گزارش بازار فارکس – گزارش تورم اتحادیه اروپا، داده های اشتغال ایالات متحده و گزارش PMI، امروز بازار فارکس را هدایت می کنند

بازار فارکس امروز

آنچه باید در بازار فارکس در روز چهارشنبه 15 فروردین بدانید:

پس از نمایش حرکت صعودی در روز دوشنبه، دلار آمریکا (دلار آمریکا) با تغییر وضعیت روبرو شد و جلسه روز سه‌شنبه را در محدوده منفی به پایان رساند که توسط شاخص دلار نشان داده شده است. در تقویم اقتصادی روز چهارشنبه، اطلاعات اولیه شاخص هماهنگ قیمت مصرف کننده (HICP) برای ماه مارس توسط یورواستات منتشر خواهد شد. علاوه بر این، گزارش های کلیدی از ایالات متحده شامل تغییر استخدام ADP و PMI خدمات ISM برای ماه مارس خواهد بود. بعداً در ساعات معاملاتی آمریکا، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در مجمع تجارت، دولت و جامعه استنفورد در مورد چشم انداز اقتصادی سخنرانی خواهد کرد. این رویدادها احتمالاً بر حرکت دلار در طول روز تأثیر می گذارد.

شاخص دلار امریکا DXY

روز سه شنبه، بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده به روند صعودی خود ادامه داد و باعث شد که شاخص های اصلی سهام پس از زنگ افتتاحیه کاهش پیدا کنند. با وجود این تغییرات، دلار آمریکا (USD) تلاش کرد تا از همتایان خود پیشی بگیرد زیرا معامله گران موقعیت خود را قبل از انتشار داده های کلیدی تنظیم کردند. اوایل چهارشنبه، بازدهی 10 ساله به راحتی بالای 4.3 درصد باقی ماند، در حالی که معاملات آتی شاخص سهام ایالات متحده نسبتاً پایین تر بود. در همین حال، شاخص دلار DXY امروز پس از کاهش 0.2٪ در روز سه شنبه، ثبات خود را در زیر 105.00 حفظ کرده است.

یورو به دلار EUR/USD

یورو/دلار در روز سه‌شنبه شاهد بازگشتی بود و بخش قابل توجهی از زیان خود را از روز دوشنبه پاک کرد. از اوایل چهارشنبه، این جفت در محدوده باریک زیر 1.0800 معامله شد.

پوند به دلار GBP/USD

GBP/USD در روز سه‌شنبه با اندکی افزایش بسته شد و در روز چهارشنبه بالای سطح 1.2550 تثبیت شده است.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

USD/JPY در روز سه‌شنبه زیان‌های نهایی را تجربه کرد اما در کانال معاملاتی بسیار باریک بالای 151.50 باقی ماند.

اونس جهانی طلا - XAU/USD

طلا روز سه‌شنبه برای ششمین روز متوالی روند پیروزی‌های خود را افزایش داد و به رکورد جدید بالای 2280 دلار رسید. اوایل چهارشنبه، XAU/USD ثبات را نزدیک به بالاترین حد خود حفظ کرده است.

AUD/USD دلار استرالیا به دلار امریکا

AUD/USD در روز سه شنبه افزایش اندکی را ثبت کرد و امروز وارد مرحله تثبیت بالای 0.6500 شده است.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید