اخبار فارکس

یورو به دلار مرز بالایی را در اطراف سطح 1.0800 آزمایش می کند

eurusd - اخبار یورو به دلار

در طول جلسه سه‌شنبه آسیایی، جفت ارز یورو به دلار برخی از افزایش‌های اخیر خود را تغییر داده و در حدود 1.0780 معامله می‌شود. از نقطه نظر فنی، به نظر می رسد این جفت در یک الگوی مثلث متقارن در حال حرکت است. پیشرفت در بالای مرز بالایی این الگو می تواند نشان دهنده تغییر حرکت به سمت روند صعودی باشد.

شاخص حرکت میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) حرکت صعودی را برای جفت EUR/USD نشان می دهد. اندیکاتور مک دی در حال حاضر در بالای خط مرکزی قرار گرفته است، یک واگرایی در بالای خط سیگنال مشاهده می شود. تقاطع بالقوه خط سیگنال در بالای خط مرکزی می تواند احساسات صعودی را بیشتر تقویت کند.

MACT-ad

مقاومت فوری برای جفت EUR/USD در مرز بالایی مثلث متقارن قرار دارد که همزمان با سطح روانی 1.0800 است. شکست قاطع بالاتر از این سطح می تواند راه را برای آزمایش بالاترین قیمت آوریل در 1.0885 هموار کند.

در جهت نزولی، انتظار می‌رود که حمایت حیاتی در حدود میانگین متحرک نمایی 14 روزه (EMA) در 1.0752 باشد. شکست زیر این سطح ممکن است جفت را به سمت سطح روانی 1.0700 سوق دهد که با مرز پایین مثلث متقارن در اطراف 1.0690 همسو می شود. سطوح پشتیبانی بیشتر را می توان در حدود پایین ترین سطح آوریل در 1.0601 مشاهده کرد.

تحلیل تکنیکال یورو به دلار - سه شنبه 25 اردیبهشت 1403
نمودار روزانه یورو به دلار – سه شنبه 25 اردیبهشت 1403
تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس