اخبار فارکسفارکس

گزارش فارکس امروز – دلار آمریکا در تلاش برای به دست آوردن کشش پیش از گزارش های جدید است

بازار فارکس امروز

دلار آمریکا (USD) پس از تضعیف نسبی در برابر رقبای اصلی خود در روز دوشنبه، در تلاش برای یافتن تقاضا در اوایل روز سه شنبه است. بعداً امروز، تقویم اقتصادی ایالات متحده شامل شاخص قیمت مسکن برای ماه مارس، شاخص اعتماد مصرف کننده هیئت کنفرانس، و شاخص تجارت تولیدی فدرال رزرو دالاس برای ماه می خواهد بود. علاوه بر این، چندین سیاستگذار فدرال رزرو (Fed) قرار است در ساعات معاملاتی آمریکا سخنرانی کنند.

شاخص دلار امریکا DXY

شاخص دلار در نیمه دوم روز دوشنبه کاهش یافت و روز را در محدوده منفی بسته کرد. پس از تعطیلات سه روزه، بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده در اوایل روز سه شنبه اندکی کاهش یافته است، در حالی که معاملات آتی شاخص سهام ایالات متحده اندکی بالاتر است.

داده های ژاپن نشان می دهد که شاخص قیمت خدمات شرکتی در ماه آوریل 2.8 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است، پس از افزایش 2.4 درصدی در ماه مارس. علاوه بر این، شاخص تورم متوسط وزنی ژاپن که معیاری کلیدی برای روند تورم این کشور است، در ماه آوریل 1.1 درصد افزایش یافت که از رشد 1.3 درصدی در مارس کاهش یافت. USD/JPY هیچ واکنشی به این ارقام نشان نداد و آخرین بار مشاهده شد که کمی پایین تر از 157.00 حرکت کرد.

در بازارهای ارز، EUR/USD در ساعات معاملاتی روز دوشنبه آمریکا افزایش یافت و روز را در محدوده مثبت به پایان رساند. این جفت در اوایل روز سه شنبه جایگاه خود را حفظ کرد و آخرین بار بالای 1.0870 معامله شد.

GBP/USD روز دوشنبه 0.25% افزایش یافت و در اوایل سه شنبه به سمت 1.2800 پیش رفت و به بالاترین سطح خود در دو ماه گذشته رسید. این جفت ارز نسبتاً آرام باقی می ماند و با شروع جلسه اروپا در حدود 1.2780 نوسان می کند.

اونس جهانی طلا - XAUUSD

طلا در روز دوشنبه با افزایشی نزدیک به 1 درصدی، صعود قاطعی را تجربه کرد. با این حال، به نظر می رسد XAU/USD برای حفظ شتاب بهبود خود تلاش می کند و در اوایل روز سه شنبه در قیمت قرمز زیر 2350 دلار معامله می شود.

AUD/USD دلار استرالیا به دلار امریکا

اداره آمار استرالیا روز سه شنبه گزارش داد که فروش خرده فروشی در ماه آوریل 0.1 درصد نسبت به ماه قبل افزایش یافته است. این به دنبال کاهش 0.4 درصدی در ماه مارس بود و کمتر از انتظار بازار برای افزایش 0.2 درصدی بود. پس از بسته شدن در محدوده مثبت در روز دوشنبه، AUD/USD در روز سه شنبه وارد مرحله تثبیت بالای 0.6650 شد.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس