بررسی سایت کلیکی Sprizads – اسکم یا معتبر

بررسی سایت کلیکی Sprizads – اسکم یا معتبر

در این مقاله می خواهیم شما را با سایت کلیکی Sprizads آشنا کنیم. یکی از سایت هایی که می توان در آن با کلیک برروی تبلیغات اینترنتی کسب درآمد کرد. همچنین این سئوال متداول را نیزبررسی می کنیم که آیا این سایت PTC اسکم است یا قانونی فعالیت می کند و اینکه آیا می توان از این سایت خارجی کسب درآمد دلاری داشت یا خیر. اگر به دنبال جواب به این سئوال ها هستید جای درستی آمده اید.

سایت کلیکی Sprizads چیست ؟

Sprizads یک بستر کسب درآمد از طریق کلیک برروی تبلیغات اینترنتی است که به کاربران خود در ازای کلیک برروی تبلیغات و تماشای آنها دلار پرداخت می کند. این است از یک قالب تکراری استفاده می کند که آن را در سایت های گوناگونی مانند اسکارلت کلیک ، مینروا کلیکس و خیلی سایت های دیگر نیز دیده ایم. همین امر یکی از دلایلی است که فعالیت در آن را کسل کننده و مشقت بار می کند.

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی ایرانی – کسب درآمد در منزل با سایت کلیکی

دلیل اینکه ما در این مقاله به این سایت پرداختیم، سیل زیاد کاربران ایرانی این سایت است. همانگونه که در عکس زیر مشاهده می کنید در هنگام ویرایش این مقاله بیش از 64% کل کاربران این سایت از کشور ایران بوده اند.

الکسای سایت کلیکی Sprizads

آیا سایت کلیکی Sprizads کلاهبرداری است ؟

قبل از اینکه به صورت دقیق بگوییم که آیا Sprizads کلاهبرداری است یا معتبر، باید بگوییم که تجارت آفرین فعالیت در این سایت را پیشنهاد نمی کند و به همین دلیل نام آن را نیز در در لیست بهترین سایت های کیکی خارجی نیز نیاورده ایم. اما این بدین معنی نیست که Sprizads سایت اسکم است. این سایت پرداختی های خود را انجام می دهد و نمی توان آن را کلاهبرداری نامید اما اگر بیشتر در مورد آن اطلاعات داشته باشید احتملا در آن فعالیت نخواهید کرد. در اینجا دلایل اینکه چرا این سایت کلیکی را پیشنهاد نمی کنیم را ذکر می کنیم.

سایت کلیکی Sprizads -

1 – اگر به تاریخچه سایت های کلیکی نگاه کنید اغلب آنها پس از اینکه چند ماه یا حتی چند سال خوب فعالیت کردند به اسکم تبدیل شده اند. این موضوع برای سایت هایی که مانند Sprizads از اسکریپت های آماده استفاده می کنند بسیار بالاتر نی بوده است. بعلاوه هیچ شرکت ثبت شده ای در پشت این سایت کلیکی وجود ندارد که بتوان به آن یک هویت واقعی داده شود. علاوه بر آنچه گفته شد این سایت در کشور پاناما ثبت شده است که اغلب فعالیت های غیر قانونی از این کشور برای کسب و کار خود استفاده می کنند.

2 – میزان کسب درآمد از سایت کلیکی Sprizads بسیار ناچیز است و اگر شما یک ماه به طور کامل برروی تمام تبلیعات آن کلیک کنید درآمدتان حتی به 3 دلار نیز نخواهد رسید. البته این موضوع برای خیلی از سایت های کلیکی وجود دارد اما طرح های تشویقی برخی از آنها مانند سایت کلیکی AdBTC این نوید را می دهند که در طی مدت به درآمدی قابل قبول می توان رسید. همچنین فعالیت در آنها جذابیت های بیشتری دارد.

3 – یکی از روش های کسب درآمد در Sprizads جذب ریفرال است. اما اغلب زیر مجموعه ها به دلیل درآمد بسیار پایین بیشتر از یک ماه در آن فعالیت نمی کنند و حتی اگر شما تعداد زیادی زیر مجموعه داشته باشید نمی توانید به درآمدی قابل قبول برسید. همچنین یکی دیگر از روش های درآمدزایی در این سایت اجاره ریفرال است که بهتر است هرگز این کار را انجام ندهید زیرا این نوع سایت های بی پشتوانه اغلب ریفرال های واقعی ارائه نمی دهند و بیشتر ربات را به شما اجاره می دهند که بر طبق میل خود سایت فعالیت می کند. بنابراین مالک سایت هر زمان که بخواهد می تواند فعالیت این ریفرال ها را متوقف کند  و اغلب درآمدی که از ریفرال های اجاره ای بدست می آید کمتر از هزینه اجاره آنها است.

کسب درآمد از طریق کلیک کردن برروی تبلیغات در سایت های خارجی می تواند هم سرگرمی باشد و هم درآمد دلاری با خود به همراه بیاورد، ولی باید قبل از فعالیت در اینگونه سایت ها در مورد آنها اطلاعات بدست بیاورید تا وقت خود را بی دلیل در سایت هایی مانند Sprizads هدر ندهید. اگر می خواهید در سایت های کلیکی فعالیت کنید بهتر است که به لیست بهترین سایت های کلیکی خارجی ما سری بزنید و از آنها برای کسب درآمد اینترنتی به صورت دلار استفاده کنید.

مرتبط : کسب درآمد از فارکس به زبان ساده


بررسی سایت کلیکی Sprizads – اسکم یا معتبر 


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید