بازار فارکس امروز | جمعه 27 مرداد

اخبار امروز فارکساخبار امروز فارکس

آنچه باید در روز جمعه 27 مرداد در بازار فارکس بدانید:

شاخص دلار امریکا DXY

سرمایه گذاران در آخرین روز معاملاتی هفته به دنبال آخرین اخبار چین، موضع محتاطانه ای اتخاذ کردند. شاخص دلار آمریکا آخرین بار با افزایش هفتگی بالای 103.00 مشاهده شد، در حالی که معاملات آتی شاخص سهام ایالات متحده در آن روز ثابت بود. یورواستات امروز بازنگری داده های تورم ماه جولای را منتشر خواهد کرد و تقویم اقتصادی ایالات متحده هیچ گونه اطلاعات سطح بالایی را پیش از آخر هفته ارائه نخواهد کرد.

AUD/USD دلار استرالیا به دلار امریکا

رویترز گزارش داد که دومین مشاور املاک چین و همچنین بدهکارترین توسعه دهنده املاک در جهان، اورگراند روز پنجشنبه در کنار هولدینگ تیانجی درخواست حمایت از طلبکاران را در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ارائه کرد. شاخص هانگ سنگ هنگ کنگ در روز جمعه نزدیک به 2 درصد کاهش یافت و شاخص ترکیبی شانگهای 0.8 درصد از دست داد. جفت‌های AUD/USD و NZD/USD تحت فشار نزولی اندکی بر این تحول قرار گرفتند و در طی ساعات معاملات آسیایی قبل از اصلاح صعودی در صبح اروپا، کاهش یافتند. در زمان نگارش، AUD/USD تقریباً بدون تغییر در روز در حدود 0.6400 بود و NZD/USD افزایش های روزانه کمی را در 0.5930 ثبت کرد.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

داده های ژاپن نشان داد که شاخص ملی قیمت مصرف کننده در ماه جولای 3.3 درصد به صورت سالانه افزایش یافت که با افزایش ژوئن مطابقت داشت. این رقم بالاتر از انتظار بازار 2.5 درصد بود. شاخص CPI اصلی در مدت مشابه 4.3 درصد افزایش یافت، در حالی که در ژوئن 4.2 درصد بود. USD/JPY پس از شکست 8 روزه برد 8 روزه و بسته شدن در قلمرو منفی در روز پنجشنبه، همچنان به کاهش خود ادامه می دهد و در اوایل جمعه به زیر 145.50 معامله می شود.

پوند به دلار GBP/USD

دفتر آمار ملی بریتانیا گزارش داد که خرده فروشی در بریتانیا در ماه جولای 1.2 درصد کاهش یافته است. این آمار از 0.6٪ ثبت شده در ژوئن پیروی کرد و بدتر از انتظار بازار برای انقباض 0.5٪ بود. GBP/USD کشش خود را از دست داد و به دنبال این انتشار به سمت 1.2700 کاهش یافت.

یورو به دلار EUR/USD

EUR/USD در جلسه اولیه آمریکا در روز پنجشنبه به بالای 1.0900 بهبود یافت اما نتوانست شتاب خود را حفظ کند. با افزایش نزولی هفتگی شاخص‌های اصلی وال استریت، دلار در اواخر روز تقویت شد و این جفت ارز را به زیر 1.0900 کشاند. در اوایل روز جمعه، این جفت ارز زیر 1.0900 را تثبیت کرد.

اونس جهانی طلا - XAU/USD

قیمت طلا در اواخر روز پنجشنبه تحت فشار افزایش بازده اوراق قرضه خزانه داری آمریکا به ضعیف ترین سطح خود از ماه مارس به 1884 دلار رسید. XAU/USD یک بازگشت متوسط ​​انجام می دهد اما زیر 1900 دلار معامله می شود. در همین حال، بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده پس از رسیدن به قوی ترین سطح خود از اکتبر در 4.32 درصد، بیش از 1 درصد در روز در حدود 4.2 درصد کاهش یافت.

بیت کوین - BTC/USD

بیت کوین در روز پنجشنبه بیش از ۷ درصد از دست داد و بزرگترین کاهش یک روزه خود در سال را به ثبت رساند. بیت کوین/دلار آمریکا در اوایل روز جمعه با قیمتی نزدیک به 26500 دلار معامله می شود.

اتریوم - ETH/USD
تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید