اخبار فارکسفارکس

بررسی بازار فارکس امروز – بلاتکلیفی در بازار فارکس ادامه دارد

بازار فارکس امروز

آنچه باید در روز جمعه 20 بهمن در بازار فارکس بدانید:

دلار آمریکا (USD) در روز پنجشنبه در برابر همتایان خود قدرت نشان داد که ناشی از افزایش بازدهی اوراق خزانه داری آمریکا بود. با این حال، عدم ریسک گریزی، که در انعطاف پذیری شاخص های سهام ایالات متحده مشهود بود، مانع از عملکرد بهتر ارز در اواخر روز شد. در روز جمعه، نه منطقه یورو و نه ایالات متحده انتظار نمی رود داده های سطح بالایی را منتشر کنند. در اوایل سشن آمریکا، اداره آمار کانادا گزارش مشاغل ژانویه را منتشر خواهد کرد.

شاخص دلار امریکا DXY

از صبح روز جمعه اروپا، شاخص دلار کمی بالاتر از 104.00 ثابت است، در حالی که بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده حدود 4.15 درصد در نوسان است. به دنبال افزایش اندک شاخص‌های اصلی وال استریت در روز پنجشنبه، معاملات آتی شاخص سهام ایالات متحده با کاهش اندکی روبرو شد.

انتظارات بازار برای داده‌های بازار کار کانادا افزایش جزئی در نرخ بیکاری به 5.9 درصد در ژانویه را پیش‌بینی می‌کند، با تغییر خالص اشتغال 15+ پیش‌بینی می‌شود، پس از افزایش ضعیف 0.1 هزار نفری در دسامبر. USD/CAD در حدود 1.3450 قبل از گزارش داده های بازار کار حرکت می کند.

یورو به دلار EUR/USD

EUR/USD در اواخر روز پنج شنبه افزایش یافت و در نهایت تقریباً بدون تغییر بسته شد. این جفت در اوایل روز جمعه در محدوده باریک زیر 1.0800 معامله می شود. داده‌های تولید صنعتی ایتالیا برای ماه دسامبر قرار است بعداً در جلسه اروپایی منتشر شود، در حالی که Destatis آلمان افزایش 2.9 درصدی در شاخص قیمت مصرف کننده سالانه در ژانویه را تأیید کرد.

پوند به دلار GBP/USD

پس از یک جهش دو روزه در جفت ارز پوند/دلار ، پوند شتاب صعودی خود را در روز پنجشنبه از دست داد و زیان اندکی را ثبت کرد. با این وجود، این جفت در اوایل جلسه اروپا در روز جمعه ثبات را بالای 1.2600 حفظ کرد.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

USD/JPY روز پنجشنبه افزایش شدیدی را نشان داد و به بالاترین سطح خود از اواخر نوامبر به بالای 149.00 رسید. این جفت در مرحله تثبیت زیر 149.50 قرار دارد تا آخرین روز معاملاتی هفته را آغاز کند.

اونس جهانی طلا - XAU/USD

طلا برای دومین روز متوالی روز پنجشنبه برای ایجاد یک جهت روشن تلاش کرد. در جلسه اروپا در روز جمعه، XAU/USD همچنان در باند باریک بالای 2030 دلار در نوسان است.

AUD/USD دلار استرالیا به دلار امریکا

AUD/USD روز پنجشنبه با زیان بسته شد اما در جلسه آسیایی بالای 0.6500 بهبود یافت. NZD/USD در اوایل روز جمعه شتاب گرفت و بیش از 0.5% در روز افزایش یافت و به حدود 0.6100 رسید.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس