درآمد اینترنتیبیت کوینسایت کلیکی

همه چیز در مورد سایت کلیکی بی تی سی کلیکس – BTC Clicks

همه چیز در مورد سایت کلیکی بی تی سی کلیکس – BTCClicks

بسیاری از کاربران تجارت آفرین سئوالاتی را در مورد سایت کلیکی بی تی سی کلیکس بیان می کنند که می خواهیم در این پست همه چیز در مورد سایت کلیکی BTC Clicks را توضیح دهیم. در اینجا بررسی می کنیم که آیا این سایت کلاهبرداری است یا قانونی و سپس نوع کار این سایت PTC که در ازای دیدن تبلیغات بیت کوین پرداخت می کند را بررسی می کنیم.

از آنجاییکه بازار بیت کوین این روزها داغ است، همه دوست دارند که کمی از آن را بدست بیاورند. خیلی ها به بیت کوین به چشم سرمایه گذاری نگاه می کنند و برخی نیز از آن بعنوان پول برای خریدهای اینترنتی استفاده می کنند. سایت بی تی سی کلیکس یکی از راه های کسب بیت کوین رایگان است، اما آیا این سایت کلیکی کلاهبرداری است یا به صورت قانونی فعالیت می کند. برای اینکه جواب این سئوال را بدانید بهتر است که این پست را کامل بخوانید.

در بررسی سایت کلیکی بی تی سی کلیکس تمام مواردی که در مورد این سایت نیاز دارید بدانید را به شما نشان خواهیم داد، همچنین خواهید دید که این سایت PTC چگونه کار می کند و چگونه می توان با تماشای تبلیغات آن کسب درآمد اینترنتی کرد.

یکی از مسائلی که باید به آن در همین ابتدا اشاره کنیم، ریسک بالای فعالیت در این سایت است. باوجود اینکه بی تی سی کلیکس در رده بندی های سایت های کلیکی رتبه مناسبی دارد و تا کنون به کاربران خود همواره پرداختی انجام داده است ولی این ریسک وجود دارد که روزی در پرداختی های خود کوتاهی کند. با این وجود فعالیت در آن در حال حاظر می تواند برای بدست آوردن بیت کوین رایگان وسوسه برانگیز باشد.

حالا می خواهیم به این سئوالات که کاربران تجارت آفرین بیشتر سئوال کردند پاسخ دهیم :

  • بی تی سی کلیکس چیست ؟

  • سایت BTC Clicks چگونه کار می کند ؟

  • آیا BTC Clicks کلاهبرداری است ؟

بی تی سی کلیکس چیست ؟

بی تی سی کلیکس یک سرویس کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات آنلاین است که در آن به افرادی که این تبلیغات را می بینند، بیت کوین پرداخت می کند. هر تبلیغ حدود 10 الی 20 ثانیه به طول می انجامد و پس از اتمام این زمان مقداری بیت کوین به حساب شما اضافه می شود.

مرتبط : درآمد از تبلیغات اینترنت – کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات

بعنوان کسی که تبلیغات را نگاه می کنید، نیازی ندارید تا آنها را بخوانید یا کار دیگری انجام دهید، تنها این تبلیغ باید به مقدار زمان ذکر شده برروی مرورگرتان باز باشد و پس از آن جایزه خود را خواهید گرفت. پس حتما لازم نیست که تبلیغ را واقعا نگاه کنید و می توانید مرورگر خود را باز نگه دارید و به کارهای دیگرتان برسید و دوباره به آن سر بزنید و برروی تبلیغ دیگری کلیک کنید.

سایت BTC Clicks چگونه کار می کند ؟

ما در پست های قبلی مانند پست بهترین سایت های کلیکی خارجی و غیره در مورد روش فعالیت اینگونه سایت ها توضیح داده ایم، اما تفاوتی که بی تی سی کلیکس با اغلب سایت های دیگر دارد این است که به جای دلار به شما بیت کوین می دهد. شما همچنین می توانید از طریق جذب ریفرال نیز از BTC Clicks کسب درآمد کنید.

برای شروع کار باید بعنوان Earner در این سایت ثبت نام کنید و پس از وارد شدن باید برروی گزینه Surf Ads کلیک کنید تا تبلیغات موجود برای شما نمایش داده شوند.

پس از عضویت در سایت بی تی سی کلیکس می توانید شروع به کلیک کردن برروی تبلیغات کنید و دقیقا به همان میزانی که نوشته شده است بیت کوین رایگان دریافت کنید. البته شاید بیان بیت کوین رایگان چندان مناسب نباشد، زیرا شما برای بدست آوردن بیت کوین وقت گرانبهای خود را از دست داده اید. یکی از مواردی که در این سایت PTC وجود دارد این است که شما در هنگام پخش تبلیغ نمی توانید برروی تب دیگری در مرورگر خود کلیک کنید و حتما باید روی همان تب باشید در غیر اینصورت زمان تبلیغ متوقف می شود.

در پایان هر تبلیغ یک مسئله ساده ریاضی برای شما نمایش داده می شود و باید جواب آن را بدهید تا سایت مطمئن شود که یک روبات در حال کلیک کردن تبلیغات نیست. برخلاف بیشتر سایت های کلیکی که قبلا بررسی کردیم این سایت پرداخت سریع ندارد و حداقل میزان برداشت در آن 0.1  mBTC است.

