آموزش کسب بیت کوین رایگان از سایت Cointiply 

سایت-Cointiply

اگر شما هم برای کسب بیت کوین از طریق انجام کارهای کوچک مانند دیدن تبلیغات، تکمیل نظر سنجی ها و غیره فعالیت کرده باشید حتما نام سایت Cointiply به گوشتان خورده است. اما چگونه می شود از این سایت کسب درآمد کرد و اینکه آیا واقعا می شود از طریق آن بیت کوین رایگان بدست آورد ؟

توجه : این سایت مدتی است پرداختی های خود را متوقف کرده است

من برای اینکه جواب این سئوال ها را بدهم، شخصا تمام سایت را بررسی کرده ام و برای مدتی نیز با آن کار کرده ام و در اینجا تجربیات خودم را با شما به اشتراک خواهم گذاشت. همچنین به شما نشان خواهم داد که چگونه از این سایت استفاده کنید و تصمیم بگیرید که آیا صرف وقت در این سایت ارزشش را دارد یا خیر.

سایت Cointiply چیست و چگونه در آن فعالیت کنیم ؟

سایت کوین تی پلای را می توان یک سایت جدید که از فوریه سال 2018 شروع به کار کرده است دانست. این سایت در نگاه اول یک فاست بیت کوین است. اما وقتیکه شروع به فعالیت در آن می کنید متوجه می شوید که راههای دیگری نیز در آن برای کسب بیت کوین رایگان در آن وجود دارد.

اخیرا این سایت اپلیکیشن موبایل خود را نیز راه اندازی کرده است. شما با دانلود اپلیکیشن Cointiply می توانید از تمام قابلیت های این سایت کلیکی به راحتی استفاده نمایید و بعلاوه 500 سکه بعنوان پاداش دانلود اپلیکیشن نیز دریافت کنید.

توجه : این سایت مدتی است پرداختی های خود را متوقف کرده است

شاید شما هم مانند من بعد از اینکه برای اولین بار وارد سایت شوید کمی گیج شوید، اما پس از اینکه آموزش سایت Cointiply را در اینجا مطالعه کنید قطعا فعالیت و کسب درآمد اینترنتی در آن برایتان آسان خواهد شد. در این سایت گزینه های گوناگون زیادی وجود دارد که به همین دلیل پیدا کرن استراتژی مناسب برای درآمدزایی در آن ممکن است مشکل باشد. در اینجا روش های گوناگون کسب بیت کوین رایگان از سایت Cointiply را برای شما فهرست می کنم.

گزینه 1 – دیدن تبلیغات

یکی از روش های ساده برای کسب بیت کوین رایگان در سایت Cointiply کلیک روی تبلیغات است. در مقالات مختلفی در مورد سایت های کلیکی توضیح دادیم و بهترین سایت های کلیکی خارجی را نیز معرفی کرده ایم. اما این سایت تفاوت هایی با آنها دارد. اول اینکه بنای فعالیت سایت کوین تی پلای کلیک برروی تبلیغات نیست و اینکه گزینه های گوناگون دیگر باعث کمرنگ شدن نقش درآمد از طریق کلیک برروی تبلیغات این سایت شده است. با این وجود از آنجایی که در ایران نمی توان از تمام قابلیت های این سایت استفاده کرد، کلیک برروی تبلیغات به یکی از بهترین روش های درآمدزایی در Cointyply تبدیل شده است.

به هر حال این گزینه یکی از راه های ساده برای کسب درآمد اینترتی در این سایت است. شما می توانید با کلیک برروی تبلیغات به سادگی کسب درآمد کنید. تبلیغات کلیکی در سایت Cointiply در گزینه PTC Ads در نوار بالایی قرار گرفته است.

تبلیغات کلیکی

پس از وارد شدن به این صفحه می توانید برروی تبلیغات موجود کلیک نمایید و درآمد کسب کنید.

کلیک روی تبلیغات

به هر حال این گزینه یکی از راه های ساده برای کسب درآمد اینترتی در این سایت است. شما می توانید با کلیک برروی تبلیغات به سادگی کسب درآمد کنید. تبلیغات کلیکی در سایت Cointiply در گزینه PTC Ads در نوار بالایی قرار گرفته است.

گزینه 2 – فاست بیت کوین

شاید این روش کسب بیت کوین رایگان در سایت Cointiply پرآوازه ترین روش درآمدزایی در آن باشد.

اگر مطالب تجارت آفرین را در مورد فاست های بیت کوین (Faucet) خوانده باشید، حتما در مورد روش های درآمدزایی از آنها اطلاع دارید. در این سایت شما به ازای کار کوچکی که انجام می دهید ساتوشی جایزه می گیرید. روش کسب بیت کوین رایگان در این قسمت این است که ابتدا captcha را تکمیل می کنید و سپس کلیک رول را می زنید و یک عدد دریافت می کنید. این عدد اندازه جایزه شما را مشخص خواهد کرد. شما می توانید هر 12 ساعت تنها یک بار این کار انجام دهید و برای انجام مجدد آن باید 12 سایت دیگر به سایت برگردید.

فاست سایت Cointiply

این کار تنها چند ثانیه وقت شما را بیشتر نخواهد گرفت و بسیار ساده است. اگر خوش شانس باشید ممکن است که تا 100،000 امتیاز در یک چرخش کسب درآمد کنید. البته در اغلب اوقات درآمد شما کمتر از این است ولی گاهی نیز ممکن است شانس با شما همراه باشد.

شما می توانید با فعال بودن در سایت اندازه جایزه خود را بزرگتر کنید. در عکس بالا می بینید که چیزی به نام Cointiplier وجود دارد. این می گوید که جایزه تا چه حد می تواند بزرگ باشد. این مقدار در حالت استاندارد 1،5 است ولی اگر از کاربران خیلی فعال باشید ممکن است که تا 2 نیز بالا برود.

شاید این توضیح خیلی دقیق نباشد که چگونه می توان Cointiplier را افزایش داد، ولی طبق تجربه من اگر در این یک ساعت در سایت فعال باشید و از گزینه های دیگر کسب درآمد کرده باشید این میزان افزایش می یابد. اما اگر تنها از فاست استفاده کنید، نه تنها این میزان افزایش نمی یابد بلکه از 1،5 هم کمتر خواهد شد. پس اگر می خواهید در سایت Cointiply درآمد بالایی داشته باشید به این نکته توجه کنید که باید درآن فعالیت بیشتری داشته باشید.

گزینه 3 – دیدن فیلم در اپلیکیشن موبایل

یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد از سایت Cointiply دیدن ویدئوهای ارائه شده در آن است. شما می توانید فیلم های مختلفی در موضوعات متنوعی در آن پیدا کرده و با تماشای فیلم درآمد کسب کنید. البته بیشتر این فیلم ها بصورت کلیپ های تبلیغاتی هستند که حدود 20 ال 30 ثانیه زمان برای تماشای آنها نیاز است. دیدن این فیلم ها در اپلیکیشن موبایل سایت بسیار ساده می باشد.

اپلیکیشن موبایل

کلیپ های کوتاه موجود در اپلیکیشن موبایل هر کدام 12 سکه به حساب شما اضافه خواهند کرد. برای دیدن کلیک ها به قسمت Daily Free Coins  بروید و Watch a Video را کلیک کنید.

گزینه 4 – تکمیل نظرسنجی ها

به طور کلی من فکر می کنم که تکمیل کردن نظر سنجی ها یکی از جالب ترین روش های کسب بیت کوین رایگان در این سایت است. البته نکته ای وجود دارد این است که ناحیه جغرافیایی شما اهمیت زیادی در تعداد آنها دارد.

برای پیدا کردن نظرسنجی ها می توانید آنها را در قسمت Offer Walls مشاهده کنید. در اینجا می توانید تعدادی زیادی نظر سنجی (بسته به IP  شما) در Wall های مختلف پیدا کنید.

تکمیل نظرسنجی ها آموزش کسب بیت کوین رایگان از سایت Cointiply 

میزان جایزه برای تکمیل نظرسنجی ها بسیار بالاتر از کلیک برروی تبلیغات و دیگر روش هاست. Cointiply با سازمان های مختلفی که به کار نظرسنجی می پردازند همکاری دارد و به همین دلیل تعداد آنها در این سایت بسیار بالاتر از سایت های مشابه است.

البته شاید شما برای برخی از این نظرسنجی ها مناسب نباشید و بارها مجبور شوید تا اطلاعات خود را وارد کنید تا یکی از آنها مربوط به شما شود.

گزینه 5 – Offer Walls

قبلا گفتیم که در Offer Walls می توانید به نظر سنجی ها دسترسی پیدا کنید ولی این همه ماجرا نیست. شما در این قسمت می توانید از کارهای کوچک دیگری مانند دانلود اپلیکیشن، عضویت در سایت های دیگر، و غیر نیز کسب درآمد کنید.

در Offer Walls سایت Cointiply گاهی می توان موقعیت های خوبی برای کسب بیت کوین رایگان پبدا کرد. اما همیشه سعی کنید که قبل از وارد شدن در آنها و شروع به کار، شرایط آن را مطالعه کنید و مطمئن شوید که ارزش صرف وقت دارند یا خیر.

گزینه 6 – چندبرابر کردن سکه ها

این قسمت به نام Multiplier شناخته می شود. در این قسمت شما پیش بینی می کنید و اگر در پیش بینی برنده شوید جایزه دریافت می کنید و اگر پیش بینی شما غلط باشد، سکه از دست می دهید. فعالیت در این قسمت با ریسک همراه است بنابراین انتخاب آن با خود شماست که در آن فعالیت کنید یا خیر.

کوین تی پلای

گزینه 7 – کسب درآمد با بازی آنلاین

یکی دیگر از روش های کسب بیت کوین رایگان در سایت Cointiply انجام بازی آنلاین است.

پس از عضویت در سایت، در قسمت منوی سایت نمی توانید بازی ها را پدا کنید. بنابراین باید وارد قسمت More شوید و سپس برروی Browser Games کلیک کنید. (این گزینه اخیرا تغییر کرده است و شما می توانید در نوار بالایی سایت Games را پیدا کنید.)

پس از اینکه یک بازی را طی زمان مشخصی انجام دهید 35 امتیاز خواهید گرفت. اما نکته منفی ای که وجود دارد این است که مشخص نیست چه میزان باید وقت در بازی صرف کنید تا به این امتیاز دست پیدا کنید. من چندان پیشنهاد نمی دهم که از قابلیت کسب درآمد با بازی آنلاین در سایت Cointiply استفاده نمایید، زیرا شرایط آن چندان شفاف نیست. اما اگر علاقه به بازی های آنلاین دارید این روش می تواند برای شما جالب باشد.

گزینه 8 – پاداش های وفاداری سایت Cointiply

اگر شما هرروز به این سایت سر بزنید و در آن فعالیت کنید، مشمول دریافت پاداش وفاداری خواهید شد.  هر چقدر که روزهای بیشتری در آن فعال باشید، اندازه پاداش دریافتی تان بزرگتر می شود. هر روز که وارد سایت می شوید 1% به میزان جایزه اضافه می شود و اگر فعالیت بالایی داشته باشید بعد از مدتی 100% پاداش خواهید داشت.

اگر پاداش وفاداری شما به 100% برسد، در ازای هر امتیازی که از فاست بیت کوین دریافت کنید 100% جایزه نیز دریافت خواهید کرد. بعنوان مثال اگر در یک فاست 24 سکه برنده شوید 24 سکه نیز بعنوان پاداش وفاداری به شما داده می شود. اگر درصد وفاداری شما 50% باشد پاداش 12 سکه خواهد بود.

فیلم آشنایی با سایت کلیکی Cointiply

آموزش Cointiply – سئوالات متداول

آیا ساست اپلیکیشن موبایل هم دارد ؟

بله این سایت اپلیکیشن موبایل هم دارد که می توانید از طریف آن کسب درآمد اینترنتی داشته باشید.

توجه : این سایت مدتی است پرداختی های خود را متوقف کرده است

آیا عضویت پریمیوم در سایت Cointiply مقرون به صرف است ؟

در حالت کلی، عضویت در این سایت رایگان است اما شما می توانید برای اینکه از خدمات بیشتری استفاده کنید عضویت پریمیوم را خریداری نمایید. من از عضویت های پریمیوم چندان دل خوشی ندارم، اما در مورد سایت Cointiply به آن بدی هم نیست.

این سایت برای کسب درآمد نیازمند کاربران پریمیوم است، بنابراین گاهی پیشنهادهای خوبی برای آنها دارد. اما تصمیم گیری ارتقای عضویت به پریمیوم به عهده خود شماست.

در حالت پریمیوم قابلیت های زیر وجود دارد :

 • بدون پاپ آپ
 • بدون تبلیغات کنار صفحه
 • تا 2 روز می توانید بدون ورود به سایت پاداش وفاداری خود را دریافت کنید
 • دسترسی سریع تر به قابلیت های جدید
 • جوایز اتفاقی روزانه به کاربران پریمیوم
 • پشتیبانی ویژه

اما به طور کلی  یکی از نکات خوب در سایت Cointiply عملکرد خوب آن حتی بدون عضویت پریمیوم است.

برای آپگیرید شما نیاز به پرداخت مستقیم نیز ندارید و می توانید از درآمد موجود در پلتفرم، هزینه ارتقای عضویت خود را پرداخت نمایید.

ارتقای عضویت آموزش کسب بیت کوین رایگان از سایت Cointiply 

همانگونه که در عکس بالا ملاحظه می کنید 2 سطح آپگرید در کوین تی پلای وجود دارد که یکی 17000 سکه حدود 1،7 دلار و دیگر 170،000 سکه معادل 17 دلار است. بنابراین نرخ آپگرید در آن زیاد بالا نیست و اگر شما از فعالان حرفه ای در عرصه کسب درآمد اینترنتی هستید، شاید بخواهید که حساب خود را آپگرید کنید.

چگونه پول خود را دریافت کنیم ؟

وقتیکه در Cointiply فعالیت می کنید درآمدتان به صورت سکه یا کوین خواهد بود. در حساب کاربرای خود می توانید ببینید که چه مقدار کوین در اختیار دارید و معادل دلاری آنها نیز در کنارش نشان داده می شود. این میزان بستگی به قیمت بیت کوین در آن لحظه دارد.

100 کوین ارزشش 0.01 دلار است و 10.000 کوین 1 دلار.

برای برداشت درآمد بیت کوین خود می توانید از روش های زیر استفاده نمایید :

 • برداشت از طریق حساب FaucetHub – حداقل 30.000 کوین
 • برداشت از طریق انتقال به کیف پول Doge – حداقل 50.000 کوین
 • برداشت از طریق کیف پول بیت کوین – حداقل 50.000 کوین ( آموزش ساخت کیف پول بیت کوین )

همانچونه که ملاحظه می کنید حداقل برداشت بستگی به نوع برداشت شما متغییر است.

پرداخت ها به کیف پول بیت کوین معمولا در همان روز صورت می گیرد ولی گاهی ممکن است که تا چند روز هم پرداخت به تعوبق بیفتد. پس اگر دیدید که پرداخت شما هنوز پردازش نشده است نگران نشوید. اما اگر برداشت شما به FaucetHub یا DOGE باشد پرداخت ها سریع تر خواهند بود.

چه میزان میتوان از سایت Cointiply درآمد کسب کرد ؟

همانگونه که در آموزش سایت Cointiply شرح دادم روش های مختلفی برای کسب درآمد از آن وجود دارد. اما دقیقا چه میزان می توان از آن درآمد کسب کرد ؟

این موضوع کاملا بستگی به میزان زمانی دارد که در این سایت صرف می کنید. در این سایت موقعیت های زیادی برای کسب بیت کوین رایگان وجود دارد و هر روز می توانید از آن استفاده کنید. از آنجاییکه قیمت دلار در ایران بسیار بالاست، کسب درآمد در اینگونه سایت ها برای ایرانیان صرفه اقتصادی پیدا کرده است. اگر شما هم از استراتژی مناسبی استفاده کنید می توانید درآمد خوبی در سایت Cointiply داشته باشید.

آیا می توان با موبایل از این سایت استفاده کرد ؟

بله شما می توانید از طریق موبایل خود و در هر کجا که هستید از آن استفاده کنید. البته Cointiply اپلیکیشن موبایل ندارد اما وب سایت آن کاملا برای استفاده برروی موبایل طراحی شده است.

چگونه عضو Cointiply شویم ؟

برای عضویت در این سایت کسب درآمد اینترنتی به صورت بیت کوین می توانید از لینک زیر استفاده نمایید. توجه نمایید که بعد از عضویت حتما ایمیلی که برای شما ارسال می شود را تایید نمایید تا مراحل عضویت تکمیل گردد.

محاسن و معایت این سایت چه چیزهایی هستند ؟

محاسن :

توجه : این سایت مدتی است پرداختی های خود را متوقف کرده است

 • عضویت رایگان
 • روش های مختلف کسب درآمد اینترنتی
 • برخی از روش های درآمدزایی نیاز به فعالیتی از طرف کاربر ندارند
 • سایت همواره در حال به روز شدن است
 • کسب درآمد نسبتا مناسب از طریق کلیک برروی تبلیغات
 • در ایران قابل استفاده است
 • حداقل پرداخت پایین
 • کسب درآمد از طریق دیدن ویدیوهای تبلیغاتی کوتاه از طریق اپلیکیشن موبایل

معایب :

 • در برخی از روش ها درآمد بسیار پایین است
 • نظرسنجی ها در ایران بسیار کم و اغلب ناموجود است

نتیجه گیری :

به طور کل می توان اعلام کرد که سایت Cointiply برای کسب بیت کوین رایگان مناسب است و هر کسی، بدون داشتن دانش بخصوصی می تواند در آن فعالیت کند. اگر شما نیز می خواهید که از طریق موبایل یا کامپیوتر شخصی خود درآمد اینترنتی داشته باشید می توانید از این سایت استفاده کنید.

استفاده همزمان از چند سایت معتبر برای کسب درآمد اینترنتی می تواند به شما این امکان را دهد تا ماهانه درآمد مناسبی از آنها داشته باشید. هر کسی می تواند با در اختیار داشتن موبایل یا لپ تاپ عضو این سایت شود و در منزل یا هر کجای دیگر شروع به کسب بیت کوین رایگان کند. همچنین شما می توانید پست های دیگر ما را درباره بهترین سایت های کلیکی خارجی، بهترین سایت های کلیکی ایرانی و کسب درآمد اینترنتی مطالعه کنید تا در کنار سایت Cointiply از سایت های دیگر نیز برای افزایش درآمد خود بهره ببرید.


آموزش کسب بیت کوین رایگان از سایت Cointiply 


تجارت آفرین فارکس

30 دیدگاه

  • سلام خسته نباشید آقای قانعی
   آیا این سایت اخیرا پرداختی داشته؟
   و اصلا میشه تازه بکار کرد؟

 • سلام من به 5 دلار رسیدم و برداشت زدم بعد دیدم حسابم ساسپند شد و نوشت همیشگیه چون از وی پی ان استفاده میکردید
  خواستم بگم که اگر هنوز دارید کلیک میکنید بدونید واریز نداره و موقع برداشت حسابتون بن میشه
  بعد از چند سال استفاده منو بن کرد

 • قسمت Multiplier این سایت واقعا ریسک بسیار بالایی داره، من در طول سه ماه ۴۰۰۰۰ سکه جمع کردم، در عرض ۲۰ دقیقه استفاده از قسمت Multiplier تمام سکه‌هام رو از دست دادم?
  به هیچ وجه از این قسمت سایت استفاده نکنید وگرنه تجربه وحشتناکی که من داشتم شما هم تجربه می‌کنید

