چگونه از مدیریت خرد اجتناب کنیم

چگونه از مدیریت خرد اجتناب کنیم

اگر شما صاحب یک تجارت هستید و کلی کار متفاوت در کمپانی خود انجام میدهید، یا افراد اشتباهی را انتخاب کرده اید و یا اینکه نیاز دارید نگرش خود را دربارۀ مسائل تغییر دهید. امّا قبل از اینکه این کار را انجام دهید به چند راهنمایی که در زیر آمده است توجه کنید و آنها را بکار گیرید.

1. روشهای استاندارد کاری بوجود آورید

در استخدام، تولید، توزیع، پشتیبانی و … استانداردهایی بوجود بیاورید. این استانداردها را جایی بنویسید و آنها را با کارمندانتان به اشتراک بگذارید. کارمندانتان میبایست برای سئوالاتشان جوابهای مشخصی داشته باشند. جوابی که شما باید در مقابل سئوالات کارمندانتان بدهید این است : “ما در این مواقع چه کار میکنیم؟” و یا “سیاست ما اینجا چیست؟”.

2. فناوری های جدید را امتحان کنید

چه تکنولوژیهای مناسبی وجود دارند که بتوانند به شما برای در کنار کارمندان و کمپانی قرار گرفتن کمک کنند؟ شاید نرم افزارها و یا فن آوری هایی وجود داشته باشد که به شما کمک کند تا استانداردهای بهتری در محل کار خود داشته باشید. از آنها به صورت امتحانی و تستی چند وقت استفاده کنید تا مطمئن شوید که آیا برای کمپانی شما مناسب است و با فرهنگ سازمان شما سازگاری دارد یا خیر.

3. کارمندان را تبدیل به شرکای تجاریتان نمائید

در ذهن و رویکردشان این تغییر را بوجود آورید. از آنها در تصمیم گیریهای عملیاتی مشاوره بگیرید. در عملیات خرید، تبلیغات و امور کمپانی با آنها مشورت کنید و نظرشان را بکار گیرید. زمانیکه آنها این رویکرد را نسبت به کمپانی داشته باشند دیگر لازم نیست که نگران تصمیم های بد آنها باشید.


چگونه از مدیریت خرد اجتناب کنیم


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید