بهترین سایت های کلیکی سال 2024 – سایت کلیکی خارجی

بهترین سایت های کلیکی سال 2024 - سایت کلیکی خارجی

همه مردم دوست دارند که درآمد بالایی داشته باشند. کسی در دنیا نیست که بتواند بگوید به پول نیازی ندارد. این یک ضرورت برای هدایت زندگی روزانه ماست. با وجود اینکه شاید پول مهمترین قسمت زندگی امروزی ما نباشد ولی قطعا یکی از مهمترین ها است. در اینجا می خواهیم بگوییم که چگونه با کلیک برروی تبلیغات سایت های کلیکی درآمد داشته باشید و می خواهیم شما را با بهترین سایت های کلیکی خارجی سال 2024 آشنا کنیم.

درآمد از طریق اینترنت یکی از استراتژی های کسب درآمد نسل جدید است. ممکن است که شما تمام روز را در یک اداره برای پول درآوردن کار کنید، ولی برخی ها نیز هستند که از بروزترین تکنیک ها و روش ها برای کسب درآمد آنلاین استفاده می کنند. یکی از این تکنیک ها کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات آنلاین است. تعداد زیادی سایت های کلیکی هستند که استراتژی آنها پرداخت به ازای هر کلیک است که به آنها سایت های PTC می گویند.

راهنمای سرمایه گذاری در فارکس | از صفر تا صد

قبلا در پستی به نام کسب درآمد از اینترنت در منزل – درآمد اینترنتی بدون سرمایه روش های کسب درآمد از منزل و بدون سرمایه گذاری یا با سرمایه گذاری بسیار کم مانند بازار فارکس را توضیح داده ایم. در این روش ها شما نیاز ندارید که حتی یک قدم نیز بردارید و تنها از داخل خانه و با استفاده از اینترنت و یک تلفن همراه یا لپ تاپ میتوانید به اهدف خود برسید.


ماهیت سایت های کلیکی چیست ؟


سایت های کلیکی آنهایی هستند که به افرادی که برروی تبلیغات کلیک می کنند پول پرداخت می کنند. همچنین این وب سایت ها راهی برای تبلیغ محصولات و خدمات شرکت ها و یا صفحات فرود آنها هستند. تبلیغ دهنده ها از این روش به صورت آگاهانه برای افزایش بازدید سایت خود و یا افزایش عضوهای آن استفاده می کنند. با این کار همچنین می توانند به بهبود سئوی سایت خود و افزایش رنک آن در گوگل و دیگر موتورهای جستجو بپردازند. بنابراین هم تبلیغ دهنده و هم کسی که برروی آن تبلیغ کلیک می کند منفعت می برند.

درآمد-از-سایت-های-کلیکی-سایت-کلیکی-خارجی

همچنین کاربران می توانند با معرفی دوستان و آشنایان خود نیز به این سایت ها کسب درآمد کنند. اما چگونه این کار ممکن است ؟

کاربران کسانی هستند که با عضویت رایگان در سایت های کلیکی یکی از اعضای آن می شوند و می توانند با کلیک برروی تبلیغات کسب درآمد کنند. اما گاهی این کار برای آنها درآمد کافی را به همراه نمی آورد. بنابراین سایت های کلیکی امکانی را در اختیار کاربران می گذارند که بتوانند با ساختن لینک معرفی یا همان Referral Link و با در اختیار دیگران گذاشتن آن بتوانند درآمد خود را افزایش دهند.

در این روش وقتی فردی با لینک یک کاربر، عضو جدید سایت شود، کاربر اول از تمام سود فرد جدید کسب درآمد می کند. نکته جالب این است که فرد جدید نیز همان میزان سود کاربر اول را کسب می کند و او نیز می تواند یک Referral Link  بسازد و آن را در اختیار فردی دیگر قرار دهد. و این چرخه می تواند همیشه ادامه داشته باشد. بنابراین بهتر است از لینک ریفرال برای فعالیت در سایت های کلیکی استفاده کنید در غیر اینصورت خود سایت ها اغلب شما را زیر مجموعه یکی از کاربران دیگران خواهند کرد که به این روش اجاره ریفرال گفته می شود.

مرتبط : روش های ریفرال گیری یا زیرمجموعه گیری در سایت های کلیکی

حالا می خواهیم شما را با برخی از بهترین سایت های کلیکی خارجی در سال 2024 آشنا کنیم.

توجه : این لیست مرتب به روز می شود و سایت های جدیدی به آن اضافه می شود، همچنین سایت ها در صورت تخلف از لیست حذف خواهند شد. لطفا به این رنکینگ توجه کنید زیرا ما اعتبار سایت ها را سال هاست که بررسی می کنیم.

مرتبط : آموزش ساخت کیف پول بیت کوین برای برداشت از سایت های کلیکی خارجی 


بهترین سایت های کلیکی خارجی


Adbtc


این سایت کلیکی خارجی برای افرادی مناسب است که می خواهند درآمد به صورت بیت کوین داشته باشند. Adbtc به کاربران خود که به دنبال کسب درآمد با کلیک کردن برروی تبلیغات هستند به جای دلار، بیت کوین و روبل روسیه پرداخت می کند. در این سایت کلیکی، کاربران زیادی از اقصی نقاط دنیا به خصوص از ایران و روسیه فعالیت می کنند. این سایت را میتوان یکی از بهترین سایت های کلیکی خارجی دانست.

از قابلیت های سایت کلیکی Adbtc می توان به کسب درآمد به سه روش متفاوت دیدن تبلیغات و جذب ریفرال اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایت Adbtc میتوانید برروی این لینک کلیک کنید.

عضویت در Adbtc

در عکس زیر می توانید تاییدیه پرداخت سایت AdBTC را ملاحظه نمایید. پرداختی سه روز پس از درخواست واریز شده است.

تاییدیه جدید پرداخت سایت کلیکی ها adBTC به صورت بیت کوین - بهترین سایت های کلیکی خارجی
تاییدیه جدید پرداخت سایت کلیکی adBTC به صورت بیت کوین

خلاصه سایت Adbtc :

 • درآمد از هر کلیک : 7 الی 50 ساتوشی.  همچنین درآمد بصورت روبل روسیه.
 • حداقل پرداخت : 0.0003 بیت کوین یا 30000 ساتوشی.
 • روش های پرداخت : بیت کوین/BTC
 • نقاط قوت : تعداد تبلیغات نسبتا زیاد . پرداختی منصفانه در ازای بازدید از آگهی ها.

CoinpayU


یکی دیگر از سایت های PTC که جدید وارد لیست کرده ایم سایت CoinpayU است که به ازای دیدن تبلیغات بیت کوین پرداخت می کند. این سایت از اوایل سال 2019 شروع به کار کرده است و تا به امروز پرداختی های خود را به درستی انجام داده است. تعداد تبلیغات در این سایت نسبتا بالا است و شما می توانید روزانه در در coinpayU درآمد آنلاین بصورت بیت کوین داشته باشید.

لینک عضویت

از مزایای coinpayU میتوان به سادگی کار با آن اشاره کرد. کاربران می توانند با یک نگاه تمام سایت را متوجه شوند و در آن درآمدزایی کنند. همچنین کاربران ایرانی بدون مشکل IP و غیره می توانند از آن استفاده کنند و پول های خود را به حساب کیف پول بیت کوین خود انتقال دهند.

در عکس زیر می توانید تاییدیه به روزترین پرداخت های این سایت کلیکی خارجی را ملاحظه نمایید. پرداختی ها اغب تا چند روز پس از درخواست واریز می شوند.

تاییدیه جدید پرداخت سایت کلیکی CoinPayU به صورت بیت کوین - سایت کلیکی ها
تاییدیه جدید پرداخت سایت کلیکی CoinPayU به صورت بیت کوین و داج کوین

خلاصه سایت CoinpayU:

 • درآمد از هر کلیک : 3 الی 30 ساتوشی.
 • حداقل پرداخت : 10,000 ساتوشی
 • روش های پرداخت : بیت کوین/BTC و ارزهای دیجیتال دیگر.
 • نقاط قوت: واریز سریع درآمد به کیف پول

FaucetCrypto


اخیرا با سایت جدیدی مواجه شدیم که پتانسیل خوبی برای تبدیل شدن به یکی از بهترین سایت های کلیکی خارجی را دارد. سایت FaucetCrypto شاید به قدرتمندی سایت Cointiply نباشد ولی برای کاربران ایرانی مناسب است زیرا برای ورود به سایت و فعالیت در آن مشکلی نخواهند داشت. استفاده از این سایت کلیکی آسان است و شما می توانید هم از طریق کلیک برروی تبلیغات و هم از طریق فاست در آن کسب درآمد آنلاین داشته باشید. روزانه حدود 30 تبلیغ کلیکی در سایت وجود دارد و هر نیم ساعت نیز می توانید از فاست این سایت استفاده کنید و به صورت بیت کوین درآمد داشته باشید.

عضویت در FaucetCrypto

خلاصه سایت FaucetCrypto

 • در آمد از هر کلیک از 0.0005 به بالا
 • حداقل پرداخت : روزانه 2475 ساتوشی
 • روش های پرداخت : بیت کوین، اتریوم، داج کوین و غیره

Star-Clicks


سایت کلیکی استارکلیکس همچنان یکی از بهترین سایت های کلیکی سال 2024 است که برای کاربران ایرانی بسیار مناسب است. زیرا تا کنون کاربران ایرانی به راحتی توانسته اند، بدون فیلتر شکن در آن فعالیت کنند. همچنین نرخ کلیک ها در این سایت نسبت به سایت های دیگر بالاتر است و شما می توانید درآمد خود را به صورت دلار یا بیت کوین دریافت کنید. این سایت کلیکی در سال 2008 شروع به کار کرده است و کاربران زیادی از ایران در آن فعالیت می کنند. برای عضویت در سایت استار کلیکس و کسب درآمد می توانید از این لینک استفاده کنید :

عضویت  در Star-Clicks برای کسب درآمد 

همانطور که می دانید برخی از سایت های کلیکی Scam می باشند و پرداختی انجام نمی دهند. شما می توانید در زیر نمونه ای از تایید پرداخت های سایت استار کلیکس به یک کاربر طلایی را مشاهده نمایید.

بهترین سایت کلیکی ها - استارکلیکس
مشاهده واریزی های سایت کلیکی استار کلیک

خلاصه سایت استارکلیکس :

 • پرداخت بابت هر کلیک : 0.01 دلار
 • حداقل پرداخت : 50 دلار
 • روش های پرداخت : بیت کوین ، پی پال ، لیت کوین ، حساب بانکی و پرداخت به کارت بین المللی
 • در این سایت شما می توانید درآمد خود را به صورت بیت کوین دریافت کنید.

نکته : حتما پس از عضویت در استارکلیکس ، ایمیل و شماره تلفن خود را در قسمت Account Verification تایید کنید.

نکته : برای برداشت از سایت استارکلیکس نیاز به تایید هویت دارید. بنابراین پس از اینکه میزان درآمد شما به حد برداشت برسد باید مدارک شناسایی خود که مهمترین آن اسکن پاسپورت می باشد را برای آنها ارسال نمایید. یکی از دلایل تایید هویت این است که کسی با بیش از یک اکانت در سایت فعالیت نکند.

 • نقاط ضعف : میزان بالای حداقل برداشت برای کاربران استاندارد. گاهی تا چند هفته پرداخت ها از زمان درخواست طول می کشد. نداشتن اپلیکیشن موبایل.
 • نقاط قوت : یکی از بهترین سایت های کلیکی برای کاربران ایرانی است و می توانند بدون محدودیت در آن فعالیت کنند و وجه خود را به صورت دلار و بیت کوین دریافت کنند.

نکاتی برای افزایش درآمد از استارکلیکس:

 • برای اینکه از استارکلیکس درآمد بالایی داشته باشید حتما نیاز به جذب زیرمجموعه مستقیم یا ارتقا به سطح طلایی دارید، در غیر اینصورت به سادگی به حداقل میزان برداشت یعنی 50 دلار نخواهید رسید.
 • استفاده از کد html برای کاربران طلایی با محدودیت هایی همراه است و کلیک ها باید واقعی و توسط کاربران واقعی وب سایت شما صورت گرفته شده باشد.

Surf.be


سایت surfe.be یکی از سایت‌های کلیکی خارجی است که از طریق آن می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری درآمد آنلاین داشته باشید. تنها کاری که در این سایت باید انجام دهید کلیک برروی تبلیغات، دیدن فیلم‌های تبلیغاتی و نصب افزونه جستجوگر آن است. Surf.be روسی است ولی درآمد در آن بصورت دلار است. درآمد در این سایت از اغلب سایت های معرفی شده در این لیست کمتر است، ولی از آنجاییکه سایتی معتبر است آن را در اینجا معرفی کرده‌ایم.

یکی از مزایای Surf.be داشتن اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل اندروید است. اما اگر شما از تلفن همراه اپل با سیستم عامل iOS استفاده میکنید، تنها میتوانید از طریق لپتاپ و کامپیوتر از آن درآمد آنلاین داشته باشید. همچنین از این سایت میتوانید با گرفتن ریفرال نیز درآمد کسب کنید.

عضویت در Surf.be

خلاصه سایت Surf.be:

 • پرداخت بابت هر کلیک : از 0.0003 دلار
 • حداقل پرداخت : 0.03 دلار
 • روش های پرداخت : Payeer, Qiwi, WebMoney, Yandex.Money, AdvCash
 • نقاط قوت: داشتن پشتیبانی و اپلیکیشن موبایل. حداقل برداشت پایین.
 • نقاط ضعف: درآمد پایین از هر کلیک.

BTC Click


درآمد از سایت کلیکی BTC Click چندان ساده نیست زیرا شما پس از دیدن هر آگهی باید یک Captcha یا مسئله ریاضی حل کنید تا درآمد به حسابتان اضافه شود. ولی این سایت پرداختی های خود را تا به امروز به موقع انجام داده است و تبدیل به یکی از بهترین سایت های کلیکی خارجی برای کسب بیت کوین تبدیل شده است. شما می توانید با کلیک برروی آگهی های این سایت درآمد روزانه داشته باشید.

عضویت در BTC Clicks

در تصویر زیر می توانید تاییدیه پرداخت سایت BTCClick را ملاحظه نمایید. پرداختی یک روز پس از درخواست واریز شده است.

خلاصه سایت BTC Click:

 • درآمد از هر کلیک : 3 الی 50 ساتوشی.
 • حداقل پرداخت : 0.001 بیت کوین یا 0.1 mBtc
 • روش های پرداخت : بیت کوین/BTC.

Time Bucks


یکی دیگر از سایت های با سابقه و مطمئن کلیکی که سالیان زیادی است فعالیت می کند، سایت تایم باکس است. کاربران این سایت می توانند از طریق کلیک برروی تبلیغات، دیدن کلیپ در یوتیوب، چرخش Roll وغیره کسب درآمد کنند. همچنین با عضویت در این سایت مبلغ 1 دلار به عنوان پاداش به شما پرداخت می شود.

عضویت در Time Bucks

خلاصه سایت Time Bucks:

 • درآمد از هر کلیک : 0.001 به بالا
 • حداقل پرداخت : 10 دلار هر پنجشنبه
 • روش های پرداخت : بیت کوین، PAYEER, AIRTM, SKRILL, NETELLER
 • نقاط قوت : روش های مختلف درآمدزایی، تعداد تبلیغات زیاد، سابقه طولانی
 • نقاط ضعف : با IP ایران کار نمی کند و باید با IP کشورهای دیگر در آن فعالیت کنید.

 

نکاتی برای افزایش درآمد از تایم باکس:

 • نرم افزار موجود در سایت را نصب کنید و بدون فعالیت هر دقیقه Sweepstakes 100 دریافت می کنید که شانس شما را برای برنده شدن جایزه افزایش می دهد.

MyFreeShares


یکی دیگر از سایت های کلیکی معتبر خارجی که می توانید از آن درآمد دلاری داشته باشید سایت کلیکی MyFreeShares است که برای ایرانی ها مناسب می باشد. محبوب ترین روش برای کسب درآمد در این سایت همان کلیک برروی تبلیغات است. اما به غیر از تماشای تبلیغات، کاربران می توانند در مسابقات شرکت کنند یا وظایف کوچکی را انجام دهند، فیلم تماشا کنند و به درآمد خود بیفزایند. البته این درآمد را نمی توانید به شکل دلار دریافت کنید و تنها می توانید از آن برای تبلیغات در سایت استفاده کنید.

تعداد تبلیغات روزانه در سایت نسبتا زیاد است و مبلغ پرداختی بابت هر کلیک نیز نسبت به سایت های کلیکی دیگر بیشتر می باشد. البته همین موضوع شاید کمی شما را به شک بیندازد که احتمال دارد این سایت بعد از مدتی اسکم شود. اما این سایت از سال 2005 تا کنون تعهدات خود را منظم انجام داده است و کاربران توانسته اند به راحتی در این سایت فعالیت کنند.

شاید وقتیکه وارد این سایت PTC میشوید در ابتدا کمی دچار سردرگمی شوید، زیرا ظاهر این سایت منحصر بفرد است و از اسکریپت های متداول استفاده نکرده است. سایت MyFreeShares جدیدترین سایتی است که ما به لیست بهترین سایت های کلیکی خارجی سال 2024 اضافه کرده ایم.

عضویت در MyFreeShares

 

خلاصه سایت MyFreeShares :

 • درآمد از هر کلیک : 0.0001 دلار تا 0.025 دلار
 • حداقل پرداخت : 10 دلار
 • روش های پرداختی : پرفکت مانی، بیت کوین، Payeer، Solid Trust
 • نقاط ضعف : نداشتن انجمن برای بحث بین کاربران. این سایت پول پرداخت نمی کند و تنها می توانید در آن تبلیغات کنید.
 • نقاط قوت : تعداد تبلیغات زیاد، ارزش بالاتر تبلیغات نسبت به سایت های کلیکی معتبر دیگر، اسکریپت متفاوت.

NeoBux


نئوباکس در سالهای گذشته همواره بهترین سایت کلیکی خارجی بوده است شاید بتوان نئوباکس را یکی از قدیمی ترین سایت های کلیکی دنیا نامید. این وب سایت سالیان زیادی است که در صنعت PTC فعالیت می کند و در این مدت خود را به یکی از نام آشناترین آنها تبدیل کرده است. نئوباکس از سال 2007 شروع به کار کرده است و به صورت منظم به کاربران خود پرداختی داشته است. به جز تبلیغات کلیکی شما می توانید از قابلیت های دیگر این سایت مانند انجام وظایف کوچک نیز کسب درآمد کنید. با این وجود تمرکز اصلی نئوباکس تبلیغات کلیکی است.

از قابلیت های نئوباکس می توان به پرداخت به موقع و گارانتی تبلیغات استاندارد اشاره کرد. همچنین محدودیتی برای کاربران در نظر گرفته است که بیشتر از یک اکانت نمی توانند برای خود بسازند. این محدودیت برمبنای IP می باشد و کسی دیگر نمی تواند با آن IP عضو شود. چنانچه متوجه شوند که یک کاربر بیش از یک اکانت دارد تمام فعالیت های او را متوقف می کنند. پس اطمینان حاصل کنید که از قوانین آنها پیروی می کنید.

خلاصه سایت نئوباکس :

 • درآمد از هر کلیک : 0.001 دلار.
 • حداقل پرداخت : 2 دلار دفعه اول
 • روش های پرداخت : پی پال، Skrill، AirTM، Neteller.
 • نقاط ضعف : نداشتن اپلیکیشن موبایل و عدم امکان فعالیت از طریق تلفن همراه. درآمد بسیار پایین. شکابت زیاد کاربران از ریفرال های اجاره ای. نداشتن پرداختی به صورت بیت کوین.
 • نقاط قوت : این سایت بسیار باسابقه است.

نکات برای افزایش درآمد از نئوباکس:

 • روزی چند بار به سایت سر بزنید ، زیرا تبلیغات در چند نوبت اضافه می شوند.
 • تنها راه افزایش درآمد در نئوباکس ارتقای سطح کاربری است. حتی در صورت افزایش سطح کاربری هیچ گارانتی ای برای درآمد زایی از این سایت وجود ندارد. به همین دلیل جایگاه این سایت همواره در حال نزول بوده است.

Clixsense


Clixsense جدیدا استراتژی خود را تغییر داده است و دیگر تنها یک وب سایت PTC نیست. شما می توانید در این وب سایت با پرکردن نظرسنجی ها و معرفی آن به افراد دیگر نیز کسب درآمد کنید. این تغییرات از اوایل تیر ماه سال 96 اتفاق افتاد. این وب سایت بهترین مکان برای تازه کارانی است که می خواهند درآمد اینترنتی داشته باشند. همچنین یکی از بهترین سایت های کلیکی خارجی میباشد.

Clixsense نه تنها سایتی PTC است بلکه امروز بعنوان سایت GPT نیز فعالیت می کند. GPT مخفف عبارت Get Paid To است که وقتی شما یک وظیفه مشخصی را انجام میدهید به شما پول پرداخت می کند. این کمپانی از سال 2007 شروع به کار کرده است و می توان از آن بعنوان یکی از مطمئن ترین سایت های کلیکی بین کاربران نام برد. برای کلیک روی تبلیغات در Clixsense شما بین 0.001 دلار تا 0.02 دلار دریافت خواهید کرد.

بنا به گفته سایت اگر شما کاربر فعالی باشید می توانید روزانه بین 10 تا 50 دلار درآمد داشته باشید که کمی دور از ذهن است. البته همانطور که در بالا گفتیم تنها راه درآمد از این وب سایت کلیک برروی تبلیغات نیست و شما میتوانید را حل کردن برخی وظایف کوچک نیز کسب درآمد کنید.

خلاصه سایت Clixsense :

 • پرداخت بابت هر کلیک : 0.002 دلار.
 • حداقل پرداخت : 10 دلار.
 • روش های پرداخت : پی پال، Payoneer، Skrill، Payza، Tango.
 • نقاط ضعف : این سایت با IP ایران کار نمی کند و برای کاربران ایرانی مناسب نیست.

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی با درآمد ارز دیجیتال بیت کوین


Buxvertise


Buxvertise  یکی از بهترین سایت های کلیکی جدید است که از قانون یک اکانت برای هر IP استفاده می کند. همچنین به شما پیشنهاد می کند که از آن در مدرسه و یا مکان های عمومی استفاده نکنید.

شما همچنین می توانید در Buxvertise از طریق Buxgrid، offerwalls و غیره نیز درآمدزایی کنید. این وبسایت کلیکی به کاربران خود از طریق قرعه کشی های روزانه انگیزه بیشتر برای کار کردن می دهد. برای اینکه بتوانید وارد قرعه کشی شوید نیاز دارید تا برروی 15 پست ثابت کلیک کنید. اگر شانس با شما همراه باشد 5 دلار جایزه درآمد خواهد داشت.

یکی از چالش های عضویت در این وب سایت این است که شما برای اینکه بتوانید اکانت خود را فعال نگه دارید می بایست حداقل روی 6 تبلیغات کلیک کنید. همچنین می توانید از referralهای خود نیز کسب درآمد کنید. همچنین اگر برای 90 روز در اکانت خود وارد نشوید عضویت شما باطل شده و موجودی شما نیز ضبط می شود. پس برای کارکردن در این وبسایت می باید عضوی فعال باشید.

خلاصه سایت Buxvertise :

 • درآمد بابت هر کلیک : 0.002 دلار.
 • حداقل پرداخت : 7 دلار.
 • روش های پرداخت : پی پال، Payza، Neteller، SolidTrustPay.
 • نقاط ضعف : میزان پرداخت بابت هر کلیک در این سایت پایین است و تعداد تبلیغات نیز کم است و به سختی می توانید به حداقل پرداخت برسید.

مرتبط : بهترین سایت های فاست برای کسب بیت کوین رایگان در سال 2024


سئوالات متداول درباره سایت های کلیکی


سایت کلیکی چیست ؟

درآمد-از-سایت-های-کلیکی-سایت-کلیکی-خارجی

سایت کلیکی یا PTC سایتی است که برای کلیک روی تبلیغات پول پرداخت میکند. سایتهای کلیکی روشهایی جهت افزایش بازدید وب سایتها ارائه میدهند. تبلیغ دهنده ها برای اینکه روی لینک آنها کلیک شود و تبلیغاشان دیده شود، پولی را به آن سایت کلیکی پرداخت میکنند و در مقابل، سایت های کلیکی به افرادی که این تبلیغات را نگاه میکنند پول پرداخت میکند. بنابراین هم تبلیغ دهنده و هم کسی که برروی آن تبلیغ کلیک می کند منفعت می برند.

چگونه از دیدن تبلیغات کسب درآمد کنیم ؟

اگر عضو یکی از سایت های کلیکی خارجی که در اینجا معرفی کردیم شوید، میتوانید با کلیک روی تبلیغات آنها و انجام کارهای کوچک درآمد دلاری کسب نمایید. برای کسب درآمد از یک سایت کلیکی تنها کافیست که عضو آن سایت شوید و تبلیغات آن را بصورت روزانه تماشا کنید.

آیا میتوان در سایت های کلیکی خارجی با آی پی ایران فعالیت کرد ؟

اغلب سایت های کلیکی خارجی را میتوان از آی پی ایران استفاده کرد. برخی از این سایت ها از داخل ایران مسدود شده اند و برای استفاده از آنها باید از آی پی غیر ایرانی استفاده نمایید.

آیا میتوان همزمان در چند سایت کلیکی فعالیت کرد ؟

شما میتوانید همزمان در تعداد نامحدودی سایت کلیکی فعالیت کنید و از تمام آنها کسب درآمد دلاری داشته باشید. استفاده همزمان از چند سایت کلیکی هیچ مشکلی ندارد.

آیا میتوان در یک سایت کلیکی خارجی ۲ یا چند حساب باز کرد ؟

خیر، هیچکدام از سایت های کلیکی معتبر اجازه باز کردن چند اکانت را به یک شخص و حتی یک آی پی نمیدهند. در صورت شناسایی چنین کاری همه حساب های شما مسدود خواهند شد. توجه کنید که از هر آی پی، یعنی از یک اینترنت واحد نمیتوانید چند حساب بسازید حتی اگر حساب دیگر مربوط به فرد دیگری در محل کار شما یا خانه شما باشد.

آیا امکان واریز به کیف پول ارز دیجیتال (والت) وجود دارد ؟

بله، اغلب سایت های کلیکی خارجی درآمد دلاری شما را به کیف پول الکترونیکی و بصورت بیت کوین، تتر یا دیگر ارزهای دیجیتال نیز پرداخت مینمایند. در هنگام برداشت شما میتوانید روش برداشت را والت ارز دیجیتال و حساب بیت کوین خود انتخاب نمایید.

چگونه ریفرال مسقیم بگیریم ؟

برای ریفرال گیری از پست روش های ریفرال گیری یا زیرمجموعه گیری در سایت های کلیکی استفاده نمایید.


بهترین سایت های کلیکی سال 2024 | سایت کلیکی خارجی


تجارت آفرین فارکس

868 دیدگاه

 • سلام وقت بخیر
  درباره Paicoo اطلاعاتی دارید ؟ آیا پانزی است؟
  آیا مانند Laxsson ،
  Paicoo هم پانزی است ؟

 • سلام جناب قانعی، امکانش هست در مورد سایت gbmer اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید، با تشکر

 • سلام جناب قانعی عزیز، در درجه اول از زحماتی که میکشید و بدون هیچ هزینه ایی مردم رو بابت همه موارد سایت های کلاهبرداری و غیره راهنمایی و آموزش میدید تشکر میکنم.
  بنده سوالی داشتم درمورد کمپانی Gbmer ممنون میشم تحقیقی انجام بدید و من رو مطلع کنید، البته لازم به ذکر هست که من مدت ۴۰ روز در این پلتفرم کار کردم و هم سود روزانه به حسابم واریز شد و هفته به هفته هم بدون مشکل برداشت داشتم تا روز آخر که البته خدمتتون عرض کنم که بعد از یک هفته با اصرار زیاد مدیر خودم جهت تشکیل تیم و دعوت از دوستان تحت فشار بودم، البته من خوشبختانه بغیر از یک نفر کیسه دیگرو دعوت نکردم چون مطمعن نبودم والبته دوستان هم اطمینان نمیکردن، من در روز آخر هم که قصد انصراف داشتم منرو به علت تشکیل ندادن گروه از دریافت سود هفتگی محروم کردن، ولی خوشبختانه با یک ضرر نسبتن کوچک نسبت به درآمدم از این شرکت اصل پول سرمایم رو برگردوندن، در کل من حدود ۱۰۰۰ دلار سود کردم ، میخواستم ببینم میشه اطمینان کرد به کسب و کار این شرکت یا خیر؟

 • ثبت نام کنید تا 10 دلار آمریکا پاداش تازه وارد دریافت کنید! من با تماشای ویدیو در اینجا بیش از 200 دلار آمریکا به دست آوردم ، بنابراین شما می توانید آن را امتحان کنید.ایا معتبر هست ؟
  video-p11.buzz

 • سلام آیا سایت JOOM تقلبی هست یا نه؟ من خیلی سرمایه گذاری کردم بدون اطلاعات ممنون میشم جواب بدید

  • سلام من کلی تلاش کردم و فیلم دیدم و در این سایت دلار کسب ‌کردم زیر مجموعه گیری کردم ولی متاسفانه اصلا دیگه رمز عبور رو قبول نکرد از طریق ایمیل هر رمز عبوری دریافت میکنم متاسفانه قبول نمیکنه این ترفند رو بکار بردن و خیلی تلاش کردم فعلا موفق نشدم صفحه ای رو که حدود۲۵روز مدام باهاش کار میکردم رو باز کنم

 • باسلام وعرض خسته نباشید
  جناب آیا سایت ads by uap کلاهبرداریست؟
  لطفا اگر کسی از این سایت دریافتی داشته ویا از معتبر بودن اون اطلاع داره لطفا بگه
  ممنون

 • سلام وقتتون بخیر
  شرکت sra هم کلاهبرداری هست؟
  اگر جوابتون مثبت هست علتش رو می‌فرمایید

 • سلام. من میخوام در نئوباکس فعالیت کنم با سرمایه کم و بعد سود خودش رو برای خرید رفرال و سطح طلایی صرف کنم . فقط از دوستی که کار میکنن شنیدم که با آی پی ایران مشکل داره یعنی حساب رو میبنده و درآمدشم کم تر میشه و باید براش از سرور مجازی vps استفاده کنم. میخوام ببینم که ایا این درسته یا نه . توضیحی بدید ممنون میشم ؟؟؟؟؟ و بهترین سایت کلیکی که میتونم درونش فعالیت کنم و به صرفه باشه کدوم هست و معرفی کنید لطفا ( و بفرمایید با آی پی ایران وارد بشم یا سرور مجازش)

  • سلام ، استفاده از سرور مجازی برای این سایت تخلف محسوب می شود و به احتمال زیاد پس از مدتی فعالیت حساب شما را مسدود می کنند

 • با سلام خدمت مهندس قانعی امکانش سایتهای کلیکی معتبری که بتوان بدون مشکل ما ایرانیان بتوانیم کار کنیم معرفی کنید مثلا برای پرداختی بعضی سایتها پی پال هستند که متاسفانه در ایران کار نمی کنند ممنون میشم

 • سلام ربات یا سایت fnacbot چطور ایا کلاهبرداری هست ؟ در مورد سایتش و شرکت هاش مطالب زیادی وجود داشت که توی فرانسه معتبر هست و با اموزون و … کار میکنه

 • سلام سایت otto چطور جدیدا هم تو ایران دفتر باز کردن ممنون میشم از تجربیات شما استفاده کنیم

  • سلام و روز بخیر
   آدرس سایت شرکت Otto آلمان : otto.de است. چنانچه وارد سایت دیگری غیر از این آدرس میشوید هیچ ارتباطی به شرکت آلمانی اوتو ندارد و احتمالا سایت کلاهبرداری است. حتی چنانچه وارد otto.com نیز شوید بصورت اتوماتیک به سایت اصلی متصل خواهید شد.

 • سلام آقای مهندس وقت بخیر ، ممنون بابت اطلاع رسانی
  میخواستم بدونم شرکت TMON قانونی هست یا کلاه برداری
  الان حداقل ۴ ماه هست واقعا داره پول خوب میده و پشتیبانی و بروزرسانی قوی داره ، نظرتون راجب این شرکت و اینکه میگن کره ای هست و ۱۸۰ کشور فعالیت داره درست هست یا خیر ، ممکن هست سایت بسته بشه یا خیر ؟
  ممنونم ازتون .

  • سلام وقت شما بخیر
   سایت اصلی TMON یک فروشگاه اینترنتی کره ای است به آدرس tmon.co.kr که هیچگونه خدمات سرمایه گذاری انجام نمیدهد. تمام سایت های دیگری که از نام TMON سو استفاده میکنند و با سودهای بالا سعی در جذب سرمایه گذاران را دارند کلاهبرداری و اسکم هستند بنابراین از آنها فاصله بگیرید. این سایت مطمئنا به زودی سودها را پرداخت نخواهد کرد و پس از آن نیز تعطیل خواهد شد، این موضوع را قبل از اینکه پولی در آن سرمایه گذاری کنید در نظر داشته باشد.

   • سلام ببخشید بهترین سایت و معتبرترین ترین سایت برای کسب درامد دلاری رایگان چه برنامه ای هست ….. میشه لطف کنید

 • سلام اقای قانعی
  بیزحمت درباره این سایت Qoojpnهم توضیح بدین ممنون
  سودش کمو بیش خوبه
  ایا سایته معتبریه؟؟؟

  • سلام و وقت بخیر
   چنانچه منظورتان سایت qoo10online.com است، خیر این سایت معتبر نیست. این سایت نیز مثل سایت های دیگر که مبنای پانزی دارند فعالیت میکند و در نهایت هیچ پولی نیز به سرمایه گذاران بر نمیگرداند. دلایلی که این سایت اسکم است:
   هویت مالکین سایت مخفی شده است
   سایت ادعا میکند که ژاپنی است ولی حتی یک صفحه اطلاعات به زبان ژاپنی در آن موجود نیست و هیچ بازدید از کشور ژاپن ندارد.
   دامین هیچ اعتباری ندازد و احیرا ثبت شده است
   طراحی این سایت بسیار مبتدی است و هیچ هزینه ای برای آن نشده است
   این سایت بازدید کننده بسیار کمی دارد که همگی تقریبا از ایران هستند.

 • درود بر شما جناب قانعی به نظرتون سایت نئوباکس ارزش سرمایه گذاری 40 یا 50 دلاری رو داره؟یعنی شخص متضرر نمیشه؟چون من شنیدم رفرال های خیلی بدی داره و بعد از مدتی کلیک نمیکنن.

  • سلام وقت شما بخیر
   بله هیچگونه سرمایه گذاری در این سایت پیشنهاد نمیشود. اغلب ریفرال های خریداری شده در نئوباکس روبات هستند و هرگز خرید ریفرال در این سایت به صرفه نیست و متضرر خواهید شد.

     • درود اگر سایت های کلیکی مناسب نیستند شما برای سرمایه گذاری چه پیشنهادی میدید؟

     • سلام
      راههای سرمایه گذاری زیادی وجود دارد که بنابر میزان سرمایه، علاقه، هدف و شرایط خودتان باید یکی از آنها را انتخاب کنید. از متداول ترین راه های سرمایه گذاری بازار سهام، بازار فارکس، ارزهای دیجیتال، طلا، املاک، NFT، صندوق های پوشش ریسک، بانک و بسیاری دیگر هستند که میبایست خودتان تصمیم بگیرید.
      همچنین مراقب شرکت ها و سایت هایی که وعده درآمدهای بالا در ازای سرمایه گذاری میدهند باشید چون اغلب آنها کلاهبرداری هستند.

     • سلام آقای قانعی
      لطفا در مورد Tmon هم توضیح بدین جدیدا فعال شده در ایران و سود خوبی میده

     • سلام وقت شما بخیر
      اینگونه سایت هایی که سود بالایی برای سرمایه گذاری میدهند اغلب کلاهبرداری هستند. سایت اصلی TMON یک فروشگاه اینترنتی کره ای است که خدمات سرمایه گذاری انجام نمیدهد. سایت هایی که در ایران به نام TMON سود خوبی میدهند اسکم هستند. از آنها فاصله بگیرید

 • سلام جناب قانعی عزیز وقتتون بخیر.ممنون میشم یه توضیحی درمورد سایت gramfree ارائه بدید که بدونیم کلاهبرداریه یا نه و اگر کلاه برداری نیست چه نکاتی رو باید رعایت کنیم تا بتونیم مفید کار کنیم و برداشت داشته باشیم

  • سلام خدمت شما
   در این سایت در قسمت قوانین اعلام شده است که هیچ گارانتی ای برای ادامه خدمات وجود ندارد. این موضوع در تصویر زیر مشخص شده است.
   سایت Gramfree
   از طرف دیگر در این وب سایت اعلام شده است که از بلاکچین TON برای پردازش استفاده میشود. TON مربوط به یک پروژه متقف شده شرکت تلگرام است و GramFree هیچ ارتباطی با تلگرام ندارد و از بلاک چین TON نیز استفاده نمی‌کند. توکن های Gram شرکت تلگرام هرگز در دسترس عمومی نبوده اند، که این واقعیتی است که تلگرام قبلا اعلام کرده است. اگرچه تلگرام در سال 2017 یک ICO انجام داد، اما توکن های واقعی گرام را نمی فروخت، زیرا بلاک چین TON در آن زمان حتی وجود نداشت. سپس تلگرام شروع به توسعه بلاک چین TON کرد، اما در نهایت مجبور شد آن را متوقف کند. دلیل آن هم مخالفت SEC ایالات متحده بیان شده است.
   بنابر تحقیقات ما سایت GramFree پروژه کلاهبرداری است. در آن فعالیت نکنید.

  • سلام
   سایت اوجو مدتی است که فعالیت خود را متوقف کرده است و به همین دلیل از لیست بهترین سایت های کلیکی خارجی نیز حذف شده است

 • سلام روزبخیر
  میخواستم بدونم سایت سوشیال گود واقعی هست؟اطلاعاتی راجبش دارید؟
  چون یه سایت کلیکی نیست مثل اینکه اول باید خرید کنید از سایت
  ممنون میشم پاسخ بدید🙏🏻🤍

 • سلام خسته نباشید ببخشید الان میتونم سطح طلایی سایت استار کلیک رو فعال کنم اسکم نیست؟اگ واغا معتبر باشه ارزشش رو داره لطفا راهنمایی کنید

  • سلام
   سایت اسکم نیست. ولی پیشنهاد نمیکنم که سطح طلایی رو فعال کنید چون درآمد روزانه در سطح طلایی بیشتر از 1 دلار نخواهد بود و پس از مدتی(وقتی موجودی به 30 دلار برسد) حتی به کمتر از 1 دلار در روز نیز میرسد.

 • سلام وقتتون بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم سایت donkey mails واقعی هست و پرداختی هم داره؟
  اگه پرداخت داره با انتقال به چه حساب بانکی اینترنتی میتونم نقدش کنم؟
  ممنونم

 • سلام.وقتتون بخیر.سایت imtoken.cc یا همون newcentury اسکم شده؟یا میشه سرمایه گذاری کنم؟

 • سلام و درود.میخواستم بپرسم به نظرتون کدوم سایت برای سرمایه گذاری مبلغ کم مثلا 50 دلار بهتره؟

 • سایت surfe.be هم سایت خوب و معتبریه.پرداختی داشتم ازش و یک اپلیکیشن داره که کار رو باهاش آسون کرده.اگه دوست داشتین میتونین از طریق لینک ارجاع من عضو بشید
  حذف تبلیغات
  سایتìpweb هم سایت خوبیه.اونم ازش پرداختی داشتم.اپلیکیشن هم داره که درآمدش نسبت به سایت بیشتره.اگه خواستین میتونین از طریق لینک ارجاع من عضو بشید
  حذف تبلیغات

 • سلام خسته نباشید سایت incopune.ins سایت معتبریه؟میخوام از سایت پول استخراج کنم میشه اما کیف پول ندارم trust wallet ham که دسرسی نداریم با این مملکت میشه از این سایتی که معرفی کردم پول کشید ممنون میشم جوابمو اگه بدید

 • سلام وقتتون بخیر.. توضیحاتتون خیلی خوبه..میشه فیلم ساخت اکانت توی این سایت ها رو بذارین لطفا

 • خدا خیرت بده که این اطلاعات مفید درآمدزا را منتشر کردی دیگران سود ببرند
  دمت گرم یکسری سایتها باز شده برای من و درآمد به کیف پولم واریز شده
  خیلی جوانمردی

 • سلام سازت oVvideose چگونه سایتی هست از نظر پرداختی
  من ۲۰۰ دلار کسب کردم و گفت برای برداشت باید ۳۰ رفرال بگیری
  ۳۰ رفرال کسب کردم گفت ۳۰ الی ۶۰ روز طول خاهد کشید

 • سلام.درآمد روزانه در سایت کلیک استار 10 سنت بود الان رسده به روزانه 3 سنت!!!!!!!!!!!!!!!دلیلش چیه؟

 • سلام خسته نباشید . کجای این سایت ها باید ادرس کیف پول رو وارد کردن . کیف پول من کوینمی است میشه با ان کار کرد ؟
  یا اینکه وقتی درامدمون به حد قابل قبول رسید برای withdral ازمون ادرس کیف پول میخواد ؟

  • سلام ، اغلب در قسمتی که اطلاعات شخصی خود را وارد می کنید می توانید آدرس کیف پول را نیز وارد نمایید.

 • سلام و قتتون بخیر. ببخشید با داشتن کیف پول پولین یا poolin wallet که به دوتا ماینر وصل است میشه ادرس این ولت رو برای واریزی داد ؟؟

  • سلام
   بله میتونید از همان کیف پول برای دریافت از سایتهای کلیکی هم استفاده کنید.

 • دوستان تجربه شخصی من است .امکان برداشت در استار کلیکس وجود ندارد بهیچ وجه . اگر بتوانید بعد از ماهها به پنجاه دلار برسید در هنگام برداشت چند تا فرم عجیب و غریب انگلیسی و گذرنامه و مشخصات منزل تایید رسمی شده به انگلیسی!!! و….. به شما ایمیل میکنه و از شما میخواد یعنی دنبال نخود سیاه می فرسته .افرادی که جواب می دهند پول گرفته ایم یا در ایران نیستند یا از خودشون هستند چون بهر طریق بیت کوین یا پی پال یا کارت اعتباری که بخواهید منتقل کنید این مشخصات چرت و پرت را ازتون می خواد و بعدش مشخص نیست چی جواب میده . چون پشتیبانی سایت وجود نداره و هر وقت در خواستی کنید اتوماتیک یک پیغام می فرسته بدلیل زیاد بودن درخواستها به قسمت جواب دهی اتوماتیک مراجعه کنید و قسمت مبادله نظرات بین شرکت کنندگان نیز در سایت وجود نداره .خلاصه حقیقت را گفتم .این سایت پرداختی نداره.

 • سلام ببخشید خانواده من میگویند که از کجا میدونی که اهداف سیاسی پشت اینها نباشد
  و میگویند که اصلا چگونه می خواهی بهمی که تقلبی یا اسکم نیس؟
  ببخشید من کلی سایت سراغ دارم ولی نمی دانم معتبر هست یا نه
  میخواستم بدانم که میشه بگویید کهچگونه متوجه میشوید اسکم هست یانه؟
  و یک سوال دیگر ایا میتوان توی کلی از این سایت ها کار کرد؟
  خواهشا کمک کنید
  من به خاطر کرونا و این اوضاع نا بسامان دولت زندگی خوبی ندارم
  خدا انشالله اجرتان رو بدهد
  خواهش میکنم کمک کنید

  • سلام، با سایت های کلیکی درآمد بسیار محدودی خواهید داشت و به آنها نمی توانید بعنوان منبع درآمد ثابت نگاه کنید. لذا زمانی را که برای فعالیت در آنها صرف می کنید را در اوقات بیکاری و یا استراحتتان قرار دهید. سایت هایی که در این پست معرفی کردیم معتبر هستند و اسکم نیستند. شما می توانید در تمام سایت های معرفی شده در این پست فعالیت کنید و مشکلی بوجود نخواهد آمد.

   • سلام خسته نباشید
    امروز دوستم سایت in cupone رو معرفی کرد
    نظر شما چیه معتبره یا نه
    واقعا میشه از همچین سایتایی پول دراورد که بعد بشه برداشت کرد؟

 • عرض سلام به شما
  من عضوی سایت سایت استار کلیکس هستم و اکانت خود را به لیول gold ارتقا دادم اما نمیدانم چگونه روزانه 5 دالر از سایت استار کلیکس کسب دارمد کنم ؟
  در سایت اش نوشته شده که کار بر لیول طلایی میتواند 5 دالر در روز کسب درامد کند در حالیکه برای من روزانه فقط 100 عدد تبلیغات می آید که میشه یک دالر، پس من چگونه 5 دالر روزانه کسب درامد کنم؟ لطفا مرا رهنمایی کنید ممنون تان میشم.

  • سلام
   برای درآمد بیشتر باید از کد HTML استفاده کنید که در پست مربوط سایت استارکلیکس توضیح داده ایم.

 • سلام
  برای عضویت در سایت adbtc آدرس ایمیل و پسورد خواسته ولی وقتی آدرس و پسورد وارد می شود وارد سایت نمی شود لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه می شود این مشکل را حل کرد

 • با سلام وتشکر از مطالب
  چند سوال داشتم از خدمت شما
  1. آیا این سایتها رو میشه با پآی پی ایران و بدون فیلتر شکن وارد شد و در اینصورت نیز درآمدی خواهد داشت ؟
  2- من قبلا در نئو باکس عضویت داشتم ولی نمی دونم با چه آی پی رفتم یا فیلتر شکن استفاده کردم یا نه . می خوام ببینم اگر دوباره بخوام رجیستر کنم اکانتم مسدود میشه

  • سلام
   اغلب سایت ها را می توان با آی پی ایران وارد شد و در آنها فعالیت کرد. اما برای فعالیت در برخی نیاز دارید تا از آی پی های غیر ایرانی استفاده کنید.
   در مورد نئوباکس : اگر برای مدتی زیادی در سایت فعالیت نکردید احتمالا حسابتان مسدود شده است.

 • سلام ببخشید سایت اسکارلت کلیکس ویا کلیه ی سایتای کلیکی وقتی ارتقا بدیم پس از پایان دوره
  سرمایه برگشت میخوره به اکانتمون؟

  • سلام
   خیر، هزینه ارتقا برای یک ماه است و پس از آن باید دوباره هزینه پرداخت کنید.

 • سلام وقت بخیر دوست عزیز آیا سایت in.cupone سایت کلاهبرداریه یا خیر . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

 • با سلام و تشکر از شما. جناب قانعی من هم ازسایت و هم از اپلیکیشن cointiply هر کدام جا کار میکنم . آیا هر کدام جدا جدا به من پرداختی دارند یا خیر؟

  با تشکر.

  • سلام
   باید هر دو را با یک اکانت وارد شوید در غیر اینصورت ممکن است که حساب های شما مسدود شود.

  • سلام
   سایت های کلیکی معرفی شده در این پست را در کشور افغانستان نیز میتوان استفاده کرد.

 • سلام
  ببخشید برای برداشت وجه از سایت استار کلیکس حتما باید پاسپورت و مدارک رو اسکن کنیم ؟

  • سلام
   بله باید مدارک خودتون رو بصورت اسکن شده یا عکس به آدرس ایمیلی که برایتان ارسال می شود ارسال کنید.

  • نه داداش فقط فعال سازی موبایل که می تونی در واتس آپ بهشون پیام بدی تا بهت کد بدهن بعد فعال میشه و اینکه این هویت ها برای این هست که اگه بخاهی به بانک در ایران واریز بکنند لازم هست ولی برای کیف پول بیت کوین لازم نیست.

 • درود
  دوست عزیز میشه یه توضیحی در مورد سایت cointiply اینکه چطور قرار با دیدن فیلم کوین به حسابم ییاد؟
  من 20 دقیقه هم دیدم ولی متاسفانه هیچ کوینی ذخیره نشد…خواهشا یه توضیحی بدهید و جز 100 coins ابتدایی برای تائید ایمیل چیزه دیگری بدست نیاوردم…لطفا توضیح بدید…..
  با سپاس

 • سلام جناب قانعی ، خسته نباشید
  لطفا در مورد این سایت راهنمایی بفرمایید ؟!
  آیا واقعی است یا کلاهبرداریه ؟!

  upanel.general-tradings.com

  • سلام
   این سایت معتبر نیست و پشتیبانی مناسبی نیز ندارد . برای فعالیت در بازارهای مالی تنها با بروکرهای معتبر و باسابقه قرارداد ببندید.

 • سلام. آیا سایت‌های کلیکی ای‌پی‌آی در اختیار کسی قرار می‌دهد تا او بتواند افراد مختلف را با آی‌پی‌های مختلف را به سیستم معرفی کند ولی طرف حساب یک نفر باشد؟
  مثلا من می‌خواهم فعالیت کنم، اما افراد خانواده با ای‌پی‌های مختلف زیر مجموعه من باشند، اما درآمد فعالیت آنها به حساب بنده واریز شود؟

 • سلام ،
  اگر از چند تا دستگاه (مثلا چند تا موبایل ) به یه مودم وصل بشیم و حساب های مختلف بسازیم و همه رو به یه حساب ریفرال کنیم ، شناسایی و بسته میشن ؟
  سپاس

 • سلام الان هم سایت اوجو از کیف پول پایر پشتیبانی می کنه و میشه واریز کرد و اگه نمیشه به چه کیف پول هایی میشه واریز کرد که بتونیم برداشت کنیم

  • سلام شما می توانید از یک والت یا کیف پول بیت کوین، مانند کیف پول بلاک چین که قبلا در مورد نحوه ساخت و استفاده آن در سایت توضیح دادیم استفاده کنید . اگر از کیف پول Payeer استفاده می کنید حداقل برداشت 10 دلار است .

 • سلام جناب قانعی، ببخشید من تازه کار هستم و هنوز ساختن پیپال یا بیت کوین برام مقدور نیست. میخواستم بپرسم تو کدوم از این سایت ها امکان دریافت گیفت کارت (پلی استیشن، آمازون و …) هست؟ و بهترین سایت برای این کار کدوم هست؟

  • سلام ،
   خیر این سایت مشکلی ندارد. برای مدتی از گوگل پلی به دلیل قوانین جدید گوگل حذف شده بود که دوباره با تطبیق قوانین خود با گوگل به گوگل پلی برگشته است.

  • سلام
   بله واریز انجام می دهد ولی موجودی باید بیشتر از 0.001 BTC باشد تا به Payeer واریز انجام گیرد

  • سلام
   ار تعداد معدودی از سایت های کلیکی خارجی می توانید، برای مثال در سایت اوجو می توانید جوایزتان را بصورت گیف کارت دریافت کنید.

 • سلام این سایت هایی که گفتید برای مشاهده تبلیغات و کسب درآمد هم هستن؟
  یه سری سایت ها هستن با مشاهده تبلیغات اونا میتونیم کسب در آمد کنیم؟

  ممنون میشم در مورد اونا هم توضیح بدید

 • اقای قانعی عزیز توی توضیحاتتون خوندم که از یک ای پی نمیشه دو حساب ایجاد کرد سوالی که واسم پیش اومد اینه که مشکلی پیش نمیاد که با همون ای پی توی چند تا سایت کلیکی مختلف عضو شد ؟

 • سلام جناب قانعی
  اگر در سایتهایی که میگید کلاهبرداری هستن ادرس کیف پول (walt) رو داده باشیم امکانش هست خطری داشته باشه و اگر خطر داره چکار باید کرد که جلوی اون سو استفاده رو گرفت ممنون میشم جوابم رو بدید
  با تشکر

  • سلام
   خیر از آدرس بیت کوین یا اتریوم شما نمی توانند سو استفاده کنند و فقط می توانند به حسابتان پول واریز کنند

 • با سلام و وقت بخیر
  ببخشید دوتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.
  1-آیا سایتهای Buxinc – fineptc – coinpayu.com – adbtc.top- best-faucets.com معــــتبر هستنند؟
  2- در سایت neoBux باید با هر خط اینترنت یک اکانت بسازیم ؛ الان ما میتونیم با یک گوشی دو سیم کارته که یکی همراه اول و هست و یکی ایرانسل واسه هرکدوم یک اکانت مجزا بسازیم ؟

  » با تشکـــــر «

  • سلام
   در مورد سوال اول : سایت های کلیکی معتبر خارجی در همین پست معرفی شده اند و می توانید از آنها استفاده نمایید.
   سئوال 2 : تا زمانی که از یک IP به دو حساب مختلف متصل نشوید می توانید بدون مشکل در آنها فعالیت کنید. اما سایت neoBux بسیار سخت گیر است و چنانچه شک کنند به سادگی و اغلب بدون توضیحی ممکن است حساب هایتان را مسدود کند.

 • سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من الان توی سایت incupone فعالیت داشتم که شما گفتید کلاه برداریه چجوری الان بیرون بیام ازش و اینکه میتونید یک سایت شبیه این اما قانونی معرفی کنید

  • سلام
   سایت های معتبر را در تجارت آفرین معرفی می کنیم . لطفا از منابع سایت استفاده نمایید

 • سلام ممنون از توضیحات کاملتون،ببخشید من تو سایت neobuxعضو شدم و اکانت ساختم بخاطر اشتباه برادرم که میخواست به عنوان دعوت کننده زیرمجموعه اش بشم اکانتم رو closeکردم و باهمون آی پی و لپتاپ اکانت جدید ساختم متاسفانه بعد سه روز اکانتم رو suspend کردن ، من دیگه نمیتونم اکانت جدید با ایمیل جدید باهمون آی پی و لپ تاپ در سایت نٸو باکس بسازم؟یا باگذشت دوماه از suspendشدن دوباره میشه اکانت ساخت؟ممنون میشم راهنماییم کنید

 • با سلام ،مدتیه دوستم سایت in.cupone بهم معرفی کرده و گفته ک یکی از دوستاش ۱۵۰ دلار تو کیف پول ریختن براش ولی من تو نظرات پایین صفحه شما دیدم ک گفتین این سایت معتبر نیست و حتی خارجی نیست ب نظر شما فعالیت نکنیم تو این سایت؟/با تشکر

  • سلام
   از طریق این سایت ها می توان کسب درآمد به صورت دلاری داشت، ولی درکل درآمد در سایت های کلیکی محدود می باشد.

 • سلام برای برداشت از سایت استاز کلیک تنها راه اینه حتما باید اول پاسبورت بگیریم بعدش با اسکنش میتونیم پول برداشت کنیم ؟

 • سلام و وقت بخیر خدمت سایت خوبتان
  چند وقتی هست سوالی در ذهن من ایجاد شده و جوابش رو نمی توانم در سایت های مختلف پیدا کنم !!!!
  امیدوارم بتوانید کمکم کنید.
  سوال :
  میخواستم بدانم اگر به طور حرفه داخل 5 سایت کلیکی معتبر که همه تایید می کنند شروع به فعالیت حرفه ای کنم و زیر مجموعه مسقتیم بتوانیم بگیریم که (مثلا تعدادی زیادی بعد از چند ماه کارکردن ) و این زیر مجموعه ها هم فعال باشن به طور مستمر اضاف بشن و اکانت خودم را بعد از چند ماه فعالیت ببرم بالا آیا به درآمدی میرسم یا نه؟؟؟؟
  اگر اره ، مثلا به طور میانگین برای هر سایت چقدر میتونه باشه؟؟؟

  • سلام
   بله به درآمد خواهید رسید . اما اینکه میزان درآمد چقدر است مشخص نیست. میانگین بین روزی 50 سنت تا 2 دلار از هر سایت، در صورت داشتن زیرمجموعه مستقیم امکان پذیر است.

 • سلام خسته نباشید بابت سایت خوبی ک راه اندازی کردین
  من وبلاگ درست کردم بابت کد HTMLدرسایت کیک استار
  میخواستم با برنامه تعویض IPخودم بازدید ببرم بالا درصورتی خودم کلیک وبلاگمو بزنم میخواستم ببینم سایت متوجه میشه یانه؟

  • سلام
   این کار خلاف قوانین سایت است. بنابراین چنانچه متوجه شوند پول شما را پرداخت نخواهند کرد. اما اینکه متوجه می شوند یا خیر را نمی توان مطمئن اعلام کرد.

 • سلام روزتون بخیر می خواستم بگم من در سایت اوجو ثبت نام کردم و شروع به فعالیت کردم متنهی اون نواری که نشون میده چقد دارید رو برای من هیچ تکون نخورده و مثل روز اوله و من تا حالا نزدیک 200 کلیک کردم می خواستم بدونم مشکل چیه و چکار باید بکنم !

  • سلام
   میزان درآمد شما در مقابل Current balance نوشته شده است و آن نوار مربوط به درآمد از طریق فروش تبلیغات سایت است.

   • سلام خسته نباشید. در سایت OJOOO میشه با همون اکانتی که روی کامپیوتر داریم بریم و اپ موبایل رو نصب کنیم و کار کنیم یا بن میشیم؟

    • سلام
     بله می توانید یک اکانت روی دستگاه های مختلف داشته باشید و هر جایی که هستید به اکانت خودتان دسترسی پیدا کنید و برروی تبلیغات کلیک کنید.

 • سلام و خسته نباشید .در مورد سایت mfovideon.club میشه معلومات بدین که آیا این سایت معتبر است یا خیر ؟

   • سلام میخواستم بدونم که سایتXmoney .SITEمعتبر هست یان چون اینطور ک من ویدیو هاش رو دیدم خیلی میشه ازش درآمد کسب کرد خواشا ج بدین.مم۱۷۶دلار هم کسب کردم الان موندم ک ادامه بدم یان

  • سلام
   خیر برای دریافت پول از اوجو تنها به یک کیف پول بیت کوین نیاز دارید و به پی پال نیازی نیست

 • سلام اومیدوار که خوب باشیم
  اگر شوه درباره سایت کلیکی که در ایران افغانستان بخوبی قابل درسترس باشه معلومات بدهید
  تشکر از مطلب تان

  • با سلام
   سایت هایی که در اینجا معرفی می کنیم هم در ایران و هم در افغانستان قابل دسترسی است. تنها معدود سایت ها هستند که با آی پی های این دو کشور کار نمی کنند که در توضیحات به آنها اشاره کرده ایم. لیست موجود در این پست همواره به روز می شوند، بنابراین چنانچه مشکلی در ایران و یا افغانستان برای استفاده از این سایت ها وجود دارد لطفا در نظرها اعلام نمایید تا ترتیب اثر داده شود.

   • سلام وقت بخیر
    استاد چه سایت معتبر کیلیکی برای موبایل وجود دارد که بیشترین میزان کسب درآمد دلاری را داشته باشد ؟ اگر وجود دارد لطفا معرفی کنید …

    • سلام
     برخی از سایت های کلیکی مانند Ojooo و Cointiply اپلیکیشن موبایل دارند که در این پست معرفی شده اند.

 • سلام مرسی از مطالت مفیدتون
  فقط خواستم به عرضتون برسونم
  من در بیشتراین سایت ها قبلا کار کردم ولی دو سال در سایت Familly clicx هم کار کردم دیگه به مرحله ارتقای اکانت رسیدم
  مبلغ 20 دلارم سرمایه گذاری کردم بعد سرمایه گذاری زیرمجموعه هام کلا آف شدن و کلیک نمیکردن تا سرمایه ما الکی از دست رفت دیگ سایتشم به زور برام باز میشد تا اینکه من ضرر کردم دیگه سایتش نرفتم تا بعد یک ماه هم اکانتمو بستن

  سایت BTC clicx هم خیلی وقته که فیلتره
  بازم ممنون و خسته نباشید…

 • سلام
  لطفا این سایت تبلیغات کلیکی که از وب مانی پشتیبانی کند و در آمدش نسبتا خوب باشد (مانند استار کلیکس) معرف کنید

 • سلام و خسته نباشيد
  چندتا سوال داشتم از خدمتتون
  اول اينكه تو استار كليكس اگه upgrade كنم به طلايي چه مدت اي اعتبار داره؟ يك ماه؟؟؟ يا كمتر؟؟؟
  دوم اينكه سايت استار كليكس ميگه كه طلايي ها روزي 6.5 دلار درامد دارن
  ميخواستم بدونم يعني سايت روزي 650 تا اگهي واسه بازديد ميده؟ چون هر كليك يك سنت هست بايد 650 تا كليك كرد واقعا سايت اين حجم اگهي رو ميده؟؟
  خيلي ممنون ميشم دقيق جواب بدين

  • سلام
   قبلا بارها به این سئوال پاسخ داده شده دوست عزیز. آپگرید طلایی برای یک ماه است و هر ماه باید تمدید شود.
   در مورد سئوال دوم هم اینکه اگر حساب خود را به طلایی آپگرید کنید، درآمد از کلیک های مستقیم شما حدود 1 دلار در روز است. چنانچه امکان استفاده از html را هم داشته باشید می توانید درآمد خود را بالاتر ببرید و به سقفی که در سایت می شود برسانید ولی آن عدد سقف درآمد روزانه است.

 • سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت شما و عزیزان .
  خواستم بدونم آیا این سایت پرداخت میکند یا اسکم هستش
  یک رولت هست که علاوه بر عدد رول ، روزانه ۱۰٪ به موجودی سایت اضافه میکنه.در ضمن سایت بخشی به اسم دریافت ندارد.
  bitcoinsp.in
  از پاسخگوییتون ممنونم

 • سلام میشه با استفاده از ایمیل یا آدی کشور دگه وارد سایت های کلیکی شده واز بخش مینی جاب استفاده کرد چون ایران تحریم است تشکر

  • سلام
   در کل استفاده از آی پی های متفاوت برای فعالیت در سایت های کلیکی، تا زمانی که از آن آی پی ها کسی دیگر برای همان سایت استفاده نکند، مشکلی ندارد. برای مثال چنانچه آی پی اختصاصی از کشور دیگر دارید، می توانید فعالیت های خود از طریق آن انجام دهید.

 • سلام من یک ماه هستش در استارکلیکس فعالیت میکنم و ماه اول از طریق پرداخت داخلی یک ماه گلد خریدم ولی الان تازه رسیدم به مبلغ 34 دلار میخواستم برای ماه دوم تمدید کنم متاسفانه امکان پرداخت ریالی نداره و پرداخت با بیت کوین هم باید از صرافی کوین بیس باشه که اونم ما رو تحریم کرده . میخواستم بپرسم چه طور من میتونم تمدید کنم تا به 50 دلار شرایط برداشت برسم .ممنون میشم راهنماییم کنین

  • سلام دوست عزیز
   من از خود سایت پیگیری می کنم و در صورت جواب به شما اطلاع می دهم.

  • سلام لطفا جواب استارکلیکس را در اینجا مشاهده نمایید.

   عکس پاسخ سایت استارکلیکس

   بنابر آنچه در اینجا گفته شده است سایت استارکلیکس برای کاربران ایرانی روش دیگری برای آپگرید کردن حساب های خود فراهم کرده است. که از طریق پرداخت به آدرس بیت کوین موجود در صفحه آپگرید است. بعد از اینکه به آدرس بیت کوین ذکر شده در آنجا پرداختی خود را انجام دادید طی 12 ساعت حساب شما آپگرید خواهد شد. چنانچه برای آپگرید کردن عجله دارید می توانید پس از پرداخت ایمیلی به آدرس [email protected] ارسال نمایید و Subject آن را Urgent Upgrade بنویسید و می توانید آدرس ایمیل [email protected] را نیز cc کرده که در صورت نیاز تجارت آفرین هم آپگرید شما را پیگیری نماید.
   برای انجام این کار نباید وی پی ان فعال باشد.

 • سلام من میخوام وارد سایت استار کلیکس بشم اما هیچ اطلاعاتی از این سایت ندارم اگر میشه راهنمایی کنید

 • سلام وبسایت blocksmash.io کلاهبرداریه؟ حداقل برداشتش ۱۰۰ دلاره.
  خیلی ممنون میشم جواب بدهید.

  • سلام
   بله این سایت به نوعی کلاهبرداری است. در ماه اول ممکن است که بتوانید حدود 25 الی 50 دلار به حساب خود اضافه کنید ولی پس از آن درآمد بسیار پایین می آید و شما تقریبا هیچوقت به حدنصاب برداشت نخواهید رسید.

 • با عرض معذرت
  دو سوال دیگری هم از شما داشتم
  1- چند سنت سایت استا کلیکس یک دولار میشود؟
  2- آیا کشور های دیگر مثل افغانستان هم در این سایت میتواند عضو شود و درامد داشته باشد یا خیر؟

  • سلام
   1 – هر 100 سنت در استار کلیکس یک دلار می شود و تفاوتی با محاسبات معمول دلار ندارد.
   2 – بله از کشور افغانستان و دیگر کشورها هم می توانند در این سایت عضو شوند و درآمد داشته باشند.

    • سلام
     خیر چنین امکانی در سایت های کلیکی خارجی وجود ندارد. اما در اغلب آنها می توانید درآمد خود را به صورت بیت کوین دریافت نمایید.

 • من متوجه داستان آی پی نشدم. یعنی منکه صبح تا ظهر مغازه ام و عصر خونه ام نمیتونم صبح با کامپیوتر مغازه تو سایت ها کلیک کم و عصر برم خونه ادامه بدم ؟

  • شما می تونید با آی پی های مختلف ( محل کار، خانه، تلفن همراه و … ) وارد اکانت خود شوید و در سایت ها فعالیت کنید. ولی با یک آی پی نمی تونید چند حساب یا اکانت داشته باشید.

 • عرض سلام به شما
  ممنونم بابت این مقاله که تو سایت تون گذاشتین.
  میخواستم بدونم که حداقل شرط پرداخت از سایت استار کلیکس چند دولار است؟

  • سلام
   حداقل برداشت از سایت استارکلیکس 50 دلار است. اما اگر پرداخت خودکار را فعال کنید و یا اگر از پی پال برای دریافت پول استفاده کنید مبالغ زیر 50 دلار نیز قابل برداشت است.

 • سلام خیلی ممنون بابت زحماتتون
  چن تا سوال داشتم
  بعد از چند ماه کار کردن در این سایت ها میشه به درامد ۲.دلار د روز از هر سایت رسید
  دوم تقریبا چقدر بابت هر کلیک زیر مجموعه میدن
  وه نظرتون در مورد سایت های نظر سنجی آنلاین چیه و چرا تو سایتتون حرفی ازشون نزدید

  • سلام دوست عزیز
   سئوال اول – بستگی به نوع فعالیت و تعداد ریفرال هاتون داره
   سئوال دوم – هر سایت میزان متفاوتی بابت کلیک ریفرال ها پرداخت می کند و همچنین این مقدار به درجه عضویتتان نیز بستگی دارد
   سئوال سوم – بله حتما اضافه خواهیم کرد

 • سلام
  ممنون از مطالب خوب سایتتون
  من میخواستم کار PTC رو استارت بزنم و با خوندن قوانین سایتها متوجه شدم که برای کار هر نفر به IP اختصاصی نیاز داره ولی یه مورد رو متوجه نشدم
  در سایتها اینطور که متوجه شدم ذکر شده بود که دو نفر که در یک خونه هستن نمیتونن با اینترنت مشترک کار کنن
  میخوام بدونم اگر من VPS مجزا بگیرم با اون کار کنم و فردی که با من تو یه خونه هست هم یه VPS مجزا برای کار بگیره ولی هر دو با اینترنت مشترک کار کنیم آیا اون سایتها میتونن متوجه این موضوع بشن که ما دو نفر در یک خونه هستیم ؟ و این موضوع مارو دچار مشکل خواهد کرد؟

  • سلام
   در صورتی که یک نفر از VPS استفاده کند و یک نفر از اینترنت منزل استفاده کند مشکلی پیش نخواهد آمد و نیازی نیست تا از 2 VPS استفاده کنید. همچنین می توانید از اینترنت تلفن همراه نیز بعنوان یک دستگاه مستقل استفاده کنید، به شرطی که در حال فعالیت در سایت کلیکی مورد نظر موبایل به مودم منزل متصل نباشد.

 • سلام داخل سایت star click گفته اگه اپدبت شی به gold روزانه 7.70 دلار میتونی در بیاری آیا درسته ؟

 • سلام چند وقتیه سایتی به اسم gramfree اومده و ادعا داره که با ارز مجازی تلگرام کار میکنه ولی اطلاعی درباره موسس و… در دسترس نیست میخواستم بدونم آیا واقعی یا کلاهبرداری؟
  بابت هر کلیک 0.1 گرام میده هر روز یه بار میشه تبلیغاتشو چک کرد ولی بابت گرفتن هر ممبر 5 گرام میده و اینکه حداقل برداشتش 500 گرام یعنی تقریبا هزار دلار هستش میخواستم نظرتونو راجع بش بدونم

  • سایت Gramfree خیلی جدید است. سال 2020 و در ماه مارچ شروع بکار کرده است و با توجه به موقعیت جغرافیایی آن که در پاناما است و هیچ شرکت هم پشت این سایت نیست و به نظر کلاهبرداری می رسد. پیشنهاد می کنم که در این سایت وقت خودتان را صرف نکنید. از طرفی دیگر ارز مجازی تلگرام تا به امروز ارائه نشده است و احتمالا هرگز هم ارائه نشود

 • سلام من تو یه سایت ثبت نام مذچردم تبلیغ دیدم الان که میخواد پولمو بده میگه باید ۴۰ نفر ادد کنی منم ندا م این مقدار چکار باید بکنم؟!

  • سلام وقت بخیر
   نرم افزار اوجو برای اندروید رو از کجا میشه تهیه کرد؟
   از پلی استور نمیشه دانلود کرد از ایران
   این نرم افزار که تو پلی استور میاد برای مکالمه هستش.
   ممنون میشم راهنمایی کنید

   • سلام
    برای آموزش کسب درآمد از طریف سایت کلیکی اوجو می تونید از این لینک استفاده کنید : آموزش سایت کلیکی اوجو
    در این پست لینک دریافت اپلیکیشن اندروید اوجو و نحوه کار آن توضیح داده شده است. به سئوال شما دز قسمت سئوالات متداول، پاسخ داده شده است.

 • سلام وقت بخیر ممنون از مقاله
  ارتقا به سطح طلایی در سایت استار کلیکس به چه صورته؟
  حتما باید زیرمجموعه جذب بشه یا راه دیگه ای هم داره

  • سلام،
   خیر برای ارتقا به طلایی در سایت استارکلیکس نیازی به زیرمجموعه داشتن ندارید

 • سلام درمورد سایت iatmoney.xyz اطلاعاتی دارید اینکه خوب هست یا نه ؟
  چگونه میتونم ریفرال بخرم؟؟؟

  • این سایت ساپورت مناسبی به کاربران خود نمی دهد ، ولی غیر از این، مشکل دیگری گزارش نشده است

 • سلام و عرض ادب
  میشه در مورد این سایت کمی اطلاعات بدید خوبه یا نه .ممنون میشم
  TwoMoney.xyz –

 • سلام..من بنا با پیشنهاد شما در استارکیلیکس عضو شدم…منتها شما گفتید هنگام برداشت اسکن پاسپورت میخاد…پاسپورت ندارم من..کارت ملی‌قبول میکنن؟

  • سلام، میتونید مدارکی که دارید و ارسال کنید و توضیح بدید که چرا پاسپورت ندارید. احتمال داره که قبول کنند.

 • سلام خسته نباشید
  من توی سایت استار کلیکس ثبت نام کردم و برای ارتقا به طلایی باید پول پرداخت کنم
  آیا این سایت کلاهبرداری می باشد؟؟
  درگاه پرداخت شاپرک نیز دارد

  • سلام، اگر از طریق لینک موجود در اینجا عضو شده اید مشکلی ندارد و سایت معتبر است. چند سایت ایرانی از نام استارکلیکس به اشکال گوناگون استفاده می کنند که معتبر نیستند.

 • با عرض سلام آیا سایت obomoney معتبره و اگر معتبر هست باید واسه دیدن تبلیغ چکار کرد چون اولش 5 تا گزینه میاره

  • سلام، تفاوت اساسی بین سایت کلیکی با درآمد دلار و بیت کوین وجود ندارد. تنها تفاوت این نوع سایت ها ارزی است که بعنوان پاداش به کاربران خود می دهند. برای مثال سایت های کلیکی ایرانی اغلب از ارز ریال به جای دلار یا بیت کوین بعنوان پاداش کلیک ها استفاده می کنند.

 • سلام. بنظرتون بیست دلار معادل سیصدهزارتومن تو سایت استارکلیکس سرمایه گذاری کنم و حسابمو ارتقا بدم؟ قابل اعتماده؟؟

  • سلام، سایت استارکلیکس قابل اعتماد است و پرداختی های خود را تا به امروز انجام داده. اما اینکه در این سایت سرمایه گذاری کنید یا خیر بستگی به تصمیم خود شما داره.

 • سلام
  یه چند تا سایت معتبر نظرسنجی خارجی که هم پول نسبتا مناسبی بدن و هم با کاربران ایرانی مشکل نداشته باشن حداقل با vpn بشه باهاشون کار کرد رو معرفی میکنید؟

 • با سلام خدمت شما. ببخشید من چن روز که در سایت family clix فعالیت کردم و الان که میخوام وارد شم ارور your account is suspended رو میده اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

 • سلام.من قبلا تو سایتهای کلیکی ثبت نام کردم با جیمیل دیگه ای ولی مدتی ازش گزشته بود و من دیگه با اون جیمیل وارد نشدم چون نیدونستم بعد 7 روز حسابم ممکنه بلاک بشه به همین دلیل با جیمیل دیگه ای وارد سایت های کلیکی شدم و مشقول کارم و این ک با یک ip دارم وارد میشم با اینترنت خونه امکان این هست ک حسابم بلاک بشه ممنون میشم کمک کنید

  • سلام
   اگر با حساب قبلی مدت زیادی است وارد نشده اید احتمالا به مشکلی برخورد نخواهید کرد. همچنین از این به بعد هم با آن حساب وارد سایت ها نشوید.

 • سلام ممنون بابت مطالب خوبی که قرار دادید. من به پیشنهاد شما عضو سایتهای ojooo و استارکلیکس و adbtc شدم. فقط اول اینکه با کیف پول دیجیتال که بلاک چین (blockchain) رو معرفی کرده بودید مشکل دارم چون باید از برنامه تغییر ip استفاده کنی وبعضی از سایتها مثل اوجو نمیشه با چند ip وارد بشی ودر استفاده همزمان با اپ موبایل و ویندوزبا مشکل همراه هست. دوم اینکه برای جذب ریفال مستقیم به جز تبلیغ در شبکه های مجازی چطوری میشه ریفال جذب کرد؟ ممنون میشم این 2 مورد رو راهنمایی کنید.

 • سلام امیدوارم حالتون خوب باشه و ممنون بابت سایت خوبتون
  درمورد نئوباکس چندسوال داشتم:
  1_اگ عضویت طلایی رو بخرم باید هر ماه تمدیدش کنم؟فقط 30 روزه هستش؟یا میشه برای 60یا 90 روز هم خریدش؟
  2_اگر بسته های طلایی مثل الماس پلاتنیوم و نهایی و… روبخرم بازم باید تمدیدش کنم؟فقط 30روه هستش یا بیشتر هم میشه؟
  3_آیا رفرال هایی که اجاره میکنم فقط 30روزه هستش یا میشه مدت زمان بیشتری و اجاره کرد؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • سلام
   عضویت طلایی در سایت نئوباکس 90 دلار برای مدت 1 سال است.
   خرید اولیه ریفرال، 30 روزه است ولی در هر زمان می توانید مدت آن را به تعداد روزی که تمایل دارید افزایش دهید.

 • این سایت های کلاهبرداری شبیه همن فقط دو حرف اول با سه حرف اخر فرق داره ، همشون معمولا ۴۰ نفر اول میخوان بعد برای تایید حسابتون ۱۰ دلار میخوان بار اول که اعتراض کنید میگه حساب شنا از طرف بانک تایید نشد و پولتون نمیشه برگردوند باید دوباره امتحان کنید بعد دومین بار کلا حسابتونو میبندن ، من خودم ۳۰ دلار از دست دادم تازه فهمیدم سایت کلاهبرداری هست ، سایت های اصلی بازور ۱۰ دلار بشه در ماه میشه جم کرد که به صرفه نیست ، اما سایتای اسکم من تو ۱ هفته تا ۴۰۰۰ دلارم رفتم، اما کسی جواب نداد ، پولمم نزدن

 • سلام وقت بخیر
  من در سایت aanmoney.xyz حدود دو ماه که فعالیت دارم و 48 زیرمجموعه دارم و در سایت kene.host هم حدود 5 ماه که فعالیت دارم و دو زیرمجموعه دارم
  میخوام بدونم این سایت ها کلاهبرداری هستن یا واقعی هستن؟
  و شما سایتی میتونید بهم معرفی کنید که درآمد بیشتری داشته باشه و مطمئن باشه؟

 • سلام ببخشید سایت olumoney.xyz رو میشناسید ، این سایت اول ۴۰ نفرو از طرف لینکی که میده باید معرفی کنید بعد از طریق های مختلف میشه برداشت کرد در عوض هر کدی که وارد می‌کنیم ۱۰ سنت میده ، میخواستم ببینم شما میشناسید واقعیه ؟

 • سلام و عرض خسته نباشید میخواستتم راهنمایی کنید که ایا سایت DsoMoney.club اخه مدعی شده هر سین ای که میزنید 10 سنت میده بدون محدودیت در تعداد تبلیغات ممنون میشم راهنمایی کنید

 • سلام
  ببخشید من به راهنمایی مفصل غرض چگونگی ریفرال گیری در استار کلیک نیاز دارم. اگر کمک کنید ممنون میشم.

 • سلام من هر کاری میکنم نمی تونم عضو سایت ojooo بشم همش تو قسمت پسورد از اشکال میگیره از ترکیب عدد و حروف بالای 8 رقم هم استفاده کردم جواب نداد الطفا کمک کنید.

 • سلام من کلی در سایت iatmoney.club رفرال جمع کردم . 10 دلار هم پرداخت کردم . ایا این هم جزو کلاهبرداران هست . چون نتیجه ای نگرفتم

 • سلام خسته نباشید
  برای طلایی کردن حساب در سایت استار کلیکس چه کاری انجام بدیم و هزینش چطوریه؟
  ممنون

  • سایت های کلیکی که در اینجا معرفی شده اند همگی معتبر هستند و برای دریافت پول نیازی نیست تا کسی را معرفی کنید. 6 سایت اول بازدهی بالاتری دارند.

 • اقای قانعی اگر با اینترنت موبایلم برم مشکلی برام پیش میاد تو این سایتا چون تو خونه با مودمم. مشکلی برام پیش نمیاد؟

  • خیر مشکلی بوجود نمی آید . حتی اگر شما از کشور خارج شوید و با آی پی خارجی نیز در این سایت ها فعالیت کنید و دوباره با آی پی ایران استفاده کنید مشکلی پیش نخواهد آمد. تنها زمانی مشکل پیش می آید که از یک آی پی چند حساب کاربری داشته باشید

 • اقای قانعی چقد طول میکشه در صورت فهمیدن خطای ما در سایتای کلیکی ک حساب مارو ببندن

  من در پیدورتس 6 تا اکانت با 1 ip ثبت کردم 2 هفتس هنوز بازه ینی دیگ نمیبندن

 • اقای قانعی من 2 روزه ک میخوام برم تو سایت 5 مین طول میکشه تا بره توش و بعضی وقتا تو پیدوورتس منو کار نمیکنه ک برم تبلیغ ببینم از مرورگر کروم استفاده میکنم. ب نظرتون مشکل از سایته

  • خیر سایت پیدورتس مشکلی ندارد و درست کار می کند احتمالا مشکل از مرورگر شماست. از مرورگر دیگری استفاده کنید.

 • اینکه فرمودید در این سایت ها اگر بفهمند چند اکانت دارید کل حسابتان را مسدود می کنند اگه چندین چساب ایمیل کاملا جدا از هم داشته باشیم هم می فهمند

 • سلام.برای فعالیت در سایتهای کلیکی باید از آدرس اصلی سایت ثبت نام کنیم یا از طریق لینک ریفرال؟تشکر

  • سلام
   هیچ تفاوتی ندارد که چگونه عضو سایت کلیکی شوید (چه مستقیم و چه از طریق ریفرال) زیرا در درآمد شما تاثیری نخواهد گذاشت.

  • بله می توانید این کار را انجام دهید. با ایمیل و هویت متفاوت و واقعی. زیرا برخی از سایت ها مانند استارکلیکس برای پرداخت از شما مدرک شناسایی در خواست می کند و چنانچه هر دو حساب برای یک نفر باشد پرداختی انجام نمی دهد.

 • سلام. ممنون ازسایت خوبتون
  برای عضویت طلایی در استارکلیکس, باید حدود 20 دلار پرداخت کنم؟؟ چجوری؟

 • سلام
  اقای قانعی میتونید توضیح بدید چ کار های باعث میشه ک سایت های کلیکی حساب مارو ببندند

  • اولین دلیل : وصل شدن به چند اکانت توسط یک آی پی. یعنی اینکه شما چند حساب در یک سایت کلیکی داشته باشید.
   دومین دلیل : استفاده از ربات یا موارد مشابه برای کلیک کردن.

 • سلام
  با تشکر از سایت خوبتون
  متاسفانه بعد از مدتی فعالیت در سایت اسکارلت کلیکس و اوجو هر دو در ایران فیلتر شدند. متاسفانه چند دلاری هم در سایت اسکارلت کلیکس سرمایه گذاری کردم . الان چه راهی رو پیشنهاد میدین که در این سایت ها فعالیت کنیم ، آیا با نرم افزارهای تغییر آی پی میشه فعالیت کرد و اگر این طور نیست لا اقل بتونم مقداری پول که تو این سایت زدم برداشت کنم
  با تشکر

 • سلام من از سایت adfly حدود 20 دلار درامد داشتم میخواستم بدونم په جوری میشه به تومان تبدیل کرد؟

 • سلام چجوری باید از سایت استار کلیکس درخواست کنیم که مبلغی که الان داریم را به حساب ما واریز کنه

 • سایت ebemoney معتبر هست ؟ سایت هایی که از ما رفرال میخوان تا بتونیم برداشت بزنیم رو میتونیم معتبر بشماریم ؟

  • خیر این سایت معتبر نیست.
   به سایت هایی که برای برداشت از شما ریفرال میخواهند به هیچ وجه اعتماد نکنید.

 • سلام من تو سایت eavmoney فعالیت دارم هر تبلیغ 10سنت میده برای برداشت باید 150دلار باشه و 40نفر مراجعه کننده دعوت کنی نحوه پرداخت کارت حساب بیت کویین داره بنظرتون میده پول رو ومن شماره کارت بانکی خودم رو دادم آیا مشکلی نداره که کارت بین المللی نیست

  • خیر دوست عزیز این سایت پولی پرداخت نمی کند. همچنین برای دریافت پول از سایت های کلیکی خارجی باید از حساب های مورد تایید سایت مانند پی پال، بیت کوین، و غیره استفاده کنید.

  • سلام
   خیر بدون زیرمجموعه نیز چنانچه به حداقل پرداخت رسیده باشید می توانید برداشت کنید.

 • سلام وقتتون بخیر خداقوت
  ضمن تشکر بابت پست و سایت بسیار جالبتون میخاستم بپرسم با فعالیت در این سایتها و سایت های مشابه ایرانی و خارجی و بیت کوین و … میتونم حداقل ماهی دویست یا سیصد تومن دستم بگیره؟ البته بدون زیر مجموعه و اینا صرفا براساس فعالیت خودم…
  لطفا راهنماییم کنید اطلاعاتی در این زمینه ندارم.صمیمانه ممنونم ازتون.

  • بستگی به تعداد سایت های کلیکی معتبری که در آن فعالیت می کنید می توانید در ماه به این درآمد برسید.

 • خاستم بدونم سایت viralmarket
  که من از طریق دیدن تبلیغ از سایت اوجو دیدم ودارم توش فعالیت میکنم اسکم هست یا نه؟
  بعدشم اقای قانعی عزیز از طریق لینک ثبت نام سایت مای فیشر ثبت نام کردم ولی کار باهاش رو.بلد نیستم اثاا برام تبلیغ نمیاد. لطفا کمکم کنید

  • سلام
   سایت Viralmarket.co اسکم است و پولی پرداخت نمی کند. همچنین طبق گزارشات امنیتی این سایت اطلاعات مهم شما مانند کلمه های عبور ، رمز بانک و غیره را در معرض خطر قرار می دهد.

 • سلام خدمت شما
  میخواستم بدونم سایت uzomoney.online سایت کلاهبرداری است یا نه؟
  لطفا جواب بدید چون دارم توش فعالیت میکنم.

  • سایت های کلیکی که در اینجا معرفی کردیم مورد اعتماد هستند و می توانید در آنها فعالیت کنید. اما سرمایه گذاری در سایت های کلیکی را پیشنهاد نمی کنم.

 • سلام میخواستم ببینم این سایت jubmoney.xyz کلاهبرداری هست یا نه شرایطش هر کلیکی 10 ستت میده و 30تا 60 روز طول میکشه تایید بشی بعدش هم 40 نفر باید عضو کنی میشه راهنماییم کنید

 • سلام
  خسته نباشید
  ممنون از سایت ومطالب عالی شما
  داخل سایت foxy ratingاین سایت ها رنک 1تا10 بودن

  zimanclix
  clixcare
  gab
  bizzcare
  crypto-clix
  earnhomebux
  neobux
  matyclix
  buxeleg
  future-bux
  ممنون میشم بگید که شما کدوم رو پیشنهاد میدید
  سپاسگزارم

  • سلام خدمت شما
   سایت Foxy Rating که قبلا با نام دیگری فعالیت می کرد بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و رتبه بندی آن چندان قابل استناد نیست. سایت های کلیکی مورد اعتماد در همین پست آمده اند که می توانید در صورت تمایل در آنها فعالیت کنید.

 • سلام من به تازگی با سایتی آشنا شدم که برای هر کلیک ۱۰ سنت میده و برای برداشت هم ۱۵۰ دلار باید داشته باشی.
  اصلا هم نمیخوره که سرکاری باشه.
  نظرتون چیه ؟ ممنون میشم کمکم کنید

 • سلام و خسته نباشید
  بلاخره نفهمیدم سایت solebux اسکم هست یا نه یه سریا میگن ما برداشت کردیم یه سریا هم میگن دروغه
  لطفا راهنمایی کنید اخه این سایت خیلی وقته فعالیت داره

  • سلام
   سایت solebux بسیاری از پرداخت های خود را بدون دلیل پرداخت نمی کند و به همین خاطر من این سایت را پیشنهاد نمی کنم.

 • سلام. من دارم با سایت eobmoney کسب درآمد میکنم ولی هنوز پولی دریافت نکردم. میخواستم بدن سایت eobmoney معتبره؟؟؟؟؟ با تشکر???

  • سلام
   coinearn سایت کلیکی خارجی نیست. لطفا در قسمت فاست های بیت کوین سئوال خود را مطرح نمایید.

 • سلام وقت بخیر
  جناب قانعی سایت minerva-clicks در بعضی مانیتورینگ ها به صورت اسکم دراومده و بسیاری از کاربران شکایت کردند
  همچنین از سایت sprizads نیز داره شکایت زیاد میشه
  لطفاً در سایت درج کنید که دوستان حواسشون باشه
  با تشکر

 • خب من الآن بخوام تو استار کلیکس اکانتم رو ارتقا بدم باید 20 دلار بدم میخواستم بدونم که این کارو بکنم یا توی اوجو همین پول رو بزارم کدومش بصرفه تر هست ……………….ممنون

  • هر دوی این سایت های خوب هستند. اگر این درآمد را از اوجو داشته اید درهمان سایت سرمایه گذاری کنید تا درآمدتان بالاتر برود.

 • با سلام ،سپاس از ارایه مقاله ای جامع و تشکر ویژه در پاسخ گویی به کامنتها.
  آیا سایت کلیکی bittoclick معتبر هست ؟

  • سلام سایت Bittoclick هنوز کلاهبرداری شناخته نشده است ولی شهرت خوبی هم ندارد و کاربران شکایات زیادی از آن دارند.

 • سلام خدمت شما و عرض خسته نباشید بابت سایت خوبتون.
  آیا سایت dezmony.bid یک سایت کلاه برداریه؟

 • سلام من یه 20 دلاری میخوام توی سایت کلیکی بذارم بنظر شما کدوم سایت رو انتخاب کنم که سود خوبی برام داشته باشه …………………..خیلی ممنون از سایت خوب و عالیتون

  • سلام دوست عزیز، من سرمایه گذاری در سایت های کلیکی را پیشنهاد نمی کنم. پیشنهاد من این است که : اگر از سایتی درآمد خوبی داشتید با همان درآمد در آن سرمایه گذاری کنید.

 • ببخشید میخواستم بدونم سایت استار کلیکس هنوزم هس و برای ایرانیا مشکلی نداره ؟ ………………… ممنون

  • سایت هایی که در اینجا معرفی شده اند معتبر هستند و چنانچه فعالیت آنها به هر دلیلی با مشکل روبرو شود در همین پست اعلام می شود و همچنین از لیست حذف خواهند شد.

 • سوال اول:ایا در سایت neobux و adbtc و ojooo مشکل برداشت خواهم داشت؟؟؟
  سوال دوم:شما برای کسی که میخواهد در بیت کوین سرمایه گذاری کند چه سایتی رو پیشنهاد میکنید؟

  • خیر شما برای برداشت از سایت های ذکر شده هیچ مشکلی نخواهید داشت. می توانید در سایت بلاک چین برای خود کیف پول بسازید و درآمد خود را به صورت بیت کوین دریافت نمایید.
   برای سایت NeoBux هم حساب الکترونیکی Airtm یا دیگر حساب های الکترونیکی ساپورت شده را استفاده نمایید.

 • با سلام و وقت بخیر
  جناب قانعی من میخواستم کار با سایت minerva-clicks رو که آخرین سایت معرفی شده در اینجا هست توسط لینک شما ثبت نام کنم و شروع به کار کنم
  اما یک سری مانتورینگ رو سر زدم در مورد این سایت زیاد خوب ننوشتن کاربران و ظاهراً بسیاری ناراضی هستند
  این لینک رو ببینید
  https://foxyrating.com/en/review-29000-minerva-clickscom
  نظر شما درباره این سایت چیست با توجه به این نظرات درج شده؟
  آیا پیشنهاد می کنید فعالیت کنیم؟
  با تشکر

  • با تشکر از شما. چنانچه گزارش منفی از دوستان دیگر دریافت کنیم، این سایت را از لیست حذف خواهیم کرد.

 • با تشکر از شما جناب قانعي بابت پاسخ گویی و نقدهاي منصفانه و بي طرفي که در سایت قرار مي دهيد
  فقط يه سوالي هم در مورد اوجو دارم
  اينکه در پاسخ دوستمون در مورد اوجو فرموديد شخصی در ايران روزانه حدود 5 دلار درآمد دارند خواستم بپرسم که روزي 5 دلار سود خالص دارند؟ يعني پس از کسر هزينه اجاره رفرال ها و هزينه آپگريد ماهيانه؟
  من چند ماهی در اوجو فعالیت دارم و میانگین کلیک زیر مجموعه هام حدود 2 هست. با میانگین 2 فکر می کنید بشه درآمدی کسب کرد از اوجو؟
  با تشکر

  • سلام، با تشکر از شما دوست عزیز. برای اینکه بتونید درآمد خودتون را در اوجو بالا ببرید نیاز به ریفرال مستقیم دارید. ریفرال اجاره ای همیشه نمی تونه خیلی سودآور باشه. از روش هایی که در آموزش ریفرال گیری ارائه شده استفاده کنید تا تعداد ریفرال های مستقیمتان بالا بره.

 • سلام وقت بخير
  جناب قانعي ميخواستم نظرتون رو در مورد سايت Sprizads بدونم؟
  آيا مورد اعتماد هست و سودهي و ارزش کار کردن داره؟

 • سلام ممنون میشم جوابمو زود تر بدین ریفرال اجاره ای با ریفرال مستقیم چه فرقی میکنه و اینکه چجوری میتونم تو سایت استارکلیکس ریفرال بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • برای آشنایی با روش های ریفرال گیری پست مربوطه را در تجارت آفرین مطالعه فرمایید.

 • خسته نباشید من تازه فعالیتم تو سایت اوجو شروع کردم بطور تقریبی با کلیک کردن هرروزه و استفاده آفرها،بدومچن زیرمجموعه درآمدم چقدر خواهد بود

  • بهتره که بعد از مدتی ریفرال اجاره کنید یا ریفرال مستقیم بگیرید تا درآمدتان بالا برود. از این سایت بعضی از دوستان در ایران تا روزی 5 دلاری درآمد دارند.

 • سلام ، من ازتون سوال داشتم اینکه سایت Paidverts در حال حاضرمعتبره؟ آیا ارزش سرمایه گذاری داره اگر با 5 دلار شروع کنیم میتونیم بهش امیدداشته باشیم که به ایران پرداختی داشته باشه؟ با آی پی ایران مشکلی نداره؟

  • سلام، پیدورتس معتبره و تا امروز هم با آی پی های ایران مشکلی نداشته . اما اینکه می خواهید سرمایه گذاری کنید تصمیم با خود شماست.

 • سلام.من توسایت استارکلیک ثبت نام کردم….اگه فقط ارتقابدم به طلایی…(برفرض اینکه اصلا عضوگیری نداشته باشم یعنی ارجاع)روزانه چقدر میتونم درامدداشته باشم..؟واینکه اولین ارتقا اخرین ارتقا هستش..؟یااینکه بایدماهانه ارتقابدم..؟

  • سلام در سایت استارکلیکس باید ماهانه حق عضویت طلایی پرداخت کنید و همچنین اگر تنها خودتان کلیک کنید روزی حدود 1 دلار درآمد خواهید داشت.

  • سلام، PTCShare نسخه ای جدید از سایت کلیکی Paidverts است که دوستانی که با پیدورتس کار کرده باشند میدانند که فعالیت در آن چگونه است. از آنجاییکه این سایت خیلی جدید است هنوز نمی توان در مورد آن نظری داد.

 • سلام وقتتون بخیر
  میخواستم ببینم سایت pekMoney.xyz و سایت uw Money.club اینها سایتهای معتبری هستن ؟ یا کلاهبرداریه و در اونها فعالیت نکنم‌؟؟؟

 • سلام و عرض ادب
  ببخشيد يه سوالي داشتم
  موقع ديدن تبليغات در سايت هاي کليکي مثل نئوباکس و اجو براي کم کردن حجم اينترنت اگر عکس ها رو در مرورگر بلاک کنيم و موقع مشاهده عکس هاي سايت هاي تبليغ دهنده نمايش داده نشود و فقط متن ها و … نمايش داده شود.
  مشکلي ندارد و تقلب حساب نمي شود؟
  با تشکر

  • سلام
   خیز این کار تقلب محسوب نمی شود چون متوجه این کار شما نمی شوند، و می توانید این کار را برای کم کردن حجم اینترنت انجام دهید.

 • سلام ..خسته نباشید…میخاستم بدونم سایت femoney.xyz کلاهبرداری یا نه ..؟ممنون میشم از پاسختون..

 • سلام خسته نباشید . آیا سایت های اوجو و نئوباکس برای کاربران داخل ایران مشکلی بوجود نمیاره ؟ ارزش فعالیت دارند ؟ چون اگه بعد از کلی فعالیت یهو به خاطر تحریم ها نشه مبلغی برداشت کرد خیلی ناجوره . ممنون میشم در این رابطه توضیح بدید

  • سلام
   در این مورد نمیشه با قطعیت چیزی رو گفت. اما هر دوی این سایت ها کاربرانی بسیار زیادی از ایران دارند و اگر به هر دلیلی باعث نارضایتی کاربران ایرانی خودشون بشند تعداد خیلی زیادی کاربر از دست خواهند داد که به نفعشون نیست.

   • ممنون بابت پاسخگویی امیدوارم که مشکلی پیش نیاد . فقط یه سوال :
    نئوباکس هر چند روز اجازه میده که زیر مجموعه جدید اجاره کنیم ؟ من سه تا زیر مجموعه اجاره کردم و الان نمیدونم چجوری باید به تعدادشون اضافه کنم

 • سلام سایت adctb.top بعد از یک روز کار کردن الکی و بی دلیل حساب منو بست من ۱۳۰۰ ستوشی کار کرده بودم دلیلشو زده violating

 • با سلام خسته نباشید میخواستم بدونم سایت fumoney.xyz چطوره؟ واقیه ؟ با توجه به اینکه من شرکت کردم و برای پرداخت وجه به صورت بیت کوین گفته که باید 40 نفر زیرمجموعه اضافه کنم.

 • سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که هزینه عضویت طلایی(Gold) در سایت استار کلیکس چقدره؟ ممنون

  • لطفا نام دقیق سایت کلیکی را بنویسید تا بررسی شود. اما چنانچه منظورتان بروکر Olymp Trade است، موضوع بحث این پست نمی باشد.

  • سلام
   خیر نئوباکس فقط با کامپیوتر قابل استفاده است و تبلیغات آن با موبایل قابل کلیک کردن نیست

 • سلام وقتتون بخیر ببخشید ایا بدون رفرال مستقیم هم میشه از این سایت ها به یه درامد نسبتا خوب برسیم یا حتما باید زیرمجموعه پیدا کنیم؟

  • سلام
   بدون زیر مجموعه مستقیم هم میشود از این سایت ها درآمد داشت اما بهتر است که زیر مجموعه گیری کنید تا درآمدتان بالاتر برود. روش های زیرمجموعه گیری هم در یک پست جداگانه توضیح داده ایم.

 • سلام من ریفرال شما در سایت های استارکلیکس ، نئو باکس ، پیدورتس ، اوجو ، ادبیتک ، ساتوشی کوئست هستم میخواستم بدونم آیا من بدون ریفرال یا اجاره مستقیم شانسی برای سود در این سایت ها دارم اگر دارم تو کدونم سایت ها نتیجه بهتری میگیرم یا شایدم نه بدون ریفرال حتی با کمی سرمایه هم درآمد خوبی نمیتونم داشته باشم. ممنون میشم اگه پاسخ صادقانه بدید

  • فعالیت در سایت های کلیکی درآمد محدودی را برای شما به همراه می آورد و تنهابه دلیل بالا بودن قیمت دلار است که در ایران صرفه اقتصادی پیدا کرده است. از نظر من میشه روی سایت های اوجو و نئوباکس برای درآمد بلند مدت حساب کرد. اما بقیه سایت هایی هم که اینجا معرفی کردیم برای کمی بیشتر پول درآوردن خوب هستند. برای کسب درآمد از هر کدام از این سایت ها باید استراتژی های مربوطه رو بدونید مثلا اجاره ریفرال در نئوباکس به صرفه است و به شما کمک می کند که درآمدتان بالا و بالاتر برود ولی در مورد اوجو ریفرال مستقیم بهتر است و …

 • سلام لطفا راهنمايي ميكنيد اين سايت ها هزينه هم ميخاد بابتش بديدم ؟؟ و حودا چقدر ميخاد ؟

  • سلام
   خیر برای فعالیت در سایت های کلیکی هزینه ای لازم نیست انجام دهید.

 • سلام.
  می خواستم ببینم دلیل اینکه هر چندوقت یکبار ترتیب سایت ها که اینجا دربارشون توضیح میدین عوض میشه چیه؟
  اعتبارشون از نظر شما کم میشه که ترتیبشون رو عوض می کنین؟
  مثلا paidverst قبلا رده دوم بود الان شده ششم.

  • سلام خدمت شما،
   دلیل بالا و پایین شدن سایت ها یا حذف و اضافه شدن آنها در لیست بهترین سایت های کلیکی گزارش کاربران در ایران ئ خارج از ایران در مورد این سایت هاست. چنانچه گزارش منفی در مورد خود سایت و یا نحوه درآمد یا پرداختی آنها برای ما ارسال شود یا در انجمن های خارجی گزارشی منفی باشد، جایگاه سایت ها را تغییر می دهیم و همچنین اگر سایتی در پرداختی های خود کوتاهی کند آن را حذف می کنیم.
   گاهی نیز سایت های جدیدی به این لیست اضافه می شوند.

 • درود ، من در سایت ybmoney.pw عضو شدم و ۲۰۸ دلار کار کردم و ۴۰ رفرال هم دارم این سایت معتبره؟

  • سلام، لطفا آدرس سایت را چک کنید. اگر منظورتان سایت twodollarsaclick است که مدتی است بسته شده است. اما اگر منظورتان twodollarclick.com است ، خیر این سایت کلاهبرداری است.

 • سلام و عرض خسته نباشید؛آقای قانعی اگه بخواین بهترین و بصرفه ترین و معتبرترین سایت کلیکی روپیشنهاد بدید کدوم رو پیشنهاد میدید؟

 • سلام وقتتون بخیر
  من چند تا سوال داشتم اول اینکه من نمیتونم وارد سایت nbr بشم خواستم ببینم مشکل از اینترنت من هست یا سراسریه و اگه امکانش هست لینکش رو بگذارید.
  دوم اینکه چطور میشه علاوه بر سایت های کلیکی که معرفی کردید، سایت های جدید و معتبر را پیدا کنیم و اعتبار سنجی اون ها به جز سایت nbr کجا امکان داره؟ آیا سایت کلیکسوری معتبر است؟

  • به سایت NBR میتوانید از طریق این لینک وارد شوید.
   سایت هایی که در اینجا معرفی کرده ایم در حال حاضر بهترین سایت های کلیکی خارجی برای کاربران ایرانی هستند. همچنین درآمد در این سایت ها به نسبت بالاتر از دیگر سایت های کلیکی است.
   سایت کلیکسوری ایرانی می باشد و موضوع بحث این پست نیست.

 • سلام
  من ب توصیه تجارت آفرین عضو سایت star-clicks شدم و عضویت طلایی 20 دلاری هم خریدم با حساب paypal
  ولی هیچ تغییری در وضعیت اکانتم ایجاد نشده و ایمیل upgrade هم برام نیومده ..

  این سایت اسکم ؟؟؟ یا معتبر ؟؟

  • سلام
   سایت معتبر است. حتما باید شماره تلفن و ایمیل خودتون رو تایید کنید قبل از اینکه حسابتون رو طلایی کنید. البته الان هم مشکلی نیست، اینکارو انجام بدید. ممکنه فقط زمان ببره برای طلایی شدن.

 • سلام .من در سایت نئوباکس و اسکارت کلیکس و اپتیمال باکس و عطی کلیکس همزمان شروع به کار کردم .بعد از دو سه ماه دیگه باز نمیشد تا تقریبا بعد از یک ماه فقط نئوباکس باز شده ولی تمام ریفرال هام سوختند.پیشرفت توی اسکارلت و اپتیمال خیلی کند بود.آیا علتش رو میدونید؟و اینکه من اگه بخوام توی اوجو و استار کلیکس شروع به کار کنم و دایرکت شما باشم آیا راهنمائی و حمایت میکنید وشماره تماستون یا کانالی برای رفع اشکال و گرفتن راهنمائی در اختیار میزارید؟

  • سلام،
   اغلب سایت های کلیکی چنانچه مدتی در آنها فعالیت نکنید حسابتان را بلاک می کنند. همچنین اگر یک روز فعالیت نکنید کمیسیون ریفرال ها را برای روز بعد به شما نخواهند داد.
   سایت هایی که ما در اینجا معرفی کرده ایم پرداختی های خود را همیشه انجام داده اند و مشکلی ندارند. 5 سایت معرفی شده اول از نظر میزان درآمد و پیشرفت منطقی تر هستند.
   در قسمت تماس با ما می توانید با ما در ارتباط باشید.

 • ببخشید من میتونم این‌ ریسک رو انجام بدم و تو استارکلیکس عضو طلایی بخرم و واقعا ۹ دلار میتونم کسب کنم تو یه روز یا الکیه و دوم اینکه الان که عضو سیلورم تا کی باید منتظر بمونم تا خودشون عضویتم رو برام ارتقا بدن به طلایی .

  • زمانی میتونید ارتقا بدید که 20 دلار در حساب خود داشته باشید. درآمد روزی 9 دلار از این سایت تقریبا امکان پذیر نیست و بیشتر جنبه تبلیغات داره. اما میشه حدود 2 یا 3 دلار اگر از html بتویند پول دربیارید درآمد داشت. اگر از html نتونید پول دربیارید روزی 1 دلار درآمد خواهید داشت.

 • سلام به مدیریت محترم سایت- میخواستم بپرسم سایت esmoney.xyz از نظر عملکرد چطور هست؟ آیا شما تایید می کنید؟ با سپاس

 • سلام با تشکر مشکل اپدیت نشدن اکانتم درست شد هر کلیک بر روی کد html در سایت استارکلیکس چقدر ارزش داره اگه کد html را در دیگر سایتهای کلیکی بزارم فایده داره یا باید در سایتهای دیگری بزارم که بقیه روش کلیک کنن یا با نرم افزار تغییر آی پی خودم به شکل سوری کلیک انجام بدم

  • سلام
   بسیار عالی. می تونید از چند روش هم زمان استفاده کنید و ببینید که کدوم برای شما بهتر جواب میده و همون و ادامه بدید.

 • من تو سایت استارکلیکس ثبت نام کردم و اقدام به طلایی کردن اکانتم با بیت کوین کردم به اندازه 19.5 دلار بیت کوین ریختم وتراکنشم تایید شده ولی هنوز اکانتم بعد از گذشت 2 روز اپدیت نشده باید چکار کنم قبل از ریختن بیت کوین هنوز تلفن همراه رو تایید نکرده بودم

  • سلام،
   احتمالا چون شماره تلفن خودتون رو تایید نکرده بودید انجام نشده. بهتر است که منتظر بمانید و در عین حال به پشتیبانی هم ایمیل بزنید و مشکل را بگویید. البته پشتیبانی استارکلیکس خیلی دیر جواب میده.

 • دمتون گرم خیلی سایت خوبی معرفی کردین منم مدتیه طلائی کردن و برام دیروز ۶۵ دلار برام واریز کرد فقط پیشنهاد میکنم این مقاله رو پاک کنین یا استارکلیکس رو اول نذارید، چون باعث میشه ایرانا حمله کنن و بعد سایت کلا فیلتر بشه یا رو ایرانی ببندن ما همین پول کمیم که میاد واسمون راضی هستیم اما خواهشا تبلیغ نکنین سایت رو فردا فیلتر میشه رو ایران. سال نوتون هم مبارک باشه

  • دوست عزیز میشه بگید تو چه مدت به 65 دلار رسیدین و اینکه با html code رسیدین به این مقدار یا فقط با کلیک بر روی تبلیغات ممنون میشم توضیح بدین…

 • سلام
  ممنون بابت توضیحات کاملتون
  سایت دیگه ای جز star clicks که پرداخت بانکی داشته باشه نداریم ؟
  میشه معرفی کنید؟

  • سلام
   اغلب سایت های کلیکی که در اینجا معرفی کرده ایم پرداخت بانکی انجام میدهند. برخی از آنها مانند اوجوو به غیر از بیت کوین و غیره، حواله سوئیفت هم انجام میدهند.

