شرکت تسلا – Tesla

شرکت تسلا

قیمت سهام
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
رنج تغییرات امروز
درصد تغییر امروز
مقدار تغییر امروز
ارزش بازار
وب سایتwww.tesla.com

جستجوی دارایی (حروف لاتین)

آنچه دیگران امروز دنبال می کنند

سهامقیمتتغییر
آمازون
تسلا
اپل
متا
نتفلیکس
سمبول:
آخرین قیمت بسته:
قیمت باز:
بالاترین قیمت روز:
پایین ترین قیمت روز:
محدوه قیمت 52 هفته:

سیگنال اتوماتیک روزانه

درباره تسلا

شرکت تسلا یک شرکت مشهور جهانی است که در طراحی، توسعه، ساخت، اجاره، و فروش خودروهای الکتریکی (EVs) و سیستم‌های تولید و ذخیره انرژی تخصص دارد.

تسلا در دو بخش اصلی فعالیت می کند: خودرو و تولید انرژی و ذخیره سازی.

بخش خودرو بر تولید و فروش خودروهای الکتریکی تمرکز دارد. تسلا طیف وسیعی از خودروهای برقی، از جمله سدان و خودروهای کاربردی اسپرت را ارائه می‌کند و همچنین از طریق فروش اعتبارات نظارتی خودرو درآمدزایی می‌کند. آنها خدمات مختلفی مانند پشتیبانی پس از فروش خودرو، فروش خودروهای دست دوم، خرده فروشی کالا و بیمه خودرو را ارائه می دهند. شبکه سوپرشارژرهای تسلا امکان شارژ سریع وسایل نقلیه خود را فراهم می‌کند و تامین مالی خرید، خدمات لیزینگ و ضمانت‌های طولانی را ارائه می‌کنند.

بخش تولید و ذخیره انرژی در طراحی، ساخت، نصب، فروش و اجاره محصولات تولید انرژی خورشیدی و ذخیره انرژی فعالیت دارد. تسلا این راه حل ها را برای مشتریان مسکونی، تجاری و صنعتی و همچنین خدمات آب و برق ارائه می دهد. آنها پنل های خورشیدی، سقف های خورشیدی و سیستم های ذخیره انرژی مانند Powerwall و Powerpack را ارائه می دهند. تسلا همچنین خدمات و تعمیرات محصولات انرژی را تحت ضمانت، همراه با گزینه های تامین مالی برای مشتریان خورشیدی ارائه می دهد.

تسلا که قبلاً با نام Tesla Motors, Inc شناخته می شد، در سال 2017 نام خود را به Tesla, Inc تغییر داد. این شرکت در سال 2003 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در آستین، تگزاس است. تسلا حضور چشمگیری در بازارهای ایالات متحده، چین و بین المللی دارد و به دلیل نوآوری در صنعت خودروهای الکتریکی و راه حل های انرژی پاک شناخته شده است.

اخبار فوری


دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس