عوامل بنیادی ضعیف بریتانیا، روی پوند تاثیر میگذارد – Rabobank

  • استراتژیست‌های رابوبانک خاطرنشان می‌کنند که تغییر لحن بانک مرکزی انگلستان ملایم تر شده است. آنها همچنان انتظار دارند که شاخص‌های بنیادی ضعیف بریتانیا به پوند بریتانیا ضربه بزند.

نقل قول های کلیدی:

  • «شاخص دلار DXY با توجه به گزارش مشاغل ژانویه در ایالات متحده، کشش بیشتری پیدا کرده است. با این حال، ارز واحد(یورو) همچنان توانسته است در برابر پوند صعود کند، با تفسیر بازار مبنی بر اینکه BoE ممکن است حتی به اوج نرخ‌های سیاسی نزدیک‌تر باشد، این ارز تضعیف شده است. EUR/GBP همچنان به سمت هدف 0.90 حرکت می کند. ما پیش‌بینی خود از EUR/USD در 1.06 را در نمای 3 ماهه حفظ می‌کنیم.»
  • بهره‌وری ضعیف، رشد سرمایه‌گذاری پایین، تورم بالا، شرایط رکود (البته با سرعت کمتری که قبلاً توسط بانک اعلام شده بود)، و کسری حساب دولتی احتمالاً بر پوند در سال جاری تأثیر می‌گذارند. ما همچنان انتظار داریم که EUR/GBP تا اواسط سال به 0.90 افزایش یابد و در حالی که می‌توانیم در یک نمای 3 ماهه به پایین‌تر از 1.20 در جفت ارز GBP/USD حرکت کنیم.”

برای دنبال کردن تمام اخبار روز به بخش اخبار فارکس مراجعه نمایید

تجارت آفرین فارکس
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید