انگیزشی

4 کاری که میتوانید انجام دهید تا هر روز پول بیشتری بسازید

4 کاری که میتوانید انجام دهید تا هر روز پول بیشتری بسازید

پول تنها دلیل برای شروع و یا رشد یک تجارت و یا کسب و کار نمی باشد امّا باور کنید که آن بسیار مهم است. اگر تجارت شما به اندازه کافی پول تولید نکند چیزی که با آن روبرو هستید فقط یک سرگرمیِ جالب خواهد بود. فعالیتهای بسیار زیادی وجود دارند که به نظر میرسند برای شما پول سازی میکنند ولی در عمل چنین کاری نمیکنند. تجارت آفرینان موفق از کارهایی که باعث تلف شدن وقت شان باشد خودداری میکنند و تمرکز خود را بر روی چیزهایی میگذارند که به آنها کمک کند تا تجارت شان را رشد دهند.

۴ چیز وجود دارد که شما میتوانید از همین امروز شروع به انجام دادنشان کنید – یا شاید هم همین الان این کارها را انجام میدهید که باید به شما تبریک گفت- این کارها باعث میشوند که شما درآمدتان را بالا ببرید. اینها استراتژی های ساده ای میباشند ولی گاهی در مقابل تکنولوژی، شیوه های نوین مدیریتِ زمان و … نادیده گرفته میشوند. ولی فراموش نکنید که تجارت شما با تمرکزِ صحیح به نکاتِ صحیح به رشد خیره کننده ای خواهد رسید.

 

۱- سعی کنید بیشتر از آنچیزی که خوشحالتان میکند بفروشید

شما در هر تجارتی که باشید چیزی را به فروش میرسانید. احتمالاً شما میدانید که فروش بسیار مهم است ولی گاهی ممکن است که ندانید که به اندازۀ کافی نمی فروشید. ذهن انسان گاهی میتواند عضوی بسیار بامزه باشد. گاهی فکر میکند که شما زیاد میفروشید در حالیکه حتی به اندازه کافی هم نمی فروشید. بنابرابن ذهن میتواند برداشت غلطی از شرایط موجود داشته باشد.

زمانیکه شما چیزی میفروشید لازم است که کسی یا کسانی را از خود دلخور کنید – ولی ایرادی ندارد. چنانچه شما دائماً برای مخاطبین خود ارزش آفرینی میکنید این حق را برای خود بوجود می آورید که به آنها درباره پیشنهاد های ویژۀ تان صحبت کنید. بنابراین شما میتوانید بیشتر به آنها بفروشید. سعی کنید با ارزش آفرینی برای محصول خود راه فروش های بعدی را فراهم آورید. در این صورت مخاطبینتان میخواهند که دوباره از شما خرید کنند و میخواهند بدانند که پیشنهاد بعدی شما چه خواهد بود. با آنها دائماً در ارتباط باشید.

 

۲- هر روز خود را صرف استراتژی های تولید درآمد کنید

یک تمایل ذاتی به ما میگوید که بیدار شو و کاری که فکر میکنید ضروری و فوری است را انجام بده. ما ایمیل هایمان را چک میکنیم، سری به شبکه های اجتماعی میزنیم و یا شاید چند تماس تلفنی برقرار کنیم. امّا اگر میخواهید که از همین الان پول بیشتری تولید کنید، روز خود را با کارهایی که منجر به درآمدزایی میشوند شروع کنید. این ممکن است که نگارش یک ایمیل عالی برای معرفی محصول به مشتریان باشد، تماس با یک مشتری قدیمی برای تمدید قراردادش باشد و یا صحبت با مشتری ای که فکر میکنید آماده برای خرید است.

روز خود را با دنبال کردن موقعیت های مهمی که فاصله کوتاهی تا به سرانجام رسیدن دارند شروع کنید. ممکن است که شما هر روز فروشی را به اتمام نرسانید امّا در طی مدت معاملات بیشتری را به اتمام خواهید رساند و سطح تجاری خود را بالاتر خواهید برد. وقتیکه این روش عادت روزانه شما شد، تبدیل خواهید شد به یک دستگاهی که به خوبی روغن کاری شده و میتواند بقیه روز را به خوبی به کار کند.

 

۳- ارزشی بیافرینید که منجر به تکمیل لیست ایمیل هایتان شود

فروش زمانی به وقوع خواهد پیوست که مشتریان ببینند شما میدانید دربارۀ چه چیزی صحبت میکنید و از شما ارزشی کافی دریافت کنند. بهترین راه برای انتقال ارزش زمانی اتفاق میفتد که مشتری آن را در زندگی خود بصورت واقعی لمس کند. با افزایش تولید ارزش توسطِ شما، لیست ایمیل هایی خواهید داشت که میتوانید محصولات بیشتری را به آنها ارائه دهید.

زمان بیشتری را برای نشان دادن کارهای خود به دیگران سپری کنید. محصولات تان، خدمات تان، و اطلاعاتی که در اختیار دارید باید شما را از رقبایتان جدا کند. این ارزش ها نباید جایی را برای شک و تردید در ذهن مشتری باقی بگذارد زیرا شما آنقدر وقت صرف آن کرده اید که دیگر از آن اطمینان دارید. این ارزش ها را بر روی وب سایت خود قرار دهید، آنها را ایمیل کنید و یا به هر صورتی که میتوانید آنها را تبلیغ کنید. لیست ایمیل های شما برای شما موقعیت فروش بیشتر را فراهم میسازد. فروش بیشتر نیز درآمد شما را افزایش میدهد.

۴- با در معرض دید قرار دادن اهرمی قوی برای فروش بسازید

امروزه راه های زیادی برای تجارت آفرینان وجود دارد تا بتوانند تجارت خود را در معرض دید دیگران قرار بدهند. شبکه های اجتماعی میلیاردها کاربر دارند. گوگل و یا به طور کلی سئو میتواند تجارت شما را در معرض دید میلیون ها مشتری بالقوه قرار دهد. شما میتوانید در وب سایت های خوب محتوا بگذارید و خود را در معرض دیده شدن توسط میلیون ها نفر قرار دهید.

اینترنت و شبکه های اجتماعی ما را به یکدیگر متصل ساخته و به ما توانایی دسترسی به تعداد نامحدودی مشتری را داده است. با معرض دید گذاشتن تجارت خود اهرمی قوی برای فروش بیشتر بوجود آورید. نام خود و اطلاعاتی را که در اختیار دارید را در مقابل چشم مشتریان بالقوه بگیرید و آنها را به مشتری واقعی تبدیل کنید.

چنانچه رشد و درآمد در تجارت شما متوقف شده است، این ۴ چیز میتوانند به سرعت به کمک شما بیایند. اگر به نظر خودتان به اندازه کافی خوب عمل میکنید از این نکته ها برای رسیدن به مرحلۀ بعدی موفقیتِ خود استفاده کنید. برای ما تجارت آفرینان ثروت و موفقیت پنهانی وجود دارد که اگر چشمان مان را باز نگه داریم میتوانیم آنها به دست بیاوریم.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس