بازار فارکس امروز | سه شنبه 31 مرداد

اخبار امروز فارکساخبار امروز فارکس

آنچه باید در روز سه شنبه 31 مرداد در بازار فارکس بدانید:

دلار آمریکا در اوایل روز سه‌شنبه برای یافتن تقاضا با مشکل مواجه است، زیرا سرمایه‌گذاران به دارایی‌های حساس به ریسک علاقه نشان می‌دهند. امروز داده های فروش خانه های موجود در جولای در تقویم اقتصادی ایالات متحده در کنار شاخص تولید فدرال رزرو ریچموند نشان داده می شود. بعداً در این جلسه، میشل بومن، رئیس فدرال رزرو و آستن گولسبی، رئیس فدرال رزرو شیکاگو، در رویداد Fed Listens با عنوان “پیوستن به نیروی کار پس از کووید – بحثی در مورد اشتغال جوانان” سخنرانی خواهند کرد.

شاخص دلار امریکا DXY

شاخص S&P 500 و شاخص نزدک روز دوشنبه در محدوده مثبت بسته شدند، در حالی که میانگین صنعتی داوجونز زیان روزانه کوچکی را ثبت کرد. S&P Global Ratings اعلام کرد که نمرات چندین بانک متوسط ​​آمریکایی از جمله KeyCorp، Comerica Inc.، Valley National Bancorp و UMB Financial Corp را یک درجه کاهش داده است.

در این میان، بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده به بالاترین سطح خود در نزدیک به 16 سال گذشته در 4.36% رسید و سپس به سمت 4.3% عقب نشینی کرد. اوایل روز سه‌شنبه، معاملات آتی شاخص سهام ایالات متحده در قلمرو مثبت معامله می‌شود که منعکس‌کننده بهبود روحیه ریسک است و شاخص دلار آمریکا در محدوده منفی نزدیک به 103.00 باقی می‌ماند.

یورو به دلار EUR/USD

EUR/USD در روز دوشنبه افزایش های کوچکی را ثبت کرد و در اوایل سه شنبه به روند صعودی خود ادامه داد. این جفت آخرین بار در بالاترین سطح خود در شش روز گذشته بالای 1.0920 معامله شد.

پوند به دلار GBP/USD

پوند/دلار آمریکا در اوایل روز سه‌شنبه و پس از بازگشت اندک روز دوشنبه، شتاب صعودی را جمع کرد و به سمت 1.2800 پیش رفت.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

USD/JPY با افزایش بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده به شدت افزایش یافت، اما در ساعات معاملاتی آسیا در روز سه شنبه به زیر 146.00 رسید. کازوئو اوئدا، رئیس بانک ژاپن (BoJ) پس از دیدار با فومیو کیشیدا، نخست‌وزیر ژاپن در روز سه‌شنبه، گفت که در این نشست درباره نوسانات FX صحبتی نکرده‌اند.

اونس جهانی طلا - XAU/USD

قیمت طلا از کاهش بازدهی آمریکا سود می برد و در صبح روز سه شنبه اروپا افزایش یافت. در زمان انتشار، XAU/USD با 0.4% افزایش در روز به بالای 1900 دلار رسید.

بیت کوین - BTC/USD

بیت کوین همچنان در کانالی فشرده در حدود 26000 دلار نوسان می کند. اتریوم پس از از دست دادن بیش از 1 درصد در روز دوشنبه، نسبتاً آرام و زیر 1700 دلار باقی می ماند.

اتریوم - ETH/USD
تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید