اخبار فارکس

نقره پس از سخنان تندروانه فدرال رزرو به نزدیک 31.50 دلار سقوط کرد

اخبار نقره - XAG/USD

قیمت نقره پس از عقب نشینی از بالاترین سطح 32.51 دلار، سطحی که از دسامبر 2012 مشاهده نشده بود، همچنان به کاهش خود ادامه می دهد. در ساعات بازار اروپا روز چهارشنبه، نقره حدود 31.80 دلار در هر اونس تروی معامله می شود. سرمایه گذاران در حال هضم اظهارات اخیر مقامات فدرال رزرو هستند و چندین سیاست گذار از ادامه احتیاط در سیاست حمایت می کنند.

سوزان کالینز، رئیس فدرال رزرو بوستون، روز سه شنبه تاکید کرد که پیشرفت به سمت تعدیل نرخ بهره زمان بیشتری می برد و از صبر به عنوان سیاست مناسب برای فدرال رزرو حمایت کرد. به گزارش رویترز، علاوه بر این، کریستوفر والر، رئیس فدرال رزرو گفت که قبل از احساس راحتی در حمایت از سیاست های کاهشی، باید چندین ماه دیگر آمار تورم مثبت را ببیند.

دلار آمریکا (USD) قبل از انتشار صورتجلسه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) که در اول ماه مه برگزار شد، افزایش یافت و انتظار می‌رود روز چهارشنبه منتشر شود. گرین بک قوی تر تقاضا برای نقره را کاهش می دهد.

با این حال، حرکت نزولی برای نقره به دلیل تنش‌های تجاری جدید آمریکا و چین محدود شده است. روز دوشنبه، وزارت بازرگانی چین ممنوعیت شرکت آمریکایی General Atomics Aeronautical Systems را در فعالیت‌های واردات و صادرات مرتبط با چین اعلام کرد. این تصمیم در بحبوحه تنش های تجاری مداوم بین ایالات متحده و چین اتخاذ شده است.

علاوه بر این، اقدامات چین برای تثبیت بخش املاک خود، برخی از دارایی های امن مانند نقره را پشتیبانی می کند. ممنوعیت وزارت بازرگانی چین در مورد سیستم‌های هوانوردی جنرال اتمی، تنش‌های تجاری مداوم را نشان می‌دهد که همچنان بر پویایی بازار تأثیر می‌گذارد.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس