فارکس

بازار فارکس امروز | سه شنبه 7 شهریور

اخبار امروز فارکساخبار امروز فارکس

آنچه باید در روز سه شنبه 7 شهریور در بازار فارکس بدانید:

معاملات در اوایل روز سه‌شنبه محدود باقی می‌ماند و جفت ارزهای اصلی همچنان در محدوده‌های آشنا به نوسان هستند. شاخص قیمت مسکن ژوئن اولین اطلاعات منتشر شده در روز از ایالات متحده خواهد بود. بعداً در جلسه آمریکا، داده‌های JOLTS Job Openings در اداره آمار کار ایالات متحده برای ماه ژوئیه و شاخص اعتماد مصرف‌کننده هیئت کنفرانس برای ماه آگوست توسط فعالان بازار به دقت مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

شاخص دلار امریکا DXY

تغییر مثبتی که در تمایلات ریسک مشاهده شد، قدرت گرفتن دلار را در نیمه دوم روز دوشنبه دشوار کرد و شاخص USD (DXY) در محدوده منفی بسته شد. در صبح اروپا در روز سه شنبه، DXY در حدود ساعت 104:00 ثابت می ماند. شاخص‌های اصلی وال استریت در روز دوشنبه بیش از 0.5 درصد افزایش یافتند و آخرین بار در معاملات آتی شاخص سهام ایالات متحده با افزایش روزانه اندک مشاهده شد. در همین حال، بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده پس از افت نزدیک به 1 درصدی در روز دوشنبه، پایین تر از 4.2 درصد باقی می ماند.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

در طول ساعات معاملات آسیایی، داده های ژاپن نشان داد که نرخ بیکاری از 2.5 درصد در ژوئن به 2.7 درصد در ماه جولای افزایش یافته است. دولت ژاپن در جلسه اقتصادی سالانه خود گفت: «ژاپن از بهار 2022 شاهد افزایش قیمت‌ها و دستمزدها بوده است. چنین تغییراتی نشان می‌دهد که اقتصاد در حال رسیدن به نقطه عطفی در نبرد 25 ساله خود با کاهش تورم است. ” در ادامه این نشریه آمده است. USD/JPY هیچ واکنشی به این نظرات نشان نداد و روند صعودی خود را در حدود 146.50 افزایش داد.

یورو به دلار EUR/USD

EUR/USD در روز دوشنبه افزایش اندکی را ثبت کرد و در اوایل سه شنبه به روند صعودی خود ادامه داد. با این حال، به نظر می رسد که این جفت در حالی که زیر 1.0850 معامله می شود، در تلاش برای جمع آوری حرکت صعودی است.

پوند به دلار GBP/USD

GBP/USD در جلسه اروپا افزایش یافت و به سمت 1.2650 پیش رفت. به دنبال تعطیلات آخر هفته طولانی، شاخص FTSE 100 بریتانیا در روز سه شنبه بیش از 1 درصد افزایش یافت که نشان دهنده بهبود روحیه ریسک است.

AUD/USD دلار استرالیا به دلار امریکا

AUD/USD شتاب خود را پس از پیشرفت روز دوشنبه حفظ کرد و به بالای 0.6450 صعود کرد. با حمایت جو ریسک مثبت بازار، NZD/USD به دنبال حرکت متوالی روز دوشنبه به 0.5950 افزایش یافت.

اونس جهانی طلا - XAU/USD

قیمت طلا در روز دوشنبه با اندکی افزایش بسته شد و در بحبوحه عقب نشینی بازدهی ایالات متحده در اوایل سه شنبه به روند صعودی خود ادامه داد. در زمان انتشار، XAU/USD با قیمت سبز نزدیک به 1925 دلار معامله می شد.

بیت کوین - BTC/USD

بیت کوین و اتریوم هر دو در اوایل این هفته بدون جهت می مانند و به ترتیب در محدوده های نزدیک به 26000 دلار و 1650 دلار حرکت می کنند.

اتریوم - ETH/USD
تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس