یکی از بهترین سخنرانی های وارن بافت – دو داستان

یکی از بهترین سخنرانی های وارن بافت و دو داستان

چه کسی نام وارن بافت را نشنیده است – یکی از ثروتمندترین افراد جهان که مرتباً در فهرست میلیاردرهای فوربس در رتبه های بالایی قرار دارد؟ دارایی خالص او در سال 2022 حدود 125 میلیارد دلار ذکر شده است. او به عنوان یک تاجر و یک بشردوست شناخته می شود. در این سخنرانی او دو داستان آموزنده و الهام بخش تعریف میکند که شاید این یکی از بهترین سخنرانی های وارن بافت باشد.

تماشای سخنرانی وارن بافت – زیرنویس فارسی

اما او احتمالا بیشتر به عنوان یکی از موفق ترین سرمایه گذاران جهان شناخته شده است. به همین دلیل جای تعجب نیست که استراتژی سرمایه گذاری وارن بافت به ابعاد افسانه ای رسیده است. بافت از چندین اصل مهم و یک فلسفه سرمایه گذاری ساده پیروی می کند که به طور گسترده در سراسر جهان شناخته شده است. پس راز موفقیت او چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی بافت و اینکه چگونه او توانسته است چنین ثروتی از سرمایه گذاری های خود به دست آورد، زندگینامه وارن بافت را بخوانید.

وارن بافت به طور پیوسته در طی یک دوره زمانی طولانی عمدتاً از طریق سرمایه گذاری ثروتمند شد. او سرمایه گذاری را از سنین پایین و به طور دقیق در 11 سالگی شروع کرد. در 13 سالگی، به عنوان یک کاغذفروش، کسب و کار خود را شروع کرد و برگه های مسابقه اسب دوانی می فروخت. در بزرگسالی، او شرکت خود را تأسیس کرد و شروع به سرمایه گذاری در شرکت هایی کرد که معتقد بود قیمت بازار آنها پایین است و سود به دست آورد. او این سودها را مجدداً در سرمایه گذاری های بیشتر سرمایه گذاری می کرد و ثروتش به رشد خود ادامه می داد. او سرانجام برکشایر هاتاوی را خریداری کرد و در آنجا به استراتژی سرمایه گذاری بر مبنای ارز ذاتی خود را ادامه داد.

برای تماشای ویدئوهای آموزشی در کانال آپارات تجارت آفرین عضو شوید.


یکی از بهترین سخنرانی های وارن بافت – دو داستان


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید