تماشا کنید: این تریدر جوان در ۴ ساعت ۲۰۰ دلار را به ۱۹۰۰۰۰ دلار تبدیل کرد

تماشا کنید این تریدر جوان در 4 ساعت 200 دلار را به 190000 دلار تبدیل کرد

این داستان توماس، یک تریدر جوان ۱۹ ساله ای است که در شیفت شب کارخانه کار میکند و با تلفن همراه خود معامله فارکس انجام میدهد. در یک سری معاملات و تنها در طی چهار ساعت، او ۲۰۰ دلار را به ۱۹۰،۰۰۰ دلار تبدیل کرد و توانست همه آن را حفظ کند. این موفقیت ترکیبی شگفت انگیز از تحلیل تکنیکال بازار، روانشناسی، شانس و باور است.

در این ویدئو او بروکر فارکس خود را معرفی میکند، از اندیکاتورهایی که برای تحلیل تکنیکال استفاده میکند میگوید و همچنین از نحوه کنترل احساسات خود در طی معامله صحبت میکند.

چگونه این تریدر جوان این کار را انجام داد ؟

او در این ویدئو دقیقاً ما را از نحوه انجام این کار مطلع میسازد. او این معاملات زنده را ضبط کرده است و در جریان انجام معاملات از احساسات خود و تکنیک معاملاتی خود میگوید.

اینجا میتوانید مشاهده کنید که چگونه تنها در ۲۴۰ دقیقه این تریدر جوان توانست پول خود را تقریبا ۱۰۰۰ برابر کند و چگونه توانست ۲۰۰ دلار به به ۱۹۰،۰۰۰ دلار تبدیل کند. شاید این یکی از جالب ترین داستان های معاملاتی است که تا به حال شنیده اید.

برای تماشای معاملات زنده بیشتر و ویدئوهای آموزشی در کانال آپارات تجارت آفرین عضو شوید.

تجارت آفرین
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید