3 راه برای اینکه همچنان با انگیزه تجارت خود را هدایت کنید

3 راه برای اینکه همچنان با انگیزه تجارت خود را هدایت کنید

ریچارد برنسون،بنیانگذار Virgin Group در مصاحبه ای گفت “بزرگترین انگیزه؟ فقط به چالش کشیدن خودم ادامه میدهم”

پس از اینکه هیجان شروع یک تجارت تمام میشود و شما در مسائل روزانه مربوط به کارآفرینی غرق شدید، ممکن است خیلی آسان اشتیاق خود را برای ادامه دادن راه از دست بدهید. مالک یک تجارت بودن بدون بحث دارای محاسن زیادی میباشد، اما کار بسیار دشواری میباشد و شما میباست به صورت مدام به خود یادآوری کنید: چرا تصمیم گرفتم یک کارآفرین باشم؟

آقای برنسون این کار را برای خود نسبت به بقیه کارآفرینان ساده تر کرده است، ما اینجا به سه راه برای بالا نگه داشتن اشتیاق بدون توجه به اندازه تجارت شما اشاره میکنیم.

 

1. به خودتان یادآوری کنید که تشنه رسیدن به هدفتان هستید

دارائی شماره یک هر کارآفرین موفقی استقامت و پشتکار است. هر زمان که من به دنبال این می گردم که چه چیزهایی یک کارآفرین را پرانگیزه نگه میدارد به این دو کلمه برمیخورم “جاه طلب” و “پر استقامت.” نیاز به موفقیت و دستیابی مانع از این میشود که آنها به خاطر شکست ها عقب نشینی کنند و بر عکس باعث تلاش وسیع تر و پر شتاب تر آنها میشود.
اگر شما برای بالا نگه داشتن روحیه تان در بلند مدت مشکل دارید، به دور و بر خود نگاه کنید و افرادی که باعث موفقیت تیم شما میشوند را شناسایی کنید. فرقی ندارد چه این فرد یک مربی باشد که شما را در رسیدن به هدفتان راهنمایی کند و چه یک کارآفرین تحسین برانگیز جوان که بتواند الهام بخش باشد و انرژی شما را برگرداند، وقتی شما دور و بر خود افرادی دارید که باعث نشاط تجارتتان میشود باعث میشود که هر شکست یا عقبگردی برای شما یک یک درس باشد نه یک نا امیدی.

 

2. اهداف واقع گرایانه داشته باشید

وقتیکه شما یک استارت آپ را شروع میکنید و هدفتان این باشد که تا پایان سال یک میلیون دلار پول سازی کرده باشید، احتمالا برای خود هدفی که باعث نا امیدیتان میشود را انتخاب کرده اید. به جای آن چندین هدف کوچکتر و قابل اندازه گیری انتخاب کنید که بتوانید پیشرفت خود را ردیابی کنید.
یک تصویر بزرگ استراتژیکی بسازید و اهداف تجاری واقع بینانه انتخاب کنید. همه چیز، گرفته از شراکت، تعاملات، بازاریابی تا استخدام افراد مناسب بسیار وقت گیر میباشند. وقتی یک طرح بزرگ دارید برای این آماده باشید که هر روز با یک مانع جدید مواجه شوید.
بعد از اینکه در رسیدن به یک هدف کوچک موفق شدید، برای خود دست بزنید.

 

3. از خودتان مراقبت کنید

درست است، داشتن یک تجارت یعنی سرمایه گذاری خودتان به صورت 24 ساعته 7 روز هفته. اما اینکه شما خود را سرمایه میکنید و یا اینکه زیاد از حد کار میکنید دو چیز متفاوت است. هیچ چیزی بدتر از این نیست که شما تمام روزتان را در دفتر_خانه خود سپری کنید. زمانی را برای رسیدن به خودتان اختصاص دهید.
کارآفرین خانم Sharon Middendorf میگوید که “جاه طلبی، ورزش و تمرکز” چیزهایی هستند که به او را پرانگیزه نگه میدارند. به عقیده او اینها برای او الهام بخش هستند و راه را برای او آسان تر میکنند.
سعی کنید که هفته ای چند بار خود را از برق بکشید، با خانواده و دوستان وقت بگذرانید، به باشگاه ورزشی بروید و یا کتاب بخوانید. اگر امکانش وجود دارد تعطیلات کوتاهی بروید. اینها به ذهن شما استراحت میدهد و آن را برای حرکت دادن تجارتتان به سمت موفقیت آماده میکند.

 

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید