فارکس

بازار فارکس امروز | سه شنبه 21 شهریور

اخبار امروز فارکساخبار امروز فارکس

آنچه باید در روز سه شنبه 21 شهریور در بازار فارکس بدانید:

احساسات بازار در چین در حال بهبود است زیرا گزارش‌ها حاکی از آن است که کانتری گاردن، بزرگترین توسعه‌دهنده املاک خصوصی چین، مجوز تمدید بازپرداخت شش اوراق قرضه خشکی را به مدت سه سال از طلبکاران خود دریافت کرده است. این پیشرفت، همراه با افزایش سهام فناوری در وال استریت، باعث تقویت شاخص های آسیایی شده است.

تسلا، آمازون، متا پلتفرم‌ و اپل از جمله شرکت‌هایی هستند که دستاوردهایی را تجربه می‌کنند. معاملات آتی S&P 500 ایالات متحده در تلاش برای بهبود هستند، اما با توجه به اینکه سرمایه گذاران دستورالعمل های اخیر سیاست بانک های مرکزی چین و ژاپن را ارزیابی می کنند، احتیاط حاکم است.

شاخص دلار امریکا DXY

داده‌های آتی شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) ایالات متحده نیز باعث ایجاد نگرانی می‌شود، زیرا افزایش احتمالی نرخ بهره فدرال رزرو در آینده را روشن می‌کند. دلار آمریکا، پس از کاهش قابل توجه در روز دوشنبه، در حال تثبیت است، اما ممکن است به دلیل عدم انتشار داده های اقتصادی عمده ایالات متحده و بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده، روند صعودی آن محدود شود.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

در بازارهای ارز، USD/JPY به دنبال اظهارات حزب حاکم ژاپن مبنی بر اینکه کازو اوئدا، رئیس بانک ژاپن (BoJ) به خروج از سیاست پولی آسان پس از دستیابی به هدف تورم 2 درصدی اشاره کرده است، به سمت 147.00 صعود می کند. EUR/USD با توجه به نظرسنجی ZEW آلمان در حدود 1.0750 تثبیت می شود.

یورو به دلار EUR/USD

GBP/USD با وجود داده‌های شغلی در بریتانیا و اظهارنظرهای سیاست‌گذار بانک انگلستان (BoE) که ترجیح می‌دهد تشدید بیش از حد را ترجیح دهد، بالای 1.2500 باقی می‌ماند. AUD/USD محدود به بالای 0.6400 است، با خوش بینی در مورد وضعیت چین که توقف کاهش دلار آمریکا را جبران می کند. علیرغم افزایش اخیر قیمت WTI نفت، USD/CAD به سطح 1.3600 نزدیک می شود.

اونس جهانی طلا - XAUUSD

در حالی که معامله گران منتظر کاتالیزورهای جدید و داده های تورم ایالات متحده هستند، طلا در اطراف میانگین متحرک روزانه 200 (DMA) در 1920 دلار ثابت مانده است.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس