رمز موفقیت در زندگی – فرمول برایان تریسی برای موفقیت در زندگی

رمز موفقیت در زندگی

شاید با این جمله برایان تریسی موافق باشید که میگوید “برخی از افراد تمام زندگی شان را در تلاشند تا « رمز موفقیت در زندگی » را بیابند، ولی هرگز آن را پیدا نمی کنند.”

اما ممکن است که شگفت زده شوید اگر بدانید، برایان تریسی رمز موفقیت در زندگی را در 4 مرحله خلاصه میکند که در اینجا می خواهیم این 4 مورد را بررسی می کنیم. موفقیت شخصی با اجرای مواردی که آقای برایان تریسی به آن کلیدهای موفقیت می گوید قابل دستیابی است.

هرکسی که به دنبال موفقیت در زندگی است باید این 4 مورد اساسی را یاد بگیرد. داشتن یک زندگی سالم و شاد، انجام کاری مفید و معنی دار و استقلال مالی، چیزهایی هستند که همه خواهان آنها هستند. هر کسی دوست دارد که بتواند تغییری در دنیا ایجاد کند، موثر باشد و بر افراد دور و بر خود تاثیر مثبت بگذارد. برای تغییر زندگی باید در ذهن خود تغییراتی بوجود آوریم و از این رمزهای موفقیت برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنیم. این رموز قابل اعتماد و ساده هستند.

همه ما یک هدف مشترک داریم

خوشبختانه موفقیت در زندگی ربطی به پیشینه، هوش و ملیت شما ندارد. شما حتی نیاز ندارید که ارتباطات خیلی قوی ، دوستان یا خانواده قدرتمند یا چیزهای عجیب و غریبی داشته باشید. رمز موفقیت در زندگی توانایی کشف بهترین نوع عملکرد شما در هر شرایط و موقعیتی است. موفقیت از توانایی همگون شدن و تغییر کردن در زندگی ایجاد می شود.

شما این توانایی را همین الان به صورت بالقوه درون خود دارید و اگر به طور صحیح آن را در خود بیدار کنید و از آن استفاده کنید، قادر خواهید بود که کارهای خارقالعاده ای در زندگی تان انجام دهید. در اینجا به مراحل یافتن رمز موفقیت در زندگی آشنا میشویم.

چهار مرحله برای درک رمز موفقیت در زندگی

مهمترین رموز موفقیت برای تغییر زندگی همیشه همین موارد بوده اند :

  • 1 – دقیقا بدانید که چه چیزی می خواهید و به کجا می خواهید بروید.
  • 2 – یک مهلت تعیین کنید و برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی کنید. ( توجه داشته باشید : هدف یک آرزو بعلاوه یک مهلت است. )
  • 3 – برای برنامه خود کارهای عملی انجام دهید، هرروز به سمت هدف خود حرکت کنید.
  • 4 – پیشاپیش با خود عهد ببندید که تا زمان رسیدن به هدف مقاومت می کنید و هیچ مانعی نمی تواند شما را ناامید کند.

این یک فرمول قطعی برای رسیدن به موفقیت است و برای هر کسی که آن را انجام داده است موثر بوده است. انجام این مراحل نیازمند آن است که شما بتوانید بهترین توانایی های خود را بیرون بکشید و از آنها استفاده کنید. با انجام این مراحل می توانید خود را رشد دهید و تبدیل به انسانی خارق العاده شوید، زیرا حالا شما رمز موفقیت در زندگی را می دانید.

از متخصصین برای داشتن زندگی موفق استفاده کنید

شما هرگز نمی توانید آنقدر عمر کنید که به تنهایی تمام روش ها و رمزهای موفقیت در زندگی را کشف کنید. وقتیکه می توانید این موارد را از کسانی یاد بگیرید، سعی و خطا کردن برای کشف آنها اصراف وقت است. بن فرانکلین می گوید که ” انسان یا می تواند خرد را یا از کسی بخرد و یا آن را از کسی قرض بگیرد. تراژدی بزرگ این است که اغلب افراد ترجیح می دهند که آن را با قیمتی بالا به ارزش زمان و ثروت خود خریداری کنند.” استفاده از استاتید، کتاب ها و مقالات تجارت آفرین می تواند میانبری برای موفقیت باشند.

خود را برای موفقیت برنامه ریزی کنید

شما می توانید زندگی خود را تنها با دستیابی با اولین هدف تغییر دهید. از آن به بعد می توانید الگویی در ذهن و ضمیر ناخوداگاه خود برای موفقیت ترسیم کنید و بر مبنای آن الگو حرکت کنید. پس از اولین موفقیت می توانید از این الگو برای تلاش به موفقیت های بعدی استفاده کنید و این حرکت را به صورت اتوماتیک انجام دهید. حالا شما می توانید خود را برای موفقیت برنامه ریزی کنید. به بین دیگر شما از موفق شدن یاد میگیرید که چگونه موفق شوید. هرچه به اهداف بیشتری برسید، می توانید به اهداف بزگتری دست پیدا کنید.

پس از اولین موفقیت شما اعتماد بنفس خود را می سازید و باور می کنید که موفقیت بعدی در دسترس است.

نیروی بینهایت بالقوه

تنها محدودیت هر فردی محدودیت هایی است که خود او آنها را ساخته است. به محض اینکه بتوانید خود را از شر محدودیت های ذهنی خودساخته که دچارشان شده اید خلاص کنید متوجه می شوید که چه نیروی بالقوه و عظیمی در شما وجود دارد که به شما این قدرت را می دهد تا به تمام اهداف خود برسید.

رمز موفقیت در زندگی آنقدر ساده است که بیشتر افراد از انجام آن غافل می شوند. برایان تریسی می گوید که شما می توانید با انجام این فرمول 4 مرحله ای به هر هدفی که در زندگی دارید برسید. فقط باید این فرمول را در ذهن بسپارید و بدون هیچ بهانه ای آن را انجام دهید.

مرتبط : راز موفقیت چیست ؟ تجارت و زندگی

مرتبط : چگونه پولدار شوم ؟ راز ثروتمند شدن

منبع : How To Be Successful In Life


رمز موفقیت در زندگی – فرمول برایان تریسی برای موفقیت در زندگی


تجارت آفرین فارکس

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید