گزارش امروز فارکس – جفت ارزهای اصلی فارکس در محدوده های آشنا باقی می مانند و به تورم آلمان نگاه می کنند

گزارش بازار فارکس fx

جفت ارزهای اصلی فارکس در نیمه اول هفته در تلاش برای یافتن مسیر هستند. پس از بازگشت اندک روز سه‌شنبه، شاخص دلار آمریکا (DXY) اندکی بالای 104.50 ثابت مانده است. در اواخر امروز، فعالان بازار از نزدیک داده های شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) از آلمان را مشاهده خواهند کرد. در ساعات معاملاتی آمریکا، فدرال رزرو (Fed) کتاب بژ خود را منتشر خواهد کرد.

شاخص دلار امریکا DXY

داده‌های انعطاف‌پذیر احساسات مصرف‌کننده از ایالات متحده، همراه با افزایش تقریباً 2 درصدی بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه‌داری آمریکا، به دلار آمریکا کمک کرد تا قدرت خود را در برابر رقبای خود در روز سه‌شنبه حفظ کند. اوایل چهارشنبه، بازدهی 10 ساله آمریکا بالای 4.5 درصد ثابت است. در همین حال، پس از آنکه شاخص‌های اصلی وال استریت در روز سه‌شنبه افزایش‌های اندکی را ثبت کردند، معاملات آتی شاخص های سهام آمریکا در محدوده منفی معامله می‌شوند.

AUD/USD دلار استرالیا به دلار امریکا

در طول جلسه آسیایی، داده‌های استرالیا نشان داد که CPI به دنبال افزایش 3.5 درصدی در ماه مارس و فراتر از انتظارات بازار 3.4 درصدی، در ماه آوریل 3.6 درصد به صورت ماهانه افزایش یافت. علاوه بر این، شاخص اعتماد تجاری ANZ از 14.9 به 11.2 در ماه می کاهش یافت. پس از انتشار این داده ها، AUD/USD اندکی بالاتر رفت و آخرین بار بالای 0.6650 معامله شد.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

اوایل چهارشنبه، سیجی آداچی، عضو هیئت مدیره بانک ژاپن (BoJ) اظهار داشت که آنها هنوز متقاعد نشده‌اند که دستیابی به هدف قیمت پایدار باشد و بر نیاز به حفظ شرایط سازگار تأکید کرد. USD/JPY هیچ واکنشی به این اظهارات نشان نداد و در حدود 157.00 ثابت ماند.

یورو به دلار EURUSD

EUR/USD در ساعات معاملاتی اروپا به سمت 1.0900 افزایش یافت، اما کشش خود را از دست داد و به حدود 1.0850 کاهش یافت و تقریباً بدون تغییر در روز سه شنبه بسته شد. این جفت در اوایل چهارشنبه نزدیک به سطح بسته شدن روز سه شنبه نسبتاً آرام باقی مانده است.

پوند به دلار GBP/USD

GBP/USD در روز سه‌شنبه به بالاترین سطح خود در بیش از یک ماه گذشته بالای 1.2800 رسید، اما سود خود را از بین برد تا روز را ثابت بالای 1.2750 به پایان برساند. این جفت در صبح اروپا با اندکی افزایش در حدود 1.2770 معامله می شود.

اونس جهانی طلا - XAUUSD

طلا روز سه شنبه برای سومین روز متوالی افزایش یافت. با این حال، بهبود بازدهی ایالات متحده، صعود XAU/USD را محدود کرد و باعث عقب نشینی آن به سمت 2350 دلار شد.

تجارت آفرین فارکس
تیم خبری
نویسندهتیم خبری
تیم تولید خبر سایت تجارت آفرین - مرجعه اخبار فارکس در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس