مدیریت

چگونه از مدیریت خرد اجتناب کنیم

اگر شما صاحب یک تجارت هستید و کلی کار متفاوت در کمپانی خود انجام میدهید، یا افراد اشتباهی را انتخاب کرده اید و یا اینکه نیاز دارید نگرش خود را دربارۀ مسائل تغییر دهید. امّا قبل از اینکه این کار را انجام دهید به چند راهنمایی که در زیر آمده است توجه کنید و آنها را بکار گیرید.

 

۱٫ روشهای استاندارد کاری بوجود آورید

در استخدام، تولید، توزیع، پشتیبانی و … استانداردهایی بوجود بیاورید. این استانداردها را جایی بنویسید و آنها را با کارمندانتان به اشتراک بگذارید. کارمندانتان میبایست برای سئوالاتشان جوابهای مشخصی داشته باشند. جوابی که شما باید در مقابل سئوالات کارمندانتان بدهید این است : “ما در این مواقع چه کار میکنیم؟” و یا “سیاست ما اینجا چیست؟”.

 

۲٫ فن آوری های جدید را امتحان کنید

چه تکنولوژیهای مناسبی وجود دارند که بتوانند به شما برای در کنار کارمندان و کمپانی قرار گرفتن کمک کنند؟ شاید نرم افزارها و یا فن آوری هایی وجود داشته باشد که به شما کمک کند تا استانداردهای بهتری در محل کار خود داشته باشید. از آنها به صورت امتحانی و تستی چند وقت استفاده کنید تا مطمئن شوید که آیا برای کمپانی شما مناسب است و با فرهنگ سازمان شما سازگاری دارد یا خیر.

 

۳٫ کارمندان را تبدیل به شرکای تجاریتان نمائید

در ذهن و رویکردشان این تغییر را بوجود آورید. از آنها در تصمیم گیریهای عملیاتی مشاوره بگیرید. در عملیات خرید، تبلیغات و امور کمپانی با آنها مشورت کنید و نظرشان را بکار گیرید. زمانیکه آنها این رویکرد را نسبت به کمپانی داشته باشند دیگر لازم نیست که نگران تصمیم های بد آنها باشید.

تجارت آفرین

دیدگاهتان را بنویسید