تا به امروز پرداختی های خود را به درستی انجام داده است. تعداد تبلیغات در این سایت نسبتا بالا است و شما می توانید روزانه در در coinpayU درآمد آنلاین بصورت بیت کوین داشته باشید.

لینک عضویت

از مزایای coinpayU میتوان به سادگی کار با آن اشاره کرد. کاربران می توانند با یک نگاه تمام سایت را متوجه شوند و در آن درآمدزایی کنند. همچنین کاربران ایرانی بدون مشکل IP و غیره می توانند از آن استفاده کنند و پول های خود را به حساب کیف پول بیت کوین خود انتقال دهند.

در عکس زیر می توانید تاییدیه به روزترین پرداخت های این سایت کلیکی خارجی را ملاحظه نمایید. پرداختی ها اغب تا چند روز پس از درخواست واریز می شوند.

تاییدیه جدید پرداخت سایت کلیکی CoinPayU به صورت بیت کوین - سایت کلیکی ها
تاییدیه جدید پرداخت سایت کلیکی CoinPayU به صورت بیت کوین و داج کوین

خلاصه سایت CoinpayU:

 • درآمد از هر کلیک : 3 الی 30 ساتوشی.
 • حداقل پرداخت : 10,000 ساتوشی
 • روش های پرداخت : بیت کوین/BTC و ارزهای دیجیتال دیگر.
 • نقاط قوت: واریز سریع درآمد به کیف پول

FaucetCrypto


اخیرا با سایت جدیدی مواجه شدیم که پتانسیل خوبی برای تبدیل شدن به یکی از بهترین سایت های کلیکی خارجی را دارد. سایت FaucetCrypto شاید به قدرتمندی سایت Cointiply نباشد ولی برای کاربران ایرانی مناسب است زیرا برای ورود به سایت و فعالیت در آن مشکلی نخواهند داشت. استفاده از این سایت کلیکی آسان است و شما می توانید هم از طریق کلیک برروی تبلیغات و هم از طریق فاست در آن کسب درآمد آنلاین داشته باشید. روزانه حدود 30 تبلیغ کلیکی در سایت وجود دارد و هر نیم ساعت نیز می توانید از فاست این سایت استفاده کنید و به صورت بیت کوین درآمد داشته باشید.

عضویت در FaucetCrypto

خلاصه سایت FaucetCrypto

 • در آمد از هر کلیک از 0.0005 به بالا
 • حداقل پرداخت : روزانه 2475 ساتوشی
 • روش های پرداخت : بیت کوین، اتریوم، داج کوین و غیره

Star-Clicks


سایت کلیکی استارکلیکس همچنان یکی از بهترین سایت های کلیکی سال 2023 است که برای کاربران ایرانی بسیار مناسب است. زیرا تا کنون کاربران ایرانی به راحتی توانسته اند، بدون فیلتر شکن در آن فعالیت کنند. همچنین نرخ کلیک ها در این سایت نسبت به سایت های دیگر بالاتر است و شما می توانید درآمد خود را به صورت دلار یا بیت کوین دریافت کنید. این سایت کلیکی در سال 2008 شروع به کار کرده است و کاربران زیادی از ایران در آن فعالیت می کنند. برای عضویت در سایت استار کلیکس و کسب درآمد می توانید از این لینک استفاده کنید :

عضویت  در Star-Clicks برای کسب درآمد 

همانطور که می دانید برخی از سایت های کلیکی Scam می باشند و پرداختی انجام نمی دهند. شما می توانید در زیر نمونه ای از تایید پرداخت های سایت استار کلیکس به یک کاربر طلایی را مشاهده نمایید.

بهترین سایت کلیکی ها - استارکلیکس
مشاهده واریزی های سایت کلیکی استار کلیک

خلاصه سایت استارکلیکس :

 • پرداخت بابت هر کلیک : 0.01 دلار
 • حداقل پرداخت : 50 دلار
 • روش های پرداخت : بیت کوین ، پی پال ، لیت کوین ، حساب بانکی و پرداخت به کارت بین المللی
 • در این سایت شما می توانید درآمد خود را به صورت بیت کوین دریافت کنید.

نکته : حتما پس از عضویت در استارکلیکس ، ایمیل و شماره تلفن خود را در قسمت Account Verification تایید کنید.

نکته : برای برداشت از سایت استارکلیکس نیاز به تایید هویت دارید. بنابراین پس از اینکه میزان درآمد شما به حد برداشت برسد باید مدارک شناسایی خود که مهمترین آن اسکن پاسپورت می باشد را برای آنها ارسال نمایید. یکی از دلایل تایید هویت این است که کسی با بیش از یک اکانت در سایت فعالیت نکند.

 • نقاط ضعف : میزان بالای حداقل برداشت برای کاربران استاندارد. گاهی تا چند هفته پرداخت ها از زمان درخواست طول می کشد. نداشتن اپلیکیشن موبایل.
 • نقاط قوت : یکی از بهترین سایت های کلیکی برای کاربران ایرانی است و می توانند بدون محدودیت در آن فعالیت کنند و وجه خود را به صورت دلار و بیت کوین دریافت کنند.

نکاتی برای افزایش درآمد از استارکلیکس:

 • برای اینکه از استارکلیکس درآمد بالایی داشته باشید حتما نیاز به جذب زیرمجموعه مستقیم یا ارتقا به سطح طلایی دارید، در غیر اینصورت به سادگی به حداقل میزان برداشت یعنی 50 دلار نخواهید رسید.
 • استفاده از کد html برای کاربران طلایی با محدودیت هایی همراه است و کلیک ها باید واقعی و توسط کاربران واقعی وب سایت شما صورت گرفته شده باشد.

Surf.be


سایت surfe.be یکی از سایت‌های کلیکی خارجی است که از طریق آن می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری درآمد آنلاین داشته باشید. تنها کاری که در این سایت باید انجام دهید کلیک برروی تبلیغات، دیدن فیلم‌های تبلیغاتی و نصب افزونه جستجوگر آن است. Surf.be روسی است ولی درآمد در آن بصورت دلار است. درآمد در این سایت از اغلب سایت های معرفی شده در این لیست کمتر است، ولی از آنجاییکه سایتی معتبر است آن را در اینجا معرفی کرده‌ایم.

یکی از مزایای Surf.be داشتن اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل اندروید است. اما اگر شما از تلفن همراه اپل با سیستم عامل iOS استفاده میکنید، تنها میتوانید از طریق لپتاپ و کامپیوتر از آن درآمد آنلاین داشته باشید. همچنین از این سایت میتوانید با گرفتن ریفرال نیز درآمد کسب کنید.

عضویت در Surf.be

خلاصه سایت Surf.be:

 • پرداخت بابت هر کلیک : از 0.0003 دلار
 • حداقل پرداخت : 0.03 دلار
 • روش های پرداخت : Payeer, Qiwi, WebMoney, Yandex.Money, AdvCash
 • نقاط قوت: داشتن پشتیبانی و اپلیکیشن موبایل. حداقل برداشت پایین.
 • نقاط ضعف: درآمد پایین از هر کلیک.

BTC Click


درآمد از سایت کلیکی BTC Click چندان ساده نیست زیرا شما پس از دیدن هر آگهی باید یک Captcha یا مسئله ریاضی حل کنید تا درآمد به حسابتان اضافه شود. ولی این سایت پرداختی های خود را تا به امروز به موقع انجام داده است و تبدیل به یکی از بهترین سایت های کلیکی خارجی برای کسب بیت کوین تبدیل شده است. شما می توانید با کلیک برروی آگهی های این سایت درآمد روزانه داشته باشید.

عضویت در BTC Clicks

در تصویر زیر می توانید تاییدیه پرداخت سایت BTCClick را ملاحظه نمایید. پرداختی یک روز پس از درخواست واریز شده است.

خلاصه سایت BTC Click:

 • درآمد از هر کلیک : 3 الی 50 ساتوشی.
 • حداقل پرداخت : 0.001 بیت کوین یا 0.1 mBtc
 • روش های پرداخت : بیت کوین/BTC.

Time Bucks


یکی دیگر از سایت های با سابقه و مطمئن کلیکی که سالیان زیادی است فعالیت می کند، سایت تایم باکس است. کاربران این سایت می توانند از طریق کلیک برروی تبلیغات، دیدن کلیپ در یوتیوب، چرخش Roll وغیره کسب درآمد کنند. همچنین با عضویت در این سایت مبلغ 1 دلار به عنوان پاداش به شما پرداخت می شود.

عضویت در Time Bucks

خلاصه سایت Time Bucks:

 • درآمد از هر کلیک : 0.001 به بالا
 • حداقل پرداخت : 10 دلار هر پنجشنبه
 • روش های پرداخت : بیت کوین، PAYEER, AIRTM, SKRILL, NETELLER
 • نقاط قوت : روش های مختلف درآمدزایی، تعداد تبلیغات زیاد، سابقه طولانی
 • نقاط ضعف : با IP ایران کار نمی کند و باید با IP کشورهای دیگر در آن فعالیت کنید.

 

نکاتی برای افزایش درآمد از تایم باکس:

 • نرم افزار موجود در سایت را نصب کنید و بدون فعالیت هر دقیقه Sweepstakes 100 دریافت می کنید که شانس شما را برای برنده شدن جایزه افزایش می دهد.

MyFreeShares


یکی دیگر از سایت های کلیکی معتبر خارجی که می توانید از آن درآمد دلاری داشته باشید سایت کلیکی MyFreeShares است که برای ایرانی ها مناسب می باشد. محبوب ترین روش برای کسب درآمد در این سایت همان کلیک برروی تبلیغات است. اما به غیر از تماشای تبلیغات، کاربران می توانند در مسابقات شرکت کنند یا وظایف کوچکی را انجام دهند، فیلم تماشا کنند و به درآمد خود بیفزایند. البته این درآمد را نمی توانید به شکل دلار دریافت کنید و تنها می توانید از آن برای تبلیغات در سایت استفاده کنید.

تعداد تبلیغات روزانه در سایت نسبتا زیاد است و مبلغ پرداختی بابت هر کلیک نیز نسبت به سایت های کلیکی دیگر بیشتر می باشد. البته همین موضوع شاید کمی شما را به شک بیندازد که احتمال دارد این سایت بعد از مدتی اسکم شود. اما این سایت از سال 2005 تا کنون تعهدات خود را منظم انجام داده است و کاربران توانسته اند به راحتی در این سایت فعالیت کنند.

شاید وقتیکه وارد این سایت PTC میشوید در ابتدا کمی دچار سردرگمی شوید، زیرا ظاهر این سایت منحصر بفرد است و از اسکریپت های متداول استفاده نکرده است. سایت MyFreeShares جدیدترین سایتی است که ما به لیست بهترین سایت های کلیکی خارجی سال 2023 اضافه کرده ایم.

عضویت در MyFreeShares

 

خلاصه سایت MyFreeShares :

 • درآمد از هر کلیک : 0.0001 دلار تا 0.025 دلار
 • حداقل پرداخت : 10 دلار
 • روش های پرداختی : پرفکت مانی، بیت کوین، Payeer، Solid Trust
 • نقاط ضعف : نداشتن انجمن برای بحث بین کاربران. این سایت پول پرداخت نمی کند و تنها می توانید در آن تبلیغات کنید.
 • نقاط قوت : تعداد تبلیغات زیاد، ارزش بالاتر تبلیغات نسبت به سایت های کلیکی معتبر دیگر، اسکریپت متفاوت.

NeoBux


نئوباکس در سالهای گذشته همواره بهترین سایت کلیکی خارجی بوده است شاید بتوان نئوباکس را یکی از قدیمی ترین سایت های کلیکی دنیا نامید. این وب سایت سالیان زیادی است که در صنعت PTC فعالیت می کند و در این مدت خود را به یکی از نام آشناترین آنها تبدیل کرده است. نئوباکس از سال 2007 شروع به کار کرده است و به صورت منظم به کاربران خود پرداختی داشته است. به جز تبلیغات کلیکی شما می توانید از قابلیت های دیگر این سایت مانند انجام وظایف کوچک نیز کسب درآمد کنید. با این وجود تمرکز اصلی نئوباکس تبلیغات کلیکی است.

از قابلیت های نئوباکس می توان به پرداخت به موقع و گارانتی تبلیغات استاندارد اشاره کرد. همچنین محدودیتی برای کاربران در نظر گرفته است که بیشتر از یک اکانت نمی توانند برای خود بسازند. این محدودیت برمبنای IP می باشد و کسی دیگر نمی تواند با آن IP عضو شود. چنانچه متوجه شوند که یک کاربر بیش از یک اکانت دارد تمام فعالیت های او را متوقف می کنند. پس اطمینان حاصل کنید که از قوانین آنها پیروی می کنید.

خلاصه سایت نئوباکس :

 • درآمد از هر کلیک : 0.001 دلار.
 • حداقل پرداخت : 2 دلار دفعه اول
 • روش های پرداخت : پی پال، Skrill، AirTM، Neteller.
 • نقاط ضعف : نداشتن اپلیکیشن موبایل و عدم امکان فعالیت از طریق تلفن همراه. درآمد بسیار پایین. شکابت زیاد کاربران از ریفرال های اجاره ای. نداشتن پرداختی به صورت بیت کوین.
 • نقاط قوت : این سایت بسیار باسابقه است.

نکات برای افزایش درآمد از نئوباکس:

 • روزی چند بار به سایت سر بزنید ، زیرا تبلیغات در چند نوبت اضافه می شوند.
 • تنها راه افزایش درآمد در نئوباکس ارتقای سطح کاربری است. حتی در صورت افزایش سطح کاربری هیچ گارانتی ای برای درآمد زایی از این سایت وجود ندارد. به همین دلیل جایگاه این سایت همواره در حال نزول بوده است.

Clixsense


Clixsense جدیدا استراتژی خود را تغییر داده است و دیگر تنها یک وب سایت PTC نیست. شما می توانید در این وب سایت با پرکردن نظرسنجی ها و معرفی آن به افراد دیگر نیز کسب درآمد کنید. این تغییرات از اوایل تیر ماه سال 96 اتفاق افتاد. این وب سایت بهترین مکان برای تازه کارانی است که می خواهند درآمد اینترنتی داشته باشند. همچنین یکی از بهترین سایت های کلیکی خارجی میباشد.

Clixsense نه تنها سایتی PTC است بلکه امروز بعنوان سایت GPT نیز فعالیت می کند. GPT مخفف عبارت Get Paid To است که وقتی شما یک وظیفه مشخصی را انجام میدهید به شما پول پرداخت می کند. این کمپانی از سال 2007 شروع به کار کرده است و می توان از آن بعنوان یکی از مطمئن ترین سایت های کلیکی بین کاربران نام برد. برای کلیک روی تبلیغات در Clixsense شما بین 0.001 دلار تا 0.02 دلار دریافت خواهید کرد.

بنا به گفته سایت اگر شما کاربر فعالی باشید می توانید روزانه بین 10 تا 50 دلار درآمد داشته باشید که کمی دور از ذهن است. البته همانطور که در بالا گفتیم تنها راه درآمد از این وب سایت کلیک برروی تبلیغات نیست و شما میتوانید را حل کردن برخی وظایف کوچک نیز کسب درآمد کنید.

خلاصه سایت Clixsense :

 • پرداخت بابت هر کلیک : 0.002 دلار.
 • حداقل پرداخت : 10 دلار.
 • روش های پرداخت : پی پال، Payoneer، Skrill، Payza، Tango.
 • نقاط ضعف : این سایت با IP ایران کار نمی کند و برای کاربران ایرانی مناسب نیست.

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی با درآمد ارز دیجیتال بیت کوین


Buxvertise


Buxvertise  یکی از بهترین سایت های کلیکی جدید است که از قانون یک اکانت برای هر IP استفاده می کند. همچنین به شما پیشنهاد می کند که از آن در مدرسه و یا مکان های عمومی استفاده نکنید.

شما همچنین می توانید در Buxvertise از طریق Buxgrid، offerwalls و غیره نیز درآمدزایی کنید. این وبسایت کلیکی به کاربران خود از طریق قرعه کشی های روزانه انگیزه بیشتر برای کار کردن می دهد. برای اینکه بتوانید وارد قرعه کشی شوید نیاز دارید تا برروی 15 پست ثابت کلیک کنید. اگر شانس با شما همراه باشد 5 دلار جایزه درآمد خواهد داشت.

یکی از چالش های عضویت در این وب سایت این است که شما برای اینکه بتوانید اکانت خود را فعال نگه دارید می بایست حداقل روی 6 تبلیغات کلیک کنید. همچنین می توانید از referralهای خود نیز کسب درآمد کنید. همچنین اگر برای 90 روز در اکانت خود وارد نشوید عضویت شما باطل شده و موجودی شما نیز ضبط می شود. پس برای کارکردن در این وبسایت می باید عضوی فعال باشید.

خلاصه سایت Buxvertise :

 • درآمد بابت هر کلیک : 0.002 دلار.
 • حداقل پرداخت : 7 دلار.
 • روش های پرداخت : پی پال، Payza، Neteller، SolidTrustPay.
 • نقاط ضعف : میزان پرداخت بابت هر کلیک در این سایت پایین است و تعداد تبلیغات نیز کم است و به سختی می توانید به حداقل پرداخت برسید.

مرتبط : بهترین سایت های فاست برای کسب بیت کوین رایگان در سال 2023


سئوالات متداول درباره سایت های کلیکی


سایت کلیکی چیست ؟

درآمد-از-سایت-های-کلیکی-سایت-کلیکی-خارجی

سایت کلیکی یا PTC سایتی است که برای کلیک روی تبلیغات پول پرداخت میکند. سایتهای کلیکی روشهایی جهت افزایش بازدید وب سایتها ارائه میدهند. تبلیغ دهنده ها برای اینکه روی لینک آنها کلیک شود و تبلیغاشان دیده شود، پولی را به آن سایت کلیکی پرداخت میکنند و در مقابل، سایت های کلیکی به افرادی که این تبلیغات را نگاه میکنند پول پرداخت میکند. بنابراین هم تبلیغ دهنده و هم کسی که برروی آن تبلیغ کلیک می کند منفعت می برند.

چگونه از دیدن تبلیغات کسب درآمد کنیم ؟

اگر عضو یکی از سایت های کلیکی خارجی که در اینجا معرفی کردیم شوید، میتوانید با کلیک روی تبلیغات آنها و انجام کارهای کوچک درآمد دلاری کسب نمایید. برای کسب درآمد از یک سایت کلیکی تنها کافیست که عضو آن سایت شوید و تبلیغات آن را بصورت روزانه تماشا کنید.

آیا میتوان در سایت های کلیکی خارجی با آی پی ایران فعالیت کرد ؟

اغلب سایت های کلیکی خارجی را میتوان از آی پی ایران استفاده کرد. برخی از این سایت ها از داخل ایران مسدود شده اند و برای استفاده از آنها باید از آی پی غیر ایرانی استفاده نمایید.

آیا میتوان همزمان در چند سایت کلیکی فعالیت کرد ؟

شما میتوانید همزمان در تعداد نامحدودی سایت کلیکی فعالیت کنید و از تمام آنها کسب درآمد دلاری داشته باشید. استفاده همزمان از چند سایت کلیکی هیچ مشکلی ندارد.

آیا میتوان در یک سایت کلیکی خارجی ۲ یا چند حساب باز کرد ؟

خیر، هیچکدام از سایت های کلیکی معتبر اجازه باز کردن چند اکانت را به یک شخص و حتی یک آی پی نمیدهند. در صورت شناسایی چنین کاری همه حساب های شما مسدود خواهند شد. توجه کنید که از هر آی پی، یعنی از یک اینترنت واحد نمیتوانید چند حساب بسازید حتی اگر حساب دیگر مربوط به فرد دیگری در محل کار شما یا خانه شما باشد.

آیا امکان واریز به کیف پول ارز دیجیتال (والت) وجود دارد ؟

بله، اغلب سایت های کلیکی خارجی درآمد دلاری شما را به کیف پول الکترونیکی و بصورت بیت کوین، تتر یا دیگر ارزهای دیجیتال نیز پرداخت مینمایند. در هنگام برداشت شما میتوانید روش برداشت را والت ارز دیجیتال و حساب بیت کوین خود انتخاب نمایید.

چگونه ریفرال مسقیم بگیریم ؟

برای ریفرال گیری از پست روش های ریفرال گیری یا زیرمجموعه گیری در سایت های کلیکی استفاده نمایید.


بهترین سایت های کلیکی سال 2023✔️ | سایت کلیکی خارجی


5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
تجارت آفرین فارکس
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.
اشتراک در
اطلاع از
guest
863 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد
محمد
7 روز قبل

ثبت نام کنید تا 10 دلار آمریکا پاداش تازه وارد دریافت کنید! من با تماشای ویدیو در اینجا بیش از 200 دلار آمریکا به دست آوردم ، بنابراین شما می توانید آن را امتحان کنید.ایا معتبر هست ؟
video-p11.buzz

علی
علی
1 ماه قبل

سلام آیا سایت JOOM تقلبی هست یا نه؟ من خیلی سرمایه گذاری کردم بدون اطلاعات ممنون میشم جواب بدید

پروین
پروین
1 ماه قبل

باسلام وعرض خسته نباشید
جناب آیا سایت ads by uap کلاهبرداریست؟
لطفا اگر کسی از این سایت دریافتی داشته ویا از معتبر بودن اون اطلاع داره لطفا بگه
ممنون

پروین
پروین
1 ماه قبل

باسلام وعرض خسته نباشید
جناب آیا سایت ads by uap کلاهبرداریست؟

علی
علی
2 ماه قبل

نظرتون درمورد سایت amazon sell چیه

Helen
Helen
پاسخ به  علی
16 روز قبل

کااهبردارترین سایت.ب هیچ عنوان سرمایه گذاری در این سایت نکنین و خودتونو مثل من بدبخت نکنین

امیرحسین چوپانی
امیرحسین چوپانی
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
شرکت sra هم کلاهبرداری هست؟
اگر جوابتون مثبت هست علتش رو می‌فرمایید

Helen
Helen
پاسخ به  امیرحسین چوپانی
16 روز قبل

سلام وقت بخیر.بله صد درصد کلاهبردار

فروزان
فروزان
3 ماه قبل

سلام. من میخوام در نئوباکس فعالیت کنم با سرمایه کم و بعد سود خودش رو برای خرید رفرال و سطح طلایی صرف کنم . فقط از دوستی که کار میکنن شنیدم که با آی پی ایران مشکل داره یعنی حساب رو میبنده و درآمدشم کم تر میشه و باید براش از سرور مجازی vps استفاده کنم. میخوام ببینم که ایا این درسته یا نه . توضیحی بدید ممنون میشم ؟؟؟؟؟ و بهترین سایت کلیکی که میتونم درونش فعالیت کنم و به صرفه باشه کدوم هست و معرفی کنید لطفا ( و بفرمایید با آی پی ایران وارد بشم یا سرور مجازش)

تیم خبری
مدیر
پاسخ به  فروزان
3 ماه قبل

سلام ، استفاده از سرور مجازی برای این سایت تخلف محسوب می شود و به احتمال زیاد پس از مدتی فعالیت حساب شما را مسدود می کنند

نادر
نادر
3 ماه قبل

با سلام خدمت مهندس قانعی امکانش سایتهای کلیکی معتبری که بتوان بدون مشکل ما ایرانیان بتوانیم کار کنیم معرفی کنید مثلا برای پرداختی بعضی سایتها پی پال هستند که متاسفانه در ایران کار نمی کنند ممنون میشم

نیما
نیما
1 سال قبل

سلام ربات یا سایت fnacbot چطور ایا کلاهبرداری هست ؟ در مورد سایتش و شرکت هاش مطالب زیادی وجود داشت که توی فرانسه معتبر هست و با اموزون و … کار میکنه

ابوالفضل
ابوالفضل
1 سال قبل

سلام استاد سایت روپیه 4 کلیک تقلبی هست یا نه؟

امیرحسین
امیرحسین
پاسخ به  علی قانعی
1 سال قبل

سلام آقای آیا سایت incupone کلاهبرداری هست؟

عثمان
عثمان
پاسخ به  امیرحسین
1 سال قبل

لطفا درمورد این سایت توضیح دهید

میلان
میلان
پاسخ به  علی قانعی
1 سال قبل

سلام استاد پلت فرم trade unitdچطور اسکم هست یا درست لطفا در موردش نظر بدین ارادتمندم استاد بزرگوار

مهدی هاشمی
مهدی هاشمی
1 سال قبل

سلام
لطفا درمورد سایت eprice99.com اظهار نظر بفرمایید .

behrad1128
behrad1128
پاسخ به  مهدی هاشمی
1 سال قبل

سلام عزیز از زیرمجموعه های تیمون هست که همه کلاهبرداری هست

هادی
هادی
پاسخ به  مهدی هاشمی
1 سال قبل

سلام وقت بخیر آیا ساید گلکسی ترید کلاه برداری هست؟ شنیدم سود خوبی میده به کاربراش…

میلاد
میلاد
1 سال قبل

سلام سایت otto چطور جدیدا هم تو ایران دفتر باز کردن ممنون میشم از تجربیات شما استفاده کنیم

نوروز
نوروز
پاسخ به  علی قانعی
1 سال قبل

سلام
سایت on myrise درست هیت یاکلاهبرداریه

حیدری
حیدری
1 سال قبل

سلام آقای مهندس وقت بخیر ، ممنون بابت اطلاع رسانی
میخواستم بدونم شرکت TMON قانونی هست یا کلاه برداری
الان حداقل ۴ ماه هست واقعا داره پول خوب میده و پشتیبانی و بروزرسانی قوی داره ، نظرتون راجب این شرکت و اینکه میگن کره ای هست و ۱۸۰ کشور فعالیت داره درست هست یا خیر ، ممکن هست سایت بسته بشه یا خیر ؟
ممنونم ازتون .

اکبر
اکبر
پاسخ به  علی قانعی
1 سال قبل

سلام ببخشید بهترین سایت و معتبرترین ترین سایت برای کسب درامد دلاری رایگان چه برنامه ای هست ….. میشه لطف کنید

علی
علی
1 سال قبل

سلام اقای قانعی
بیزحمت درباره این سایت Qoojpnهم توضیح بدین ممنون
سودش کمو بیش خوبه
ایا سایته معتبریه؟؟؟

amir
amir
1 سال قبل

درود بر شما جناب قانعی به نظرتون سایت نئوباکس ارزش سرمایه گذاری 40 یا 50 دلاری رو داره؟یعنی شخص متضرر نمیشه؟چون من شنیدم رفرال های خیلی بدی داره و بعد از مدتی کلیک نمیکنن.

amir
amir
پاسخ به  علی قانعی
1 سال قبل

شما چه سایتی رو برای سرمایه گذاری پیشنهاد میدید؟

amir
amir
پاسخ به  علی قانعی
1 سال قبل

درود اگر سایت های کلیکی مناسب نیستند شما برای سرمایه گذاری چه پیشنهادی میدید؟

سجاد
سجاد
پاسخ به  علی قانعی
1 سال قبل

سلام آقای قانعی
لطفا در مورد Tmon هم توضیح بدین جدیدا فعال شده در ایران و سود خوبی میده

artin
artin
1 سال قبل

سلام جناب قانعی عزیز وقتتون بخیر.ممنون میشم یه توضیحی درمورد سایت gramfree ارائه بدید که بدونیم کلاهبرداریه یا نه و اگر کلاه برداری نیست چه نکاتی رو باید رعایت کنیم تا بتونیم مفید کار کنیم و برداشت داشته باشیم

حامدبزم ارا
حامدبزم ارا
1 سال قبل

سلام سایت etsy.comمعتبره؟روزی ۴درصد میده تقریبا

ي اش ا ر
ي اش ا ر
پاسخ به  علی قانعی
1 سال قبل

سلام. Etsy.com چطور ؟ كلاهبرداري نيست؟

مینا
مینا
1 سال قبل

چرا سایتojooکار نمی کنه

Pari
Pari
1 سال قبل

سلام روزبخیر
میخواستم بدونم سایت سوشیال گود واقعی هست؟اطلاعاتی راجبش دارید؟
چون یه سایت کلیکی نیست مثل اینکه اول باید خرید کنید از سایت
ممنون میشم پاسخ بدید🙏🏻🤍

حسین
حسین
1 سال قبل

با سلام من این سایت به شما معرفی میکنم روزی 10 دلار برداشت میکنم
coin-birds.com

جواد
جواد
پاسخ به  حسین
1 سال قبل

بافیلترشکن بایدرفت

Helen
Helen
پاسخ به  جواد
16 روز قبل

سلام شما چند وقته عضو این سایت هستین؟

ghafoor
ghafoor
1 سال قبل

سلام خسته نباشید ببخشید الان میتونم سطح طلایی سایت استار کلیک رو فعال کنم اسکم نیست؟اگ واغا معتبر باشه ارزشش رو داره لطفا راهنمایی کنید

حمید
حمید
پاسخ به  علی قانعی
11 ماه قبل

سلام ما که پاسپورت نداریم میتونیم از استار کلیک برداشت کنیم؟

Paria
Paria
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
ببخشید میخواستم بدونم سایت donkey mails واقعی هست و پرداختی هم داره؟
اگه پرداخت داره با انتقال به چه حساب بانکی اینترنتی میتونم نقدش کنم؟
ممنونم

Paria
Paria
پاسخ به  علی قانعی
1 سال قبل

ممنون🙏🏻

ghafoor
ghafoor
پاسخ به  علی قانعی
1 سال قبل

سلام میشه در مورد سایتdash2.cashvipiهم نظری بدین

ghafoor
ghafoor
پاسخ به  Paria
1 سال قبل

ممنون پس برای سریع رسیدن به سقف برداشت راهی وجود نداره

سارا
سارا
1 سال قبل

سلام.وقتتون بخیر.سایت imtoken.cc یا همون newcentury اسکم شده؟یا میشه سرمایه گذاری کنم؟

امیر
امیر
1 سال قبل

سلام و درود.میخواستم بپرسم به نظرتون کدوم سایت برای سرمایه گذاری مبلغ کم مثلا 50 دلار بهتره؟

Armita1394
Armita1394
1 سال قبل

سایت surfe.be هم سایت خوب و معتبریه.پرداختی داشتم ازش و یک اپلیکیشن داره که کار رو باهاش آسون کرده.اگه دوست داشتین میتونین از طریق لینک ارجاع من عضو بشید
حذف تبلیغات
سایتìpweb هم سایت خوبیه.اونم ازش پرداختی داشتم.اپلیکیشن هم داره که درآمدش نسبت به سایت بیشتره.اگه خواستین میتونین از طریق لینک ارجاع من عضو بشید
حذف تبلیغات

هومان
هومان
1 سال قبل

سلام خسته نباشید سایت incopune.ins سایت معتبریه؟میخوام از سایت پول استخراج کنم میشه اما کیف پول ندارم trust wallet ham که دسرسی نداریم با این مملکت میشه از این سایتی که معرفی کردم پول کشید ممنون میشم جوابمو اگه بدید

آیه
آیه
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر.. توضیحاتتون خیلی خوبه..میشه فیلم ساخت اکانت توی این سایت ها رو بذارین لطفا

k18
k18
2 سال قبل

خدا خیرت بده که این اطلاعات مفید درآمدزا را منتشر کردی دیگران سود ببرند
دمت گرم یکسری سایتها باز شده برای من و درآمد به کیف پولم واریز شده
خیلی جوانمردی

ارمین
ارمین
2 سال قبل

سلام سازت oVvideose چگونه سایتی هست از نظر پرداختی
من ۲۰۰ دلار کسب کردم و گفت برای برداشت باید ۳۰ رفرال بگیری
۳۰ رفرال کسب کردم گفت ۳۰ الی ۶۰ روز طول خاهد کشید

صادق
صادق
پاسخ به  علی قانعی
2 سال قبل

سلام سایت نِئوباکس معتبره؟ پرداختی داره؟

معين
معين
2 سال قبل

سلام
سايت fineptc معتبره يا نه؟

سجاد
سجاد
پاسخ به  علی قانعی
2 سال قبل

سلام سایت کلیکی buxinc معتبر هست یا نه؟
ممنون

مرضیه
مرضیه
2 سال قبل

سلام
اگه مقدار کوینی که به دست میاریم deposit کنیم بعدا میشه withdrwal کرد و برداشتش؟؟

عاتک
عاتک
2 سال قبل

سلام. سایت faucetcrypto هنوز معتبره؟

پویا
پویا
2 سال قبل

سلام.درآمد روزانه در سایت کلیک استار 10 سنت بود الان رسده به روزانه 3 سنت!!!!!!!!!!!!!!!دلیلش چیه؟

مرضیه
مرضیه
2 سال قبل

سلام خسته نباشید . کجای این سایت ها باید ادرس کیف پول رو وارد کردن . کیف پول من کوینمی است میشه با ان کار کرد ؟
یا اینکه وقتی درامدمون به حد قابل قبول رسید برای withdral ازمون ادرس کیف پول میخواد ؟

مرضیه
مرضیه
2 سال قبل

سلام و قتتون بخیر. ببخشید با داشتن کیف پول پولین یا poolin wallet که به دوتا ماینر وصل است میشه ادرس این ولت رو برای واریزی داد ؟؟

سالار
سالار
2 سال قبل

دوستان تجربه شخصی من است .امکان برداشت در استار کلیکس وجود ندارد بهیچ وجه . اگر بتوانید بعد از ماهها به پنجاه دلار برسید در هنگام برداشت چند تا فرم عجیب و غریب انگلیسی و گذرنامه و مشخصات منزل تایید رسمی شده به انگلیسی!!! و….. به شما ایمیل میکنه و از شما میخواد یعنی دنبال نخود سیاه می فرسته .افرادی که جواب می دهند پول گرفته ایم یا در ایران نیستند یا از خودشون هستند چون بهر طریق بیت کوین یا پی پال یا کارت اعتباری که بخواهید منتقل کنید این مشخصات چرت و پرت را ازتون می خواد و بعدش مشخص نیست چی جواب میده . چون پشتیبانی سایت وجود نداره و هر وقت در خواستی کنید اتوماتیک یک پیغام می فرسته بدلیل زیاد بودن درخواستها به قسمت جواب دهی اتوماتیک مراجعه کنید و قسمت مبادله نظرات بین شرکت کنندگان نیز در سایت وجود نداره .خلاصه حقیقت را گفتم .این سایت پرداختی نداره.

مرتضی
مرتضی
2 سال قبل

سلام ببخشید خانواده من میگویند که از کجا میدونی که اهداف سیاسی پشت اینها نباشد
و میگویند که اصلا چگونه می خواهی بهمی که تقلبی یا اسکم نیس؟
ببخشید من کلی سایت سراغ دارم ولی نمی دانم معتبر هست یا نه
میخواستم بدانم که میشه بگویید کهچگونه متوجه میشوید اسکم هست یانه؟
و یک سوال دیگر ایا میتوان توی کلی از این سایت ها کار کرد؟
خواهشا کمک کنید
من به خاطر کرونا و این اوضاع نا بسامان دولت زندگی خوبی ندارم
خدا انشالله اجرتان رو بدهد
خواهش میکنم کمک کنید

Donya
Donya
پاسخ به  علی قانعی
2 سال قبل

سلام خسته نباشید
امروز دوستم سایت in cupone رو معرفی کرد
نظر شما چیه معتبره یا نه
واقعا میشه از همچین سایتایی پول دراورد که بعد بشه برداشت کرد؟

علیرضا
علیرضا
2 سال قبل

سلام،
کیف پول ارز دیجیتال رو چطور بسازیم؟

عبدالله
عبدالله
2 سال قبل

عرض سلام به شما
من عضوی سایت سایت استار کلیکس هستم و اکانت خود را به لیول gold ارتقا دادم اما نمیدانم چگونه روزانه 5 دالر از سایت استار کلیکس کسب دارمد کنم ؟
در سایت اش نوشته شده که کار بر لیول طلایی میتواند 5 دالر در روز کسب درامد کند در حالیکه برای من روزانه فقط 100 عدد تبلیغات می آید که میشه یک دالر، پس من چگونه 5 دالر روزانه کسب درامد کنم؟ لطفا مرا رهنمایی کنید ممنون تان میشم.

جعفریان
جعفریان
2 سال قبل

سلام
برای عضویت در سایت adbtc آدرس ایمیل و پسورد خواسته ولی وقتی آدرس و پسورد وارد می شود وارد سایت نمی شود لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه می شود این مشکل را حل کرد

مسعود
مسعود
2 سال قبل

با سلام وتشکر از مطالب
چند سوال داشتم از خدمت شما
1. آیا این سایتها رو میشه با پآی پی ایران و بدون فیلتر شکن وارد شد و در اینصورت نیز درآمدی خواهد داشت ؟
2- من قبلا در نئو باکس عضویت داشتم ولی نمی دونم با چه آی پی رفتم یا فیلتر شکن استفاده کردم یا نه . می خوام ببینم اگر دوباره بخوام رجیستر کنم اکانتم مسدود میشه

محمد
محمد
2 سال قبل

سلام خسته نباشید.
خاستم بدونم سایت blocksmash معتبره و اینکه پرداختیش به پایر اوکیه؟

Amir
Amir
پاسخ به  محمد
2 سال قبل

واقعیه ولی ب برداشت نمیرسی هیچوقت

Nnn
Nnn
2 سال قبل

سلام ببخشید سایت اسکارلت کلیکس ویا کلیه ی سایتای کلیکی وقتی ارتقا بدیم پس از پایان دوره
سرمایه برگشت میخوره به اکانتمون؟

tvkh.it
tvkh.it
2 سال قبل

سلام آیا سایت adbtc معتبر است و امکان برداشت از ان هست؟

حامد
حامد
2 سال قبل

سلام وقت بخیر دوست عزیز آیا سایت in.cupone سایت کلاهبرداریه یا خیر . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

احسان
احسان
2 سال قبل

با سلام و تشکر از شما. جناب قانعی من هم ازسایت و هم از اپلیکیشن cointiply هر کدام جا کار میکنم . آیا هر کدام جدا جدا به من پرداختی دارند یا خیر؟

با تشکر.

حسین
حسین
2 سال قبل

سلام یک سایت میخام در افغانستان بشه باهاش کار کرد لطفا معرفی کنید خاهش میکنم

MohammadReza
MohammadReza
2 سال قبل

سلام
ببخشید برای برداشت وجه از سایت استار کلیکس حتما باید پاسپورت و مدارک رو اسکن کنیم ؟

مرتضی
مرتضی
پاسخ به  MohammadReza
2 سال قبل

نه داداش فقط فعال سازی موبایل که می تونی در واتس آپ بهشون پیام بدی تا بهت کد بدهن بعد فعال میشه و اینکه این هویت ها برای این هست که اگه بخاهی به بانک در ایران واریز بکنند لازم هست ولی برای کیف پول بیت کوین لازم نیست.

maziar
maziar
2 سال قبل

سلام سایتon.myrise.netمعتبر هست؟ممنونم پاسخ دهید

سعید
سعید
پاسخ به  علی قانعی
1 سال قبل

سلام آیا سایت on myrise معتبرهست؟؟؟

Ali
Ali
پاسخ به  maziar
1 سال قبل

سلام ببخشید شما ازاین سایت پولی برداشت کردید

عمو شهاب
عمو شهاب
2 سال قبل

درود
دوست عزیز میشه یه توضیحی در مورد سایت cointiply اینکه چطور قرار با دیدن فیلم کوین به حسابم ییاد؟
من 20 دقیقه هم دیدم ولی متاسفانه هیچ کوینی ذخیره نشد…خواهشا یه توضیحی بدهید و جز 100 coins ابتدایی برای تائید ایمیل چیزه دیگری بدست نیاوردم…لطفا توضیح بدید…..
با سپاس

احمدF.H
احمدF.H
پاسخ به  علی قانعی
2 سال قبل

سلام خسته نباشیدمن کل روزوبیکارم دنبال چنین کاراینترنتی هستم کدوم سایت روپیشنهادمیکنید؟؟؟

863
0
دیدگاه شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x