 • سلام خسته نباشید
  من در این سایت به 5 دلار رسیدم و میخوام برداشت بزنم
  سوالم این بود آیا میتونم ادرس بیت کوین از سایت نوبیتکس خودمو بدم؟ یا حتما باید کیف پول بلاک چین باشه؟

 • سلام وقت بخیر ، وقتی برداشت میکنیم ، چقدر طول میکشه تا بتونیم برداشتمون از این سایت رو توی کیف پولمون ببینیم؟

 • سلام من با فیلترشکن از سایت استفاده میکنم ولی خیلی از survey ها باز نیشود و نمیتوان انجام داد. راه حلی برای این مورد هست؟ و اینکه آیا میشه با سرورهای محتلف وی پی ان وارد سایت شد یا باید همیشه از یک سرور استفاده کرد؟

  • سلام
   اینکه Survey های جدید برای شما باز نمی شوند به دلیل فقدان آنها در منطقه جغرافیایی و یا منطبق نبودن آنها با مشخصات فردی شماست.
   اگر یک فرد بیش از یک حساب کاربری داشته باشد و سایت متوجه شود تمام حساب های مرتبط بسته خواهد شد. پیشنهاد می کنیم که چند حساب کاربری در یک سایت کلیکی باز نکنید.

   • نه من یک اکانت ذارم منظورم این بود که با سرورهای مختلف وی پی ان وارد همون اکانتم بشم مشکلی پیش نمیاد؟؟بیشتر survey ها هم زمانی که کلیک میکنم اصلا سایتی باز نمیشود و ارور می دهد چه با کامپیوتر چه با گوشی. ممکن هست بخاطر فیلتر بودن سایت cointiply و استفاده از فیلتر شکن باشد؟

    • طبق قوانینی که تقریبا در تمام سایت های کلیکی خارجی وجود دارد، استفاده از وی پی ان برای فعالیت در این سایت ها غیرمجاز است و یکی از دلایل این محدودیت، جلوگیری از سواستفاده کاربران برای ساخت بیش از یک حساب کاربری می باشد. اما تا به امروز ما گزارشی نداشتیم که حسابی به خاطر ورود به یک حساب کاربری از طریق آی پی های مختلف مسدود شده باشد، بسیاری از کاربران ایرانی از وی پی ان برای فعالیت در سایت های کلیکی استفاده می کنند. استفاده از این نرم افزارها برای سایت های کلیکی که در ایران فیلتر نیستند پیشنهاد نمی شود، اما چنانچه سایتی فیلتر شده است می توانید از آنها استفاده کنید.

     توجه : لطفا اگر کاربری در صورت استفاده از وی پی ان در سایت های کلیکی خارجی با مشکل مواجه شده است در همین پست یا پست های دیگر ما اعلام نماید تا به دوستان دیگر نیز اطلاع رسانی شود.

 • سلام ، امروز نوزدهم دی ۹۹ ، سایت کوینتیپلای فیلتر شده ، چراااا؟ با فیلتر شکن هم که نباید کار کرد توی سایت. چی کار باید کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

  • سلام
   بله متاسفانه سایت فیلتر شده است، برای فعالیت فعلا می توانید از فیلتر شکن استفاده کنید تا شاید به زودی مشکل فیلتر سایت حل شود.
   از طریق سایت زیر می توانید برای رفع فیلتر این سایت درخواست ارسال کنید، چنانچه تعداد درخواست ها زیاد باشد احتمالا رفع فیلتر خواهد شد
   internet.ir

 • درود
  درباره ریفرال توی این سایت صحبت نکردید ممکنه توضیح بدید روش زیرمجموعه گیری به چه صورت هست و درآمدش چقدره؟
  و اینکه اگه کاربر فعالی باشی در روز با ریفرال و بدون ریفرال چند دلار میشه کسب کرد
  سپاس
  در ضمن من از زیرمجموعه هاتون هستم.

دیدگاهتان را بنویسید