    • سلام،
     این شرکت ” youoption ” لایسنس معتبر برای فعالیت در بازارهای مالی ندارد. برای فعالیت در بازارهای مالی حتما از شرکت هایی استفاده کنید که لایسنس های معتبر دارند و خوشنام هستند.
     کلاهبرداری اینترنتی بسیار زیاد است و باید مراقب اینگونه سایت ها باشید.

 • با سلام و تشکر بابت مطالب مفیدتون
  بنده مدتی است که در سایت Star-Clicks مشغول به فعالیت هستم و الان برای ارتقاء سطح کاری و مالیم قصد پرداخت پول به شرکت را دارم.
  آیا میتوان به این شرکت اعتماد کرد؟
  آیا این خرید برای یک ماه است یا نه بدون مدت استفاده است؟
  ممنون میشم بتونید کمکم کنید،زیرا من نسبت به راهکار و تجربیات شما تصمیم گیری میکنم.
  با آرزوی موفقیت

  • سلام
   به شرکت اعتماد میشه کرد و در حال حاظر کاربران زیادی از ایران از این سایت دریافتی دارند. اما درآمد از استار کلیکس بستگی به استراتژی شما داره. باید بتونید از روش های دیگه ای به غیر از کلیک کردن – مانند ریفرال گیری یا استفاده ار html ها – درآمد خودتون را بالا ببرید. در اینصورت می توانید درآمد خیلی خوبی از این سایت داشته باشید، ولی تنها با کلیک مستقیم خودتان، بیشتر از سایت های کلیکی معمولی دیگه درآمد نخواهد داشت، با این تفاوت که سایت های دیگه اغلب روی 1 یا 2 دلار می توانید برداشت داشته باشید ولی استار کلیکس از 50 دلار به بعد به شما پرداخت انجام میده.
   وقتیکه آپدیت می کنید تا یک ماه طلایی هستید، دفعه اول به دلیل تخفیفی که سایت میده، آپدیت کاملا به صرفه است و شما تنها با کلیک مستقیم خودتان بیشتر از سرمایه گذاری درآمد خواهید داشت، به خصوص اینکه روی ریفرال 25% بیشتر سود می برید و می توانید از html هم استفاده کنید.

    • ریفرال گیری را در همین پست توضیح داده ایم. Html در سایت استارکلیکس نیز برای افرادی است که دارای سایت پربازدید هستند تا کاربرانشان برروی تبلیغاتی که به صورت html در اختیار شما قرار می گیرد کلیک کنند و درآمد آن به حسابتان واریز شود.

 • سلام من در سایت gvamoney شروع ب کار کردم کاملا چرت و دروغه خواهشا اطلاع رسانی کنید بقیه هم بدونن عکسش هم موجوده ک چجوری پیچوندن منو

  • سلام
   ممنون از اطلاع رسانی شما. بله همانطور که قبلا نیز در پاسخ به دیگر دوستان گفته شده بود gvamoney اسکم است.

 • با سلام و خسته نباشید
  ممنون بابت مطالب مفیدتون،من عضو استارکلیکس هستم،میتونم بگم خیلی عالیه،از نظر پنل کاربری اما مشکل اصلیش اینه تبلیغات محدود داره و شما در ماه کلا 3دلار میتونید کسب کنید،اگه بخواید این 3دلار رو بیشتر کنید یعنی تبلیغات بیشتری رو کلیک کنید باید اکانت بخرید،…..

 • سلام
  در مورد سایت star-clicks آیا اپلیکیشنش هم موجوده؟ من با گوشی سعی کردم عضو بشم نشد. راهکاری داره؟

  • سلام
   سایت گولدن کلیکس – GoldenClix پرداختی های خود را انجام می دهد و در حال حاظر قابل اعتماد است اما اطلاعاتی در مورد سایت دیگر یعنی Gury Clix موجود نیست.

 • سلام یه سوال من طرح طلایی رو گرفتم اما تبلیغ که بهم میده ۱.۴۰$سنت هستش نوشته بود روزانه ۶الی۷دلار اما به زور ۱.۴۰دلار میده تبلیغ میده لطفا راهنمایی کنید سایت استار کلیک

  • سلام
   درآمد از روی کلیک مستقیم روی تبلیغات سایت استار کلیکس در روز حدود 1 دلار برای کاربر طلایی است. استفاده از html code می تواند درآمد شما را بالا ببرد که آن هم نیاز به داشتن سایتی انگلیسی و پربازدید دارد.

 • دوست من لطفا جواب منو بدید ایا میشه از طریق کیف پول بایننس از طریق بیت کوین پرداخت و لطفا بگید چطور مچکرم

  • اگر سایت مورد نظر بیت کوین قبول کند، نوع کیف پول یا صراف برای پرداخت تفاوتی ندارد

 • این سایتهایی که اینجا معرفی شده عالی هستند
  تعدادی سایت با پرداخت شبیه به سایت پیدورتس من داخل این وبسایت دیدم وچند تا از اونها
  را ثبت نام کردم عالی بودند

 • سلام خدمت مدیر محترم سایت
  شرح فعالیت من در سایت star-clicks
  از 10/24 تا 97/11/25 :

  من در سایت star-clicks عضو شدم.بعد از عضو شدن پیغامی نمایش داد که در صورت ارتقا به gold روزانه 10$ (Platinum روزانه 14$ که برای ایرانی ها در دسترس نیست). من به goldارتقا دادم اما روزانه میانگین 100 پیغام نمایش میدهد که در روز 1$ و در ماه 30$ میشود و مابقی درآمد برای افرادی است که سایت پرترافیک دارند مفید است.بعد از 30 روز به عضویت silver برمیگرده که همون 8 تبلیغ در روز نمایش داده میشود.از 30$ بدست آمده برای تمدید حق عضویت 29.95$ باید پرداخت کرد که علنا درآمدی برای کسانی که سایت پرترافیکی ندارند،نیست
  اگر امکانش هست مطالب به توضیحات سایت اضافه بفرمایید که داشتن سایت پرترافیک الزامی هست که دوستان دیگر وقت و سرمایشون تلف نشه.

  خیلی ممنون از سایت خیلی خوبتون

 • سلام خسته نباشید”من درسایت EBY MONEYفعالیت کردم و 2روزه 1000$شدالان میکویندبرای واریز به کیف پول بیت کوین شما باید10دلاربابت خریدرفرال بپردازی “آیامنطقی است؟؟؟واین سایت معتبراست؟؟؟

 • سلام وتشکر— من مدتهاست درفامیلی کلیکس فعالم 20دلارسرمایه گذاشتم وده دلاری گرفتم و12دلاری هم ازقبل داخلش داشتم 20روزی بودسایت بازنمیشدبافیلترشکن هم که خودسایت قبول نمیکرد به تازگی توانستم واردبشم امامتاسفانه دیدم 12دلارم صفرشده ومن اصلاازین سایت ناامیدشدم علت صفرشدن مبلغ چیست یعنی به خاطر2.روزی نیست که واردنشدم که مقصرم خودسایت بودکه اصلابازنمیشدیاوجودهکر

  • سلام
   دلیل این موضوع را نمی داننم اما اگر شکایت دیگه ای از این سایت هست اعلام کنید تا از لیست حذف شود.

 • سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم روشی هست درآمدی که از این سایت های کلیکی رو در میارم به صورت وجه نقد دریافت کنم
  من نیازی به بیت کوین ندارم و اگر روشی هست که وجه نقد دریافت کنم کدوم یک از سایت هایی که معرفی کردید
  مطمعن تره و واقعا بهت پول میده و به صرفه تر که وقتمو براش بزارم
  یه سوال دیگم دارم سایت ایرانی داریم که از کلیک کردن بشه پول در آورد و واقعا درآمد به دست اومده رو پرداخت کنه؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

  • سلام،
   بهترین روش برداشت پول همان بیت کوین است و شما می توانید به سرعت بیت کوین خودتان را به پول نقد تبدیل کنید. اما اگر کارت اعتباری بین المللی دارید نیز می توانید پول خود را مستقیم در آنها دریافت کنید.

 • سایت پیکو کلیکس با مدیریت ایرانی کلاه بردار است
  picoclix.com
  تبلیغات دروغین زیادی تو ایران داره
  موقع پرداخت به بهانه های زیادی شما رو منصرف می کنه
  سرمایه گذاری و رفرال و زیر مجموعه و …. در این سایت بی فایده است
  دو بار تیکت زدم هر بار به بهانه های مختلف پرداخت نمی کنه
  http://uupload.ir/files/ej54_54875.jpg

 • سلام فقط با لب تاب یا کامپیوتر میشه توی سایت استار کلیکس کار کرد یا با گوشیم میشه؟

  • سلام
   از آنجاییکه آی پی تلفن همراه، همواره تغییر می کند و سایت های کلیکی به IP حساس هستند. بهتر است که از اینترنت منزل برای فعالیت در آنها استفاده کنید.

 • سلام ببخشید یک سوال در مورد سایت کلیک استار :
  اگه ما عضویتمون رو به حالت التیمیت ارتقا بدیم و هیچ زیر مجموعه نداشته باشیم روزانه چقدر میتونیم کسب درآمد كنيم؟؟؟
  اینکه خود سایت نوشته روزانه ۱۲ دلار الکیه ؟؟

  • سلام
   به طور کلی سایت استارکلیکس محدود می باشد و شیوه های زیادی برای درآمدزایی به خصوص برای ایران ندارد. پیشنهاد می کنم که اگر می خواهید حق عضویت پرداخت کنید عضویت طلایی بگیرید.

   • سلام با بیت کوین میشه خرید طرح طلاییی رو انجام داد و چطور
    سوال دوم
    اگه نمیشه از طریق بیت خرید چه کسی و صرافی پیشنهاد میدید

 • سلام بنده تازه با سایت شما اشنا شدم میخوام بدونم بعد از اشنایی کامل با نحوه کار سایتهای کلیکی با شش ساعت کار مفید روزانه چقدر در امد ماهانه خواهم داشت
  ممنون از راهنماییتون

  • سلام
   اگر به صورت جدی روی سایت های کلیکی معتبر خارجی فعالیت کنید، احتمالا یک ماهی طول میکشد که به درآمد زایی برسید زیرا در ابتدا با روش کار آنها آشنا می شوید. باید فعالیت خود را معطوف به روش های مفید ریفرال گیری کنید در غیر اینصورت تنها با کلیک کردن تبلیغات درآمد چندانی نخواهید داشت. بسته به تعداد ریفرال ها و فعالیت خود و آنها درآمدتان متفاوت خواهد بود. برای راهنمایی بیشتر می توانید با تلگرام تجارت آفرین در ارتباط باشید.

  • سلام
   بله برای ارتقا می توانید از خدمات ما استفاده کنید. برای راهنمایی بیشتر با تلگرام تجارت آفرین در ارتباط باشید.

  • سلام
   سایت ATIADS قانونی نیست و در آن فعالیت نکنید و پیشنهاد می کنم که در Solebux کار نکنید چون مدتی است که به نظر Scam شده است.

 • سلام
  آیا تو سایت star-clicks وقتی مثلا به گلدن ارتقا دادیم آیا این ارتقا همیشگی است یا به مدت یک ماه است چون تو سایت همه جارو گشتم چیزی ندیدم

  • سلام
   همانطور که گفتید در توضیحات خود وبسایت چیزی در این مورد گفته نشده است. اما دوستانی که عضویت گلد دارند قبلا اعلام کرده اند که همیشگی است.

  • این سایت PTC از نظر من قابل اعتماده ، چون پرداختی انجام میده و تقریبا نکته مبهم چندانی نداره به جز اینکه پشتیبانی ضعیفی داره. همچنین می تونید در قسمت Top Members از دیگر کاربران استارکلیکس که از ایران هستند نیز سئوالات خود را بپرسید. من پیشنهاد ارتقا یا عدم ارتقا را نمی دهم این تصمیم با خود شما است.

 • سلام.سایت star-clicks برای ارتقا دادن اکانت ۱۹.۹۵ دلار میخواد.حالا چندتا سوال داشتم،اول اینکه با پرداخت این 19.95 دلار، روزانه تقریباااا چقد درآمد میتونیم داشته باشیم؟و اینکه به نظر شما ارزش داره این پولو پرداخت کرد؟و سوال بعد اینکه این درآمدی که داریم به قیمت دلار روزه یا دلار 4200 تومنی؟ممنون میشم جواب بدید..

  • سلام
   پس از اینکه اکانت خود را در Star-clicks ارتقا بدید، تبلیغات بیشتری برای دیدن نمایان می شوند، البته اگر به صورت بیت کوین پرداخت شود سریع تر کار انجام می شود. درآمدتان بستگی به تعداد ریفرال ها و میزان فعالیت شما دارد. اما از 0.08 دلار در روز که در حالت استاندارد از دیدن تبلیغات می توانید دریافت می کنید بیشتر خواهد بود.
   شما هم می توانید درآمد دلاری خودتان را به صورت بیت کوین یا از طریق حساب PayPal دریافت کنید و سپس آن را در بازار آزاد به قیمت دلار روز بفروشید.

  • برای برداشت پول شما نیاز به حساب بانکی و یا پی پال و غیره دارید. چنانچه حساب شخصی ندارید می توانید از شرکت هایی که در ایران اینگونه خدمات را می دهند استفاده کنید. البته سایت GVAMONEY پرداختی انجام نمی دهد و کلاهبرداری است.

 • سلام لطفا بگین چطوری حسابمون رو درojooo ارتقا بدیم اخه تبلیغات خیلی کمی برای نمایش میاره و اینکه اگر ارتقا بدیم هزینه و درامدش چقدر میشه؟

  • هزینه ارتقای حساب کاربری در ojooo به Economy در ماه 20 دلار و به Privilege ماهانه 40 دلار می باشد که نسبتا هزینه بالایی است. برای ارتقای حساب می بایست وارد قسمت آپگرید سایت Ojooo Wad شوید و این مبلغ را پرداخت نمایید.

  • سلام
   سایت فامیلی کلیکس با آی پی ایران با مشکل باز می شود و همچنین از این سایت زیاد شکایت شده است که پول کاربران را پرداخت نکرده و یا اینکه بدون هیچ دلیلی حساب کاربری آنها را بسته است.

 • سلام خسته نباشید
  ببخشید سایت استارکلیک واریزی داشته بهتون؟یعنی بصورت عملی ازش پول برداشت کردین؟من الان میخوام اکانتمو به طلایی ارتقا بدم با پرداخت بیتکوین
  برداشتم هم ازش میخوام بصورت بیتکوین باشه
  واقعا این سایت پول رو واریز میکنه یعنی؟خیلی ممنونم ازتون

  • سلام

   سایت استارکلیکس معتبر است اما من هنوز فیش دریافت وجه از کسانی که در این سایت کلیکی فعالیت می کنند ندیده ام. لطفا اگر دوستان دیگر از این سایت یا سایت های کلیکی دیگری دریافتی داشته اند ما را مطلع نمایید.