درآمد اینترنتی بیت کوین با سایت کلیکی Adbtc

درآمد اینترنتی بیت کوین با سایت کلیکی Adbtc

یکی از پربازدیدترین سایت های کلیکی که بیت کوین به کاربران خود پرداخت می کند سایت کلیکی Adbtc است. همانطور که می دانید کسب درآمد از طریق کلیک کردن برروی تبلیغات روشی پرریسک برای درآمدزایی اینترنتی است، زیرا تعداد سایت های کلاهبرداری کلیکی بسیار زیاد است. بنابراین برای انتخاب اینگونه سامانه های درآمدزایی باید ابتدا مطالعه کنید که آیا می توان به آن سایت اعتماد کرد یا خیر. همچنین باید بررسی کنید که آیا میزان کسب درآمد دلاری یا بیت کوین در آن سایت ارزش وقت گذاشتن دارد یا خیر.

در این بخش می خواهیم که شما را با سایت کلیکی Adbtc آشنا کنیم و بگوییم که چگونه می توانید با کلیک برروی تبلیغات بیت کوین بدست بیاورید.

از قابلیت های این سایت به طور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • عضویت رایگان.
 • با سابقه و خوشنام
 • درآمد ساتوشی/بیت کوین به صورت روزانه.
 • درآمد بصورت روبل ( واحد پول روسیه )
 • واریز مستقیم به حساب کیف پول بیت کوین.
 • حداقل برداشت 30000 ساتوشی یا 0.00030 بیت کوین.
 • تعداد کاربران زیاد در ایران.
 • ساده و بدون پیچیدگی.

مرتبط : درآمد از تبلیغات اینترنت – کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات

چگونه از سایت کلیکی Adbtc بیت کوین بدست بیاوریم ؟

 • اولین کاری که باید انجام دهید عضویت در این سایت است. برای عضویت می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

عضویت در سایت کلیکی Adbtc برای بدست آوردن بیت کوین

 • پس از عضویت برروی Start Earning BTC کلیک کنید.
 • یک مسئله ساده ریاضی برای شما نمایش داده می شود که باید آن را حل کنید. ( تشخیص روبات )
 • حالا برروی گزینه Start یا View button کلیک کنید.
 • یک تبلیغ در صفحه ای جدید باز می شود و در بالا نیز یک تایمر مدت این تبلیغ را شمارش معکوس می کند.
 • پس از به اتمام رسیدن تبلیغ بیت کوین به حساب شما اضافه می شود.

adbtc.top

همانگونه که در عکس بالا می بینید سه روش به غیر از ریفرال گیری برای کسب درآمد از سایت کلیکی Adbtc وجود دارد. در اینجا به این سه روش اشاره می کنیم :

Surf ads

در این روش کسب درآمد باید برروی Start/View کلیک نمایید ولی پس از آن لازم نیست که برروی آن صفحه بمانید و می توانید صفحه دیگری را در تبی جدید جستجو کنید. پس از کلیک کردن برروی تبلیغ می توانید جستجوگر دیگری را باز کنید و یا کار دیگری برروی کامپیوتر یا لپ تاپ خود انجام دهید. زمانی که برای هر آگهی نیاز است بین 15 الی 60 ثانیه متغییر می باشد.

Surfing in active window

در این دسته تبلیغات شما با کلیک کردن برروی یک تبلیغ و تماشای آن بیت کوین بدست خواهید آورد. در این دسته تبلیغات شما نمی توانید تب دیگری را برروی مرورگر خود باز کنید و باید صفحه تبلیغ فعال باشد. در این دسته شما اغلب می توانید ساتوشی بیشتری بدست آورید، زیرا تبلیغ دهنده ها برای این نوع دسته بیشتر پول پرداخت می کنند.

Autosurfing

این دسته، آسان ترین نوع کسب درآمد از این سایت کلیکی است. زیرا شما تنها یک کلیک می کنید و تبلیغات یکی پس از دیگری بصورت اتوماتیک به نمایش در می آیند و پس از اتمام زمان هرکدام بیت کوین به حساب شما افزوده می شود. البته درآمد این دسته از دو دسته دیگر پایین تر است.

Referral System

این روش نیز نوعی دیگر از کسب درآمد اینترنتی بیت کوین از سایت Adbtc است که در آن شما پس از معرفی دیگران به این سایت معادل 10% از درآمد ریفرال های خود را دریافت می کنید ( این 10% از حساب ریفرال کم نمی شود). همچنین از تمام خریدهای او نیز 5% به حساب شما واریز می گردد.

فعالیت کاربران ایرانی در سایت کلیکی خارجی Adbtc

اگر نگاهی به ورودی های سایت کلیکی خارجی Adbtc کنید متوجه می شوید که ترافیک زیادی از ایران برای کسب بیت کوین و درآمد دلاری وارد این سایت می شود. حدود 19% از ورودی های این سایت از کشور ایران است و رتبه الکسای این سایت در ایران در زمان نوشتن این مقاله 461 است. این اطلاعات را می توانید در عکس زیر ملاحظه نمایید.

الکسای سایت کلیکی Adbtc

نتیجه گیری :

یکی از روش های کسب درآمد دلاری یا بیت کوین در اینترنت فعالیت در سایت های کلیکی خارجی است. سایت Adbtc یکی از سایت های معتبر کلیکی خارجی است که ایرانی های زیادی در آن فعالیت می کنند و از طریق آن بیت کوین بدست می آورند. شما نیز می توانید از این سایت برای کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید. این سایت تا کنون پرداخت های خود را به درستی انجام داده است و جزو سایت های قانونی بشمار می آید، اما چنانچه این وضعیت تغییر کنید شما را در تجارت آفرین از آن مطلع خواهیم کرد.

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی خارجی سال 2022


درآمد اینترنتی بیت کوین با سایت کلیکی Adbtc


تجارت آفرین فارکس

30 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید