آموزشیبیت کویندرآمد اینترنتیسایت کلیکی

آموزش کسب بیت کوین رایگان از سایت Cointiply 

سایت-Cointiply

اگر شما هم برای کسب بیت کوین از طریق انجام کارهای کوچک مانند دیدن تبلیغات، تکمیل نظر سنجی ها و غیره فعالیت کرده باشید حتما نام سایت Cointiply به گوشتان خورده است. اما چگونه می شود از این سایت کسب درآمد کرد و اینکه آیا واقعا می شود از طریق آن بیت کوین رایگان بدست آورد ؟

من برای اینکه جواب این سئوال ها را بدهم، شخصا تمام سایت را بررسی کرده ام و برای مدتی نیز با آن کار کرده ام و در اینجا تجربیات خودم را با شما به اشتراک خواهم گذاشت. همچنین به شما نشان خواهم داد که چگونه از این سایت استفاده کنید و تصمیم بگیرید که آیا صرف وقت در این سایت ارزشش را دارد یا خیر.

 

سایت Cointiply چیست و چگونه در آن فعالیت کنیم ؟

سایت کوین تی پلای را می توان یک سایت جدید که از فوریه سال ۲۰۱۸ شروع به کار کرده است دانست. این سایت در نگاه اول یک فاست بیت کوین است. اما وقتیکه شروع به فعالیت در آن می کنید متوجه می شوید که راههای دیگری نیز در آن برای کسب بیت کوین رایگان در آن وجود دارد.

اخیرا این سایت اپلیکیشن موبایل خود را نیز راه اندازی کرده است. شما با دانلود اپلیکیشن Cointiply می توانید از تمام قابلیت های این سایت کلیکی به راحتی استفاده نمایید و بعلاوه ۵۰۰ سکه بعنوان پاداش دانلود اپلیکیشن نیز دریافت کنید.

عضویت در Cointiply برای کسب بیت کوین رایگان

 

شاید شما هم مانند من بعد از اینکه برای اولین بار وارد سایت شوید کمی گیج شوید، اما پس از اینکه آموزش سایت Cointiply را در اینجا مطالعه کنید قطعا فعالیت و کسب درآمد اینترنتی در آن برایتان آسان خواهد شد. در این سایت گزینه های گوناگون زیادی وجود دارد که به همین دلیل پیدا کرن استراتژی مناسب برای درآمدزایی در آن ممکن است مشکل باشد. در اینجا روش های گوناگون کسب بیت کوین رایگان از سایت Cointiply را برای شما فهرست می کنم.

گزینه ۱ – دیدن تبلیغات

یکی از روش های ساده برای کسب بیت کوین رایگان در سایت Cointiply کلیک روی تبلیغات است. در مقالات مختلفی در مورد سایت های کلیکی توضیح دادیم و بهترین سایت های کلیکی خارجی را نیز معرفی کرده ایم. اما این سایت تفاوت هایی با آنها دارد. اول اینکه بنای فعالیت سایت کوین تی پلای کلیک برروی تبلیغات نیست و اینکه گزینه های گوناگون دیگر باعث کمرنگ شدن نقش درآمد از طریق کلیک برروی تبلیغات این سایت شده است. با این وجود از آنجایی که در ایران نمی توان از تمام قابلیت های این سایت استفاده کرد، کلیک برروی تبلیغات به یکی از بهترین روش های درآمدزایی در Cointyply تبدیل شده است.

دیدن تبلیغات

به هر حال این گزینه یکی از راه های ساده برای کسب درآمد اینترتی در این سایت است. شما می توانید با کلیک برروی تبلیغات به سادگی کسب درآمد کنید. تبلیغات کلیکی در سایت Cointiply در گزینه PTC Ads در نوار بالایی قرار گرفته است.

 

گزینه ۲ – فاست بیت کوین

شاید این روش کسب بیت کوین رایگان در سایت Cointiply پرآوازه ترین روش درآمدزایی در آن باشد.

اگر مطالب تجارت آفرین را در مورد فاست های بیت کوین (Faucet) خوانده باشید، حتما در مورد روش های درآمدزایی از آنها اطلاع دارید. در این سایت شما به ازای کار کوچکی که انجام می دهید ساتوشی جایزه می گیرید. روش کسب بیت کوین رایگان در این قسمت این است که ابتدا captcha را تکمیل می کنید و سپس کلیک رول را می زنید و یک عدد دریافت می کنید. این عدد اندازه جایزه شما را مشخص خواهد کرد. شما می توانید هر ۱۲ ساعت تنها یک بار این کار انجام دهید و برای انجام مجدد آن باید ۱۲ سایت دیگر به سایت برگردید.

فاست سایت Cointiply

این کار تنها چند ثانیه وقت شما را بیشتر نخواهد گرفت و بسیار ساده است. اگر خوش شانس باشید ممکن است که تا ۱۰۰،۰۰۰ امتیاز در یک چرخش کسب درآمد کنید. البته در اغلب اوقات درآمد شما کمتر از این است ولی گاهی نیز ممکن است شانس با شما همراه باشد.

شما می توانید با فعال بودن در سایت اندازه جایزه خود را بزرگتر کنید. در عکس بالا می بینید که چیزی به نام Cointiplier وجود دارد. این می گوید که جایزه تا چه حد می تواند بزرگ باشد. این مقدار در حالت استاندارد ۱،۵ است ولی اگر از کاربران خیلی فعال باشید ممکن است که تا ۲ نیز بالا برود.

شاید این توضیح خیلی دقیق نباشد که چگونه می توان Cointiplier را افزایش داد، ولی طبق تجربه من اگر در این یک ساعت در سایت فعال باشید و از گزینه های دیگر کسب درآمد کرده باشید این میزان افزایش می یابد. اما اگر تنها از فاست استفاده کنید، نه تنها این میزان افزایش نمی یابد بلکه از ۱،۵ هم کمتر خواهد شد. پس اگر می خواهید در سایت Cointiply درآمد بالایی داشته باشید به این نکته توجه کنید که باید درآن فعالیت بیشتری داشته باشید.

گزینه ۳ – دیدن فیلم در اپلیکیشن موبایل

یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد از سایت Cointiply دیدن ویدئوهای ارائه شده در آن است. شما می توانید فیلم های مختلفی در موضوعات متنوعی در آن پیدا کرده و با تماشای فیلم درآمد کسب کنید. البته بیشتر این فیلم ها بصورت کلیپ های تبلیغاتی هستند که حدود ۲۰ ال ۳۰ ثانیه زمان برای تماشای آنها نیاز است. دیدن این فیلم ها در اپلیکیشن موبایل سایت ساده تر می باشد.

همچنین می توانید آنها را در صفحات متفاوت بازکنید تا همزمان دیده شوند و درآمد بیشتری به حساب شما واریز شود. اما این نکته را در ذهن داشته باشید که درآمد از دیدن فیلم چندان زیاد نیست و شاید بهترین روش برای کسب درآمد اینترنتی از این سایت نباشد. ولی شاید ساده ترین روش باشد.

کلیپ های کوتاه موجود در اپلیکیشن موبایل هر کدام ۱۲ سکه به حساب شما اضافه خواهند کرد. برای دیدن کلیک ها به قسمت Daily Free Coins  بروید و Watch a Video را کلیک کنید.

گزینه ۴ – تکمیل نظرسنجی ها

به طور کلی من فکر می کنم که تکمیل کردن نظر سنجی ها یکی از جالب ترین روش های کسب بیت کوین رایگان در این سایت است. البته نکته ای وجود دارد این است که ناحیه جغرافیایی شما اهمیت زیادی در تعداد آنها دارد.

برای پیدا کردن نظرسنجی ها می توانید آنها را در قسمت Offer Walls مشاهده کنید. در اینجا می توانید تعدادی زیادی نظر سنجی (بسته به IP  شما) در Wall های مختلف پیدا کنید.

تکمیل نظرسنجی ها

میزان جایزه برای تکمیل نظرسنجی ها بسیار بالاتر از کلیک برروی تبلیغات و دیگر روش هاست. Cointiply با سازمان های مختلفی که به کار نظرسنجی می پردازند همکاری دارد و به همین دلیل تعداد آنها در این سایت بسیار بالاتر از سایت های مشابه است.

البته شاید شما برای برخی از این نظرسنجی ها مناسب نباشید و بارها مجبور شوید تا اطلاعات خود را وارد کنید تا یکی از آنها مربوط به شما شود.

گزینه ۵ – Offer Walls

قبلا گفتیم که در Offer Walls می توانید به نظر سنجی ها دسترسی پیدا کنید ولی این همه ماجرا نیست. شما در این قسمت می توانید از کارهای کوچک دیگری مانند دانلود اپلیکیشن، عضویت در سایت های دیگر، و غیر نیز کسب درآمد کنید.

در Offer Walls سایت Cointiply گاهی می توان موقعیت های خوبی برای کسب بیت کوین رایگان پبدا کرد. اما همیشه سعی کنید که قبل از وارد شدن در آنها و شروع به کار، شرایط آن را مطالعه کنید و مطمئن شوید که ارزش صرف وقت دارند یا خیر.

گزینه ۶ – چندبرابر کردن سکه ها

این قسمت به نام Multiplier شناخته می شود. در این قسمت شما پیش بینی می کنید و اگر در پیش بینی برنده شوید جایزه دریافت می کنید و اگر پیش بینی شما غلط باشد، سکه از دست می دهید. فعالیت در این قسمت با ریسک همراه است بنابراین انتخاب آن با خود شماست که در آن فعالیت کنید یا خیر.

کوین تی پلای

گزینه ۷ – کسب درآمد با بازی آنلاین

یکی دیگر از روش های کسب بیت کوین رایگان در سایت Cointiply انجام بازی آنلاین است.

پس از عضویت در سایت، در قسمت منوی سایت نمی توانید بازی ها را پدا کنید. بنابراین باید وارد قسمت More شوید و سپس برروی Browser Games کلیک کنید. (این گزینه اخیرا تغییر کرده است و شما می توانید در نوار بالایی سایت Games را پیدا کنید.)

پس از اینکه یک بازی را طی زمان مشخصی انجام دهید ۳۵ امتیاز خواهید گرفت. اما نکته منفی ای که وجود دارد این است که مشخص نیست چه میزان باید وقت در بازی صرف کنید تا به این امتیاز دست پیدا کنید. من چندان پیشنهاد نمی دهم که از قابلیت کسب درآمد با بازی آنلاین در سایت Cointiply استفاده نمایید، زیرا شرایط آن چندان شفاف نیست. اما اگر علاقه به بازی های آنلاین دارید این روش می تواند برای شما جالب باشد.

گزینه ۸ – پاداش های وفاداری سایت Cointiply

اگر شما هرروز به این سایت سر بزنید و در آن فعالیت کنید، مشمول دریافت پاداش وفاداری خواهید شد.  هر چقدر که روزهای بیشتری در آن فعال باشید، اندازه پاداش دریافتی تان بزرگتر می شود. هر روز که وارد سایت می شوید ۱% به میزان جایزه اضافه می شود و اگر فعالیت بالایی داشته باشید بعد از مدتی ۱۰۰% پاداش خواهید داشت.

اگر پاداش وفاداری شما به ۱۰۰% برسد، در ازای هر امتیازی که از فاست بیت کوین دریافت کنید ۱۰۰% جایزه نیز دریافت خواهید کرد. بعنوان مثال اگر در یک فاست ۲۴ سکه برنده شوید ۲۴ سکه نیز بعنوان پاداش وفاداری به شما داده می شود. اگر درصد وفاداری شما ۵۰% باشد پاداش ۱۲ سکه خواهد بود.

فیلم آشنایی با سایت کلیکی Cointiply

 

 

آموزش Cointiply – سئوالات متداول

 

آیا ساست اپلیکیشن موبایل هم دارد ؟

بله این سایت اپلیکیشن موبایل هم دارد که می توانید از طریف آن کسب درآمد اینترنتی داشته باشید.

 

آیا عضویت پریمیوم در سایت Cointiply مقرون به صرف است ؟

در حالت کلی، عضویت در این سایت رایگان است اما شما می توانید برای اینکه از خدمات بیشتری استفاده کنید عضویت پریمیوم را خریداری نمایید. من از عضویت های پریمیوم چندان دل خوشی ندارم، اما در مورد سایت Cointiply به آن بدی هم نیست.

این سایت برای کسب درآمد نیازمند کاربران پریمیوم است، بنابراین گاهی پیشنهادهای خوبی برای آنها دارد. اما تصمیم گیری ارتقای عضویت به پریمیوم به عهده خود شماست.

در حالت پریمیوم قابلیت های زیر وجود دارد :

 • بدون پاپ آپ
 • بدون تبلیغات کنار صفحه
 • تا ۲ روز می توانید بدون ورود به سایت پاداش وفاداری خود را دریافت کنید
 • دسترسی سریع تر به قابلیت های جدید
 • جوایز اتفاقی روزانه به کاربران پریمیوم
 • پشتیبانی ویژه

اما به طور کلی  یکی از نکات خوب در سایت Cointiply عملکرد خوب آن حتی بدون عضویت پریمیوم است.

برای آپگیرید شما نیاز به پرداخت مستقیم نیز ندارید و می توانید از درآمد موجود در پلتفرم، هزینه ارتقای عضویت خود را پرداخت نمایید.

ارتقای عضویت

همانگونه که در عکس بالا ملاحظه می کنید ۲ سطح آپگرید در کوین تی پلای وجود دارد که یکی ۱۷۰۰۰ سکه حدود ۱،۷ دلار و دیگر ۱۷۰،۰۰۰ سکه معادل ۱۷ دلار است. بنابراین نرخ آپگرید در آن زیاد بالا نیست و اگر شما از فعالان حرفه ای در عرصه کسب درآمد اینترنتی هستید، شاید بخواهید که حساب خود را آپگرید کنید.

چگونه پول خود را دریافت کنیم ؟

وقتیکه در Cointiply فعالیت می کنید درآمدتان به صورت سکه یا کوین خواهد بود. در حساب کاربرای خود می توانید ببینید که چه مقدار کوین در اختیار دارید و معادل دلاری آنها نیز در کنارش نشان داده می شود. این میزان بستگی به قیمت بیت کوین در آن لحظه دارد.

۱۰۰ کوین ارزشش ۰٫۱ دلار است و ۱۰٫۰۰۰ کوین ۱ دلار.

برای برداشت درآمد بیت کوین خود می توانید از روش های زیر استفاده نمایید :

 • برداشت از طریق حساب FaucetHub – حداقل ۳۰٫۰۰۰ کوین
 • برداشت از طریق انتقال به کیف پول Doge – حداقل ۵۰٫۰۰۰ کوین
 • برداشت از طریق کیف پول بیت کوین – حداقل ۵۰٫۰۰۰ کوین ( آموزش ساخت کیف پول بیت کوین )

همانچونه که ملاحظه می کنید حداقل برداشت بستگی به نوع برداشت شما متغییر است.

پرداخت ها به کیف پول بیت کوین معمولا در همان روز صورت می گیرد ولی گاهی ممکن است که تا چند روز هم پرداخت به تعوبق بیفتد. پس اگر دیدید که پرداخت شما هنوز پردازش نشده است نگران نشوید. اما اگر برداشت شما به FaucetHub یا DOGE باشد پرداخت ها سریع تر خواهند بود.

چه میزان میتوان از سایت Cointiply درآمد کسب کرد ؟

همانگونه که در آموزش سایت Cointiply شرح دادم روش های مختلفی برای کسب درآمد از آن وجود دارد. اما دقیقا چه میزان می توان از آن درآمد کسب کرد ؟

این موضوع کاملا بستگی به میزان زمانی دارد که در این سایت صرف می کنید. در این سایت موقعیت های زیادی برای کسب بیت کوین رایگان وجود دارد و هر روز می توانید از آن استفاده کنید. از آنجاییکه قیمت دلار در ایران بسیار بالاست، کسب درآمد در اینگونه سایت ها برای ایرانیان صرفه اقتصادی پیدا کرده است. اگر شما هم از استراتژی مناسبی استفاده کنید می توانید درآمد خوبی در سایت Cointiply داشته باشید.

آیا می توان با موبایل از این سایت استفاده کرد ؟

بله شما می توانید از طریق موبایل خود و در هر کجا که هستید از آن استفاده کنید. البته Cointiply اپلیکیشن موبایل ندارد اما وب سایت آن کاملا برای استفاده برروی موبایل طراحی شده است.

چگونه عضو Cointiply شویم ؟

برای عضویت در این سایت کسب درآمد اینترنتی به صورت بیت کوین می توانید از لینک زیر استفاده نمایید. توجه نمایید که بعد از عضویت حتما ایمیلی که برای شما ارسال می شود را تایید نمایید تا مراحل عضویت تکمیل گردد.

عضویت در Cointiply برای کسب بیت کوین رایگان

محاسن و معایت این سایت چه چیزهایی هستند ؟

محاسن :

 • عضویت رایگان
 • روش های مختلف کسب درآمد اینترنتی
 • برخی از روش های درآمدزایی نیاز به فعالیتی از طرف کاربر ندارند
 • سایت همواره در حال به روز شدن است
 • کسب درآمد نسبتا مناسب از طریق کلیک برروی تبلیغات
 • در ایران قابل استفاده است
 • حداقل پرداخت پایین

معایب :

 • در برخی از روش ها درآمد بسیار پایین است
 • نظرسنجی ها در ایران بسیار کم و اغلب ناموجود است

نتیجه گیری :

به طور کل می توان اعلام کرد که سایت Cointiply برای کسب بیت کوین رایگان مناسب است و هر کسی، بدون داشتن دانش بخصوصی می تواند در آن فعالیت کند. اگر شما نیز می خواهید که از طریق موبایل یا کامپیوتر شخصی خود درآمد اینترنتی داشته باشید می توانید از این سایت استفاده کنید.

استفاده همزمان از چند سایت معتبر برای کسب درآمد اینترنتی می تواند به شما این امکان را دهد تا ماهانه درآمد مناسبی از آنها داشته باشید. هر کسی می تواند با در اختیار داشتن موبایل یا لپ تاپ عضو این سایت شود و در منزل یا هر کجای دیگر شروع به کسب بیت کوین رایگان کند. همچنین شما می توانید پست های دیگر ما را درباره بهترین سایت های کلیکی خارجی، بهترین سایت های کلیکی ایرانی و کسب درآمد اینترنتی مطالعه کنید تا در کنار سایت Cointiply از سایت های دیگر نیز برای افزایش درآمد خود بهره ببرید.


آموزش کسب بیت کوین رایگان از سایت Cointiply 


 

coinpayu

۱۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تجارت آفرین

عضو کانال تلگرام تجارت آفرین شوید

عضویت خروج