در روز حدود 25 تبلیغ برای نمایش وجود دارد و پس از آن باید تا روز بعد برای تبلیغات جدید منتظر بمانید. گاهی در طول روز ممکن است که تبلیغات بیشتری به سایت اضافه شود.

میزان درآمد شما از تماشای هر تبلیغ 0.00002 mBTC تا 0.00003 mBTC برای تبلیغات 10 الی 20 ثانیه ای است. پس برای آنکه بتوانید به حداقل برداشت که 0.1 mBTC است برسید باید زمان زیادی را صرف تماشای تبلیغات و بدست آوردن بیت کوین کنید.

در بی تی سی کلیکس می توانید سطح عضویت خود را ارتقا دهید و درآمد خود را بالاتر ببرید، زیرا پس از ارتقا، درآمدتان از تماشای تبلیغات 2 برابر می شود. با این وجود ما پیشنهاد نمی کنیم که برای ارتقای عضویت پول پرداخت کنید. بهتر است که قبل از اینکه تصمیم به این کار بگیرید با خود محاسبات ریاضی انجام دهید و نگاه کنید که آیا این ارتقا به صرفه است یا خیر.

با تماشای تبلیغات سایت بی تی سی کلیکس چه میزان می توان درآمد کسب کرد ؟

بیایید محاسبه کنیم تا ببینیم چه میزان درآمد میتوان از سایت کلیکی BTC Clicks به دست آورد.

ابتدا باید توضیح دهیم که هر 1 mBTC معادل 0.001 بیت کوین است، بنابراین هر 1000 mBTC معادل 1 بیت کوین می شود.

پس اگر شما از کلیک برروی هر تبلیغ 0.00003 mBTC درآمد داشته باشید یعنی اینکه 0.00000003 بیت کوین بابت تماشای هر تبلیغ به حساب شما اضافه می شود.

قیمت بیت کوین همواره در حال نوسان است، اما در زمان نوشتن این مقاله حدود 7000 دلار است. یعنی ارزش دلاری هر کلیک  حدود 0.00021 دلار خواهد بود. ( تماشای قیمت لحظه ای بیت کوین )

اگر روزی 25 تبلیغ در این سایت کلیکی تماشا کنید ، درآمد بیت کوین شما معادل 0.00525 دلار خواهد بود که همانطور که می بینید نسبت به بقیه سایت های کلیکی درآمد پایین تری خواهید داشت.

ممکن است که قیمت بیت کوین بالا برود، اما همیشه هم این امکان وجود دارد که قیمت بیت کوین پایین تر هم بیاید، بنابراین از لحاظ محاسابت ریاضی این سایت کلیکی درآمد بسیار پایینی برای افراد خواهد داشت. حتی اگر قیمت بیت کوین 10 برابر شود هیچ تضمینی وجود ندارد که این سایت مقدار پاداش بیت کوین برای دیدن هر تبلیغ را پایین تر نیاورد.

آیا سایت کلیکی BTC Clicks کلاهبرداری است ؟

اگر بخواهیم بعنوان سایتی که پرداختی به صورت بیت کوین انجام می دهد بررسی کنیم باید بگوییم که این سایت کلیکی پرداختی های خود را انجام می دهد و به وظیفه خود عمل می کند، بنابراین کلاهبرداری نیست.

یکی از مسائلی که باید به آن دقت کنید این موضوع است که ممکن است حساب کاربرای شما بسته شود، حتی بدون اینکه دلیل آن را بدانید. ممکن است که شما ناخواسته و نادانسته قوانین آنها را رعایت نکرده باشید و این باعث بسته شدن حساب کاربری شما شود.

این سایت بنظر سالم می باشد و آلودگی یا بدافزاری را به کامپیوتر کاربران خود انتقال نمی دهد. دلیل اینکه تبلیغات این سایت حاوی بد افزار نیست، سخت گیری عوامل سایت بی تی سی کلیکس در قبول تبلیغات است و آنها تبلیغات را پس از بررسی برروی سایت قرار می دهند.

نتیجه گیری :

با وجود اینکه سایت کلیکی بی تی سی کلیکس کلاهبرداری یا Scam نیست، ولی کسب درآمد از آن بسیار سخت و دشوار است و به نظر ما چندان ارزش وقت گذاشتن ندارد. حتی درآمد از طریق ریفرال ها نیز در این سایت تفاوتی ندارد زیرا آنها نیز درآمد بسیار کمی دارند و چیز زیادی به شما نخواهد رسید.

ما این سایت را برای فعالیت در سایت های کلیکی پیشنهاد نمی کنیم و به همین دلیل نام آن را نیز در لیست بهترین سایت های کلیکی خارجی تجارت آفرین نیاورده ایم. ما قبلا بهترین راه های کسب درآمد اینترنتی در منزل و بدون سرمایه گذاری را مطرح کردیم و همچنین سایت های معتبر کلیکی با پرداخت منصفانه را نیز معرفی کرده ایم و به شما پیشنهاد می کنیم که از آنها استفاده کنید. اگر شما نیز تجربه ای در مورد این سایت یا دیگر سایت های کلیکی دارید آن را در قسمت دیدگاه ها با دیگران به اشتراک بگذارید.


همه چیز در مورد سایت کلیکی بی تی سی کلیکس – BTCClicks


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس